Christian Dior, Energy-move Creme (krem nawilżająco-rozświetlający)

Christian Dior, Energy-move Creme (krem nawilżająco-rozświetlający)

Krem odżywia, nawilża, rozświetla i wygładza skórę. Wyciąg z azjatyckiej rośliny jisten ułatwia swobodny przepływ wilgoci między poszczególnymi warstwami skóry. Zawiera opatentowany kompleks energizujący Energy Complex (GP4G - Oleocomplexe1), który usprawnia energię komórkową i rozświetla naskórek. Nienasycone kwasy tłuszczowe wygładzają i uelastyczniają. Krem ma świeży cytrusowy zapach .

Cena: 238 zł / 50 ml

sympatyczny

Bardzo miły krem - kupiłam go po zuzyciu takiego samego serum, teraz uzywam oba kosmetyki jednoczesnie.
Ładny słoiczek, choc pod koniec ciężko zeń cos wydobyć. Miły, delikatnie cytrusowy zapach. C Premium Rubinstein jest bardziej intensywny, ale nuta podobna. Kremik jest ciut lejący, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. twarz sie nie lepi, nie świeci, jest jednoczesnie na długo nawilżona. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo tyle pokus czyha...;)

zbyt drogi ulubieniec

Baardzo, baardzo dobry. Uwiódł mnie i zaczarował od pierwszej chwili. Bardzo przypadła mi do gustu jego aksamitka konsystencja, ani zbyt "cienka", ani zbyt ciężka - dokładnie taka, jak lubię. Nie do pogardzenia był także jego zapach. Najważniejszy jednak był efekt, jaki wywoływał, w moim wypadku doprawdy spektakularny. Uratował, ożywił i rozpromienił moją cerę dogorywającą po dwumiesięcznej niewoli przed komputerem w imię lepszej przyszłości finansowej ;) Bardzo dobrze nadawał się pod makijaż, właściwie nie mam mu NIC do zarzucenia. Gdyby nie jego cena - kupowałabym go stale. Za nią właśnie odejmuję 1 gwiazdkę. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

koło ratunkowe :-)

Kupiłam go po wykończeniu próbki. Miałam okropne problemy ze skórą i kompletne załamanie. Uratował moją zmęczoną, wrażliwą, przesuszoną antytrądzikowymi mazidłami skórę. :-) Cera odzyskała zdrowy koloryt, przebarwienia też jakby znikły. Co najważniejsze - skóra wróciła do równowagi i prawie zupełnie się odbudowała. Zostawia tłustawą warstwępo wchłonięciu ale ta po chwili też znika. Nie mogłam się przyzwyczaić do zapachu - trochę dziwny jak dla mnie. Bardzo wydajny dlatego wybaczę cenę, która jest absolutnie koszmarna :-(

dzienny smoky eyes

skuteczny

Ten krem coś w sobie ma . Pachnie z lekka cyrusowo , przyjemnie się go rozprowadza - to taka cięższa wersja sorbetu IOD Diora . Nawilża , odżywia . Po tygodniu codziennego stosowania rano/wieczór ja mogę powiedzieć że z dnia na dzień rozpromienił moją cerę . Cera jest bardzo gładka , świeża ma zdrowy koloryt - ale uprzedzam że trzeba systematycznie , codziennie go stosować . Bardzo wydajny . Nie polecam cerom z tendencją do przetłuszczania , raczej ten krem prędzej polubią osoby o bardziej suchej cerze . Po prostu - u mnie działa :)
Zużyłam jeden słoik ale na pewno jeszcze do tego kremu wrócę nie raz .