MiniMAX (Lakier do paznokci) (stara wersja)

MiniMAX (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Cena już od 5,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

Mój ulubiony!

Mam ten lakier w pięknym, niespotykanym błękitnym kolorze. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Plusy:
+Dobrze kryje, nie jest konieczna druga warstwa
+Dużo ślicznych kolorów
+Szybko wysycha
+Dobrze się utrzymuje
Minusy:
Nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044884].usefull || 0 }}% pomocna.

Oj, lepiej nie.

Kupiłam jakoś przed wakacjami czerwony (688) i taki szaro-beżowo-różowy (496).
Tym drugim byłam początkowo zachwycona, bo ładnie krył mimo jasnego koloru i naprawdę ładnie się prezentował... tak przez jeden, dwa dni. Myślałam, że to kwestia koloru (bo często mi się tak zdarzało w obrębie jednej marki lakieru), ale nie. Mam nawet wrażenie, że ten czerwony odpryskuje bardziej, ale może to przez jego kolor - ubytki lakieru bardziej widać.
Do tego jaśniejszy odcień szybko zgęstniał.
Plusem jest wspomniane wcześniej krycie jasnego (choć obecnie to już glut, który ciężko nałożyć) oraz szerokie pędzelki - bardzo lubię takie w lakierach. Niska cena też byłaby atutem, gdyby nie fakt, że w tej cenie można dostać nieco lepszej jakości lakiery (choć może też nie powalającej).
Nie mam ochoty sprawdzać czy inne kolory będą lepsze i nie polecam.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031403].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy jaki miałam

Najgorszy lakier ever! Bardzo gęsty, fatalnie się rozprowadza, słabe krycie mimo nałożenia dwóch warstw i długo schnie. Pół gwiazdki daje za dobry pedzelek.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021756].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

fajny, tani i lśniący

Jak w tytule: lśni, daje ladny kolor, dobrze sie rozprowadza.
Cena tez zachecajaca :)

z tej serii mam kolor czarny, ladnie pokrywa plytke na dwie warstwy. Oczywiscie uzywam bazy i top coatu.

Mala pojemnosc, wiec nie zdazy zaschnac :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020746].usefull || 0 }}% pomocna.

Nasza znajomość nie przetrwała, tak jak ten lakier na paznokciach...

Lakier czarny nr 192 kupiłam w Rossmannie na promocji przy kasie, gdy zorientowałam się, że mój podstawowy kolor, którego muszę mieć zapas, jest na wyczerpaniu. Cena mnie zachęciła (poniżej 5 zł), firma również dobra, więc wzięłam. I bardzo się zawiodłam.

Plusy
+ szeroki pędzelek
+ szybko schnie, przy jednej warstwie po 30 min całkowicie such
+ intensywny czysty i błyszczący czarny kolor (po nałożeniu ok. 3 warstw)
+ cena
+ dostępność

Minusy
- odpryskuje już następnego dnia, nie na jednym paznokciu, ale po prostu na większości !!!
- trzeba nałożyć ok. 3 warstwy, by kolor był odpowiedni
- konsystencja początkowo fajna, rzadka, ale po kilku minutach przy malowaniu robi się kleista

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018302].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajniutki

Lakier jest bardzo tani i łatwo dostępny, ciekawe kolory oraz fajna trwałość, schnie szybko co jest dla mnie ogromnym plusem. Byłam posiadaczką koloru białego ale niestety krycie było słabe, nie wiem jak z resztą kolorów będę musiałą sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013320].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię je mimo wad

Do lakierów Eveline mam bardzo duży sentyment-moje pierwsze kolorowe emalie do paznokci, które kupowałam w osiedlowej drogeryjce w sąsiedniej wsi, były właśnie tej firmy. Od tamtej pory(a było to cztery lata temu) przerobiłam niemal wszystkie serie lakierów tej firmy, z każdej byłam zadowolona. Eveline postanowiło nie rozbijać swoich lakierów na różne kolekcje tylko podzieliło je na dwie serie-Color Instant i MiniMax. I z tej drugiej serii posiadam dwa kolory:
-489-wyrazisty fuksjowy róż opalizujacy na niebiesko-fioletowo-różowo i złoto. Bardzo kobiecy, ale i odważny kolor, jest niesamowity, bardzo energetyczny, niebanalny, super na lato.
-800-w buteleczce brudna jasna lila, zaś na paznokciach zgaszony pudrowy róż z nutą szarości. Bardzo elegancki i kobiecy kolor, pasuje zawsze i wszędzie, taki różowy nudziak jak dla mnie, wprawdzie nie jest ideałem, jednak nadal bardzo mi się podoba. W buteleczce widać złoty shimmer, którego na paznokciach w ogóle nie znać, chyba, że w pełnym słońcu(nie sprawdzałam tego).

Podobają mi się te małe, zgrabne buteleczki, są minimalistyczne i miłe dla oka. Pędzelki są nieduże i wąskie, ale maluje się nimi całkiem wygodnie, można nimi swobodnie manewrować przy brzegach i skórkach;)

Konsystencja jest niezbyt gęsta, ale też nie wodnista-nie leje się na boki i skórki. Niestety czasami troszkę zabąbelkuje, szczególnie u 489.

Krycie-przy 489 pełne krycie bez smug i prześwitów uzyskamy dwoma warstwami, 800 jest niestety trudniejszy w obsłudze i wymaga ręki oraz cierpliwości-lubi smużyć, na początku potrzebowałam trzech warstw dla ładnego efektu, nabrawszy wprawy potrafię zrobić to dwiema;) Moja rada-nabierzcie na pędzelek sporą kroplę lakieru, przyłóżcie u nasady paznokcia i malujcie go trzymając pędzelek jak najbardziej płasko, tak aby kąt między płytką, a pędzelkiem był minimalny, nie wiem jak u innych, ale u mnie to się sprawdza przy smużących nudziakach i pastelach:ehem:

Szybko wysychają i twardnieją, pół godziny po malowaniu mogę robić wszystko i nie martwić się o manicure, pościeli odbitej też nie zaobserwowałam.

Lakiery ładnie wyglądają na paznokciu, błyszczą się wyraziście-lubię żelowy połysk emalii, tu takiego nie ma wprawdzie, ale nadal jest przyzwoity.

Na diamentowej/wybielającej odżywce tej samej firmy 489 potrafi się utrzymać 3-4 dni w bardzo dobrym stanie bezodpryskowym, jedynie końcówki się ścierają, 800 2-3 dni, potem są odpryski po bokach i na końcach. Na odżywce S.O.S Eveline 800 potrafi odpryskiwać już następnego dnia rano:baba:
Po dwóch dniach lakiery tracą nieco na połysku, ale to nic-kładę na to bezbarwny lakier i błyszczę paznokciami dalej;)

Muszę pochwalić żywotność tych lakierów-swoje sztuki mam od dwóch lat, ubytek mniej więcej połowy buteleczki, ale nie rozwarstwiły się, ani nie zgęstniały ani trochę, właściwości niemalże te same jak po zakupie:)

Całkiem fajne lakiery. Wprawdzie mają kilka drobnych wad, które bywają uciążliwe, no i trwałością czasami nie grzeszą, jednak za taką cenę i taki wybór kolorów można przymknąć na to oko;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004749].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla mnie

Lakier idealnie rozprowadza siê po paznokciu, krótko schnie, czasem wystarczy tylko jedna warstwa, nie zasycha w trakcie malowania, nie tworz± sie odpryski, wiele kolorów do wyboru.
Jedynym minusem jest ma³a ró¿nica koloru miêdzy tym na lakierze a tym na paznokciach. Kolor jest intensywniejszy ni¿ na opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997342].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobry

Lakier w małym, poręcznym opakowaniu, kusi wielością barw i ceną.
Szczęśliwie jest trwały a kolory po aplikacji wyglądają naprawdę dobrze.
Minusem jest aplikator, malutki, chudziutki, nie zbiera dobrze lakieru po opróżnieniu większej ilości słoiczka.
Ale ze względu na stosunek cena/jakośc/trwałość jestem na tak.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: trzy kolory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991495].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam:)

Lubię lakiery z tej serii:) Kolor na paznokciach prezentuje się bardzo ładnie, fajnie połyskuje. Pędzelek jest wygodny, nie zostawia smug, a konsystencja lakieru jest odpowiednia, równomiernie pokrywa paznokieć. Schnie dość szybko, jest trwały jak na lakier za tak niską cenę. U mnie trzyma się około czterech dni. Czasami pojawi się jakiś mały odprysk, ale łatwo go uzupełnić. Lakier nie zasycha w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991224].usefull || 0 }}% pomocna.