Sally Hansen, Diamond Strength, Instant Nail Hardener (Wzmacniający preparat do paznokci z diamentami)

Pojemność 13,3 ml

Martwią cię: miękkie, delikatne, łamliwe paznokcie, które zawsze się łamią, kiedy rosną.
Uzyskasz: Mocniejsze, zdrowo wyglądające paznokcie, w ciągu 5 - 7 dni.
Formuła preparatu zawiera tytan oraz cząsteczki diamentów, które wzmacniają oraz utwardzają kruche warstwy paznokcia zapobiegając jego łamliwości.
Delikatnie wstrząśnij. Nałóż jedną warstwę na oczyszczone paznokcie. Pozostaw do wyschnięcia. Dla dodatkowej ochrony nałóż drugą warstwę preparatu lub wykorzystaj go jako utwardzającą bazę do lakieru.

żel / płyn
odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające, regenerujące, nabłyszczające
w buteleczce

ulubiona odżywka

Traktuję jako odżywkę na codzień w celu utwardzenia płytki. Jak wspomniałam przy okazji recenzji odżywki stymulującej wzrost płytki paznokcia miewam czasowe pogorszenie stanu paznokci i jak już urosną lubię właśnie używać Diamond Strenght jako odżywkę bazowa. Jest to naprawdę dobry produkt, który wzmacnia i pielęgnuje płytkę

W porządku.

Ładne i estetyczne opakowanie.
Pędzelek dość dobrze wyprofilowany, zakrętka leży dobrze w dłoni, a sam pędzelek dobrze rozprowadza odżywkę po płytce paznokcia.
Preparat ma odpowiednią konsystencję, łatwo się go nakłada. Efekt jest szybko widoczny, niestety jest on widoczny tylko w momencie stosowania preparatu. Kiedy odstawię preparat to natychmiast znika. Ma to oczywiście swoje plusy i minusy jednak ja wolałabym coś, czego działanie zostaje na dłużej.
Preparat jest dość wydajny i również dość drogi. Płacimy w dużej mierze za markę, a w tym przypadku idzie to ze średnią jakością. Cena jest trochę odstraszająca. Kupiłam i zużyję, ale myślę, że już kolejny raz mój wybór nie padnie na ten produkt.

Cudowna!

Mimo tego że preparat dział tylko i wyłącznie w okresie stosowania, polecam jak najbardziej, Ta odżywka uratowała mi paznokcie, były po niej twarde, błyszczące i nie do zdarcia. Najlepsza odżywka jaką miałam. Skuteczność 110%! Jedynym minusem jest cena, ale patrząc na je efekty i jej wydajność zdecydowanie się opłaca.

Działa tylko w okresie stosowania

Odżywka ta owszem sprawia, że paznokcie są mocniejsze ale tylko w okresie kiedy ją stosujemy po odstawieniu efekt momentalnie znika. Z jednej strony jest to zrozumiałe bo odżywki mają działanie tylko i wyłącznie powierzchniowe, nie wnikają w strukturę paznokcia ale jednak szkoda, że nie działa chociaż odrobinę dłużej.

W porządku

Szczerze powiem, że kupiłam ten preparat przez przypadek… Chciałam kupić Diamond Shine Base & Top Coat, ale jakoś się zagapiłam i w koszyku wylądował utwardzacz. Szczerze mówiąc niezbyt mi potrzebny, bo mam raczej twarde paznokcie, a i tak noszę zwykle krótkie. Co najwyżej czasem jakiś mi się rozdwoi, ale też nie za często. Ponieważ wydałam na niego 20zł (w promocji), postanowiłam go zużyć jako base coat, a nie wyrzucić ;)

Nie jestem fanką pędzelka - dla mnie jednak ciut za cienki. Konsystencja? Ciut zbyt płynna. Działanie jest OK, jako base coat sprawdza się dobrze. Użyłam go też dwa razy jako top coat, ale to był kiepski pomysł, bo mało błyszczy. Nie mam o to pretensji, bo to nie jego rola, ale odnotowuję ;)

Fajne jest to, że bardzo szybko schnie na paznokciu, daje efekt delikatniejszy niż bezbarwny lakier. Preparat mam od ponad roku, a w buteleczce zupełnie nie zgęstniał, co jest dla mnie plusem, ubyło go też niewiele, a więc jest wydajny.

Jeśli chodzi o efekt utwardzenia, to nie zauważyłam żadnej zmiany na swoich paznokciach, no ale też nie mam z nimi problemów, więc ciężko stwierdzić…

Plusy:
+można stosować jako base coat
+szybko zasycha
+dostępność
+wydajny

Minusy:
-cena
-chyba nie robi rewolucji w kwestii utwardzania
-ciut zbyt płynna konsystencja

bardzo dobry produkt

Według mnie rewelacyjnie spełnia swoje zadanie, dodatkowo w połączeniu z wysuszaczem/utrwalaczem tej samej firmy utrzymuje piękny manicure przez ok. 1.5 tygodnia!
Już po 2 użyciach zauważyłam różnicę w twardości paznokci.

Ilość zużytych opakowań: 0.5

Średnia

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, iż mam bardzo słabe paznokcie. Rozdwajają się, sa miękkie, łamią się i strzępią. Odżywka miała więc nie lada wyzwanie, żeby im pomóc. I nie podołała.
\\n-Średnio radzi sobie z rozdwajającymi się paznokciami, właściwie, to nic z nimi nie robi, bądźmy szczerzy. Nie potrafi zabezpieczyć ani już rozdwojonych żeby nie rozdwajały się wgłąb płytki, ani nie zabezpiecza paznokci świeżo obciętych, które jeszcze nie są rozdwojone.
\\n-Przyzwoicie utwardza płytkę pod warunkiem że paznokcie nie są zbyt długie (w przypadku tych miękkich), aktualnie mam już mocniejsze za sprawą trafionego suplementu diety i przez to dłuższe, odżywka pozwala mi na podtrzymanie ich odporności.
\\nJeśli jednak macie miękkie, gnące się pod naporem paznokcie to nie oczekiwałabym cudów.
\\n-Stosowałam ją również jako bazę pod lakier i przyzwoicie przedłuża trwałość lakieru. Jednak jako że średnio radzi sobie z rozdwojeniem paznokci trudno oczekiwać zeby lakier pozostał na moich dłoniach dłużej niż pół w porywach do jednego dnia.
\\n-więcej niż jedna warstwa łuszczy się i odchodzi płatami
\\n-schnie szybko
\\n-cena wygórowana
\\n-wydajność bardzo dobra, nie gęstnieje mi mimo iż używam jej już pół roku
\\n
\\nJeśli macie bardzo słabe paznokcie, to nie polecam. Dla samego zabezpieczenia już tych przyzwoitych- można spróbować.