Creme regenerante (krem regeneracyjny)

Creme regenerante (krem regeneracyjny)

Krem regeneracyjny przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Stanowi połączenie glinki białej z ceramidami pochodzenia roślinnego (morwy), wyciągami roślinnymi oraz odżywczym masłem Karite.

diabel w przebraniu aniola

mam cere mieszana ze sklonnoscia do trądziku. Uzywalam tego kremu kiedys i bylam nim zachwycona, matowal i nawilzal, a przynajmniej na poczatku. Po ponad roku uzywania go cera zaczela mi sie przesuszac i to co bylo kiedys drobnymi niespodziankami zamienilo sie w regularny trądzik, nie jakis straszny bo zawsze dablam o cere i diete ale cera znacznie zbrzydla, stała sie nierowna i pelna czerwonych kropek. Niedawno trafilam na stronke doktora Rożanskiego, ktory wypisuje wszystkie szkodliwe skladniki jakie sa w kosmetykach. Ten krem ma mnostwo skladnikow tradzikotworczych, wysuszajac a nawet jeden rakotworczy. Juz wiem skad nagle pogorszenie sie mojej cery po takiej ilosci zuzytych opakowan tego kremu. Zdecydowanie odradzam i polecam kosmetyki naturalne. Ja ostatnio trafilam na sklep floreo i mysle, ze zostane ich stala klientka.

Używam tego produktu od:kiedys ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:ok 6

Idealny!!!

Kolejny produkt Argiletz (tuz po glince zielonej w tubce), ktory zdecydowanie polecam. Po tym kremie cera jest niesamowicie gladka i jasniutka. Rowniez dziala matujaco. Jak dla mnie jako krem pod makijaz sie nie nadaje. Stosuje go na noc ale nie codziennie bo moja sucha skore czasem wysusza. Mimo wszystko jestem z kremiku bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:2m-ce

Zyskuje po bliższym poznaniu

Krem na początku wydawał się na bardzo tłustą maź, a Ja mam mieszaną cerę więc unikam tłustych mazideł. Mile jednak zostałam zaskoczona ponieważ krem okazał się być bardzo dobrym kosmetykiem matujacym i nawilżającym. Opakowanie może nie jest szczytem estetyki, ale nie jest to przecież Dior tylko firma apteczna , ale najważniejsze są efekty. Zdecydowanie lepiej mieć krem skuteczny niż piękne opakowanie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Aksamitny mat

Nie zamierzam szaleć i od razu przyznawać temu kremikowi maxa punktów, bo używam go zaledwie od tygodnia, ale jeżeli jego działanie na dłuższą metę będzie takie jak teraz, to kto wie...
Mam dosyc wymagającą cerę, bo nie dość, że mieszaną to jeszcze wrażliwą. Ale kremik daje sobie z tym nieźle radę. Po pierwsze łagodzi i wygładza skórę (nawet podrażniona skóra nosa po przebytym przeziębieniu szybko się zregenerowała!), mam wrażenie, jakgdyby wnikał on baaardzo głęboko w skórę, bo na powierzchni nie tworzy się film, a skóra jest nawilżona, bardzo miła w dotyku, lekko zmatowiona, ale nie ściągnięta! I makijaż też się na buźce ładnie trzyma - czółko się nie świeci po kilku godzinach od nałożenia makijażu. Konsystencja lekka, choć zarazpo nałożeniu ma się wrażenie, iż zaraz zacznie sie kleić, ale to bardzo chwilowe uczucie. Krem dosyć szybko się wchłania. Jestem z niego bardzo zadowolona. Także z powodu jego ceny. Nie wiem, na ile jest wydajny, ale to się wkrótce okaże, więc dopiszę. Póki co nie widzę najdrobniejszych wad - samo opakowanie nie wydaje mi się nie domykać - taka jego konstrukcja. A że jest niepozorne? Hmmm wygląda bardzo aptecznie (tak też pachnie), ale nie jestem zwolenniczką kupowania kremów drogich z racji tego, iż mają piekne opakowanie - a taka jest prawda: na cenę luksusowych kremów składa się w ogromnej mierze cena ich opakowania...

znakomity

Początkowo używamłam go tylko w połączeniu z zieloną glinką i już wtedy byłam z niego bardzo zadowolona. Ponieważ jednak zużwał się zbyt wolno i obawiałam się, że krem się zepsuje czy przeterminujer zanim go zużyję, zaczęłam stosować go na co dzień. Sparwdził się znakomicie. Krem delikatnie nawilża, szybko się wchłania, ma lekką konsystencję, zapachem przypomina trochę brzoskwiniowy krem Avonu z serii Naturals, ale jest o wiele subtelniejszy. Zostawia takie aksamitne wykończenie jak Skrzypovita. Używałam go na noc (nie ma filtrów) i rano skóra była gładsza, o równiejszym kolorycie, lekko napięta. Nie wyskakiwały mi po nim żadne niespodzianki. Jego jedynym minusem jest opakowanie, trochę niedopracowane, skromne - za to kryje naprawdę dobrą zawartość.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

przyzwoity

Bardzo dobrze nawilza, rewelacyjnie koi podraznienia, lubie go zwlaszcza po zastosowaniu maseczek Argiletz - przynosi wtedy ulge podraznionej skorze. Wchlania sie dosc dobrze, ma bardzo milutka konsystencje, podoba mi sie to, ze zawiera glownie nturalne skladniki. Bylyby 4*, jednak musze ojac jedna za opakowanie. Nie chodzi o to, ze jest malo estetyczne, bo to moglabym jeszcze wybaczyc, ale uwazam, ze pakowanie kremu w sloik, ktorego nie da sie szczelnie zakrecic i ktory sprawia wrazenie, jakby niedlugo mial sie ozleciec, za duza przesade :(. Poza tym krem nie jest szczelnie zamkniety (chodzi mi o takie srebrne folie) i nie sposob stwierdzic, czy pani w sklepie go wczesniej nie testowala.

taki sobie

Muszę przyznać, że się trochę rozczarowałam, bo po świetnej zielonej glince byłam pełna entuzjazmu co do kosmetyków argiletz.

Krem ma konsystencję dosyć gęstą, nie wchłania się sam z siebie, ale o tym producent informuje - trzeba go wmasowywać. Nie ma z tym większego problemu, nawet przyjemnie to robić. Zapach nietypowy jak na krem, ale ja lubię odmianę.
Na razie dobrze.
Niestety po wmasowaniu okazuje się, że krem jednak nie nawilża tak jak potrzeba i aż się prosi, żeby po nim poprawić czymś innym. Dlatego szybko zrezygnowałam ze stosowania go na dzień pod makijaż. Zamiast tego przeszedł na zmianę popłudniową. Tu już lepiej się sprawdził, bo dosyć dobrze łagodzi podrażnienie i zmęczenie skóry i za to daję mu *** a nie **. Dobrze smaruje się nim twarz po maseczkach - coś w rodzaju zamknięcia zabiegu, skóra reaguje wtedy bardzo dobrze na ten specyfik.
Niestety nie zauważyłam żadnych długoterminowych efektów.
Zostało mi go jeszcze trochę i dokończę z przyjemnością, ale następnego już nie kupię.

b.dobry

zużyłam na razie jedno opakowanie tego kremu. Krem ma dość gęstą konsystencję ale jest lekki, dobrze i nawet szybko się wchłania. Na twarzy tworzy delikatny film. Ponadto dobrze nawilża i odyżwia skórę. Używałam tego kremu głównie na dzień, pod makijaż i świetnie się do tego nadaje. W moim odczuciu, zaraz po wchłonięciu, lekko napina skórę i wygładza, dzięki temu bardzo dobrze nakłada się i trzyma podkład.
Mam cerę mieszaną i krem bardzo dobrze mi służył.
Jest wydajny. Ja miałam go 3 miesiące.