A.T.W., Terapie urody XXL, Preparat wyszczuplający przeznaczony do modelowania sylwetki

Dla osób ze skłonnością do cellulitu i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Unikalne wyciągi ziołowe sprawiają, że może być on stosowany przez osoby z tendencją do pękających naczynek włosowatych. Zawiera:
wyciąg z glonów morskich, L-karnitynę, wyciągi homeopatyczne m.in. z: kasztanowca, iglicy, syzygium, nostrzyka, bluszczu, wyciąg z mitochondriów komórek roślinnych, antycellulit complex i kompleks koenzymów (m.in.Q-10).
Przyspiesza procesy przemiany materii i wydalanie toksyn,
zapewnia zdrowy i jędrny wygląd skórze nawet przy bardzo intensywnym odchudzaniu, zabezpiecza przed pozostającym po odchudzaniu nadmiarem skóry, ułatwia transport produktów spalania w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, przyśpiesza oczyszczanie organizmu,
wspomaga walkę z celulitem.

Kosmetyk godny polecenia ze względu na skuteczność :) Już po trzech masażach wykonanych przez masażystkę tym kosmetykiem efekty były widoczne gołym okiem. Partie ciała, w które wcierany byl XXL wygładziły się znacznie i ujędrniły. Poza tym krem ten ma bardzo miły zapach i przystępną cenę.

... placebo ...

Zacznę od tego, że nie rzuca na kolana, choć nazwa Wyszczuplający dla osób otyłych brzmi obiecująco, to obiektywnym okiem i za pomocą cm nie zauważyłam żadnych zmian.

Dodam że w trakcie stosowania go uszczęszczałam na aerobic, co też robię do dziś.

Aerobic + jakiś tańszy balsam (w moim przypadku PharmaFC - wyszczuplający z algami - ogromna butla za 6 zl:)), xsą w stanie zrobić więcej niż czcze obietnice producentów.

Kiedyś zapewne spróbuję jakiegoś serum z wyższej półki, w sensie Thalgo, Clinique itp ;) ale póki co, nie będę sobie wmawiała, że mi to jest koniecznie potrzebne ;)

Jest niewydajny, powoli się wchłania, pachnie tak sobie :)

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakoqwanie

zgodnie z obietnicami

Daję 5* bo w pełni zasłużył!! Po nasmarowaniu skóra jest gładka jak marzenie ;) elastyczna i super napięta.
Co prawda do osób otyłych nie należę, ale pożądany efekt przyniósł, tzn. oprócz wygładzenia, rzeczywiście ubyło mi tych parę cm gdzie tzreba, ale przyznaję, że masowałam szczotą drewnianą bez marudzenia ;) ;)
Co do zapachu- rzeczywiście intensywny i może się nie podobać. Mi odpowiada, bo się dobrze kojarzy (czy on nie przypomina jakiegoś męskiego zapaszku?) ;)

No i jest problem z wysuszoną skórą- nie nawilża wcale a wcale :( Ponieważ jednak działa jak powinien gdzie trzeba, nie mam o to większych pretensji :)

Nic nadzwyczajnego

Stosowałam go jako baza-krem do masażu wykonanego przez profesjonalistkę. Do tego celu na pewno się nadaje ze względu na dość rzadką konsystencję i dobry poślizg (masażystka chwaliła wybór). Dobrze się wchłania, nie zastawia lepkiej warstwy, jest miły w użyciu. Tuba wystarcza na ok. 5 masaży uda+pupa. Ze względu na promocyjną cenę w jakiej go nabyłam, nie wyszło to tak drogo i można mu było nawet wybaczyć ten wybitny brak wydajności.
Co do jego reklamowanych właściwości zaś to dość kiepsko to wygląda. NIE wyszczupla z całą pewnością. U mnie obwody nie ruszyły nawet o pół centymetra a zapewnienia pani sprzedającej w firmowym punkcie ATW jakoby straciła na nim 7 kg (sic!), można włożyc między bajki dla bardzo małych dzieci. Jedynie co, to dobrze wygładza skórę i czyni ją jędrniejszą i elastyczniejszą (ale to pewnie dzięki masażom :p: ).
Ogólnie, raczej nie polecam. Szkoda pieniędzy.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

super

Swietny kosmetyk. Naprawde skuteczny, skora jest wygładzona, jędrna i widać efekty wyszczuplania.
Nawet bez ekstra przygotowań/specjalnych pilingow, gimnastyk czy wrapów/ widac jego działanie.
W porównaniu nawet do droższych odchudzaczy, ten rozgrzewa,piecze i czuć spalanie komórek:))
Nie tylko portfela, choć żałuję, że tak rzadko jest w promocji.

Wklepałam już 2 tuby

Ech...

Kupiłam ten krem na promocji i szczerze mówiąc spodziewalam sie bardziej spektakularnych efektow. Tubka starczyla na niecaly miesiac. Krem stwosowalam zgodnie z zaleceniami: wcieralam go codziennie po kapieli, wieczorem dodatkowo owijalam sie folia i wskakiwalam pod kolderke.... No i klapa...:( Nie ubylo mi ani centymetra:( Moze na kogos innego bardziej to podziala...
Jedynym plusem bylo wygladzenie i lekkie ujedrnienie skory na udach i posladkach.

kicha

skoro ma wyszczuplac, to niech wyszczupla!:-( Pachnie tanizną i nie działa. Nie jestem pulpetem, ale jak każda z nas mam swoje newralgiczne miejsca. Liczyłam, że choć centymetr w biodrach, a tu nic. Szkoda pieniędzy. Aha, te peany poniżej to osóbki, które tym handlują chyba, cio? :-)

Używałam tego kosmetyku chyba w zaćmieniu umysłowym/ ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy już mnie nie nabiorą

nie warto

Skuszona promocyjną ceną (ok. 17zł) kupiłam sobie balsam wyszczuplający XXL w wersji For Students z zamiarem stosowania go jako balsamu ujędrniającego (kuracja wyszczuplająca z wsmarowywaniem tego cuda 3 razy dziennie i innym zabiegami to nie dla mnie) i muszę przyznać, że spodziewałam się jakichś efektów. A tu nic :( Smarowałam się nim codziennie przez 2 tygodnie (może to za mało, ale niestety tylko na tyle starcza jedna tubka) i wcale nie zauważyłam tego ujędrnienia. Do tego balsam jak dla mnie zbyt intensywnie ziołowo pachnie, niezbyt szybko się wchłania, pozostawiając lekko kleistą warstwę i słabo nawilża (oprócz niego codziennie musiałam smarować się bardziej nawilżającym balsamem). Nawet jak na tą promocyjną cenę to za mało, a co tu dopiero mówić o regularnej (42zł!!!)

Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie

jest dobry

Bardzo lubię ten balsam, stosuję go codziennie na pośladki i brzuch - to na szczęście jedyne części mojego ciała z których jestem niezadowolona, a odkąd mam ten balsam skóra wygładziła mi się, uda wyszczuplały...po prostu jest super. Na resztę ciała stosuję mleczko ujędrniające Yves Rocher - ładniej pachnie niż ten balsam.
Polecam na przedwakacyjny szał walki z cellulit, tozstępami i nadmiarem tkanki tłuszczowej, choć muszę przyznać że nie odchudza "wybitnie", dla osób otyłych może być niewystarczający - za to 1 gwiazdka mniej.

jestem bardzo zadowolona

Kupiłam XXL Fast i jestem b. zadowolona. Nie brudzi, b. przyjemny w użyciu. Jestem kobitką dość otyłą i może dlatego na mnie działa:)Po prawie 2 tyg. używania wyraźnie zmniejszyły się moje tłuszczowe bułki nad kolanami, obwód talii zmniejszył się o 3 cm, ud o 1 cm. Nie ćwiczę bo nie lubię, chodzę na spacery z psem, jako dietę od początku stosowania XXLa po prostu nie jem po 18stej - waga co prawda stoi ale centymetrów mniej i skóra bardziej głatka i napięta - nawet mąż zauważył - to chyba największa rekomendacja:). Od poniedziałku dołączę do tego dietę:) Wcześniej używałam specyfików Avonu i Yves Rocher ale wyszczupliły mi tylko kieszeń:( nawet kondycji skóry nie poprawiły.
Nie dałam 5 gwiazdek za sposób rozprowadzania - nie lubię kupować u konsultantek, nieważna czy Avonu, czy ATW - wolę sklepy gdzie można sobie pożądnie pooglądać, dotknąć, powąchać:)

Nie wyszczupla

Używam tego kosmetyku jako balsalmu do ciała. Doskonale się wchłania i nawilża skórę. Niestety nie wyszczupla

działa :)

świetnie nawilża, ujędrnia i wraz z dietką, ćwiczeniami wyszczupla, ale obawiam się, że bez tych 2 elemetnów nie działałby ;)delikatny zapach, krem w sam raz się nadawał do wieczornego masażu,opakowanie -tuba podoba mi siępodsumowoując: używałam przez całe zeszłe lato i rezultaty były...tylko czemu punktów,które sprzedają kosmetyki ATW jest tak mało??? aha cena -dobra :)

oj oj nie lubię

Ze względu na cenę i sposób sprzedaży - kupiłam od razu trzy tubki. W sumie był takim sobie kremem - znam lepsze. To że spektakularnie nie wpływa na sadełko - to tez nie ma co się dziwić. Na sadełko jest dietka i ćwiczenia, ale przynajmniej powinien nawilżyć i ujędrnić skórę a on NIC. A opakowania fatalne - z tubki nic już nie wyłazi a jak się ją przetnie to się okazuje że tam jeszcze kremu na kilka razy, którego oczywiście już się nie wykorzysta