Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

LancrOne, Sunshade Minerals, Zestaw 7 pędzli w lnianym etui

LancrOne, Sunshade Minerals, Zestaw 7 pędzli w lnianym etui

Pojemność 7 szt

Kompaktowy zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu Sunshade Minerals, stworzony przez markę LancrOne jest idealny dla kobiet ceniących wysoką jakość i naturalność makijażu. Najwyższej jakości syntetyczne włosie HD nie podrażnia skóry, dzięki czemu jest zalecane dla najbardziej wrażliwej i skłonnej do uczuleń cery. Struktura włosia nie pozwala na osypywanie się czy wchłanianie kosmetyków. Rączki każdego pędzla wykonane są z bambusa. Praktyczne etui zrobione jest z naturalnego lnu.
Zestaw zawiera:
- pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, mineralnego lub brązującego,
- skośnie ścięty pędzel do nakładania różu, rozświetlacza oraz modelowania bronzerem,
- owalny pędzel do nakładania cieni na całą powierzchnię powieki ruchomej, do cieniowania i blendowania,
- pędzel do cieniowania powiek, płaski, skośnie ścięty, idealny do aplikowania i rozcierania cieni powyżej powieki ruchomej i w kącikach powiek,
- pędzel do malowania ust,
- skośny pędzel do brwi,
- spiralka do rzęs.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetne!

Stosunek ceny do jakości jest powalający. Co prawda nie jestem wizażystką, ale dla dziewczyn, które po prostu interesują się makijażem i chcą się zaopatrzyć w taki zestaw pędzli to strzał w dziesiątkę. Mam jeden pędzel z hakuro 50s i mogę stwierdzić śmiało że jakość tych pędzli jest niemalże podobna, są troszkę krzywo przycięte, ale włosie jest mięciutkie, nic się z nimi nie dzieje po myciu i bardzo przyjemnie wykonuje się nimi makijaż

+cena
+jakość
+estetyczny wygląd pędzli i etui
+trwałość

Minusów brak.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194253].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma tragedii

Mam zestaw 18 pędzli w etui przypominającym piórnik, kupiony za 129 zł z przesyłką. Pędzle nie są złe, wszystkim do cieni nie mam nic do zarzucenia (puchaty pędzelek do blendowania jest meeega), szczoteczka do brwi jest super. Duża kulka do pudru sypkiego jest rewelacyjna. Najgorzej prezentuje się flat top (mam porównanie z Hakuro, którego również używam), włosie jest słabe, wypada, jest rzadkie i gnie się na wszystkie strony.

+porządne włosie (poza tym jednym, biednym flat topem)
+świetnie wyprofilowane i przycięte pędzelki do cieni
+estetyczne wykonanie
+przystępna cena
+różnorodność zestawów, począwszy od czterech pędzli na dwudziestu kończąc
+porządna skuwka, nie kręci się, nie luzuje
+drewniane rączki (rączka? nie wiem, jak to się nazywa)

- niektóre pędzelki krzywo poprzycinane
- etui śmierdzi niemiłosiernie gumą i klejem
- pędzel do konturowania twarzy jest tak maleńki, że nie nadaje się do niczego
- flat top do wyrzucenia, nie da się nim nic nałożyć

Miałam kupić zestaw 10 pędzli Hakuro za 210 zł. Nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze. Pędzle SM są dobre, można nimi zrobić pełen makijaż oczu, twarzy i ust, przy czym wykonanie mejkapu jest przyjemnością a nie karą za grzechy. Pędzle działają jak należy, za tą cenę nie ma co wybrzydzać.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jeden zestaw pędzli sztuk 18

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026031].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACYJNE!

Nie mam pojęcia, od czego zacząć tę recenzję - te pędzle są tak cudowne, że chciałabym napisać o wszystkim naraz!

+ Zacznę może od CENY - tak, cena jest naprawdę niska - na allegro około 40 zł za cały komplet, 7 porządnych pędzli, gdzie często tyle musimy wydać na jeden (albo i więcej)
+ WŁOSIE jest baaaardzo mięciutkie i bardzo dobrej jakości - mam te pędzle już ponad rok i żaden mi się nie odkształcił, nic z nich nie wypadło, dalej są równie miękkie jak przy zakupie
+ TRZONKI są idealne - niezbyt długie (jak u Hakuro albo drogeryjnych pędzli), nie zahaczają o nic; drewniane, dobrze polakierowane, dość grube - przy aplikacji daje to duży komfort pracy, "pewność" w dłoni, a przy okazji nie obciążają rąk, gdyż są bardzo lekkie
+ NABIERANIE PRODUKTU jest takie, jak powinno być, nie kruszą cieni/róży/pudru; przy otrzepaniu nadmiaru nie ma efektu, że pędzel jest czysty, łatwo dozować odpowiednią ilość, kosmetyki są ładnie rozprowadzone
+ CZYSZCZENIE nie sprawia żadnych kłopotów - woda nie straszna dla nich, lubią szampony, lubią mydło, nic im się nie dzieje, łatwo wypłukać resztki, włosie nie odbarwia się
+ przychodzą do nas w lnianym opakowaniu - to fajne, gdyż można łatwo je zapakować później w podróż i zwinąć, zajmują wtedy mało miejsca i niczego nie brudzą ;)

Minusów w użytkowaniu naprawdę nie zauważyłam.
Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to to, że wśród pędzli do oczu w tym zestawie nie znajdziemy żadnego do precyzyjnej aplikacji, wszystkie (prócz ściętego do brwi i do ust) są dośc puchate, jeśli ktoś lubi mocno roztarte make-up\'y (tak jak ja :-) ) na 100% będzie z tych pędzli zadowolony!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998610].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - kolorowy french

Najlepsze pędzle w niskiej cenie

Zdecydowałam się na te pędzle, bo na youtubie krążyła o nich dobra opinia wśród osób, które znają się na rzeczy i nie zawiodłam się.

Plusy:
- są bardzo miękkie
- większość ma sensowne kształty
- po wielokrotnym myciu dalej są w świetnym stanie (włosie nie wypada i dalej jest idealnie miękkie) + super się domywają
- szczególnie upodobałam sobie pędzel do pudru, konturowania i puchaty do blendowania
- krótkie trzonki (nie uderzam nimi o lusterko :))

Neutralne:
- etui jest średnie, ale używam go w podróży (nie jest minusem, ale na plus tego zestawu nie działa:))

Minusy:
- mały wariant zestawów, chciałabym móc kupić te pędzle pojedynczo (np. drugi do konturowania używałaby do pudru)

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw 7 pędzli :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993273].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Zbierałam się pół roku do ich zakupu, bo bałam się, że niska cena będzie się równała niskiej jakości. Była w dużym błędzie. Są one naprawdę fajne, mięciutkie, łatwo się czyszczą. Można nimi wyczarować cały makijaż ( nie jest do tego potrzebna większa ilość pędzli, niż ta oferowana w tym zestawie). Nie wypadł mi ani jeden włosek, a po prawidłowym praniu wracają do swojej pierwotnej formy.

Jeśli nie chcecie wydawać zbyt dużo pieniędzy myślę, że warto zainwestować w ten zestaw. Ja jestem zadowolona ! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989981].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoicie

Pewnie gdyby Mikołaj nie przyniósł to kupiłabym coś innego, ale skoro przyniósł i się natrudził to wstyd nie spróbować :>

Zestaw jak widać jest malutki ale moim zdaniem to taka esencja potrzebnych pędzelków.

W tej cenie trudno o lepsze, moim zdaniem warto kupić bo przepaść między chińskimi tanimi w zestawach za 50 zł po prawie 20 szt. jest OGROMNA.

Jeżeli ktoś szuka niedrogich i dobrych pędzli do domowego użytku to dobrze trafi.

Na minus zasługuje opakowanie - koszmarne, trudne do utrzymania w czystości, fatalne !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984818].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo blisko ideału :D

Kiedy zdałam sobie sprawę jak długo towarzyszą mi już te pędzle (od lipca 2012!) stwierdziłam, że koniecznie trzeba zostawić im dobrą recenzję - bo zasługują!

Uwielbiam w nich:
- niebywale miękkie włosie, które bardzo łatwo się domywa
- trwałość - pędzle po wielu, wielu myciach (a ja się nie cackam:D) są jak nowe!
- bardzo dobre wykonanie - włoski nie wypadają, nie odstają
- trzonki - niezbyt długie, solidne, wygodnie leżą w dłoni
- estetyczne etui - super opcja do przewożenia
- zestaw zawiera wszystko czego mi potrzeba do codziennego, podstawowego makijażu
- wielofunkcyjność pędzli
- fantastyczna cena!

W pierwszym kontakcie rozczarowała mnie natomiast ilość włosia. Pędzle mogłyby być bardziej gęste. Włosie mogłoby być również nieco krótsze. Z czasem jednak te cechy przestały mi zupełnie przeszkadzać.

Zdecydowanie POLECAM.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pierwszy zestaw w użyciu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857521].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowite

Jestem zachwycona- oczarowana pędzlami
-są mięciutkie idealne do cery weażliwej
-po umyciu wracają do poprzedniego krztałtu
-dobrze aplikuje się nimi produkty
-dobrze leżą w dłoni trząnki są dobrej długości
-dobra cena
-ładnie i estetycznie wykonane

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839117].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowne

Zestaw kupiłam na początku stycznia tego roku. Pierwsze co mnie urzekło to piękne wykonanie - śliczne włosie, rączki w kolorze jasnego drewna - coś pięknego i bardzo w moim guście. Do tego okazało się, że pędzle są niezwykle miękkie i cudownie jest dotykać nimi skórę twarzy. Mimo ciągłego ich mycia są jak nowe, włosie trzyma się i ani myśli wypadać.
Uwielbiam te pędzle, kocham wręcz.
Jedynie małym minusem dla niektórych może być mały wybór pędzli do oczu (choć w nowszej wersji tego zestawu jest dodany pędzel typu kulka). Jednak biorąc pod uwagę samo wykonanie pędzli to jak dla mnie są najlepsze, a Ecotools może im czyścić włosie. ;)
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837928].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje jedyne

Wcześniej używałam podróżnego zestawu z Inglota i jakichś pojedynczych pędzli z Benefit przywiezionych z Anglii.

Po wysłużeniu się tych pierwszych przeczytałam całą stertę recenzji i zdecydowałam się na ten mały zestaw najpotrzebniejszych pędzli na krótkich rączkach.

Lubię je, bo są krótkie i mieszczą się w mojej kosmetyczce. Używam wszystkich, przez co jeszcze bardziej cieszy mnie fakt zakupu zestawu. Są poręczne, dobrze zrobione, wykonane z dobrej jakości materiałów. Używam ich od prawie roku, i nic się z nimi nie dzieje. No i są syntetyczne, dzięki czemu nie wspieramy przemysłu zwierzęcego.

Pędzla do pudru używam do podkładów z AM, jest miękki, delikatny, dobrze się myje i szybko schnie. Jest okrąglutki i zbity, chociaż zastanawiam się też nad zakupem pędzla kabuki do samych podkładów.

Pędzel do różu, ukośnie ścięty jest użyteczny i fajny. Nakładam nim również róż mineralny AM, dwa kolory Sleek\\\'a i róże Clinique.

Dwa małe pędzle są świetne. Miękkie i puchate, chociaż niezbyt precyzyjne. Nie używam ich do makijażu graficznego, dlatego niezbyt mi to przeszkadza. Okrągłego używam do korektora, a skośnie ściętego do modelowania oka ciemnobrązowym cieniem w załamaniu powieki.

Pędzel do szminki używany jest przeze mnie tylko w przypadku większych wyjśc, bo na co dzień używam tylko delikatnego błyszczyka.

Płaskiego pędzla używam do robienia kresek cieniem, podkreślania brwi i nakładania eyelinera ze słoiczka.

Spiralką rozczesuję brwi, czasem także używam jej do rozczesywania rzęs, gdy zmuszona jestem użyć mało świeżego lub wodoodpornego tuszu do rzęs.

Piorę je 2-3 razy w tygodniu, nie mam na to czasu codziennie, a i tak trzymają się świetnie, nie brudzą się i nie roznoszą bakterii.

Jedyne, co wymieniłabym to opakowanie na trwalsze i bardziej praktyczne. Koszmarnie się brudzi, lubi rozwiązywać i wysypać pędzle po całym bagażu. Zamykam je w przegrodzie kosmetyczki, i tam śpią spokojnie. Lubię za to plastikowe osłonki na pędzle do pudru i różu. Używam ich w podróży, co zdarza mi się często.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799660].usefull || 0 }}% pomocna.