Express Star Lash Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Express Star Lash Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Dzięki nowej technice pogrubiania tusz niezwykle wydłuża rzęsy i pogrubia rzęsy - każdą z osobna,

dając efekt sztucznych rzęs.

Nowa szczoteczka została zbudowana z nieregularnych włókien o różnych długościach, które tworzą małe "krzaczki". Dzięki temu dokładnie rozczesuje rzęsy i powleka każdą z nich optymalną ilością tuszu.

Nowa formuła tuszu oparta na wodzie pozwala z łatwością można nałożyć kilka warstw bez ryzyka sklejania rzęs.

Zaraz po nałożeniu tusz wysycha, ale nie usztywnia przy tym rzęs. Zapewnia w 100% trwały kolor, który się nie rozmazuje. Zawiera pantenol, który nawilża i odżywia rzęsy.

56 zł / 12 ml

Nie robi nic !

Ten tusz nic nie robi z moimi rzesami , jest to dusz pogrubiający a nawet efektu nie widac po 3 warstwach nałożenia go . Jak na tą firme i tą cene oczekiwałam efektow a tu klapa ....

Używam tego produktu od: dawna

Dla delikatnego make upu

Moja ocena składa się z plusów i minusow

do plusów zaliczyć można
Fajnie rozdziela rzęsy
Ma przyjemną szczoteczkę do nakładania
Ładne opakowanie
Delikatnie pokreśla rzesy

Minusy

Dlugo schnie

zostawia slady na powiece

łatwo się zmywa

To IsaDora ma być?

Nałożyłam go. Pogrubienie - minimalne. Wydłużenie - zaraz, zaraz, jakie wydłużenie? Tusz po jakimś czasie zaczyna tworzyć kurze nóżki na końcówkach rzęs, co wygląda okropnie. Długo schnie po nałożeniu.

Nie, nie, nie.Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: pół

WŁOSY lokówka

eeee...

Lubię firmę IsaDora, ale ten tusz im się nie udał. Pogrubia, owszem, ale prawie wcale nie wydłuża. To jeszcze nie byłby taki wielki problem - najgorsze jest to, że... w ogóle nie trzyma się rzęs. Osypuje się, wykrusza i po 2-3 godzinach nic z niego nie zostaje, jakbym w ogóle nie pomalowała rzęs. Ostatnio moja mama tez się dała na niego nabrać i ma takie same doświadczenia.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lata temu miałam 1 opakowanie

klej do rzęs

mam odcień 20 deep black

kolor ładny- głęboka czerń

szczoteczka bardzo gęsta

tusz jest bardzo gęsty, szczoteczka nabiera go ponad ilość wystarczającą.

Skleja, tworzy "kurze stopki",

wolno schnie więc długo nie można mrugać zeby nie odbić tuszu na powiece

Używam tego produktu od:6 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Wart wypróbowania

Mialam ten tusz w wakacje.
Nie podrażnia wrażliwych slabych rzęs.
Super dziala zwlaszcza przez pierwsze 2 tyg stosowania. Mialam go w wersji nie wodoodpornej więc zwlszcza w upaly czasmi leciutko zaznaczal się na górnej powiece ale generalnie nieźle się trzymal.
Na pewno wypróbuje inne tusze tej firmy i kto wie czy nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: używalam w wakacje przez ok 3 m-ce

Nie przywiązuj się do tuszu ..

Bardzo lubię cienie Isa Dora i dałam się skusić na maskarę tej firmy. Na początku byłam oczarowana, głównie ze względu na fakt, że tusz wydłużał i pogrubiał moje rzęsy tak jak chciałam. Dodatkowym atutem był fakt, że wystarczyło nim raz przeciągnąć rzęsy by uzyskać zadowalający mnie efekt. Euforia minęła po kilku miesiącach. Zaczęło się od tego, że tusz pozostawiał bardzo dużo resztek na końcu grzebyczka i sklejał moje rzęsy. Nauczyłam się jednak niwelować nieprzewidziane niespodzianki tuszu i jestem zadowolona. Lubię naturalnie wydłużone rzęsy, a taki efekt daje ten tusz. Zdecydowanie nie polecam osobom, które lubią mocny makijaż bo kilkakrotne nałożenie tuszu bardzo skleja rzęsy i wyglądają wtedy jak grube, przerzedzone kikuty.

bardzo kiepski

Koszmarny tusz! Chyba najgorszy jaki miałam:( Opakowanie gigantyczne (12ml), nie sposób zużyć przed wyschnięciem. Konsystencja za gęsta jak dla mnie, ciężko się nim umalować. Efektu wydłużenia nie zauważyłam, zaś jeśli chodzi o pogrubienie, to i owszem! Znakomicie skleja wszystkie rzęsy, przez co wydają się niesamowicie grube;) tylko tracą znacznie na gęstości:D Do tego strasznie się kruszy. I nie zgadzam się z Hyang, że można go porównać z Celią, moja mama twierdzi, że Celia była o niebo lepsza.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:troszeczkę z jednego i nigdy więcej!

nie dla mnie

zacznę od plusów:eleganckie opakowanie, b.ładny głęboki czarny kolor tuszu , nie rozmazuje się , nie kruszy i nieźle pogrubia , ale w ogóle nie wydłuża i to dla mnie jest dyskwalifikujące poza tym ciężko się nią umalować tuż jest b.gęsty i trzeba się troszkę namęczyć żeby uzyskać jakiś efekt :(

super....super!!!!

Widzę, że innym recenzentkom nie odpowiada ale dla mnie jest naprawdę dobry, poniewać mocno pogrubia. Rzęsy są ładnie podkreślone i jeszcze do tego wydłużone. Ma głeboką czerń co nie zawsze widać w innych tuszach. Nie rozmazuje się, nie kruszy. Bez zastanowienia kupię drugie opakowanie

mizerny

Mimo wielkich starań mogę nim pomalować rzęsy tylko raz, następna warstwa zawsze powoduje sklejanie rzęs i owadzie nóżki. Pogrubia, w zasadzie jedna warstwa wystarczy. Choć nigdy nie miałam problemu z osypywaniem się tuszu ten osypuje się po 4 godzinach. Plus za duże opakowanie (o ile ktoś da radę zużyć tyle takiego tuszu) i ładne opakowanie, no i pogrubianie.

nie polecam

całkowicie zmieniam swoją ocenę troszkę się pośpieszyłam ... juz po miesiącu w tuszu są grudki które pieknie aplikuje się na rzęsy ;( żeby tego uniknąć trzeba za każdym razem zbierać nadmiar husteczką... i tak efekt jest taki sobie - poza tym kolor oberżyny jest ciemnobrązowy i nawet przy mocnym świetle nie daje się dopatrzeć odcieniu fioletu... moim zdaniem za 50 zł można kupić lepszy tusz