Ziaja, Plantica, Szampon Jojoba

Ziaja, Plantica, Szampon Jojoba

Nowoczesny szampon oparty na ochronnej formule przygotowującej włosy do zabiegów fryzjerskich, do każdego rodzaju włosów. Doskonale chroni włosy przed szkodliwym wpływem suszarki. Działa osłaniająco i kondycjonująco na strukturę włosów. Intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci. Specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów. Włosy są wyraźnie wzmocnione i odporne na uszkodzenia. Stają się miękkie w dotyku, lepiej się rozczesują i układają.
Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Dobrze się pieni oraz ma świeży i przyjemny zapach.
Substancje aktywne:
wyciąg jojoba, sok z aloesu, prowitamina B5 (D-panthenol).

Ok

Szampon był stosunkowo dobry, jak na swoją cenę:

+ nie spowodował żadnych spustoszeń na mojej głowie i za ten fakt ma duży plus
+ podobał mi się jego zapach
+ miał fajną konsystencję i dobrze rozprowadzał się na włosach
+ był bardzo wydajny ;)
+ ułatwiał rozczesywanie włosów

Ok teraz minusy.

- włosy po nim były trochę szybciej przetłuszczone
- hmm... nie pamiętam nic więcej xD jeżeli chodzi o minusy

Podsumowując był dość dobry, nie zaszkodził, ale jakoś wybitnie też mi nie pomógł. :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy, wyczerpałam jedną buteleczkę :)

mocno średni, gorszy od Ryżu

+ bardzo nawilżający
+ łagodnie myjący szampon
+ ma delikatny ulotny zapach
+ nie uczula - jestem alergikiem
+ skład bez silikonów i zbędnej chemii
+ nie podrażnia - choć często mam ranki na głowie
+ opakowanie na 4+ (półprzezroczyste widac ubytek)

- włosy się po nim jeszcze szybciej przetłuszczają,
- bardzo gęsta konsystencja, trzeba rozcieńczać na dłoni,
- po umyciu są splątane i skołtunione (mimo, że mam krótkie),
- dłuuugo go spłukuję i ciagle w dotyku są nakremowane jak po odżywce,
- pozostawione do swobodnego wyschniecia wyglądają na przyklapnięte,
- ułożone szybko się rozpadają, ogólnie źle sie układają, bo są jakby za ciężkie,
- niewydajny - jeden miesiąc i to na rozcieńczaniu, Ryż zużyłam w 2 miesiące!
- 7zł to troche przydrogo jak za taką małą ilość (200ml),
- no i u mnie jest TRUDNO dostępny

Myję włosy codziennie, czasem 2 x dziennie, a mimo to widzę, że niezbyt radzi sobie z przetłuszczeniem, średnio oczyszcza. Pieni się troszeczkę, trzeba mieć już raz umyte włosy i spłukane gorąca wodą (czego tłustym włosom sie nie poleca) i dopiero w tej gorącej wodzie się pieni. Zawiodłam się. Myślałam, że wzmożone przetłuszczanie mam z braku nawilżenia, bo po szamponach z ekstraktami ziołowymi mogły się nadmiernie przesuszyć i pobudzić produkcje sebum, ale jednak nie. Szampon może i uniwersalny, ale nie do moich nieuniwersalnych włosów ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 butla

i tak i nie

Tak, bo ładnie, delikatnie pachnie, nie przesusza włosów i nie obciąża ich. Nie, bo po kilku tygodniach stosowania lekko podrażnił skórę głowy. Jeżeli ktoś nie ma problemów z wrażliwą skórą, to przypuszczam, że nie ma również czego się obawiać. Niestety, moja jest dość podatna na podrażnienia i ten szampon jej nie podpasował.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

depilacja bikini rodzaje

wielkie pozytywne zaskoczenie

-przyjemny delikatny zapach
-proste naturalne składniki plus filtr UV
-gęsty, dobrze się pieni- bardzo wydajny
-włosy się dobrze rozczesują
-niesamowicie zwiększa puszystość włosów! używałam wielu drogich szamponów ale ten unosi włosy jak żaden inny
-miękkie błyszczące włosy
-używam do pary z odżywką ziaja plantica jojoba
-niska cena a jakie efekty
-proste lekkie opakowanie

Ilość zużytych opakowań:2, włosy myję codziennie

super!

Lubie eksperymentowac z szamponami ale wsrod tych bez silikonow i ten jest bardzo dobry. Mam dlugie, cienkie, blond wlosy i myje je codziennie. Ten szamponik jest delikatny, nie podraznia skory glowy a wlosy sa delikatne. Dobrze sie pieni i na pewno jeszcze go kiedys zakupie. Nie jest wydajny ale za ta cene mozna to przemilczec. Ciezko jest go dostac. Kolejny dobry szampon z serii plantica.

Używam tego produktu od:2-3tygodni

sianko na głowie

Jesli chodzi o Ziaje to uwazam, ze firma ma cudowne kosmetyki z wyjatkiem szamponów. Juz drugi z tej serii, który mnie rozczarował...Po pierwsze wogóle sie nie pieni, a po drugie ( co jest w tym wypadku dla mnie nagorsze) nie moge rozczesac włosów. Mam z natury cienkie i nigdy roczesywanie nie sprawiało mi problemu.Napewno nie kupie juz zadnego szamponu Ziaji.

Używam tego produktu od:2-óch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

może być

ładnie pachnie, nie obciąża włosów, które po nim ładnie błyszczą i dobrze się rozczesują i jest niedrogi, jednak czegoś mi w nim brakuje , dlatego tylko 4 gwiazdki

Używam tego produktu od: 2 tyg

Jak lubie firme ziaja tak ten szampom kompletnie mnie rozczarował.Nie podobał mi się zapach.Prawie wogóle się nie pienił.Po umyciu miałam sianowate włosy i nie chciały mi sie ułozyc.Używam tego produktu od:użyłam go raz i więcej niezamierzam
Ilość zużytych opakowań:

KWC

Dla mnie prawdziwe KWC, po moich wieloletnich walkach z suchymi, wypadającymi włosami i rozdwajającymi (gdyby tylko rozdwajającymi,a le dzięlącymi się czasem na 5 częsci, lub na dwie w połowie długości :( ) włosami, pomógł mi dopiero ten szampon w raz z odzywką z serii. Wszystkie moje kłopoty zniknęly. ;) Brzmi pięknie,a le to prawda. Moje włosy nie znosza sztucznych składników w szamponach i odżywkach, a ziaja daje ich na szczęscie niewiele.
Zapach fajny, wydajność średnia przy moim codziennym myciu. Zresztą wszystkie nie sztuczne szampony pienią się słabiej. Cena rekompensuje wszystko. :)
Dla mnie jedyny!!!! :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 8??

Tanio i z satysfakcją

Naprawdę dobry pomysł, dobry strzał i celne trafinie Ziai z tym szamponem. Przepięknie pachnie. Po prostu ślicznie. Jest bardzo delikatny i jak to z marką: omalże za darmo: nie obciąża włosów bardzo, ale też nie jest dla nich obojętny: od czasu do czasu mam kłopoty z włosami, które w moich oczach zbyt szybko sie przetłuszczają, on oczywiście ich nie reguluje. Ale poza tym: dość dobrze sie pieni i jest wydajny, zapach na włosach nie pozostaje. Przy krótkich włosach (moje) nie potrzeba później odżywki. Lekko je nawilża. Nie wpływa w żaden zauważalny sposób na ich połysk.
Bardzo, naprawdę bardzo go lubię, uważam, że to jeden z lepszych i bezpieczniejszych produktów na rynku, stukrotnie lepszy od czegokolwiek Timotei i kilku marek ze średniej półki, których używałam. Gorąco polecam.

może być

Odpowiednia konsystencja, ładnie pachnie. Dobrze się pieni i spłukuje. Włosy są po nim czyste cały następny dzień, choć trochę są zwirzchone, ale do opanowania. Może być, ale bez zachwytu.