Avon Colour, Duo (cienie)

Avon Colour, Duo (cienie)

Cienie te mają dość ładne kolory, mają one ciekawe zestawienia kolorystycznie i bardzo ładnie się razem prezentują. Jeżeli odpowiednio przygotujemy wcześniej oko potrafią być bardzo trwałe. Mają eleganckie opakowanie i nie kruszą się, są wytrzymałe (nawet kiedy spadnie nam opakowanie pozostaną w takim samym stanie).

Cena: 29,90 zł

sentyment

:) Moje pierwsze cienie w ogole, a juz na pewno moje pierwsze cienie podwojne, ktore kupowalam u kolezanki, kiedy bylam w liceum.:) |Dlatego mam do nich ogromny sentyment. :) Pamietam,ze nie byly zle. Nie byl to wzor trwalosci,ale mialy ladne kolory, fajnie sie je cieniowalo. Faktycznie troche twarde, ale za to wydajne jak cholera - chociaz liceum skonczylam juz dawno, dalej poniewieraja sie w jakiejs mojej starej kosmetyczce. Nie moglam ich skonczyc, chociaz malowalam sie sporo.:) Nie uzywam ich juz - zastapily je cienie Lancome, Estee Lauder, Clinique czy Guerlain, ale o podwojnych cieniach Avonu mysle dalej z sentymentem.

Używam tego produktu od:juz nie uzywam, uzywalam przez ok. 3 lata

Mile wspomnienie

Pmiętam te cienie sprzed 6 lat. Kupilam duo lavendery.Były super!!!
Z perspektywy lat wiem, ze trwałe nie były:( ale na dzien, na bazie bardzo ladne!
Nie ma ich juz wiec, niestet nie kupię więcej. Szkoda:(
Z sentymentu daję im bardzo dobry

Używam tego produktu od:6 lat temu

Delikatne :)

No więc zacznę od tego, że zagadzam się z moimi poprzedniczkami, cienie te są dośc twarde, trzeba w nich troszkę namieszać tym pędzelkiem, aby cokolwiek z nich wydobyć.
Natomiast efekt mi bardzo odpowiada, mam odcienie Classic Neutral, a właściwie już ich końcówkę, i przyznam, że wyglądają świetnie do makijażu dziennego, nie są ordynarne, ani bazarowe, nic się w nich nie iskrzy, nie błyszczy, a tym samym nie mam obsypanej twarzy jakimiś tandenymi drobinkami.
Efekt utrzymuje się długo, nie mają tendencji do zwijania się w załamaniach powiek, ładnie przylegają, nawet do wcześniej posmarowanej kremem powieki.

Nie mam większych zastrzeżen co do produktu :)

Odcienie Lavender są trochę luźniejsze, aczkolwiek rzadko występuję we fiolecie :)

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 - oba w trakcie

Avon Mark - relacja

toporne

Mam te cienie od dawna (zestaw fioletowy) i nie moge ich skonczyc. Same kolorki sa bardzo ladne, ale twarde i ciezko jest je rozprowadzic. Po jakims czasie zaczynaja zalamywac sie na powiekach.
Plus moge im przyznac za duza wydajnosc.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

najwyżej **

Zamówiłam wbrew sobie, bo spodobał mi się kolorek a tak na prawdę to chciałam córce znajomych sprawić frajdę, że mi coś sprzeda. I ta jej frajda to był jedyny pożytek. Kolorek okazał się trochę inny niż mi się wydawało, że będzie a przy tym strasznie twardy- ja takich nie lubię - lubię malować się palcami a przy tym od razu by się pewnie wyświecił. Oddałam go szybciutko

przeciętniaki

Miałam dwa kolorki, takie przeciętniaczki z tych cieni...bardzo szybciutko ulatniają się z oczu i dosyć nierównomiernie, aplikator jest twardy i nieporęczny,nic specjalnego...

naturalny efekt

Dałam sie skusić na dwa opakowania cieni, oba w beżowo-brązowej tonacji:podwójne classic neutral i potrójne rosewood.Cienie są matowe, dość twarde a na powiece dają bardzo subtelny efekt.Zdecydowanie nadają się do wykonania dziennego makijażu. Cienie są wydajne i trwałe. Mimo iż kilkakrotnie spadły na ziemię i opakowania nieco się uszkodziły, same cienie pozostały nienaruszone.Bardzo kiepskie i nietwałe aplikatory.

dobre :)

Zamówiłam ponad rok temu kolor chyba Lyrical Lilac czy jakoś tak, i trochę mnie rozczarowało to ze nie sa to cienie perłowe, a matowe :( Nie mają żadnego połysku, stuprocentowy matowy kolor niebieski i fioletowy w jednym pudełeczku. Cienie są bardzo twarde i maja wyraziste kolory(za to duzy plus). Są trwałe i nie osypują sie ani nie wałkują. Uwazam ze są dobre, wkrótce mam zamiar kupić któreś z potrójnych, bo kolorki mają ładne :)

naturalny efekt

Używam ich na codzień jak niepotrzebuję specjalnie dużo makijażu ( np.jak śpieszę się na uczelnię).Mam kolorek brzoskwiniowy z kremowym.Wychodzi bardzo naturalny, codzienny makijaż. Nakładają sie miękko.Są takie jedwabiście pudrowe.Podobaja mi się.

raczej kiepskie

Mam kolor jeszcze w starym opakowaniu Smokey Rose. Kolor brązowy od razu przypadł mi do gustu, natomiast różowego mało używam. Cienie mają jedną zasadniczą wadę - wałkują się i są nie trwałe. Przed aplikacją cieni kładę na początek cień inglota koloru skóry a później avonu, wtedy o wiele dłużej trzymają:) Ogólnie nie polecam

W sumie..

Co prawda mam wersję trio, ale już mi się nie chciało bawić w dodawanie nowego kosmetyku.. Mam zestaw cocoa glow i jestem okropnie rozczarowana kolorystyką. W katalogu wyglądało to zupełnie inaczej :( Co do jakości-nie mogę się czepiać. Są jedwabiste, nie osypują się, nie zbierają w złamaniach powiek, łatwo jest nimi "wymodelować" oko. Średniotrwałe, trochę blakną po kilku godzinach, ale używałam już dużo słabszych jakościwo cieni za podobną cenę więc w sumie...te można kupić jak są w promocji. :)

Nie skrytykuje :))

Generalnie , omijam markę Avon-szerokim łukiem, choć kiedyś, byłam bardzo na bieżąco z ofertą tej firmy i stosowałam niemało, niemało kosmetyków.
Kilka tygodni temu, natknęłam się na bardzo korzystną ofertę niniejszych cieni na Allegro, w kolorze, który akurat był mi potrzebny (forest-dwa, lekko metaliczne odcienie zieleni),dlatego skorzystałam z okazji (prawdę mówiąc wyłącznie z w/wymienionych powodów).
Produkt , mile mnie zaskoczył-cieniom, zupełnie obiektywnie, należy przypisać kilka zalet, i tak: kolorystyka-bardzo subtelnie skomponowany zestaw, kolory dobrze współgrają,dobry aplikator-gąbczasty, przy tym trwały, znosi czyszczenie,cienie są bardzo dobrze zbite-mają gęstą strukturę, przez co są wydajne. Nie kruszą się, makijaż wykonany nimi jest zupełnie przyzwoicie trwały, przy tym-nie zauważyłam by kosmetyk gromadził się z załamaniach powieki, kolor także pozostaje niezmienny.
Oceniam produkt pozytywnie,ale ciągle mam na uwadze- korzystną cenę, za jaką go nabyłam.Gdyby nie ten fakt, zostałby spokojnie pominięty.