Maseczki Piękności, Maseczka przed randką `Oczarowanie`

Maseczki Piękności, Maseczka przed randką `Oczarowanie`

Maseczka przed randką, do każdego typu cery.

Dzięki zawartość żółtej glinki daje natychmiastowy efekt wygładzenia skóry, a makijaż utrzymuje się przez wiele godzin. Maseczka ma silne działanie nawilżające i relaksujące.

Jedna z ulubionych,doskonała!

Mam 22 lata,cerę bardzo zadbaną,normalną w kierunku suchej.Uwielbiam się rozpieszczać mazidłami wszelakimi,toteż nie mogłam przejść obojętnie,gdy w mojej ulubionej drogerii zobaczyłam tą maskę.
Wygodna saszetka o pojemności 10 ml,w intensywnym różowym kolorze,dobry skład(zółta glinka,która czyni cuda,genialnie oczyszcza jednocześnie nawilżając,nie ma mowy o uczuciu ściągnięcia) no i Dermika! Cena też zachęcająca-ja zapłaciłam 6,80zł.

Jak wygląda więc to cudo i co najważniejsze-jak działa?
Otóż maska ma kolor musztardowy,pachnie bardzo delikatnie,kwiatowo,kobieco. Jest gęsta,dzięki temu nie spływa z twarzy i można ją dokładnie i równomiernie rozprowadzić na skórze. Ja zużywam na jeden taki rytuał całą zawartość saszetki-na twarz,szyję i dekolt.
Trzymam ją nieco dłużej,niż zaleca producent,bo około 15 minut,po tym czasie spryskuję twarz wodą termalną,wykonuję delikatny masaż i wszystko spłukuję ciepłą wodą.

Efekt? Skóra gładka,idealnie oczyszczona,nawilżona,koloryt wyrównany. Naprawdę staje się promienna,zdrowa,rozjaśniona,ogółem-wygląda tak,jak po 8 godzinach snu :) Do tego nie podrażnia,wręc przeciwnie-koi podrażnienia,reakcje alergiczne itp.
Robię ją średnio raz w tygodniu,zawsze dostaję mnóstwo komplementów na temat swojego wyglądu,ale po tej masce moja cera wygląda naprawdę niesamowicie-makijaż nałożony tuż po wygląda niczym z Photoshopa,do tego jest bardziej trwały.

Ja osobiście polecam,jednak żałuję troszkę,że nie jest dostępna w większych opakowaniach-chętnie bym się w takie zaopatrzyła,bo zużywam tej maski ilości hurtowe :)
Dostępność-dobra,widziałam ją w aptekach,małych sklepikach z kosmetykami,drogeriach sieciowych.

Polecam z całego serca,bo warto!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: sporo,co najmniej z 70 saszetek

może być

Opakowanie:Z tego co zauważyłam na wizaz.pl to jest białe,najwyraźniej szata graficzna się zmieniła, gdyż opakowanie maseczki jest fioletowo-różowe.
Pojemność/Wydajność:10 ml.Po nałożeniu grubej warstwy tak jak zaleca producent maseczka wystarczyła mi na dwa razy.
Konsystencja/Zapach:Kolor musztardowy,przypominający błotko.Nie wyczuwam żadnej nuty.
Działanie:Maseczka łatwo się aplikowała, nie spływała z twarzy ani jej nie uczuliła.Po zmyciu maseczki cera była zdecydowanie jaśniejsza i wizualnie wyglądała na rozświetloną, ale nie jest to jakiś piorunujący efekt.

Używam tego produktu od: nie dotyczy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 tyg

Sprawdza się!

Dzięki znajomej z Cederoth mam okazję testować prawie każdy rodzaj tych maseczek. Jestem jak narazie oczarowana "Oczarowaniem". Sprawdza się jeśli potrzebujemy szybkiego efektu np. przed randką, weselem lub jakąś inną imprezą. Glinka w składzie fajnie odświeża i trzyma w ryzach sebum. Twarz jest wygładzona, nawilżona i miękka. Wszystkie kosmetyki kolorowe trzymają się dłużej. Wyglądamy na wypoczęte i zadbane. Jest naprawdę dobrze :)

wrastające włoski

Prawdziwy maseczkowy hit przedrandkowy!

Uwielbiam te jednorazowe saszetki bo można wypróbować różne maseczki za niewielką kwotę . Ta jednak jest jak narazie jedyną, do której regularnie wracam. Z moją skórą na twarzy robi cuda. Cera jest rozświetlona, wygładzona, ma piękny i zdrowy koloryt, makijaż trzyma się baardzo długo (nawet do wczesnych godzin porannych;). Próbowałam innych maseczek z żółtą glinką ale nawet się nie umywają.
Jednym słowem ta maseczka to prawdziwe przedrandkowe oczarowanie!
Problemem niestety stała się jej dostępność - Rossman ma inne maseczki z tej linii ale tej jak na złość nie. Dlatego ostatnio zamówiłam dużą ilość na allegro, powinno starczyć przynajmniej na 3 miesiące:)

Ilość zużytych opakowań: wiele, wiele:)

Rewelacyjny efekt

Zdecydowanie najlepsza z dostępnych maseczek jednorazowych. Świetnie wygładza, odswieża skórę. Minimalizuje drobne zmarszczki, rozświetla cerę. Po zmyciu ze skóry ułatwia nałożenie makijażu a ten dłużej się trzyma. Polecam!

dla mnie fajna

Maseczka jak dla mnie jest dosć fajna. Szybko doprowadza zmęczoną i zanieczyszczoną cerę do porządku. Ładnie ściąga, rozjaśnia, przywraca blask i energie, fajnie pachnie. Minus w maskach dermika jest taki że są dość drogie a w saszetkach jest ich mniej niż maski innych firm.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

ok

Używałam jej do tej pory zawsze wieczorem więc nie wiem jak działa względem przedłużenia makijażu. Na pewno lekko rozjaśnia skórę i wygładza ją, jest wydajna (opakowanie wystarcza na 2 użycia), jednakże nie ma spektakularnych efektów. Dużo lepsze działanie mają maseczki firmy Ziaja, które są od niej połowę tańsze!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Wspaniała, najlepsza !

Jest to najlepsza z maseczek. Mam jej w domu niezliczone ilości. Moja cera jest sucha na policzkach i skroniach ( nawet bardzo ) a strefa T błyszcząca.

Działa fenomenalnie, pięknie rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, lekko nawilża i rzeczywiście przygotowuje na randkę :) Makijaż trzyma się po niej, naprawdę dłużej. Używam jej również gdy po nieprzespanej nocy wyglądam jak wampir na głodzie:P Od razu wyglądam o niebo lepiej. Jedna maseczka starcza mi spokojnie na dwa użycia. A ten zapach :) Cudowny!

Plusy:

- konsystencja
- zapach
- działanie rozjaśniające i wyrównujące koloryt
- odżywia
- przedłuża trwałość makijażu

Minusy:

- ciężko się zmywa ( ale dla efektu warto! )

Mój THE BEST! ( a jestem wybredna) Polecam !

Tak!

Coz tu dużo mowic spełnia obietnice producenta.
Skora po jej uzyciu jest jakby oczyszczona,pory mniej widoczne ! ,skóra gładsza i idealnie przygotowana pod makijaż,ktory trzyma sie dłużej,mimo iz nie stosuję żadnej bazy.

Zawsze gdy jej uzyje naprawde widzę różnicę,wiec zawsze w domu mam 2szt w zapasie.

Saszetka starcza na 2,czasem 3 razy wiec wolałabym żeby BYŁA DOSTEPNA W TUBKACH.

Stosuje przed każdym wiekszym wyjsciem

Używam tego produktu od: na prawde dawno
Ilość zużytych opakowań: duzo ,nie pamietam dokładnie

Calkiem całkiem

Fajna konsytencja, dobrze się rozprowadza
Dość długo (trudno) się ją zmywa
Choć ja użyłam jej na raz, moze spokojnie służyć na 2 razy
Po maseczce cera jest gładsza, ale nie taka milutkaa w dotyku jak po peelingu dobrym tylko jakby wygładzone niedoskonałości
Ponadto zredukowane zaczerwienienia
Worki po oczami jakby \'wybielone\'
Cera jest matowa
I to by było na tyle, całkiem dobra maseczka, choć bez spektakularnego efektu, na \'przed wyjsciem\' z pewnoscią znajdą sie lepsze :)

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Co ona robi?

Oczarowana na pewno nie bylam po jej uzyciu. Raczej rozczarowana! Maseczka to rozlawa glinkowata papka ktora ciezko sie rozprowadza a jeszcze gorzej zmywa. Nie pozostawila mi uczucia nawilzenia, no moze na krotko po jej aplikacji tak. Chyba to najgorsza z dermik. Zdecydowanie wole rozana.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Lubię maseczki Dermiki

Lubię maseczki Dermiki, ich nazwy, opakowania ładne i to jak działają. Maska ma fajną, gęstą konsystencję i żółtawy kolor. Tak jak obiecuje producent, nawilża i wygładza cerę i doskonale przygotowana do nałożenia makijażu, który potem długo się trzyma. Dobry kosmetyk o skutecznym działaniu.

Używam tego produktu od: 1 raz (starcza na 2-3 użycia)