Dermena, Szampon do włosów osłabionych nadmiernie wypadających z molekułą Regen7

Cena już od 15,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon dermena® przeznaczony jest do pielęgnacji włosów osłabionych nadmiernie wypadających. Dzięki zastosowaniu opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego - molekuły Regen7 (chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP) hamuje wypadanie włosów i stymuluje proces ich odrastania. Molekuła Regen7 wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie. Reguluje pracę gruczołów łojowych i chroni przed powstawaniem podrażnień. Włosy są mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Pierwsze efekty związane z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania szamponu (rzadsze stosowanie może wydłużyć ten okres). Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach dermatologicznych podczas regularnego stosowania przez okres 3 miesięcy:
- hamuje wypadanie włosów u 80% badanych
- wzmacnia i regeneruje włosy u 97% badanych
- zmniejsza przetłuszczanie się włosów u 70% badanych

Wybawienie dla włosów

Odkąd choruję na niedoczynność tarczycy, włosy zaczęły mi wypadać w tak niesamowicie dużej ilości, że wydawało mi się, że muszę się z tym pogodzić, bo nic nie da się już zrobić. Po miesiącu stosowania niemal w ogóle przestały wypadać! Myślałam, że to niemożliwe. Nawet przed chorobą wiele włosów zostawało mi na szczotce, czego teraz w ogóle nie ma. Stosuję teraz 2 miesiąc i mam nadzieję, że efekt ten utrzyma się dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265593].usefull || 0 }}% pomocna.

Włosy wypadają mniej.

Kiedyś używałam Dermeny w związku z nadmiernym wypadaniem włosów. Niedawno wróciłam do tego szamponu. Efekt jest widoczny prawie od razu, chociaż równolegle stosuję wcierki z kozieradki więc nie przypisuję wszystkich zasług Dermenie ;) Polecam do szamponu żel z tej serii, jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224841].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywne zaskoczenie!

Jakiś czas temu zauważyłam u siebie znaczące nasilenie wypadania włosów. Włosy zawsze mi wypadały, jednak nigdy aż tak mocno. Przeraziłam się kiedy zauważyłam pierwsze przeświecenia w okolicach przedziałka.. Nigdy nie miałam za dużo włosów, wręcz przeciwnie, nie było ich za dużo a do tego są dość cienkie. Więc kiedy zaczęły mocniej wypadać dość szybko pojawiła się przeświecająca skóra głowy i wyraźne braki we włosach.
Poszłam zrobić badania, morfologia, hormony, wszystko w normie. Lekarka poradziła mi właśnie Dermenę. Raczej sceptycznie byłam nastawiona do tego, że pomoże mi kosmetyk stosowany zewnętrznie, dlatego kupiłam też tabletki i żel z tej samej serii. Tabletek jednak nie brałam prawie cale, żel stosuję sporadycznie, raz lub dwa razy w tygodniu.
Szampon stosuję codziennie od prawie 4 miesięcy. Już po pierwszych użyciach zauważyłam znaczne zmniejszenie wypadania włosów, byłam bardzo zdziwiona że tak to działa. Teraz po 4 miesiącach stosowania widzę sporo dość długich już baby hair. Nie wiem czy jakoś znacząco przyspiesza wzrost istniejących już włosów, u mnie bardziej pobudził do wzrostu nowe. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę go dalej używać.

Plusy:
+bardzo wydajny mimo stosunkowo małej pojemności (starczył mi na 3 miesiące, włosy mam do ramion - myłam codziennie)
+stymuluje wzrost nowych włosów
+hamuje wypadanie

Minusy:
-zapach - może nie należy do najpiękniejszych ale jest do zniesienia ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171628].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Aż muszę zabrać glos

Recenzję piszę w imieniu mojej siostry, która po ciężkiej chorobie i leczeniu sterydowym miała ogromny problem z wypadaniem włosów do ego stopnia, że na samym czubku głowy pojawił jej się po prostu łysy placek. Szampon poleciła jej bodajże przyjaciółka. Stosowała go około pół roku i efekty były naprawdę rewelacyjne. W ciągu krótkiego czasu włosy zaczęły odrastać i przestały aż tak drastycznie wypadać. Pisząc o krótkim czasie nie mam na myśli dwóch, trzech dni, bo chyba wszystkie wiemy, że takie problemy wymagają więcej cierpliwości. Ale naprawdę warto było poczekać i wydać troszkę kasy bo włosy nie dość, że odrosły to stały się gęściejsze i zdrowsze. Co do wydajności to niestety szampon nie zachwyca. I jeszcze wysoka cena. Jak dla mnie to jedyne minusy tego specyfiku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161346].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie działa

Szampon ani nie zahamował wypadania włosów ani nie podziałał na nie stymulująco pod kątem ich odrastania. Zwykły szampon do codziennego mycia.

Minusy:
*nie spełnia obietnic producenta
*mało wydajny
*drażniący dla mnie ziołowo-chemiczny zapach

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119321].usefull || 0 }}% pomocna.

zero efektu

ogolnie to slabo wierze w mozliwosc aby szampon powstrzymal wypadanie wlosow i spowodowal odrost, ale szampon Dermena rozne rzeczy obiecuje, producenci pisza o jakoby rewolucyjnym skladniku w walce z wypadaniem wlosow - tzn chlorku metylonikonamidu.
ja borykam sie z androgenowym wypadaniem wlosow, i szampon nie pomogl w najmniejszym stopniu. to juz wieksza poprawe widzialam po paru drogeryjnych szamponach przeciw wypadaniu. ten, apteczny, nie zrobil nic.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079376].usefull || 0 }}% pomocna.

nie przekonał mnie

Poleciła mi go pani dermatolog kiedy nagle zaczęły robić mi się łyse placki na głowie. Owszem, włosy odrosły, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy była to zasługa szamponu, leków sterydowych, które stosowałam miejscowo na skórę głowy czy witaminy D, którą przyjmowałam (choć skłaniałabym się jednak w stronę leków).

Na minus przede wszystkim mała wydajność, która w połączeniu z wysoką ceną (w zwykłych aptekach nawet 40 pln, w internetowych można kupić za ok 20pln) za 200 ml spowodowała, że przez 4 miesiące zużyłam aż 5 opakowań tego szamponu!
I jeszcze zapach: dla mnie odstręczający, ziołowy, po prostu paskudny. Na pewno nie wrócę do niego jeżeli moje włosy będą w porządku.

Używam tego produktu od: 4 misięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie 5 butelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072691].usefull || 0 }}% pomocna.

najskuteczniejszy!

dermena to najlepszy szampon zapobiegający wypadaniu własów i stymulujący porost nowych. Naprawde, działa. po kliku zużytych butelkach moge powiedziec, ze w miejscach,tzw.zakolach, pojawiło sie mnóstwo nowych włosów. a w prysznicu zostaje już ich tylko kilka, a nie cała garść. wierna na zawsze!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057521].usefull || 0 }}% pomocna.

pozytywnie zaskoczona

Od ponad roku wypadaja mi garsciami wlosy, praktycznie ile złapałam tyle mi zostawało w rece, włosy miala zdrowe lsniace, a jednak lecialy strasznie. Myslalam, ze to chwile, dlatego poczatkowo nie robilam z tym nic. Pożniej szampon radical ( nie dal nic ), potem jakis ziolowy z lopianem ( nie dal nic ), wcierka jantar ( niestety tez klapa). Stwierdzilam, ze postawie na tabletki, poszlam na calosc zakupilam Vitapil ( drogi nie dal nic ). Obecnie uzywam, dermeny i tabletek skrzypstrong (dzisiaj zaczelam 3 opakowanie).

Dermena Plusy:
- ładnie sie pieni,
- ładnie pachnie,
- wydajny jak na taka mala pojemnosc buteleczki ( myjac wlosy do lopatek co drugi dzien, wystarczyl mi na miesiac )
- najwazniejsze, juz po kilku myciach zauwazylam, poprawe!!! obecnie skonczylam pierwsza buteleczke, jestem szczesliwa, bo nie wierzylam, ze w miesiac mozna az tak ograniczyc wypadanie wlosow!!! Oczywiscie musze nadal kontynuowac kuracje bo wlosy jeszcze leca, ale cudow w miesiac nie osiegniemy :)
- juz w tej chwili pojawily sie babyhairki, az musze przygladzac wloski mam taka korone tycich nowych wlosow,

Minusy:
- dla mnie minusem jest cena...badzmy szczere, trzeba uzyc kilku, zeby efekt byl idealny, a to kosztuje. Mi sie udalo dorwac 2 butelki na promocji w superpharmie, kolejne bede musiala kupic, zrobie to bo warto, bo tylko ten szampon mi pomaga. Za to odjelam jednak te pol gwiazdki.

Mysle, ze negatywne opinie pisza osoby malo cierpliwe, wlosy nie przestana wypadac, po miesiaciu...co do wysuszenia wlosow, ja tego nie widze, moze dlatego, ze mialam bardzo zdrowe , moze dlatego, ze i tak od zawsze nakladam na wlosy odzywke.

Używam tego produktu od: od miesiaca i bede nadal
Ilość zużytych opakowań: skonczone 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035686].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wypadają

Poleciła mi ją mojego chłopaka siostra, której ten szampon pomógł w wypadaniu włosów po ciąży.
\\nJeżeli chodzi o wypadanie, używałam wielu kosmetyków, lecz ten mnie zaskoczył. Po miesiącu moje włosy przestały wypadać, podczas mycia włosów zostaję na dłoniach max 5-10 włosków, co porównując z moim nadmiernym wypadaniem było olbrzymim cudem. Już mała ilość szamponu cudownie pieni się na włosach. Nie wierzyłam, że tak bardzo zniszczone włosy przestaną wypadać garściami. POLECAM GORĄCO

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3/4 szamponu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026558].usefull || 0 }}% pomocna.