Dermena, Szampon do włosów osłabionych nadmiernie wypadających z molekułą Regen7

Szampon dermena® przeznaczony jest do pielęgnacji włosów osłabionych nadmiernie wypadających. Dzięki zastosowaniu opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego - molekuły Regen7 (chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP) hamuje wypadanie włosów i stymuluje proces ich odrastania. Molekuła Regen7 wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie. Reguluje pracę gruczołów łojowych i chroni przed powstawaniem podrażnień. Włosy są mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Pierwsze efekty związane z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania szamponu (rzadsze stosowanie może wydłużyć ten okres). Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach dermatologicznych podczas regularnego stosowania przez okres 3 miesięcy:
- hamuje wypadanie włosów u 80% badanych
- wzmacnia i regeneruje włosy u 97% badanych
- zmniejsza przetłuszczanie się włosów u 70% badanych

Może być

Mam cienkie, przetłuszczające się włosy u nasady. Co jakiś czas stosuję ten szampon właśnie na wypadanie włosów i mam wrażenie, że nie działa jak kiedyś. Używam go codziennie (2x w tygodniu z olejkiem arganowym) i chyba to nie jest to. Kiedyś używałam wraz z odżywką do spłukiwania jak i sprayem. Pomogło, ale z tego co wiem, szampony trzeba zmieniać co jakiś czas i po zmianie włosy zaczęły wypadać. Odejmę jedną gwiazdkę tylko dlatego, że podejrzewam iż na moje bardzo słabe włosy żaden szampon nie zostanie "wynaleziony". Jednak byłabym nieuczciwa gdybym nie napisała, że moja ciocia miała 3 łyse placki z tyłu głowy, a po użyciu tego szamponu wraz z jakimś tonikiem dostała takiej czupryny, że do dzisiaj jej zazdroszczę. Może powinnam dać szansę szamponowi jeszcze raz i dowiedzieć się co to był za tonik.

dla mnie super!

działa! zapobiega dalszemu wypadaniu włosów. bardzo mocno oczyszcza włosy. jest bardzo wydajny, średnio się pieni. Zapach ziołowy przyjemny. Ma duży wpływ na porost włosów-pojawia się mnóstwo baby hair.

dla mnie rewelacja

Mam dosc spory problem z wypadaniem włosów, przypisała mi go pani dermatolog, po niecałym miesiącu zobaczyłam dosc sporą poprawę i zostałam przy nim na dłuższy czas:) Następnie zmieniłam na dermene + która działa jeszcze lepiej, polecam:))

Jak zamaskować siwe włosy

wybawienie

Ostatnio włosy wychodziły mi garściami i nic nie dawało rady. Skusiłam się na ten szampon po rozmowie z farmaceutką i uratował mi życie!
+ hamuje wypadnie włosów
+ nie puszy ich
+ zapach troszkę zbliżony jak dla mnie do wyrobów ziołowych
+ dostępny w aptekach i drogeriach
- jest dość drogi w porównaniu do pojemności

szkoda hajsu i nerwów

Bardzo źle go wspominam- słabo się pieni, przez co jest mało wydajny ( dodam że nie myje włosów codziennie a takie opakowanie mi starczyło może na 2-3 tyg stosowania) śmiech na sali.. Cięzko wydobyć szampon z butelki, naprawde potrzeba siły. ciężko mi jest stwierdzić jego działanie - czy włosy mniej mi wypadały ? nie wiem .. Ale jedno wiem- przenigdy go już nie kupię , nie polecam a nawet odradzam ..

dla mnie HIT

Poleciła mi koleżanka i się nie zawiodłam. Na początku szampon ciężko się pienił, w celu ułatwienia dodawałam do mycia zwykły szampon. Po paru myciach włosy się przyzwyczaiły i mogłam odstawić zwykły szampon. Po regularnym stosowaniu dermeny rzeczywiści włosy zaczęły mi mniej wypadać, mam wrażenie, że stały się mocniejsze. Efekt mnie zadowolił. Co jakiś czas wracam do tego szamponu.

Jedyny kosmetyk pomagający w walce z wypadaniem włosów

Od kilku lat zmagam się z problemem wypadania włosów. Przez kilka miesięcy wypadało mi naprawdę sporo włosów, więcej niż 100 na dzień. Używałam różnych szamponów, wcierek, suplementów. Po żadnym z nich nie zauważyłam jakieś diametralnej zmiany w ilości wypadających włosów jednak wypadało ich z czasem coraz mniej. Mimo wszystko wg mnie wypadało ich dalej za dużo. Jedyne, zadowalające efekty zauważyłam po stosowaniu szamponu Dermena. Stosuje go już od ok 6 miesięcy, teraz używam go na przemian z szamponem Babydream, który nie zawiera SLS-ów( go również polecam). Od momentu stosowania szamponu Dermena nie zażywam innych kosmetyków i suplementów przecie wypadaniu tak więc mogę potwierdzić, że szampon na pewno mi pomógł. Przy samym myciu wypada o wiele mniej włosów, w ciągu dnia rzadko znajduje włosy na ubraniach, co wcześniej było nagminne. Z czystym sumieniem polecam;) Stosuje już 3 opakowanie tak więc +- opakowanie starcza mi spokojnie na 2 miesiące, przy czym włosy myje 3 razy w tygodniu. Jedyny mały minusik za trochę wysoką cenę w porównaniu do pojemności ale nie żałuje wydanych pieniędzy na ten szampon.

Poki co sredni...

Kiedys go uzywalam, ale odstawilam. Nie przypadl mi do gustu, teraz musialam wrocic do niego poprzez problem z nadmierym wypadaniem wlosow. Choruje na niedoczynnosc tarczycy, przez co juz prawie lysieje. :/ czy szampon pomaga? Poniekad chyva tak, bo wlosow jest coraz mniej, prawie wcale! Ale nie wiem jak dlugo efekt sie utrzyma. Stosjuje go razem z odzywka i lotion tej samej serii.
Ogolnie szampon jest slabo wydajny, bo okropnie sie pieni. Buteleczka 200ml przy dlugich wlosach na miesiac raczej nie wystarczy. Zapach jest ok, taki jakby owocowy (przypomina troche Garnier Fructis). Wielki minus za to, ze ciezko rozczesac wlosy bez odzywki. Po splukaniu szamponu na moich wlosach tworzyl gume.. wlosy byly matowe, szorstkie i nawet nie dalo sie ich przeczesach palcami. Odzywka konieczna!

Plusy:
- zapobiega wypadaniu wlosow
- owocowy zapach
- sklad

Minusy:
- wydajnosc
- cena
- efekt matowych wlosow( czasem nawet swedzenie skory glowy)

Działa!

Szamponu używałam, gdy po okresie dużego stresu pojawiło się łysienie plackowate - naprawde pomógł!

Teraz uzywam na zmiane z innym szamponem (w okresie zimowym zawsze wypada mi wiecej wlosow). Szampon ma taki bursztynowy kolor i jest niezbyt wydajny - pieni się raczej słabo i trzeba go sporo użyć, żeby wymyć włosy. Butelka mała, wydajność nienajlepsza a cena dosyć wysoka, ale warto! Po 1 użyciu włosy wypadają w dużo mniejszej ilości. Wiem, że mogę na niego liczyć i będę polować na niego na promocjach ;-)

Polecam!

Niestety ale nie

Nie pomógł zupełnie. Zużyłam całe opakowanie do końca licząc na to że cokolwiek się wydarzy. Wiadomo, że nic od razu ...ale efekty się nie pojawiły :( Zapach ok, pieni się całkiem nieźle...ale co z tego? Nie polecam.

Pomaga ale...

Nie zwalcza problemu.

Coś strasznego stało mi się z włosami... Okropny łojotok ze swędzeniem i pieczeniem, oczywiście przy tym wypada mi masa włosów. Nawet preparaty trychologiczne nie pomagają. Kupiłam sobie dermenę już bez jakiejkolwiek nadziei, że mi pomoże, ale muszę przyznać że kiedy używam tego szamponu to faktycznie mniej włosów leci i wytrzymują mi prawie cały dzień (wcześniej włosy nawet po umyciu dalej były tłuste). Mam ten wrażenie, że z czasem ten szampon słabiej działa na moje włosy aniżeli na początku :/ Mimo wszystko uważam, że szampon jest w porządku, ale będę szukać czegoś innego...

stanowczo nie!

Witam kiedyś stosując dermene pamiętam, że pomogła mi przy nadmiernym wypadaniu wlosów a nawet mi je zagęściła. Teraz postanowiłam do niej wrócić i to był duży błąd. Wcześniej przy myciu wychodziło mi 20-30 włosów po dermenie wychodzi 120-130 jak dla mnie szok....