Anew Clinical, Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33

Anew Clinical, Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33

Przeprowadzone przez nas badania kliniczne dowodzą, że Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą AF-33 działa – 100% kobiet potwierdza jego skuteczność!
Zainspirowany przez niedawne badanie uhonorowane Nagrodą Nobla, które wykazało istnienie w ludzkim organizmie mechanizmu blokującego wytwarzanie białek. Naukowcy opracowali unikalną molekułę A-F33. Wykorzystując tę formułę Avon stworzył nowe Profesjonalne korektory zmarszczek - pierwsze na rynku produkty z molekułą A-F33. Ta przełomową technologia dezaktywuje mechanizm blokujący wytwarzanie białek, pobudzając produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry.
Korektor zmarszczek:
- po pierwszym zastosowaniu sprawia, że skóra wygląda na młodszą,
- już po tygodniu nawet głębokie zmarszczki zaczynają zanikać,
- w 2 tygodnie zapewnia spektakularną redukcję widoczności zmarszczek.

Cera
młoda
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Jest OK

Ładnie nawilża,na początku bardzo gładziutka skóra,później jednak to znika
Zapach praktycznie nie wyczuwalny
Nie podrażnia
Eleganckie opakowanie
Minusik to,że nie wiem kiedy się skończy,bo nic nie widać
higieniczny aplikator
Używałam na noc na szyję
cena ok.55 zł,ale wg mnie nie warto miałam lepsze...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226118].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie

Kupiłam ten kosmetyk skuszona promocją, lubię testować nowe rzeczy. Ale jestem zawiedziona nieco.

+ myślę, że korektor w jakiś minimalny sposób działa przeciwzmarszczkowo, albo przynajmniej wypełnia co trzeba
+ lekkie opakowanie próżniowe

- kompletnie nie nadaje się pod makijaż, istna tragedia! wszystko spływa, skóra się błyszczy, dramat
- zostawia jakąś warstwę na skórze, nie da się nałożyć na górę kremu
- korektor nie nawilża, więc najlepiej byłoby nałożyć na górę krem, ale patrz punkt wyżej

Na pewno nie kupię go ponownie i raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020735].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny-warty testowania

Bardzo dobry jest ten korektor. Ja jestem zadowolona. Sprawdza się i na noc i na rano. Stosuję raz dziennie. pod podkłaem nie roluje się i nie waży. Kremik ma lekka konsystencje, dobrze siw wchłania w krótkim czasie. Wygładza ,dobrze nawilża na długo. Spłyca i skraca zmarszczki napinając przy tym idealnie. Opakowanie z chigieniczna pompka-dozownikiwm, działającą bez zarzutu. Dosyć wydajne. Nie uczula anie podrażnia. Ostatni kupiłam 40pln. Często bywa w promocji.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opajowania , w trakcie kolejnego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976629].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

super krem:-)

To ocena mojej cioci:-) mówiła ona, że żadnego lepszego kremu nie używała. ŻADEN nie zredukował jej tak zmarszczek. Co do robienia po nim make-up - żaden problem.
krem jest lekki, w ładnym opakowaniu.

Używam tego produktu od: 7 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786940].usefull || 0 }}% pomocna.

Roluje się, niemożna na nim zrobić makijażu ani nałożyć kremu

Serum, jako konsultantka, dostałam do testowania.

Niestety jest to niewypał, bo serum strasznie się roluje i pomimo zapewnień producenta, żeby nakładać je pod krem, nie ma racji bytu, bo to jest niemożliwe.

Jednakże, lekki krem (nowość od katalogu chyba 8/2013) z tej serii jest bardzo dobry.

To serum nie spełnia moich minimalnych wymagań co do tego rodzaju specyfików oraz ani jednego z zapwnień producenta, zatem wielka klapa.

Jedna gwiazdka, bo być może prostuje zmarszczki, jeśli ktoś będzie stosował pomimo uciążliwości, być może na noc.

Ilość zużytych opakowań: jedno 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[763330].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!

Hej , produkt kupiłam dla mojej mamy pod choinkę w prezencie. Pierwsze dwa razy stosowania były ok, ale za kolejnym była masakra. Już po posmarowaniu mama skarżyła się na pieczenie , a rano wstała dosłownie z \'\'poparzoną\'\' skórą... trzy dni dochodziła do siebie :/

Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[729056].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra

Witam , Zachęcona reklamą kupiłam , mam 34 lata zmarszczki mimiczne i choć nie oczekiwałam cudów to chciałam je nieco wygładzic, niestety właściwie nic nie dostałam oprócz pustego portfela. Ani zmarszczki się nie spłyciły , ani cera jakoś rewelacyjnie się nie poprawiła.

jestem rozczarowana , Dziękuję więcej nie skorzystam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710963].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskoczenie!!! czy to na pewno Avon??

Kupiłam skuszona promocją, do kremu dostałam gratisem krem do ciała i żel z serii planet spa oraz kosmetyczkę. Wyszłam z założenia, że nawet jeśli krem będzie do bani (a uwierzcie mi, że byłam tego pewna!!) to pociesze się pakietem gratisów.

I tak krem poleżał na półce kilka tygodni, aż w końcu postanowiłam no przecież muszę go w końcu wypróbować 75 zł piechotą nie chodzi. Noi stało się:-)

Po pierwszym użyciu wiedziałam, że to będzie miłość!! Moja skóra z pierwszymi zmarszczkami, kapryśna, mega tłusta, skłonna do zapychania, w ostatnim czasie raczy mnie nadwrażliwością na niektóre kosmetyki - wprost promieniej po każdorazowym użyciu:-)

Kremik jest leciutki, szybko się wchłania prawie do matu, dobrze nawilża (znikają suche skórki) i uelastycznia, nie przetłuszcza, nie zapycha, nic po nim nie wyskakuje. Skóra jest jakby rozjaśniona, taka świeższa, wypoczęta, pory o wiele mniej widoczne!! to było największe zaskoczenie, nawet po pilingu kawitacyjnym nie wyglądam tak dobrze! Nie stosuję na niego żadnego dodatkowego kremu, nie ma najmniejszej potrzeby. Dodam tylko, że stosuję korektor przeważnie na noc, użyłam go kilka razy na dzień pod makijaż i również w tej roli sprawdza się wyśmienicie, podkład trzyma się cały dzień, nie spływa, nie roluje się i nie waży.

Opakowanie poręcze z higieniczną pompką ładnie prezentuje się w łazience.

Jedyny minus, do czego można się doczepić to fakt, że nie widać ile kosmetyku pozostało w środku i mała pojemność jedynie 30 ml.

Serdecznie polecam ten produkt, jak dla mnie to prawdziwe odkrycie roku:-)

mam tylko nadzieję, że firma Avon nie wypuściła początkowo na zachętę wysoko skoncentrowanych kremów, po to tylko żeby za jakiś czas zacząć produkować uboższe buble. Mimo wszystko pełna optymizmu i zachwycona rezultatami stwierdzam, że to produkt warty przetestowania!

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709053].usefull || 0 }}% pomocna.