A.T.W., Terapie urody XXL, Preparat wyszczuplający przeznaczony do modelowania sylwetki

Dla osób ze skłonnością do cellulitu i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Unikalne wyciągi ziołowe sprawiają, że może być on stosowany przez osoby z tendencją do pękających naczynek włosowatych. Zawiera:
wyciąg z glonów morskich, L-karnitynę, wyciągi homeopatyczne m.in. z: kasztanowca, iglicy, syzygium, nostrzyka, bluszczu, wyciąg z mitochondriów komórek roślinnych, antycellulit complex i kompleks koenzymów (m.in.Q-10).
Przyspiesza procesy przemiany materii i wydalanie toksyn,
zapewnia zdrowy i jędrny wygląd skórze nawet przy bardzo intensywnym odchudzaniu, zabezpiecza przed pozostającym po odchudzaniu nadmiarem skóry, ułatwia transport produktów spalania w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, przyśpiesza oczyszczanie organizmu,
wspomaga walkę z celulitem.

Kosmetyk godny polecenia ze względu na skuteczność :) Już po trzech masażach wykonanych przez masażystkę tym kosmetykiem efekty były widoczne gołym okiem. Partie ciała, w które wcierany byl XXL wygładziły się znacznie i ujędrniły. Poza tym krem ten ma bardzo miły zapach i przystępną cenę.

Cena: 48zł / 170ml

dobry

Zużyłam jedną tubkę tego kremu i bardzo mi się spodobał. Ujędrnia skórę, staję się ona gładka i elastyczna. Efekt wyszczuplający jest, ale nie spektakularny. Uważam zresztą że żaden krem nie pomoże jeśli nie będziemy ćwiczyć. Fajnie się wchłania, ale zaznaczam ze nie stosowałam go do masażu tylko wcierałam codziennie. nIedługo do niego wrócę.

Wyrzucone pieniądze

Kupiłam XXL zachęcona pozytywnymi opiniami na tym forum. Smarowałam się nim sumiennie, dwa razy dziennie. Po miesiącu używania nie dało to absolutnie żadnego efektu wyszczuplającego. To po prostu zwykł balsam nawilżający, tylko, że nie tego po nim oczekujemy. Teraz myślę, że te zachwyty zostały tu umieszczone przez dystrybutorki ATW...

tylko nawilża

Krem nawilża, lekko wygładza skórę. Ma gęstą, łatwo rozprowadzajacą się konsystencję. Efektów wyszczuplających nie zauważyłam.

Błędna nazwa

Jak nazwa wskazuje,powinien wyszczuplać,natomiast jedynie nawilża,uelastycznia skórę,a to stanowczo za mało...Poza tym wymóg stosowania ,najlepiej po kapieli i masażu (lub do masażu )trzy razy dziennie...

naprawdę działa

polecam wszystkim osobom , które chcą zadbać o swoją sylwetkę,jest wersja o intensywniejszym zapachu dla panów , jest także wersja dla nastolatek, jeśli XXL jest stosowany regularnie i często 2-3 razy dziennie to przyniesie to efekty w postaci pojędrnienia skóry i jej uelastycznienia , jest także szansa ,że tkanka tłuszczowa troszkę się zmniejszy (nie liczcie na cuda bez diety i gimnastyki oraz masażu sam krem nie wyszczupli).Moja mama używa regularnie ten preparat i jest bardzo zadowolona , zadowolone są także moje klientki, którym polecam ten kosmetyk.W gabinecie kosmetycznym stosujemy XXL do masażu - świetnie się do tego nadaje.

super w dobrej cenie

Wygładza skórę i obkurcza ją podczas odchudzania, dzięki temu nie ma problemu z nadmiarem skóry. Moja mama stosuje ten kosmetyk od 3 tygodni i ma ok 3 cm mniej w obwodzie bioder. Ładnie pachnie i nie brudzi ubrania, dobrze się wchłania. Z odczuć osobistych - dobrze działa na naczynka krwionośne, pajączki wyraźnie się zmniejszyły... to chyba tak przy okazji... ogólnie bardzo fajny i widać efekty.

zdecydowanie działa!

Bardzo skuteczny produkt o szerokim działaniu. Nawilża i uelastycznia skórę.Działa w bardzo szerokim zakresie: modeluje ciało, dla osób z tendencją do cellulitu,dla potrzebujących nawilzajacego i odżywczego balsamu do ciała. Może być stosowany przez osoby z rozszerzonymi naczyńkami. Doskonale nadaje sie do użytku domowego (automasarz) i w gabinetach masarzu i kosmetycznych (zabiegi profesjonalne).