Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Dermena, Szampon do włosów osłabionych nadmiernie wypadających z molekułą Regen7

Cena już od 13,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon dermena® przeznaczony jest do pielęgnacji włosów osłabionych nadmiernie wypadających. Dzięki zastosowaniu opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego - molekuły Regen7 (chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP) hamuje wypadanie włosów i stymuluje proces ich odrastania. Molekuła Regen7 wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie. Reguluje pracę gruczołów łojowych i chroni przed powstawaniem podrażnień. Włosy są mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Pierwsze efekty związane z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania szamponu (rzadsze stosowanie może wydłużyć ten okres). Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach dermatologicznych podczas regularnego stosowania przez okres 3 miesięcy:
- hamuje wypadanie włosów u 80% badanych
- wzmacnia i regeneruje włosy u 97% badanych
- zmniejsza przetłuszczanie się włosów u 70% badanych

dla mnie HIT

Poleciła mi koleżanka i się nie zawiodłam. Na początku szampon ciężko się pienił, w celu ułatwienia dodawałam do mycia zwykły szampon. Po paru myciach włosy się przyzwyczaiły i mogłam odstawić zwykły szampon. Po regularnym stosowaniu dermeny rzeczywiści włosy zaczęły mi mniej wypadać, mam wrażenie, że stały się mocniejsze. Efekt mnie zadowolił. Co jakiś czas wracam do tego szamponu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531731].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny kosmetyk pomagający w walce z wypadaniem włosów

Od kilku lat zmagam się z problemem wypadania włosów. Przez kilka miesięcy wypadało mi naprawdę sporo włosów, więcej niż 100 na dzień. Używałam różnych szamponów, wcierek, suplementów. Po żadnym z nich nie zauważyłam jakieś diametralnej zmiany w ilości wypadających włosów jednak wypadało ich z czasem coraz mniej. Mimo wszystko wg mnie wypadało ich dalej za dużo. Jedyne, zadowalające efekty zauważyłam po stosowaniu szamponu Dermena. Stosuje go już od ok 6 miesięcy, teraz używam go na przemian z szamponem Babydream, który nie zawiera SLS-ów( go również polecam). Od momentu stosowania szamponu Dermena nie zażywam innych kosmetyków i suplementów przecie wypadaniu tak więc mogę potwierdzić, że szampon na pewno mi pomógł. Przy samym myciu wypada o wiele mniej włosów, w ciągu dnia rzadko znajduje włosy na ubraniach, co wcześniej było nagminne. Z czystym sumieniem polecam;) Stosuje już 3 opakowanie tak więc +- opakowanie starcza mi spokojnie na 2 miesiące, przy czym włosy myje 3 razy w tygodniu. Jedyny mały minusik za trochę wysoką cenę w porównaniu do pojemności ale nie żałuje wydanych pieniędzy na ten szampon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508486].usefull || 0 }}% pomocna.

Poki co sredni...

Kiedys go uzywalam, ale odstawilam. Nie przypadl mi do gustu, teraz musialam wrocic do niego poprzez problem z nadmierym wypadaniem wlosow. Choruje na niedoczynnosc tarczycy, przez co juz prawie lysieje. :/ czy szampon pomaga? Poniekad chyva tak, bo wlosow jest coraz mniej, prawie wcale! Ale nie wiem jak dlugo efekt sie utrzyma. Stosjuje go razem z odzywka i lotion tej samej serii.
Ogolnie szampon jest slabo wydajny, bo okropnie sie pieni. Buteleczka 200ml przy dlugich wlosach na miesiac raczej nie wystarczy. Zapach jest ok, taki jakby owocowy (przypomina troche Garnier Fructis). Wielki minus za to, ze ciezko rozczesac wlosy bez odzywki. Po splukaniu szamponu na moich wlosach tworzyl gume.. wlosy byly matowe, szorstkie i nawet nie dalo sie ich przeczesach palcami. Odzywka konieczna!

Plusy:
- zapobiega wypadaniu wlosow
- owocowy zapach
- sklad

Minusy:
- wydajnosc
- cena
- efekt matowych wlosow( czasem nawet swedzenie skory glowy)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462792].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Działa!

Szamponu używałam, gdy po okresie dużego stresu pojawiło się łysienie plackowate - naprawde pomógł!

Teraz uzywam na zmiane z innym szamponem (w okresie zimowym zawsze wypada mi wiecej wlosow). Szampon ma taki bursztynowy kolor i jest niezbyt wydajny - pieni się raczej słabo i trzeba go sporo użyć, żeby wymyć włosy. Butelka mała, wydajność nienajlepsza a cena dosyć wysoka, ale warto! Po 1 użyciu włosy wypadają w dużo mniejszej ilości. Wiem, że mogę na niego liczyć i będę polować na niego na promocjach ;-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448041].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety ale nie

Nie pomógł zupełnie. Zużyłam całe opakowanie do końca licząc na to że cokolwiek się wydarzy. Wiadomo, że nic od razu ...ale efekty się nie pojawiły :( Zapach ok, pieni się całkiem nieźle...ale co z tego? Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399941].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga ale...

Nie zwalcza problemu.

Coś strasznego stało mi się z włosami... Okropny łojotok ze swędzeniem i pieczeniem, oczywiście przy tym wypada mi masa włosów. Nawet preparaty trychologiczne nie pomagają. Kupiłam sobie dermenę już bez jakiejkolwiek nadziei, że mi pomoże, ale muszę przyznać że kiedy używam tego szamponu to faktycznie mniej włosów leci i wytrzymują mi prawie cały dzień (wcześniej włosy nawet po umyciu dalej były tłuste). Mam ten wrażenie, że z czasem ten szampon słabiej działa na moje włosy aniżeli na początku :/ Mimo wszystko uważam, że szampon jest w porządku, ale będę szukać czegoś innego...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353096].usefull || 0 }}% pomocna.

stanowczo nie!

Witam kiedyś stosując dermene pamiętam, że pomogła mi przy nadmiernym wypadaniu wlosów a nawet mi je zagęściła. Teraz postanowiłam do niej wrócić i to był duży błąd. Wcześniej przy myciu wychodziło mi 20-30 włosów po dermenie wychodzi 120-130 jak dla mnie szok....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337681].usefull || 0 }}% pomocna.

Żałuję, że go używałam

W trakcie mycia włosy wypadają mi w ilościach jakich nigdy nie wypadały. Mam rzadkie i cienkie włosy - po użyciu szamponu (i odżywki) jeszcze rzadsze. Jestem strasznie zawiedziona, tyle osób tutaj chwali ten szampon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334331].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Zalety:
- ma bezbarwną konsystencję i gęstą formulę
- dobrze się pieni
- fajnie oczyszcza włosy
- sprawia że po użyciu się dobrze ukłądają, są puszyste i wyglądają jakby było ich więcej
- ma przyjemny "apteczny" zapach
- sprawia że włosy mniej wypadają
- wygodne opakowanie, które jest wygodne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327596].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybawienie dla włosów

Odkąd choruję na niedoczynność tarczycy, włosy zaczęły mi wypadać w tak niesamowicie dużej ilości, że wydawało mi się, że muszę się z tym pogodzić, bo nic nie da się już zrobić. Po miesiącu stosowania niemal w ogóle przestały wypadać! Myślałam, że to niemożliwe. Nawet przed chorobą wiele włosów zostawało mi na szczotce, czego teraz w ogóle nie ma. Stosuję teraz 2 miesiąc i mam nadzieję, że efekt ten utrzyma się dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265593].usefull || 0 }}% pomocna.