Avon, City Rush for Her EDP

Avon, City Rush for Her EDP

Nowy, szykowny zapach Avon dla niej. Nowy zapach `City Rush` został stworzony dla pewnej siebie, modnej kobiety. City Rush` jest przepełniony aromatem soczystych śliwek, wyrafinowanych zapachów czarnej dalii oraz nut drzewnych.

Kategoria: kwiatowo - orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, śliwka, zielony bluszcz
nuta serca: czarna dalia, róża, orchidea waniliowa
nuta bazy: delikatne drewno, kwiat paczuli, piżmo

Moje ulubione <3

Szkoda że je wycofali ze sprzedaży bo był naprawdę cudne.. Mój ulubiony zapach.. taki piękny... Dużo znajomych wciąż pytało co to za perfumy bo że piękne pachnę.
Były bardzo trwałe psikając się gdzieś na wyjścia utrzymywały się cały dzień jeszcze czułam je na ubraniu na następny dzień. Oczywiście zapach bardzo uwodzicielski działał na mężczyzn :) Szkoda że na rynku nie ma nic w podobnej nucie zapachowej :( jeżeli zapach pojawiły się na rynku kupuje od razu :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526336].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

jeden z lepszych od avon

City Rush to ładnie splecione perfumy. Wyczuwalna jest śliwka i przyprawy, w odbiorze świeży, ale też elegancki, taki wypośrodkowany. Mam wrażenie, że za każdym razem inaczej układa się na skórze, i na każdej skórze inaczej pachnie. Czasem pachnie przyprawowo, pieprznie i świeżo, tak dystyngowanie. A czasem słodko, za sprawą śliwki i trochę kadzidlanie, wtedy jest bardziej kobiecy i otulający. To taki zapach, który nadaje się na signature scent. Pasuje zarówno na dzień, jak i na wieczór. Szkoda tylko, że trwałość jest bardzo średnia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192728].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny, lekko słodkawy zapach

Mój ulubiony zapach Avon\'u. Intrygujący, ma w sobie coś słodkiego i uwodzicielskiego zarazem. Utrzymuje się długo na skórze jak na tą półkę cenową. To nim rozkochałam w sobie teraz już męża :D

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139441].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Wspaniały

Kupiony w ciemno oszołomił i zachwycił mnie już od pierwszego użycia. Zmysłowy, kuszący, zdecydowanie przyciąga uwagę, zwłaszcza mężczyzn. Bardzo kobiecy, a zarazem zdecydowany. Dość trwały.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020109].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nadzwyczajnego

Subiektywnie ładny, ale nie jest zapachem, którego chciałabym używać. Jego cena jest o wiele za wysoka, nie pachnie zbyt długo, dla mnie osobiście przywołuje na myśl bardziej męskie aromaty, niż damskie. Flakon mi się nie podoba, jest taki toporny, nie prezentuje się dobrze na półeczce obok bardziej fikuśnych okazów:)

Ma w tle wyczuwalne kwiatowe nuty, niemniej jednak mnie kojarzy się z businesswoman kroczącą po trupach do celu o raczej mało przyjaznym usposobieniu. Te perfumy są po prostu ostre, może ciut wulgarne? Zimne, eleganckie, na pewno nie delikatne, nie odświeżające.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016511].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach przecudnej urody.

Uznałabym, że należy do gatunku cięższych, zauważalnych i idących w stronę perfum męskich, co mnie osobiście szalenie odpowiada.

Natychmiast po aplikacji czujemy cięższą bazę, która w delikatny, acz dostrzegalny sposób łączy się gdzieś z zapachem róży, śliwki, wanilii...

Ach! Chciałabym te perfumy jeszcze wzmocnić, uczynić z nich jeszcze lepszy, jeszcze bardziej wykwintny zapach... ale City Rush jest naprawdę fantastyczny. Może przez tę swoją ciężkość i wytworność wydawać się może odpowiednim na wieczór, niemniej ja tak nie uważam. Sprawdza się na weekendowy \'ogon\', na zapach na poprawę nastroju, na lato, wieczór, przytulne zimowe popołudnie. Może przez to, że jest taki konkretny i mocno uwodzicielski, nie da się go nie poczuć, a mam wrażenie, że przez tę swoją nikłą nutę \'męskości\' na kobiecie prezentuje się niesamowicie seksownie...

Polubiliśmy się!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: zużyłam ok. 30-40 ml.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001504].usefull || 0 }}% pomocna.

MINIMALNIE lepsza trwałość...

niż to zwykle ma miejsce w przypadku zapachów AVON. Ale nawet 50 zł na promocji to zbyt wygórowana cena wg mnie.

ZALETY:
+ utrzymuje się na skórze nieco dłużej niż inne produkty AVON, a jeśli uciekniemy się do kilku sztuczek, żeby przedłużyć trwałość zapachu, MOŻE da radę przetrwać 8 godzin roboczych,
+ nie uczula.

WADY:
- zapach przyciężki(na zimę nadaje się najlepiej, bo latem po prostu dusi),
- średnio wydajny,
- cena.

REASUMUJĄC: jeśli ktoś gustuje w przyciężkich, piżmowych nutach i nie wymaga od produktu 100% trwałości - polecam.

JEDNAK dla osób, które poszukują lekkich zapachów utrzymujących się na skórze przez cały dzień, radzę poszukać czegoś innego w pierwszej lepszej drogerii z brzegu.
Wody AVON bowiem, NIGDY NIE zachwycały trwałością, a co najwyżej nieszablonowymi aromatami...

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973468].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony

Świetny zapach!
-cudowny,elegancki,
-wspaniale otula,
-długo utrzymuje się na skórze,
-śliczna butelka,
-zużywa się do konca

Minusy:
-nie znajduje.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967959].usefull || 0 }}% pomocna.

slodki i leniwy

Zapach kupilam zachecona pachnaca strona w katalogu, jednak na mnie nie pachnie juz tak wspaniale.
Jest bardzo slodki, nawet odurzajacy, lekko dusi, dla mnie nuta kremowo-pudrowa z naciskiem na slodkie.
Jest tez trwaly.

Zapach dla wielbicielek slodkosci, ja czuje tu zdecydowanie za malo orientalnej nuty, ktora wrecz ubostwiam.

Perfumy powedrowaly dalej po kilku tygodniach, nie moglam ich wiecej uzywac.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952312].usefull || 0 }}% pomocna.

niepozorne cudo

Jedne z nielicznych perfum, których kupiłam drugi flakonik, po skończeniu jednego.

Niby taki niepozorny Avon, a zapach naprawdę świetny.
Słodki do bólu i niezbyt skomplikowany, ale jednocześnie świeży, rześki i jest w nim coś takiego...hm... nie wiem, nie jest w ogóle podobny do reszty avonowskiego asortymentu, gdzie większość zapachów jest na jedno kopyto i przypomina kioskowy dezodorant. Zupełnie nie wiem jak go opisać, jest po prostu śliczny. Nadaje się chyba na każdą okazję i każdą porę roku. Nie przydusi latem, otuli swoim ciepłem zimą, jest elegancki, ale nie przesadnie, pasuje i do eleganckiego kostiumu i do dżinsów, nawet z dresem by się chyba nie pogryzł ;)
Jego słodycz nie jest cukierkowa, świeżość nie jest &quot;szamponowa&quot;. Dobrze mi się kojarzy ;)

Sama się sobie dziwię, że tak zachwycam się zapachem( kolejnym już ;) ) marki, do której podchodzę niezbyt poważnie, ale naprawdę nie mam się w nim do czego przyczepić, co więcej jest jednym z moich ulubionych i kolejnym dowodem na to, że zapachową miłość można znaleźć wszędzie, nie tylko na najwyższych półkach ;)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944935].usefull || 0 }}% pomocna.