Lekki krem rokitnikowy

Lekki krem rokitnikowy

Cena już od 22,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

Struktura
lekkie, bogate
ochronne, zimowa ochrona

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 93

nie dla mojej skóry

Do kupna kremu zachęciły mnie jego pozytywne opinie. Używałam żelu tymiankowego do mycia twarzy tej firmy, który sprawdzał się świetnie. Z kremem jest już inaczej. Okazał się zupełnie nie do mojej cery, a szkoda. Krem ma estetyczne opakowanie z pompką, świetny naturalny skład. Kiedy czytałam wskazania to tak, jakbym dokładnie czytała o mojej cerze. A tu niespodzianka. Krem daje bardzo dziwne uczucie na mojej mieszanej cerze. Nie nawilża, nie wchłania się, nie daje obiecanego uczucia ukojenia. Przynosi raczej uczucie ściągnięcia. Nakładanie kolejnych warstw nic nie daje. Wierzę oczywiście w pozytywne opinie tego kremu. Wychodzi na to, że to moja cera go nie polubiła. Nie dałam rady zużyć na twarz całego opakowania, ale znalazłam inne zastosowanie: do dłoni i na okolice oczu.

Używam tego produktu od: 3 misięcy
Ilość zużytych opakowań: koncówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111811].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Nie dla mnie

Ani nie zachwyca, ani nie rozczarowuje... takie nic. Mam wrażliwą cerę mieszaną z tendencją do odwadniania, oczekiwałam od kremu jedynie nawilżenia i żeby nie zrobił mi krzywdy, więc moje wymagania nie były zbyt wygórowane.

PLUSY

- ładny, prosty skład
- brak dodatkowych substancji zapachowych (mnie jego zapach-brak zapachu nie przeszkadza)
- mimo zawartości oleju z rokitnika nie barwi skóry
- higieniczne opakowanie z pompką

WADY

- nie nawilża, a wręcz po dłuższym stosowaniu wysusza skórę
- znika pod palcami, nie ma po prostu czego rozsmarować
- źle się rozsmarowuje, "ciągnie" skórę

Skończyłam całe jedno opakowanie i właściwie nie wiem dlaczego po przerwie na krem Biolaven kupiłam kolejne... chyba z braku pomysłu na inny produkt do wypróbowania, bo ten przynajmniej nie zrobił mi krzywdy. Od połowy pierwszego opakowania używałam na serum olejowe i jako-tako krem dawał radę (tzn. w końcu mogłam go rozsmarować). Kolejnego nie kupię na pewno, bo w między czasie znalazłam lepszy.

Używam tego produktu od: 1 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie napoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111751].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 27

fajny!

To moje kolejne opakowanie tego kremu. Używam go wyłącznie na noc - pomarańczowy film na ryjku. Fajne nawilżenie, zapach minimalny, świetne rozwiązanie aplikacji - pompka, świetna cena, duża wydajność, zero niespodzianek, a te które już są nie rozwijają się dalej, jednym słowem - spełnia swoje zadanie. Polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087536].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 3

Teraz Polska, to jest to!

zalety:
- szybko się wchłania (mam cerę tłustą z problemami)
- daje ładny kolor cerze
- po kilku dniach cera jest bardziej promienna

wady:
- zapach

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076231].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 68

nie polubiłam

Krem pomimo lekkości wchłania się u mnie długo i pozostawia kleistą warstewkę na skórze, nawilża średnio, często miałam ochotę nałożyć grubszą warstwę ale wtedy kleista warstewka stawała się warstwą... Mam ciepły odcień skóry więc żółty kolor mi nie przeszkadzał, no cóż rokitnik taki ma kolor. Obiecywane właściwości co do poprawy szarego kolorytu i usunięcia oznak zmęczenia niemal nie występowały, no może ten żółty kolor kremu nieco poprawiał jej odcień ale niewiele wiecej poza tym. Owszem lekko koił ale to akurat nie jest największy problem mojej zmęczonej cery. Działania zmniejszającego widoczność naczynek nie zauważyłam. Do tego wszystkiego okropny zapach, który mnie odrzucał i męczył, choć na szczęście nie był trwały. Na plus higieniczne opakowanie, choć nie widać czy produkt już się kończy, a na to akurat czekałam z niecierpliwością. Podsumowując krzywdy nie zrobił, ale i pozytywów też niewiele było, a sumiennie zużyłam całe opakowanie stosując rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: ok.2,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057551].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 138

Napisanych recenzji: 1242

dobry produkt

Kupiłam zachęcona przez panią z apteki. Mam cerę wrażliwą, zaczerwienioną.

Krem zamknięty w higienicznym opakowaniu z pompką.

Produkt polski, wielki plus.

Krem ma dość gęstą konsystencję, żółto-pomarańczowy kolor, jak krem dyniowy.

Zapach intensywny, ciężki do określenia, bagienny, torfowy, lekko ziołowy. Niezbyt narzucający, po kilku chwilach znika.

Ja mam cerę suchą, u mnie krem szybko się wchłania, pozostawia lekki, żółtawy film, ale po kwadransie go nie ma.

Moim zdaniem krem ten nadaje się typowo na noc, z uwagi na dość gęstą konsystencję. Chyba, że ktoś ma rano wolne pół godziny na wchłonięcie kremu.

Plusy:

+ dobre nawilżenie;
+ cena i dostępność;
+ świetny skład
+ nie zapycha, nie podrażnia;
+ łagodzi zaczerwienienia;
+ wydajny;

Minusy:

- zapach;
- kolor;

Zużyłam w ciągu miesiąca, stosując raz dziennie, wydajność standardowa, biorąc pod uwagę cenę można z powodzeniem powiedzieć, że wydajność ok. Nie wiem, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049981].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Tragedia.

Miałam dużą ilość próbek tego kremu, pewnie więcej, niż zawiera go normalne opakowanie.

Przy pierwszej saszetce zaskoczył mnie żółty kolor, uznałam krem za zepsuty i ją wyrzuciłam. Ale w następnej był taki sam, więc zrozumiałam, że to jest jego właściwość. Kolor trochę jak sos do hamburgerów.

I bardzo to widać na twarzy. Mimo intensywnego wcierania twarz pozostawała żółta, a krem zupełnie nie chciał się wchłonąć. Nie dość, że sprawiał, że wyglądałam jak kurczak w curry, to jeszcze pozapychał mi twarz i musiałam go odstawić na rzecz walki z pryszczami na twarzy (których moja cera nie miewa).

Na dobicie zostaje jeszcze zapach - nic nie przypominający, okrutnie intensywny, pachnący czymś przegniłym.

Sylveco zdecydowanie miało lepsze momenty, niż kiedy zdecydowali się na wypuszczenie tego kremu do sprzedaży.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043902].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Zapowiadało się fajnie ...

Po wykorzystaniu kilku próbek , zachwycona postanowiłam kupić produkt pełnowymiarowy i niestety się zawiodłam, bo mnie zapchał(po dłuższym czasie stosowania , nie od razu) i musiałam go odstawić.Nie jakoś specjalnie ale niestety zapchał.Szkoda , bo zapowiadał się super.Od razu dodam że mam wielką tendencję do zapychania , więc ten krem nie zaskoczył mnie.
PLUSY:
-lekki , dobrze się rozprowadza
-szybko się wchłania
-wyrównuje koloryt(polecam szczególnie jeśli masz ciepły odcień cery ale twarz masz jaśniejszą i jest różnica pomiędzy żółtą szyją i białą twarzą-działa jak krem bb (przynajmniej na mnie ;))
-nawilża
-rozświetla , ale jest to delikatne rozświetlenie niczym skóra dziecka
-dobra baza pod makijaż
-zapewnienia producenta są realne
-dobra cena
-naturalne składniki

MINUSY:
-zapycha
-może "żółcić",nie polecam dla osób z chłodną karnacją,bo mogą sobie zrobić krzywdę ;P

-/ma specyficzny zapach , dla niektórych może być drażliwy-ja nie miałam z nim problemu
Ostatecznie użyłam go około 1/3 do twarzy , resztę do ciała -więc się nie zmarnował :)
Czy polecam ? Nie dla osób z cerą skłonną do zapychania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024103].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 196

Świetny krem.

Zużyłam juz wszystkie wersje kremów lekkich z Sylveco, sa do siebie bardzo podobne. Ten ma najbardziej lejącą konsystencję. Właściwości ma podobne jak jego bracia, czyli koi, łagodzi skórę, do tego fajnie wyrównuje jej koloryt. Moim zdaniem będzie najlepszy do skóry przesuszającej się i wiotkiej. Stosuje go zazwyczaj na noc w porze letniej. Rano buzia jest wypczęta, nawilżona i rozjaśniona. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015666].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 123

cudotwórca

Aktualnie jest to mój ulubiony krem do twarzy, bijący na głowę drogeryjne produkty nawet z wyższej półki.
+ wydajny
+ efekt widać od razu, długotrwale nawilża
+ szybko się wchłania i nie warzy podkładu
+ naturalny, świetny skład

- cuchnie
- wygląda jak zawartość niemowlęcej pieluszki
Obniżam za to pół gwiazdki bo smrodku nie czuć po nałożeniu na twarz a kolor kremu poprawia koloryt cery.

Używam tego produktu od: 1mca
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012870].usefull || 0 }}% pomocna.