Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Cena już od 14,38 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

Struktura
lekkie, bogate
ochronne, zimowa ochrona

Nie nawilża

Jeden z pierwszych kremów nawilżających, jakie kupiłam, więc na początku byłam zadowolona. Lekki jest faktycznie. Nie odczuwałam efektu nawilżenia, ale wydawało mi się, że najwyraźniej tak działają takie kremy, dopóki nie kupiłam inne kremu (Agafja), który faktycznie jak na razie nawilża moją skórę.
Wróciłam po jakimś tygodniu do Sylveco, bo chciałam go zużyć i mam wrażenie, że nie tylko nie nawilża, a wręcz wysusza. Szkoda, bo cieszyłam się, że będę wspierać lokalną firmę :) No i jeszcze jego jedna wada: u mnie pozostawia żółty odcień na twarzy. Tzn. nie ma problemu, jak nałożę podkład (chociaż przez to, że wysusza, to efekt jest nieładny), bo wtedy maskuję to zółte zabarwienie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569446].usefull || 0 }}% pomocna.

Super dla tłustej cery

Ma świetną konsystencję, jest faktycznie bardzo lekki i odpowiednio nawilża skórę, szybko się wchłania i jest bardzo dobry pod makijaż. Nie będzie pewnie nadawała się dla cery suchej bo nie nawilży jej wystarczająco mocno ale właścicielki skóry mieszanej i tłustej będą nim zachwycone.
Opakowanie super wygodne z dozownikiem z miłym dla oka wzorem.
Zapach niestety nie będzie odpowiadał każdemu, jest ziołowy naturalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493596].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskoczona

Bardzo dobry krem. Świetnie się wchłania i nawilża.Skóra jest nawilżona i elastyczna i przede wszystkim się nie klei.
Plus za super skład.

Na minus oceniam zapach. Kompletnie nie w moim guście.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461972].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Fantastyczny!

Ogarnięta raczkującym włosomaniactwem i jego ukłonom w stronę natury, dokonałam tego zwrotu również w kwestii pielęgnacji cery. Muszę powiedzieć, że przy pierwszym podejściu do kosmetyków naturalnych trafiłam w 10. Krem bardzo dobrze nawilża i uelastycznia, wchłania się byłskawicznie i nie zostawia tłustego filmu. Stosowałam go od jesieni do wiosny i lepiej sprawdza się podczas chłodniejszych dni - jest bardziej oleisty niż jego brzozowy odpowiednik. Opakowanie bardzo estetyczne i higieniczne - ogromny plus, bo skoro nie ma tam konserwantów, jakoś trzeba zabezpieczyć go przed utlenianiem. Pod koniec opakowania, czyli w okolicy 6 miesiecy obiecywanych przez producenta zaczął podśmierdywać, więc postanowiłam go wyrzucić.
Polecam, bardzo dobry i nie rujnuje kieszeni :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343176].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie sprawdził się

Był lekki i przyjemnie się go stosowało. Szybko się wchłaniał. Przyjemnie pachniał ziołami. Nawilżał raczej średnio, mógłby bardziej, ale może w cieplejsze dni byłby lepszy. Teraz, gdy jest zimno na zewnątrz, w domu jest ciepło i powietrze się przesusza to sobie średnio radził. Uważam go za takiego średniaczka kosmetycznego. Warty przetestowania, ale niczym się nie wyróżnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1296596].usefull || 0 }}% pomocna.

szału nie ma

Szukałam kremu, gdy moja cera była w potrzebie. Gdy czytałam opis tego produktu, to pomyślałam, że jest to! To czego właśnie potrzebuję.
Problem w tym, że ten krem nie robi absolutnie nic. Nie wyrządził mi krzywdy, ale nic dobrego też nie zrobił :(
Używałam go na dzień, ale zachowywał się bardzo źle pod makijażem. Potem stosowałam go na noc, ale nie odżywił mojej skóry (budziłam się z bardzo przesuszoną twarzą). Jak go skończyłam poczułam ulgę :-/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270461].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mojej skóry

Do kupna kremu zachęciły mnie jego pozytywne opinie. Używałam żelu tymiankowego do mycia twarzy tej firmy, który sprawdzał się świetnie. Z kremem jest już inaczej. Okazał się zupełnie nie do mojej cery, a szkoda. Krem ma estetyczne opakowanie z pompką, świetny naturalny skład. Kiedy czytałam wskazania to tak, jakbym dokładnie czytała o mojej cerze. A tu niespodzianka. Krem daje bardzo dziwne uczucie na mojej mieszanej cerze. Nie nawilża, nie wchłania się, nie daje obiecanego uczucia ukojenia. Przynosi raczej uczucie ściągnięcia. Nakładanie kolejnych warstw nic nie daje. Wierzę oczywiście w pozytywne opinie tego kremu. Wychodzi na to, że to moja cera go nie polubiła. Nie dałam rady zużyć na twarz całego opakowania, ale znalazłam inne zastosowanie: do dłoni i na okolice oczu.

Używam tego produktu od: 3 misięcy
Ilość zużytych opakowań: koncówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111811].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Ani nie zachwyca, ani nie rozczarowuje... takie nic. Mam wrażliwą cerę mieszaną z tendencją do odwadniania, oczekiwałam od kremu jedynie nawilżenia i żeby nie zrobił mi krzywdy, więc moje wymagania nie były zbyt wygórowane.

PLUSY

- ładny, prosty skład
- brak dodatkowych substancji zapachowych (mnie jego zapach-brak zapachu nie przeszkadza)
- mimo zawartości oleju z rokitnika nie barwi skóry
- higieniczne opakowanie z pompką

WADY

- nie nawilża, a wręcz po dłuższym stosowaniu wysusza skórę
- znika pod palcami, nie ma po prostu czego rozsmarować
- źle się rozsmarowuje, "ciągnie" skórę

Skończyłam całe jedno opakowanie i właściwie nie wiem dlaczego po przerwie na krem Biolaven kupiłam kolejne... chyba z braku pomysłu na inny produkt do wypróbowania, bo ten przynajmniej nie zrobił mi krzywdy. Od połowy pierwszego opakowania używałam na serum olejowe i jako-tako krem dawał radę (tzn. w końcu mogłam go rozsmarować). Kolejnego nie kupię na pewno, bo w między czasie znalazłam lepszy.

Używam tego produktu od: 1 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie napoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111751].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny!

To moje kolejne opakowanie tego kremu. Używam go wyłącznie na noc - pomarańczowy film na ryjku. Fajne nawilżenie, zapach minimalny, świetne rozwiązanie aplikacji - pompka, świetna cena, duża wydajność, zero niespodzianek, a te które już są nie rozwijają się dalej, jednym słowem - spełnia swoje zadanie. Polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087536].usefull || 0 }}% pomocna.

Teraz Polska, to jest to!

zalety:
- szybko się wchłania (mam cerę tłustą z problemami)
- daje ładny kolor cerze
- po kilku dniach cera jest bardziej promienna

wady:
- zapach

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076231].usefull || 0 }}% pomocna.