Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lumene, Perfect Length Mascara (tusz wydłużający)

Lumene, Perfect Length Mascara (tusz wydłużający)

Zgłaszająca osoba: Polly022

Tusz do rzęs wydłużający, oparty na najnowszej technologii polimerowej - rzęsy pokrywane są podwójną warstwą polimerów co powoduje ich optyczne przedłużenie. Lekka, kremowa konsystencja i perfekcyjnie zaprojektowana szczoteczka gwarantują naturalnie wydłużone, piękne rzęsy. Odporna na wilgoć. Nie rozmazuje się i nie osypuje. Zawiera odżywcze proteiny. zalecana dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

Skład: Aqua, Stearic Acid, Cera Alba, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Ceteth-5, Triethanolamine, Copernicia Cerifera/Carnauba Wax, Hydroxylated Lanolin, Butylene Glycol, Tribehenin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Methylparaben, Milk Amino Acids, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Propylparaben, PEG-8, Butylparaben, Methyldibromo Glutaronitrile, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid. May contain: [+/- Mica, CI 75470, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77891]

Cena: 20 - 25 zł / 8 ml

taki sobie

nie wiem dlaczego ale dostałam jakiś taki suchy egzemplarz,który prawie wcale nie maluje:(daje naprawdę naturalny efekt,nie polecam do zdecydowanego makijażu.Mimo to jest niezły jeśli chodzi o trwałość i cena przystepna

cztery gwiazdki

Używałam tego tuszu ze dwa lata temu i nie wiem właściwie dlaczego do niego nie wróciłam. Nie miałam nigdy przedtem ani potem tuszu, który tak by wydłużał rzęsy! Miałam wrażenie też, że lekko podkręca. Ładny, głęboki czarny kolor i chyba żadnych innych kolorów, przynajmniej wtedy. Nie robił xero, ładnie trzymał się cały dzień. Nie robił "łapek owadzich" i nie sklejał rzęs. Jedyną wadą było dosyś trudne zmycie tuszu, nawet płynem Lumene do demakijażu oczu. Ale w końcu znalazłam coś, czym go skutecznie mogłam zmyć. Jak zużyję arsenał tuszy, które mam, chętnie do niego wrócę.