Plantica, Odżywka `Jojoba`

Plantica, Odżywka `Jojoba`

Wzmacniająca odżywka dostosowana do potrzeb każdego rodzaju włosów. Chroni włosy przed uszkodzeniami i szkodliwym działaniem promieni UV. Wyraźnie odżywia, wzmacnia i wygładza ich powierzchnię. Przyspiesza regenerację oraz zmniejsza skłonność do rozdwajaniu się końcówek. Intensywnie nawilża włosy zapobiegając nadmiernej utracie wilgoci. Włosy stają się mocniejsze, elastyczne i bardziej lśniące. Nie elektryzują się, lepiej się układają i rozczesują.
Posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania. Ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu. Działa aktywnie bez spłukiwania, równie dobre efekty pielęgnacyjne osiąga się spłukując odżywkę po kilku minutach.
Substancje aktywne:
olej jojoba, wyciąg z aloesu, prowitamina B5 (D-panthenol), filtr UV.

Pięknie pachnie i dba o włosy jak należy!

Nie jestem zwolenniczką odżywek do każdego rodzaju włosów, bo nie mogą mieć wtedy w sumie żadnego silnego działania. Ta jest wyjątkiem i z pełną odpowiedzialnością mogę ją polecić, włosy po niej lśnią, są miękkie, wręcz jedwabne i to już po pierwszym użyciu! Ślicznie pachnie, konsystencja trochę za bardzo lejąca (ucieka przez palce), odżywka jest niezbyt wydajna i ma nieporęczne opakowanie (ciężko wydobyć końcówkę), ale dla efektów naprawdę warto w nią zainwestować. Niestety, troszkę obciąża włosy i je skleja w przypadku grubych loków.
Plusy
- nawilża
- uzdrawia włosy
- mocno trzyma
- ładny zapach
- trwałość
- przeciwdziała puszeniu
Minusy
- przetłuszcza włosy
- włosy trudne do rozczesania

1 opakowanie wystarcza na 3-5 tygodni

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt opakowań

średnia

Jest to nijaka odżywka dla moich włosów, która tak naprawdę z moimi kudełkami nic nie robi poza ułatwianiem rozczesywania i to na początku. Spłukuję, bo w przeciwnym razie obciąża (mam cienkie włosy, odżywkę nakładałam od połowy długości bądź niżej). Niestety może dlatego takie efekty są jakie są.

Sama w sobie, to nic specjalnego. Mam zdrowe, piękne włosy i w sumie nie spodziewałam się rewelacji, bo nawet na czym skoro włosy są zadbane. Ale po sumiennym stosowaniu ponad miesiąc, codziennie (ze spłukiwaniem), zauważyłam, że moim włosom przestała wystarczać. Wcześniej zrezygnowałam z mocno silikonowych odżywek, a tą używałam do powolnego odezwyczajania od nich włosów (choć i tak raz w tygodniu popełniam silikonowy grzech). Może to wpłynęło na większe plączenie i "strzelanie" włosów podczas szczotkowania (zaczynam czesać od dołu) i podorszenie kondycji włosków.

Stosuję ją nadal, ale co 2-3 dni wzbogacam różnymi dodatkami i włosy znów mają się świetnie.

Absolutnie nie mogę powiedzieć, że nie polecam, bo spłukuję odżywkę, czyli robię inaczej niż radzi producent, ale z moimi włoskami tak już jest. Odżywka ma swoje wielbiecielki, więc warto próbować, bo jest tania, wydajna i łatwodostępna!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca codziennie, wcześniej od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: teraz w trakcie 1

W porządku

Mam włosy delikatne,cienkie,ale gęste,naturalne brązowe do łopatek i u mnie odżywka sprawdziła się niespecjalnie dobrze.

Plusy:
-cena
-końcówki przestały się rozdwajać już po 5 użyciach :)
-włosy są miękkie
-podręczne opakowanie
-łatwy w użyciu

Minusy:
-włosy się nie układają
-są bez życia
-bardziej działa jak dobry szampon niż odżywka

Odżywkę stosuje na wilgotne włosy,przedtem myję zazwyczaj szamponem z czarnej rzepy i pozostawiam do naturalnego wyschnięcia :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

depilacja rąk

Świetna :)

Ta odżywka jest naprawdę dobra. Stosuję ją na mokro i sucho, ze spłukiwaniem i bez i zawsze świetnie się sprawdza, wspaniale wygładza moje włosy i sprawia że są miękkie i miłe w dotyku. Tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić bo włosy mogą być tłuste. Minusem może być dostępność bo ja kupuję ją w 1 sklepie i nigdzie indziej w moim mieście jej nie widziałam. Ale za to największym plusem jest cena: ja kupuję ją za 4,30 w osiedlowej drogierii i dla mnie to istne cudo. Nigdy z niej nie zrezygnuje :)

Ilość zużytych opakowań: 4 normalne opakowania

Solidna odżywka

Odżywek wypróbowałam już multum i mogę śmiało powiedzieć że odżywka "Jojoba" jest jedną z najlepszych jakich używałam. Trochę obawiałam się, że jest bez spłukiwania, byłam pewna że będzie obciążać jednak bardzo się myliłam :)

+ Działa bardzo dobrze na włosy - są lśniące, gładkie, wyglądają zdrowo i świeżo
+ Nie trzeba spłukiwać przez co oszczędzamy czas i wodę ;)
+ Tania jak barszcz
+ Nie obciąża
+ Wydajna, wystarczy mała ilość,żeby zobaczyć efekt

Niestety doszukałam się jednej wady : Ciężko z dostępnością. W Trójmieście widziałam ją tylko w Schleckerze na Szadółkach do którego mam kawał drogi :( Jeżeli któraś z Wizażanek wie gdzie ją dostać w Gdańsku to proszę o pw :)

Polecam ! Odżywka warta grzechu ;)

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1go

Godna :)

Plusy:
+ ma przyjemny zapach
+ jest niesamowicie wydajna
+ nie obciąża włosów (nakładam niewielką ilość i nie spłukuję, chociaż mam włosy z tendencją do przetłuszczania się)
+ włosy są miękkie, lśniące i miłe w dotyku
+ nie elektryzują się

Minusy:
jak na potrzeby moich włosów to brak, jednak dla włosów zniszczonych będzie za słaba.

Bardzo ok.

Przyjemna odżywka, do włosów normalnych, nie zniszczonych stylizacją, lakierami, farbami, piankami i prostownicami. Używam dosłownie troszkę, rozcieram w dłoniach, a potem przeczesuje tymi dłońmi wilgotne po umyciu włosy. Nie spłukuję. Wielki plus, bo pomaga w rozczesywaniu i nie obciąża włosów, a tego się obawiałam po odżywce bez spłukiwania (mam włosy normalne z tendencją do przetłuszczania). Ładnie delikatnie pachnie. Nie wiem, czy włosy są zdrowsze,e bo generalnie ma włosy w dobrym stanie :) Na pewno są milsze w dotyku, są takie miękkie i chyba bardziej wygładzone(?) Ponad to, odkąd jej używam włosy pod czapką mi się nie elektryzują :) Niestety ciężką spotkać tę odżywkę w sklepach kosmetycznych i drogeriach. Ja już znalazłam w tesco.
Polecam dla osób ze zdrową czupryną :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Słabiutka.

Gdzieś wcięło moją poprzednią recenzję, wię cpomyślałam, że napiszę raz jeszcze.:)

Odżywkę kupiła mi mama, więc tym bardziej się ucieszyłam, bo miałam zamiar ją nabyć i przetestować. Może i jestem troszkę zawiedziona, ale cóż, nie wszystko musi pasować moim włosom, które i tak są dość wymagające. Ziaja Jojoba nie sprostała do końca moim wymaganiom.

Plusy:
+ma dobrą konsystencję - nie za rzadką, nie za gęstą, taką w sam raz
+ułatwia rozczesywanie
+włosy są miłe w dotyku
+lekko nabłyszcza
+nie obciąża - jest bardzo lekka
+delikatnie ożywia
+pięknie, tak świeżo pachnie
+wydajna
+bardzo tania

Jednak nie nawilża tak jak bym chciała. Brakuje mi gładkości, efektu "sypkich" włosów, a m.in takich efektów oczekiwałam.
Odżywka sama w sobie jest dobra, na pewno do mniej wymagających włosów, cienkich, skłonnych do przetluszczania i obciążania sprawdzi się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: Jakiś czas

Dobra

Fajna, ale ja nie oczekuje od odżywki zbyt wiele.
Nie obciąża włosów(spłukuje ją)
Ułatwia rozczesywanie
Wygładza włosy
Cena
Jak dla mnie w zupełności wystarczy, gdzyż nie mam problematycznych włosów.

Używam tego produktu od: 1msc

Porządny produkt

Używam tego produktu ze względu na przyjazny skład.

Plusy:
+ Wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie (stosuję ją bez spłukiwania);
+ Ma krótki i treściwy skład;
+ Jest wydajna i po prostu miła w użyciu.

Minusy:
- Ciężko ją spotkać, zazwyczaj ukrywa się na dolnych półkach, choć często po prostu nie ma jej w ofercie;
- Nie nadaje się jako jedyna odżywka: polecałabym najpierw nałożyć inną ze spłukiwaniem.

Nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia, choć pewnie jeszcze kiedyś ją kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2, bo ciężko na nią trafić

Bez szału.

Odżywka nie nadaje się do "niespłukiwania", przynajmniej u mnie.
Obciąża i przetłuszcza wtedy włosy, a wcale nie odżywia w żaden widoczny sposób.
Po spłukaniu jest już lepiej, ale nadal nie ma żadnego spektakularnego odżywienia.
No ale widocznie to odżywka dla krótszych i mniej wymagających włosów, bo mojej mamie bardzo służy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego na spólkę z mamą

bardzo dobra!

swietna!! moje wlosy sa takie mieciutkie po tej odzywce!! mozna jej nie splukiwac ale gdybym ja zostawila na wlosach chyba by mi sie przetluscily, wiec splukuje; szkoda tylko, ze teraz nie moge jej nigdzie znalezc :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno-juz sie konczy :(