Szampon (Szampon zapobiegający wypadaniu włosów)

Szampon

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon DERMENA zapobiega wypadaniu włosów a także stymuluje ich odrost. Innowacyjny produkt zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP. Będąc substancją pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym myciu. Można go też używać rzadziej, zgodnie z przyzwyczajeniami (wydłuży to jednak okres pojawienia się pożądanego efektu). Butelka o pojemności 200 ml wystarcza na około 35 - 40 myć głowy, a więc przy codziennym stosowaniu wystarcza na 4-6 tygodni.

w butelce

• 1-methylparaben,
  • Phenoxyethanol

Napisanych recenzji: 6

Włosy wypadają mniej.

Kiedyś używałam Dermeny w związku z nadmiernym wypadaniem włosów. Niedawno wróciłam do tego szamponu. Efekt jest widoczny prawie od razu, chociaż równolegle stosuję wcierki z kozieradki więc nie przypisuję wszystkich zasług Dermenie ;) Polecam do szamponu żel z tej serii, jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Pozytywne zaskoczenie!

Jakiś czas temu zauważyłam u siebie znaczące nasilenie wypadania włosów. Włosy zawsze mi wypadały, jednak nigdy aż tak mocno. Przeraziłam się kiedy zauważyłam pierwsze przeświecenia w okolicach przedziałka.. Nigdy nie miałam za dużo włosów, wręcz przeciwnie, nie było ich za dużo a do tego są dość cienkie. Więc kiedy zaczęły mocniej wypadać dość szybko pojawiła się przeświecająca skóra głowy i wyraźne braki we włosach.
Poszłam zrobić badania, morfologia, hormony, wszystko w normie. Lekarka poradziła mi właśnie Dermenę. Raczej sceptycznie byłam nastawiona do tego, że pomoże mi kosmetyk stosowany zewnętrznie, dlatego kupiłam też tabletki i żel z tej samej serii. Tabletek jednak nie brałam prawie cale, żel stosuję sporadycznie, raz lub dwa razy w tygodniu.
Szampon stosuję codziennie od prawie 4 miesięcy. Już po pierwszych użyciach zauważyłam znaczne zmniejszenie wypadania włosów, byłam bardzo zdziwiona że tak to działa. Teraz po 4 miesiącach stosowania widzę sporo dość długich już baby hair. Nie wiem czy jakoś znacząco przyspiesza wzrost istniejących już włosów, u mnie bardziej pobudził do wzrostu nowe. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę go dalej używać.

Plusy:
+bardzo wydajny mimo stosunkowo małej pojemności (starczył mi na 3 miesiące, włosy mam do ramion - myłam codziennie)
+stymuluje wzrost nowych włosów
+hamuje wypadanie

Minusy:
-zapach - może nie należy do najpiękniejszych ale jest do zniesienia ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171628].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Aż muszę zabrać glos

Recenzję piszę w imieniu mojej siostry, która po ciężkiej chorobie i leczeniu sterydowym miała ogromny problem z wypadaniem włosów do ego stopnia, że na samym czubku głowy pojawił jej się po prostu łysy placek. Szampon poleciła jej bodajże przyjaciółka. Stosowała go około pół roku i efekty były naprawdę rewelacyjne. W ciągu krótkiego czasu włosy zaczęły odrastać i przestały aż tak drastycznie wypadać. Pisząc o krótkim czasie nie mam na myśli dwóch, trzech dni, bo chyba wszystkie wiemy, że takie problemy wymagają więcej cierpliwości. Ale naprawdę warto było poczekać i wydać troszkę kasy bo włosy nie dość, że odrosły to stały się gęściejsze i zdrowsze. Co do wydajności to niestety szampon nie zachwyca. I jeszcze wysoka cena. Jak dla mnie to jedyne minusy tego specyfiku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161346].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Napisanych recenzji: 9

Nie działa

Szampon ani nie zahamował wypadania włosów ani nie podziałał na nie stymulująco pod kątem ich odrastania. Zwykły szampon do codziennego mycia.

Minusy:
*nie spełnia obietnic producenta
*mało wydajny
*drażniący dla mnie ziołowo-chemiczny zapach

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119321].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

zero efektu

ogolnie to slabo wierze w mozliwosc aby szampon powstrzymal wypadanie wlosow i spowodowal odrost, ale szampon Dermena rozne rzeczy obiecuje, producenci pisza o jakoby rewolucyjnym skladniku w walce z wypadaniem wlosow - tzn chlorku metylonikonamidu.
ja borykam sie z androgenowym wypadaniem wlosow, i szampon nie pomogl w najmniejszym stopniu. to juz wieksza poprawe widzialam po paru drogeryjnych szamponach przeciw wypadaniu. ten, apteczny, nie zrobil nic.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079376].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 24

nie przekonał mnie

Poleciła mi go pani dermatolog kiedy nagle zaczęły robić mi się łyse placki na głowie. Owszem, włosy odrosły, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy była to zasługa szamponu, leków sterydowych, które stosowałam miejscowo na skórę głowy czy witaminy D, którą przyjmowałam (choć skłaniałabym się jednak w stronę leków).

Na minus przede wszystkim mała wydajność, która w połączeniu z wysoką ceną (w zwykłych aptekach nawet 40 pln, w internetowych można kupić za ok 20pln) za 200 ml spowodowała, że przez 4 miesiące zużyłam aż 5 opakowań tego szamponu!
I jeszcze zapach: dla mnie odstręczający, ziołowy, po prostu paskudny. Na pewno nie wrócę do niego jeżeli moje włosy będą w porządku.

Używam tego produktu od: 4 misięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie 5 butelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

najskuteczniejszy!

dermena to najlepszy szampon zapobiegający wypadaniu własów i stymulujący porost nowych. Naprawde, działa. po kliku zużytych butelkach moge powiedziec, ze w miejscach,tzw.zakolach, pojawiło sie mnóstwo nowych włosów. a w prysznicu zostaje już ich tylko kilka, a nie cała garść. wierna na zawsze!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 83

pozytywnie zaskoczona

Od ponad roku wypadaja mi garsciami wlosy, praktycznie ile złapałam tyle mi zostawało w rece, włosy miala zdrowe lsniace, a jednak lecialy strasznie. Myslalam, ze to chwile, dlatego poczatkowo nie robilam z tym nic. Pożniej szampon radical ( nie dal nic ), potem jakis ziolowy z lopianem ( nie dal nic ), wcierka jantar ( niestety tez klapa). Stwierdzilam, ze postawie na tabletki, poszlam na calosc zakupilam Vitapil ( drogi nie dal nic ). Obecnie uzywam, dermeny i tabletek skrzypstrong (dzisiaj zaczelam 3 opakowanie).

Dermena Plusy:
- ładnie sie pieni,
- ładnie pachnie,
- wydajny jak na taka mala pojemnosc buteleczki ( myjac wlosy do lopatek co drugi dzien, wystarczyl mi na miesiac )
- najwazniejsze, juz po kilku myciach zauwazylam, poprawe!!! obecnie skonczylam pierwsza buteleczke, jestem szczesliwa, bo nie wierzylam, ze w miesiac mozna az tak ograniczyc wypadanie wlosow!!! Oczywiscie musze nadal kontynuowac kuracje bo wlosy jeszcze leca, ale cudow w miesiac nie osiegniemy :)
- juz w tej chwili pojawily sie babyhairki, az musze przygladzac wloski mam taka korone tycich nowych wlosow,

Minusy:
- dla mnie minusem jest cena...badzmy szczere, trzeba uzyc kilku, zeby efekt byl idealny, a to kosztuje. Mi sie udalo dorwac 2 butelki na promocji w superpharmie, kolejne bede musiala kupic, zrobie to bo warto, bo tylko ten szampon mi pomaga. Za to odjelam jednak te pol gwiazdki.

Mysle, ze negatywne opinie pisza osoby malo cierpliwe, wlosy nie przestana wypadac, po miesiaciu...co do wysuszenia wlosow, ja tego nie widze, moze dlatego, ze mialam bardzo zdrowe , moze dlatego, ze i tak od zawsze nakladam na wlosy odzywke.

Używam tego produktu od: od miesiaca i bede nadal
Ilość zużytych opakowań: skonczone 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035686].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Nie wypadają

Poleciła mi ją mojego chłopaka siostra, której ten szampon pomógł w wypadaniu włosów po ciąży.
\\nJeżeli chodzi o wypadanie, używałam wielu kosmetyków, lecz ten mnie zaskoczył. Po miesiącu moje włosy przestały wypadać, podczas mycia włosów zostaję na dłoniach max 5-10 włosków, co porównując z moim nadmiernym wypadaniem było olbrzymim cudem. Już mała ilość szamponu cudownie pieni się na włosach. Nie wierzyłam, że tak bardzo zniszczone włosy przestaną wypadać garściami. POLECAM GORĄCO

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3/4 szamponu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Aż zdecydowałam się założyć konto na kwc.. ;)

A więc do wszystkich, którzy po 2,3 miesiącach piszą tu opinię o szamponie to jakaś pomyłka. Ten szampon jest genialny ale potzreba czasu aby włosy zaczęły rosnąć ! Jeżeli ktoś myśli, że po 3 miesiącach będzie miał gąszcz włosów to mu gratuluję.

SZAMPON DZIAŁA! WŁOSY MI ODROSŁY.

Jestem chodzącym przykładem działania szamponu. Zaczęło się od tego, że w wynki róznych aspektów(stres itd) zaczęły mi wypadać włosy.. Doszło nawet do tego że wypadało mi ponad 500 włosów dziennie.. (.. byłam tak załamana moim brakiem włosów że codziennie lcizyłam ile mi ubywa.. podczas mycia około 300.. łzy same się cisnęły do oczu) . Po wypróbowaniu kilku sposobów, łykaniu tabletek na włosy przez rok.. nic nie hamowało wypadania.. I wtedy lekarka przepisała mi : biotebal, loxon 5 i szampon dermena. Tę kombinację stosowałam około 6 miesięcy (myślę że około 3 miesiąca włosy powoli przestawały wypadać). W 6 miesiącu postanowiłam przestac psikać loxonem ( stopniowo odstawiłam psikałam co 3 dzień , co tydzień , do zera). Potem również odstawiłam biotebal. Początkowo po odstawieniu znowu zaczęły wypadać włosy , ale podobno to normalne, natomiast nie trwało to długo. Szampon postanowiłam zostawić. Po kolejnych 6 miesiącach miałam już sporo nowych włosów. Po 2 latach stosowania szamponu mam tyle włosów ile miałam zanim zaczęły mi wypadać ( miałam bardzo gęste włosy natomiast wyjątkowo cieniutkie) :) Nie mam zamiaru przestać go używać nigdy.
Dodam że włosy po umyciu nie przetłuszczają się tak bardzo i nie swędzi skóra głowy.
Szampon może się słabo pieni , ale ja robie w ten sposób, że najpierw nakładam małą ilośc, myję m spłukuję i dopiero nakładam normalną ilośc szamponu i wtedy pięknie się pieni.
Mam włosy długie, farbowane. Większośc szamponów mi nie odpowiada, włosy się po nich przetluszczają a głowa swędzi. A przy dermenie nie :)

Mam nadzieję, że pisząc moją opinię przekonam kogoś kto ma taki problem jak ja miałam.. i wylałam przez to morze łez, A kogo zniechęcają Ci którzy używali szmaponu przez 2 miesiące.

Jedyny minus że włosy są splątane po użyciu ale coś za coś , zawsze można użyć odżywki na włosy ale broń boże na skóre głowy , tylko na same końce !
Szampon jest moim zdaniem wydajny, mi starcza na 2 miesiące przy praktycznie codzeinnym myciu.

Mam taką cichą nadzieję, że kiedyś firma wypuści wersję szamponu bez sztucznych składników (sls,parabenów, sles, peg, ani żadnych inncyh) , w 100% naturalny + ich magiczny składnik. Może gdyby więcej osób im to zasugerowało udałoby się ..:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019232].usefull || 0 }}% pomocna.