Ultra Lasting (lakier do paznokci)

Ultra Lasting (lakier do paznokci)

Obietnicą producenta jest niezwykła trwałość tego lakieru (do 7 dni). Faktycznie utrzymuje się długo (ok 5 dni), nie odpryskuje, bardzo dobrze pokrywa paznokieć, nie robi smug, ma fajne, intensywne kolorki. Ma również dobry pędzelek i konsystencję. Cena też przystępna! Ogólnie bardzo go lubię, polecam! Jest to jeden z najlepszych lakierów jakie miałam!

Dobry.

Miałam ten lakier jakieś 11 lat temu, będąc w gimnazjum.
Miałam ciemnoniebieski perłowy odcień.
Lubiłam go, nie tylko ze względu na kolor.
Wygodnie mi się go wtedy używało, a byłam początkująca ;)
Wtedy co prawda i tak codziennie zmywałam lakier i nakładałam inny nie z konieczności, a z chęci urozmaicenia, ale na paznokciach u stóp pamiętam, że trzymał się naprawdę długo.
Gdyby był jeszcze dostępny, to pewnie bym go kupiła.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 11 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Niezły był.

Nie będę się zbytnio rozpisywać, głównie dlatego, że ten lakier został już daaawno temu wycofany ze sprzedaży :) Ja dostałam go na urodziny gdy byłam w gimnazjum, ale bardzo dobrze go pamiętam:

- był wydajny
- długo zachowywał świeżość, nie gęstniał
- wystarczyło nakładać 2 warstwy
- trwałość do kilku dni
- wygodna butelka, pędzelek i "kamyczek" w środku, który był przydatny przy potrząsaniu opakowaniem aby na wszelki wypadek ujednolicić konsystencję przed aplikacją.

Mój kolor wtedy: biały perłowy.

Używam tego produktu od: dawno temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

fajny jest:P

dostałam go kilka lat temu od ciotki która juz go nie używala.. sama uzywam go tylko do malowania paznokci u stop poniewaz jest za ciemny.(odcien 82- bordowy ciemny) dość długo sie utrzymuje, szybko schnie dla mnie ok:)

Używam tego produktu od:dawno dawno
Ilość zużytych opakowań:jeszcze przy pierwszym:P

Eris film 1

bardzo dobry

lakier jest w bardzo ładnych, intensywnych kolorach, które są takie same jak te, które widzimy kupując (czasem zdarza się że lakier ładnie wygląda w pojemniczku, a po nalożeniu na paznokieć efekt jest znikomy, ale tutaj wszystko jest ok)
lakier błyskawicznie schnie -doslownie kilka sekund !
nie pozostawia żadnych smug,
długo się utrzymuje, nie odpryskuje

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

mój ulubiony

Bardzo dobry lakier. Zdecydowanie mój faworyt wśród lakierów Maybelline, choć większość lakierów tej firmy mi bardzo odpowiada. Nie ściera się, nie odpryskuje, wygodny w użyciu, nie gęstnieje, szybko schnie, u mnie w nienaruszonym stanie wytrzymuje nawet 9 dni... (no chyba że idę na basen to wtedy troszkę krócej:) ). Ogólnie to polecam. (Aha, czytałam na wizaż.pl że wycofali go ponoć ze sprzedaży. Skoro tak, to dlaczego kupiłam go w Galerii Mokotów w zeszłym miesiącu??)

Naprawdę dobry

Kupiłam go kilka lat temu i mam do dziś :D Wybrałam kolor nr 171 lilac pearl,chyba.
Przyzwoicie się nim maluje pazury,dosyć długo trzyma.Godny polecenia.Niestety,trochę mi ostatnio zgęstniał,ale bądź co bądź ma już trochę :D

bardzo dobry

Trwały, paznokcie nim pomalowane wytrzymują spokojnie do 7 dni. Nie odpryskuje, co najwyżej delikatnie ściera się na końcach. Lakier daje ładny połysk, szybko nie gęstnieje.

słabiutki

Posiadam kolor nr.174 ICY BLUE, lakier jest strasznie żadki kolor niemalże przezroczysty, trzeba malować ok. 4 razy żeby cokolwiek było widać na paznokciach. W dodatku schnie baaardzo dłuuuuuugo, ja do niego nie mam cierpliwości. Trzyma się wprawdzie ok. pięciu dni, ale chyba szkoda czasu, bo jak nie doschnie to jest taki mięki na paznokciach i trzeba strasznie uważać. Mam go od 2 lat i jest nadal żadki.Ogólnie nie polecam. Cena zbyt wysoka jak na taką jakośc.

w pierwszej piątce :)

Bardzo dobry lakier,miałam wersje bezbarwną która w sumie okazała sie bazą pod lakiery ale jako bezbarwny spisywała sie rewelacyjnie,na moich paznokciach wytrzymywał tydzień czyli az do zmycia,odporny na prace gospodarcze i uderzenia,nie odpryskuje.Posiada bogata game kolorów i napewno w niego jeszcze zainwestuje :)

****

własnie malowałam przed chwilą pazurki tym lakierem i jak zwykle byłam zachwycona,postanowiłam więc dołączyć się do pozytywnych opinii na temat tego lakieru:-)
wszystko już zostało napisane. lakier ma piękne odcienie (używam nr.153),utrzymuje się długo u mnie jest to 5-7 dni. nie odpryskuje,znosi mycie głowy. jest fajniutki:)
nie drogi,wydajny, nestetyczny.
szybko schnie. super:)

wow!

kiedy nalozylam ten lakier po raz pierwszy, nie moglam oderwac wzroku od swoich paznokci. Wygladaly jak z reklamy tipsow alessandro ;) i takie pytania slysze do dzis - gdzie robilas paznokcie? masz zelowe? ile kosztowaly twoje tipsy? bo moje paznokcie po jednej warstwie fozen rose wygladaja jak szklane dziela sztuki z idealnym french manicure - i nie ma to byc pochwala moich paznokci, ktore bez tego boskiego lakieru nie wygladaja juz tak powalajaco, tylko hymn na czesc tego kosmetyku wszech czasow, ktory upieksza moje dlonie przez ponad tydzien od aplikacji. juz boje sie dnia, w ktorym wycofaja go ze sprzedazy!
08.12 2004 niestety ten dzień już nadszedł :( zakupiłam 4 butelki i leżakują w lodówce - są ważne do 2006 roku. A potem... :(

okropny

Nigdy nie miałam gorszego lakieru.Odpryskuje juz tego samego dnia,średnio kryje,a na paznokciach pozostawia nieestetyczne smugi.Malując nim paznokcie u stóp i zakładajac buciki z czubkiem pozbywam sie jeszcze szybciej.Nigdy więcej go nie kupie.