Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Tony Moly, Tomatox, Magic White Massage Pack (Maska rozjaśniająca)

Tony Moly, Tomatox, Magic White Massage Pack (Maska rozjaśniająca)

Tomatox to kosmetyk, którego zadaniem jest oczyszczenie, odżywienie oraz rozjaśnienie skóry dzięki zawartymi w składzie ekstraktom z pomidora oraz cytryny. Pomidor opóźnia proces starzenia się skóry. Rezultatem jest młody i zdrowy wygląd skóry bez przebarwień.

klasyczne
w słoiku
krem
50 – 100ml

opakowanie puste w środku

Maskę kupiłam w Tkmaxxie jakiś czas temu. Cena była trochę niższa niż w internecie, więc wzięłam na spróbowanie. Czego oczekiwałam? Rozjaśnienia drobnych plamek. Coś faktycznie robi, ale czy jest to efekt rozjaśnienia warty prawie 50 zł? Nie sądzę. Przeczytałam wszystkie recenzję, robiłam masaż i zostawiałam maskę na 10 minut i...nie jestem zadowolona z efektów. Mało tego, maska podrażnia skórę. Moim zdaniem jest przeznaczona dla osób, które mają cerę, której niestraszne są mocno działające kosmetyki. Niestety moja do takich nie należy. Zużyłam może 1/4 opakowania i teraz regularnie nakładam te maskę ukochanemu. Na jego cerze widać różnicę. Skóra jest oczyszczona i faktycznie rozjaśniona. No cóż, pozostaje cieszyć się opakowaniem.

Nabita w pomidora

eh magia opakowania...
dałam się skusić , na szczęście resztami zdrowego rozsądku zaczęłam od próbek
fakt zaraz po zmyciu skóra wygląda świetnie
jasna promienna wybielona
ale ileż trwa ta złuda...
można kupić jedynie dla opakowania ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Ladnie wyglada, malo co daje

kupiłem maseczkę w probkach, 1 probka wystarcza na 2 posmarowania, bardzo dobra cena, gdy sie kupuje hurtowo przez ebaya, niemniej jednak maseczka, tak jak wiekszosc koreanskich kosmetykow, nie spelnila moich oczekiwań, jak widać koreanki maja zbyt wyprane mózgi marketingiem i reklamami

Anna Małecka masaż twarzy

Niezaprzeczalnie – hit ;)

Ze swoją dość wrażliwą cerą zawsze mam obawy odnośnie maseczek – w tym przypadku nie było jednak żadnych podrażnień, a wręcz przeciwnie: mam wrażenie, że pomidorek nawet łagodzi trochę wszelkie zaczerwienienia i niedoskonałości. Najbardziej zauważalnym efektem jest ogólne rozjaśnienie i poprawa kolorytu cery. Za każdym razem jak zmywam ją z twarzy mam wrażenie, że twarz jest bardziej promienna i żywa :) Sam fakt, że to pomidor również urzeka :D

Nie działa!!!!

Kupiłam tą maskę sugerując się pozytywnymi opiniami na wizażu i niestety, maska okazała się totalnym niewypałem : NIE ROZJAŚNIA, NIE NAWILŻA, NIE ROBI ABSOLUTNIE NIC! Jedyny plus to fajna koncepcja opakowania w kształcie pomidorka i za to jedna gwiazdka. I to tyle.

Pomidor dobry na wszystko

Maseczka, która działa cuda i to od razu, po pierwszej aplikacji zobaczyłam różnicę i ten efekt wow, o którym czytałam :) Niestety mam tylko kilka próbek, ale wiem, że z pewnością zakupię pełnowymiarowe opakowanie.
Maseczka działa rewelacyjnie, skóra jest odmieniona i prezentuje się wspaniale .Bardzo dobrze oczyszcza, jednocześnie nawilżając, Rozjaśnia i rozświetla, skóra wygląd ana zdrową i wypoczętą. Nabiera naturalnego glow, który to efekt uwielbiam nade wszystko. Radzi sobie z szarością i ziemistością cery, po co ciężkim tygodniu w pracy, lub długiej i złej zimie. Nie podrażnia, nie uczula, łatwo się aplikuje i zmywa. Jestem oczarowana!

Doskonała

Zakupiłam pakiet 10 szt saszetek. jedna saszetka wystarcza z powodzeniem na jedno użycie.
Zapach jest bardzo przyjemny.
Maska ma biały kolor . Po nałożeniu jej, co bardzo istotne , należy ją przez ok 2 minuty wmasowywać, co daje zdecydowanie lepszy efekt .
Po zmyciu skóra jest zdecydowanie bielsza, jasniejsza , pozbawiona różnego rodzaju rózowych plamek. Kiedyś w niej zasnęłam i dodatkowo skóra była fajnie wygładzona i miękka ;)
Ogólnie maseczka jest dobra, jedyny mały minus jest taki, ze efekt wyjaśnienia plamek na twarzy jest krótkotrwały , tzn wracaja jak bumerang następnego dnia lub za dwa dni.

Pomidor o zapachu ogórka.

Jako, że od jakiegoś czasu trwa prawdziwy boom na azjatyckie kosmetyki. postanowiłam bliżej zainteresować się markami, które wchodzą do Polski. Zdążyłam już kupić kremy do rąk z Tony Moly i ponieważ przypadły mi do gustu, zapragnęłam sięgnąć po kosmetyk do twarzy. Kupiłam tę maseczkę będąc na wakacjach w Barcelonie. Wówczas nie była ona jeszcze dostępna w Polsce i pojawiła się chyba ze dwa tygodnie po moim powrocie. Z tego co pamiętam cenowo wyszło praktycznie tak samo. Czytałam wiele pozytywnych recenzji i kiedy pojawiła się okazja zakupów w hiszpańskiej Sephorze, skusiłam się.
Maseczka ma konsystencję bogatego białego kremu. Jest zamknięta w zabawnym opakowaniu w kształcie pomidorka. Dla jednych może to być kiczowate, dla innych słodkie, ja mam do niego stosunek ambiwalentny. Kiedy zużyję maskę do końca przeznaczę opakowanie na jakieś pierdółki, typu agrafki czy szpilki. Plusem jest bonus w postaci szpatułki.
Warto wspomnieć, że maska pachnie świeżo, a nawet... ogórkowo. Aplikujemy ją na suchą i czystą buzię. Producent zaleca przez pierwsze dwie minuty okrężnymi ruchami wmasowywać ją w skórę a potem pozostawić na 10 minut. Muszę przyznać, że maska daje naprawdę fajny efekt. Przez pierwszą chwilę delikatnie szczypie mnie w policzki od strony nosa, ale nie jest to specjalnie uciążliwe. Maska zastyga, ale nie tak jak glinkowe maski. Na twarzy nie ma uczucia ściągnięcia, które towarzyszy mi przy białej maseczce Glamglow i masce błotnej z Sephory. Po jej zmyciu, co nie jest bardzo uciążliwe, ale warto uważać na włosy, żeby nie musieć zmywać z nich białej mazi, cera wygląda naprawdę fajnie. Mam skórę tłustą z rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Maseczka faktycznie rozjaśnia skórę, sprawia, że wygląda zdrowiej. Zwęża pory - aczkolwiek nie mam ich specjalnie dużych. Nie podrażnia, skóra nie jest po niej ściągnięta. Oczywiście nie należy oczekiwać od niej zniwelowania ciemnych przebarwień, bo to robota dla specjalisty, ale myślę, że przy codziennej pielęgnacji odpowiednim serum czy olejkiem faktycznie może pomóc rozjaśnić czy też zniwelować te drobniejsze niedoskonałości cery.
Jestem zadowolona z zakupu maski i myślę, że jeszcze po nią sięgnę. Na razie mam jeszcze nieco ponad 1/3 opakowania. Używam jej dwa razy w tygodniu. Polecam, dobry kosmetyk w całkiem dobrej cenie.

Cudo

Ta maska jest cudowna.
Po pierwsze działanie- cudownie nawilża moją suchą (przez zabiegi dermatologiczne) skore i przy tym nie zapycha. Faktycznie rozjaśnia przebarwienia ale i przywraca skórze zdrowy kolor, "odszarza" ją :)

Po drugie zapach- cudowny, kwiatowy i świeży, moglabym go wąchać godzinami.

Po trzecie wydajność- maseczki używam min 3 razy w tygodniu od ponad 2 miesięcy i nadal jest jej tyle, ze spokojnie starczy na kolejne 2.

Po czwarte opakowanie- no kto się nie skusi na tak świetnie zaprojektowaną rzecz? Kwintesencja słodkości, kawaii, miód i cukierki. W środku dołączona jest łopatka dla higienicznej aplikacji, co jest ogromnym plusem.

Ze szczerego serca polecam wszystkim z szarą cerą, z przebarwieniami i rożnymi niedoskonałościami.
TonyMoly forever <3

Urocze i ...

całkiem fajne. Nie ukrywam , iż kupiłam produkt ze względu na opakowanie.
Przekonałam się jednak, że produkt ten ma całkiem fajne działanie. Skóra po nim jest gładka, wydaje się jaśniejsza, a moje czerwone plamki w okolicach brody są jaśniejsze, niektóre już prawie niewidoczne. Produkt jest bardzo wydajny. Raz bądź dwa razy w tygodniu nakładam tą maseczkę i odnoszę wrażenie , że wcale go nie ubyło. Ładnie pachnie , nie jest to mój ulubiony zapach , ale jest przyjemny.
Uważam , że jest warty swojej ceny. Nie oczekujmy jednak takich efektów jak na obrazkach reklamujących produkt .

Potwierdzam - maska delikatnie rozjaśnia brązowe plamki :)

Namiętnie testuję różne maseczki, bo ten typ kosmetyku kocham miłością absolutną i dozgonną. Do tego (niestety) mam przebarwienia (posłoneczne, pozapalne), wiec nic dziwnego, że "rzuciłam" się na pomidora od Tony Moly :)

Plusy:
- od razu po użyciu skóra jest jaśniejsza, koloryt jest ujednolicony
- przy regularnym stosowaniu (2 razy w tygodniu) brązowe plamki stają się trochę mniej widoczne
- nie podrażnia nawet ekstremalnie wrażliwej (jak moja) skóry
- bardzo wydajna
- super konsystencja i ogromna przyjemność stosowania
- oryginalne opakowanie ;)

Minusy:
- maska mogłaby bardziej rozjaśniać przebarwienia, ale to klasyczny "zarzut" w stosunku do wszystkich chyba kosmetyków na przebarwienia ;)

Ogólny wynik? Polecam! Nieco bardziej obszerną recenzję zamieściłam na swoim blogu: http://niedoskonalaskora.pl/test-koreanskiej-maski-na-przebarwienia-tomatox-tony-moly/

Jest boska

Kupowałam ją trochę z duszą na ramieniu, czytając przeróżne opinie o koreańskich kosmetykach, i lepsze i gorsze. Ale maseczka...Rany, to jest cudo. Mam wrażliwą skórę, uwrażliwiłam ją przez własną głupotę stosując dość ostre kosmetyki pielęgnacyjne, a peelingi ziarniste chyba dopełniły degradacji. Pomidorka uzywam jako peelingu enzymatycznego i świetnie się sprawdza.
+ pięknie pachnie
+dość duże opakowanie (zaskoczyło mnie trochę)
+estetycznie wykonane
+ higieniczna szpatułka (w polskich wersjach za taką cenę nie spotkałam się z taką dobrocią)
+ mam dość sporo przebarwień, a już po pierwszym uzyciu widać wybieloną skórę
+ trochę nawilża. Co prawda to maska czyszcząca nie krem, więc cudów nie ma
+ oczyszcza. Mam rozszerzone pory, więc róznicę widać od razu
+ dość gęsta i wydajna

Minusów brak. I szczerze? Za taką cenę wolę sobie sprowadzić pięknie opakowany, dobry i wydajny kosmetyk z Korei niż szukać czegoś na polskim rynku.