Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Cena już od 20,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

Znasz skład tego produktu?

Spore rozczarowanie

Z firmą Maybelline zaczynałam swoje makijażowe przygody kilka lat temu, a Affinitone 24H był jednym z tych podkładów które testowałam. I o ile z pierwszego opakowania zakupionego kilka dobrych lat temu byłam bardzo zadowolona (ładnie krył i dość długo się utrzymywał), to drugim opakowaniem byłam już bardzo rozczarowana. Po około 2 godzinach na twarzy widoczne były tylko plamy podkładu, dodatkowo dość często mi się na twarzy ważył (ani jedno ani drugie wcześniej nie miało miejsca).
Póki co leży w szufladzie i jest używany sporadycznie przez moją mamę (u niej nie tworzą się plamy i podkład dobrze się trzyma, nie waży się).
Kiedyś być może ponownie zadecyduję się na jego zakup, jednak póki co nie znajduje się on na mojej liście kosmetycznych zakupów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260528].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskakująco dobry :)

Zaskakująco dobry ponieważ kupilam go na wyprzedaży w Ross. za 9.99 zl kolor golden - stwierdzilam ze w tej cenie warto zaryzykowac ciemny kolor przyda sie na lato i ku mojemu zaskoczeniu podklad sprawuje się naprawdę świetnie a kolor jest idealnie dopasowany. Efekt jaki daje na skórze jest zadowalający - nie jest to efekt maski a ładnie kryje, kolor zbytnio się nie zmienia i co ważne nie zapycha ani nie emigruje na telefon jak moj ulubiony podkład Loreal infallible. Kocham podklady w szklanych opakowaniach z pompką - daja mi poczucie luksusu ;)
Minus jest taki ze skora bardziej i szybciej mi sie swieci w strefie T niz w innych podkladach ale ideałów chyba nie ma wiec mu wybaczam i bylabym w stanie zaplacić za niego nawet w regularnej cenie.
Mam cere mieszana bez blizn i wypryskow, na policzkach nieliczne naczynka- nie potrzebuje silnego krycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258981].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Miałam odcień 0 Light Beige - jasny, ale nieco zbyt różowy jak dla mnie, dobry tylko na zimę. Podkład ma lekką, nieco pudrową konsystencję, jest raczej matujący niż rozświetlający. Ładnie się rozprowadza palcami, ale w starciu z gąbeczką trochę "ginie". Nie podkreśla suchych skórek i ładnie wyrównuje koloryt twarzy. Jednak dla mnie jest zbyt nietrwały - producent obiecuje mega trwałość, a u mnie Affinitone po kilku godzinach "znika" z twarzy i przebijać zaczynają zaczerwienienia, które chcę ukryć.
Sprawdzi się u osób, które nie potrzebują mocno kryjącego podkładu na długie godziny. Ja dziękuję, więcej nie kupię, za podobną cenę wolę o wiele lepszy Lasting Finish firmy Rimmel ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190818].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Nie polecam

Kupiłam na promocji -50% w Rossmanie za około 15 zł. Początkowo byłam bardzo zadowolona, szeroka gama kolorów i fajny dozownik. Podkład nakładam pędzlem, który nie chciał się z niego domyć, choć z twarzy schodził dość szybko. Mam problem z błyszczeniem w strefie T i już po 1-1,5 h trzeba było go poprawiać. Podkład niesamowicie brudził wszystko wokół. Używałam go najczęściej kiedy trochę bardziej przesuszała mi się skóra, wtedy trochę lepiej się spisywał, ale nie był trwały. Generalnie nie polecam cerom tłustym i mieszanym.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106706].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wygodnie się rozprowadza, świetny wybór kolorów

Higieniczna pompka, która dodatkowo ułatwia użycie. Konsystencja sprawia, że produkt dobrze się rozprowadza. Nawet samym palcem bez gąbki lub pędzla. Nie ściera się. Bardzo dobry i tani produkt jak cała seria affinitone.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069601].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest naprawdę super!

Na podkład skusiłam się podczas promocji w jednej z drogerii. Wybrałam dla siebie najjaśniejszy odcień. Pragnę też zaznaczyć, że mam cerę mieszaną z licznymi przebarwieniami. I u mnie ten podkład sprawdził się naprawdę świetnie.

PLUSY:
+ dobre krycie,
+ jest trwały,
+ nie waży się,
+ nie zbiera w załamaniach skóry,
+ nie zapycha,
+ nie ciemnieje,
+ ładnie wtapia się w skórę,
+ łatwy a aplikacji,
+ nie podkreśla suchych skórek,

MINUSY:
- najjaśniejszy odcień ma lekko różowy kolor.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062336].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

w końcu znalazłam podkład idealny

plusy:
- super krycie
- nie zapycha
- matuje
- jest trwały
- dopasowuje się do mimiki i nie zbiera się tam, gdzie nie trzeba
- nie tworzy maski

minusy:
- lekko wysusza

+/- cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1052596].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszy niż Affinitone

Jak dla mnie to bardzo dobry podkład, dużo lepszy niż tubkowa wersja Affinitone. Podkreślam jednak, że mam cerę właściwie bezproblemową i nie wymagam od makijażu wielkich cudów :)

+wydajność (używałam przez rok, potem musiałam wyrzucić bo zaczął się zmieniać, ale że było to już po terminie do użytku który gwarantuje producent to nie jest to dla mnie minus)
+lepsze krycie niż Affinitone w tubce
+dłużej utrzymuje się na twarzy
+bardziej higieniczne opakowanie
+daje ładny efekt na buzi

-po całym dniu daje nieprzyjemny efekt na twarzy, takiego hmm... ściągnięcia pomieszanego z brudem, buzia domaga się demakijażu
-ciężko ocenić ile produktu nam jeszcze zostało ze względu na opakowanie

Używam tego produktu od: używałam przez rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044873].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak.

Ładnie napigmentowany podkład. Krycie średnie - takie jakiego oczekiwałam. Prawdą jest, że na koniec dnia przy zmywaniu makijażu niewiele go zostaje (pewnie dlatego jest lekki i nie zatyka porów). Dobry do codziennego makijażu, jednak kiedy oczekujemy dłuższej trwałości - odradzam.

pudełko z pompką
średnie krycie
nie zatyka porów
lekko matujący

kiedy się kończy-dużo produktu zostaje na ściankach pojemniczka i trudno je wygrzebać ;),
zostawia smugi na skórze (po przypudrowaniu - jest ok)
za słaby na szczególne okazje

nie jest maksymalnie trwały i osobom które tego oczekują może nie przypaść do gustu

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i obecnie rozpoczynam kolejne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044238].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłam się

Podkład niestety nie utrzymuje sie tak długo jak obiecuje to producent, nie trzyma się nawet do końca dnia, wymaga poprawek w ciągu dnia. poza tym jest on trochę ciężki. Zaletą produktu jest to dobre krycie i ładne opakowanie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043852].usefull || 0 }}% pomocna.