Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Cena już od 20,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 72

Średniak

Miałam odcień 0 Light Beige - jasny, ale nieco zbyt różowy jak dla mnie, dobry tylko na zimę. Podkład ma lekką, nieco pudrową konsystencję, jest raczej matujący niż rozświetlający. Ładnie się rozprowadza palcami, ale w starciu z gąbeczką trochę "ginie". Nie podkreśla suchych skórek i ładnie wyrównuje koloryt twarzy. Jednak dla mnie jest zbyt nietrwały - producent obiecuje mega trwałość, a u mnie Affinitone po kilku godzinach "znika" z twarzy i przebijać zaczynają zaczerwienienia, które chcę ukryć.
Sprawdzi się u osób, które nie potrzebują mocno kryjącego podkładu na długie godziny. Ja dziękuję, więcej nie kupię, za podobną cenę wolę o wiele lepszy Lasting Finish firmy Rimmel ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190818].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 77

Nie polecam

Kupiłam na promocji -50% w Rossmanie za około 15 zł. Początkowo byłam bardzo zadowolona, szeroka gama kolorów i fajny dozownik. Podkład nakładam pędzlem, który nie chciał się z niego domyć, choć z twarzy schodził dość szybko. Mam problem z błyszczeniem w strefie T i już po 1-1,5 h trzeba było go poprawiać. Podkład niesamowicie brudził wszystko wokół. Używałam go najczęściej kiedy trochę bardziej przesuszała mi się skóra, wtedy trochę lepiej się spisywał, ale nie był trwały. Generalnie nie polecam cerom tłustym i mieszanym.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Bardzo wygodnie się rozprowadza, świetny wybór kolorów

Higieniczna pompka, która dodatkowo ułatwia użycie. Konsystencja sprawia, że produkt dobrze się rozprowadza. Nawet samym palcem bez gąbki lub pędzla. Nie ściera się. Bardzo dobry i tani produkt jak cała seria affinitone.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069601].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - nietypowe kosmetyki

Napisanych recenzji: 18

Jest naprawdę super!

Na podkład skusiłam się podczas promocji w jednej z drogerii. Wybrałam dla siebie najjaśniejszy odcień. Pragnę też zaznaczyć, że mam cerę mieszaną z licznymi przebarwieniami. I u mnie ten podkład sprawdził się naprawdę świetnie.

PLUSY:
+ dobre krycie,
+ jest trwały,
+ nie waży się,
+ nie zbiera w załamaniach skóry,
+ nie zapycha,
+ nie ciemnieje,
+ ładnie wtapia się w skórę,
+ łatwy a aplikacji,
+ nie podkreśla suchych skórek,

MINUSY:
- najjaśniejszy odcień ma lekko różowy kolor.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062336].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Ideał

w końcu znalazłam podkład idealny

plusy:
- super krycie
- nie zapycha
- matuje
- jest trwały
- dopasowuje się do mimiki i nie zbiera się tam, gdzie nie trzeba
- nie tworzy maski

minusy:
- lekko wysusza

+/- cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1052596].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

Lepszy niż Affinitone

Jak dla mnie to bardzo dobry podkład, dużo lepszy niż tubkowa wersja Affinitone. Podkreślam jednak, że mam cerę właściwie bezproblemową i nie wymagam od makijażu wielkich cudów :)

+wydajność (używałam przez rok, potem musiałam wyrzucić bo zaczął się zmieniać, ale że było to już po terminie do użytku który gwarantuje producent to nie jest to dla mnie minus)
+lepsze krycie niż Affinitone w tubce
+dłużej utrzymuje się na twarzy
+bardziej higieniczne opakowanie
+daje ładny efekt na buzi

-po całym dniu daje nieprzyjemny efekt na twarzy, takiego hmm... ściągnięcia pomieszanego z brudem, buzia domaga się demakijażu
-ciężko ocenić ile produktu nam jeszcze zostało ze względu na opakowanie

Używam tego produktu od: używałam przez rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044873].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

dobre krycie i napigmentowanie

Bardzo dobrze napigmentowany podkład. Krycie dokładnie takie jakiego oczekiwałam. Prawdą jest, że na koniec dnia należy nanieść poprawki i przy zmywaniu makijażu niewiele go zostaje (pewnie dlatego jest lekki i nie zatyka porów), lecz do poprawek wystarcza sam puder :) Mam cerę mieszaną.

pudełko z pompką
silny pigment
dobre krycie
nie zatyka porów
lekko matujący

kiedy się kończy-dużo produktu zostaje na ściankach pojemniczka i trudno je wygrzebać ;),

nie jest maksymalnie trwały i osobom które tego oczekują może nie przypaść do gustu

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i obecnie rozpoczynam kolejne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044238].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

zawiodłam się

Podkład niestety nie utrzymuje sie tak długo jak obiecuje to producent, nie trzyma się nawet do końca dnia, wymaga poprawek w ciągu dnia. poza tym jest on trochę ciężki. Zaletą produktu jest to dobre krycie i ładne opakowanie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043852].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

BEZNADZIEJA !

Okropny ! Posiadam cere trądzikową i mieszaną zachęcona opiniami od znajomych zachwalających głównie krycie tego podkładu (czego właśnie wtedy potrzebowałam) zakupiłam za niecałe 30 zł.

MINUSY:
*słabe krycie
*tępy w użyciu
*tworzy efekt maski
*jest ciężki
*ciemnieje na twarzy
*po kilku godzinach zbiera sie w kilku miejscach i tworzy ohydne plamy ...

PLUSY:
*ładne opakowanie

Niestety podkład, znaczy 30 zł, ląduje w koszu

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: nie mogę skończyc pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037611].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 79

Napisanych recenzji: 397

Nie spełnia podstawowego zadania

plusy:
+ matowe wykończenie
+ dopasowuje się do mimiki
+ dość dobre krycie
+ ładny, subtelny zapach

minusy:
- nietrwały
- różowieje

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- niewygodne opakowanie (szklana buteleczka)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028865].usefull || 0 }}% pomocna.