Color Mask (Farba do włosów)

Color Mask

Cena już od 24,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa farba firmy Schwarzkopf Color Mask. Innowacyjny dodatek w postaci słoiczka, w którym oryginalnie znajduje się utleniacz. Wystarczy do niego dodać tubkę z farbą, zamknąć, wstrząsnąć i farba gotowa.

farby
odświeżenie koloru
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

Zadowolona

Farbuję już przeszło dwa lata wcześniej czernią, aktualnie ciemny brąz.Mimo ,że w pierwszych dniach po farbowaniu faktycznie odbiega od koloru który gwarantuje nam producent to po umyciu głowy szamponem przeciwłupieżowym zyskujemy jaśniejszy ton, generalnie spłukuję się farba :) przyjemnie pachnie, nadaje włosom blasku i "ożywienia" .Osobiście polecam, przetestowałam mnóstwo farb i z żadnej nie byłam tak zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177078].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 14

Ukochana farba

Od lat używam farby o odcieniu Light Copper Brown (657). Ten odcień, sugerując się obrazkiem z opakowania, ma być rudym brązem. Jestem brunetką, więc ten odcień farby nadaje się idealnie na moje włosy, pięknie je rozświetlając.

Bardzo lubię tą farbę, jestem jej wierna od lat. Jest łagodna dla moich włosów, nie niszczy ich amoniakiem, jest delikatna dla wrażliwej skóry głowy. Przy innych farbach dostawałam łupieżu, przy tej żadnych takich niespodzianek nie ma.

Faktycznie, po spłukaniu farby włosy są sporo ciemniejsze niż na opakowaniu, ale akurat w moim przypadku farba szybko się wypłukuje do właściwego koloru. Uwielbiam ten odcień, jest bardzo naturalny, kojarzy mi się z włosami rozjaśnionymi przez słońce w lecie. Włosy nadal są brązowe, ale z cudnymi złoto-rudymi refleksami mieniącymi się w słońcu.

Podsumowując:

Plusy:
- bez amoniaku
- wydajna- mam dość rzadkie, ale bardzo długie (do pasa) włosy i jedno opakowanie farby w całości je pokryło
- nie uczula
- nie przesusza włosów, ładnie się po niej układają
- trafiłam na idealny dla mnie odcień

Minusy:
- regularna cena (często powyżej 20 zł), za to odejmuję pół gwiazdki
- czasem miewałam problemy z dostępnością

Używam tego produktu od: kilku (2-3) lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115506].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

może kiedyś wróce do niej, ale rozważniej wybiorę kolor

używałam koloru: ciemny brąz
farba ma fajną konsestencje, dobrze się rozprowadza, jest wydajna, ładnie pachnie, nie zawiera amoniaku, odżywka dołączona do farby też mi się podoba. niestety minus- dość duży, za to ze jak wiekszość farb wychodzi czarna, a nie w ciemnym bronzie. na szczęście chyba tylko dlatego że jest bez amoniaku pomyślnie ściągnęłam ten kolor z włosów do blondu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035539].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Napisanych recenzji: 19

w porządku

Farba fajna, przyjemna w aplikacji, nie niszcząca zbyt bardzo włosow, tylko dlaczego wiekszość firm wycofuje kolor mahoń :( jesli pojawi się moj mahoń to napewno kupie

Ilość zużytych opakowań: 5 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026184].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Mogłobyć lepiej

Skusiła mnie cena promocyjna, wyszłam na tym średnio ponieważ :

Kupiłam dwa różne odcienie, chciałam z rudego przefarbować się na ciepły brąz i delikatnym blaskiem rudego który pozostał na włosach.

Troche się rozczarowałam, po zmieszaniu jasnego złotego brązu (665) i ciemny złoty blond (750) spodziewałam się choć troche zblizonych kolorów do tych co na probniku.. Kolor wyszedł ciemny, o wiele za co jest głowną wadą.. bo po co kupywać farbe która ma inny kolor?

Plusy :

-konsystencja - łatwo rozprowadza się na włosach
-dobrze kryje
- farba nie niszczy włosów, powiedziałabym nawet że je odzywiła
- nie wypłukuje się, woda przy myciu włosów jest czysta

Minusy :

-kolor zupełnie inny niż na opakowaniu
-zapach jest trochę nieprzyjemny
-cena (za 24 zł można ze spokojem kupić fabre fryzjerska)
- w porównaniu do innych farb, cieżko schodzi ze skóry np. na czole

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

tragedia.

jako osoba ciemnowłosa marzyłam sobie o blondzie. Po optymalnym rozjaśnieniu włosów zakupiłam tą farbe kolor "Jasny Perłowy Blond 1010". Farba śmierdziała tak bardzo, że piekły mnie oczy, po 5 minutach trzymania farby na głowie skóra zaczęła mnie piec ale dotrwałam z nią do końca. Głowę miałam obolałą , efekt żenujący mimo, że już miałam średni blond zrobił z włosów żółtko , zniszczyła włosy. Zapach farby utrzymywał się przez 3 mycia. Zaletą tej farby jest chyba tylko to, że jest wydajna, na moje włosy za łopatki średniej grubości starczy jedno opakowanie. Dołączona odżywka jest w porządku ale nie naprawi szkód farby. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995743].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 273

ciemny i żrący

kupiłam dwa kolory: jakiś jasny brąz i kasztan. Nie wiedziałam, który wybrać...więc rzuciłam monetą i padło na kasztan. Włosy do łopatek, falowane rozjaśnione i zniszczone (nie ma co kryć).
Nakładałam szybko, ale tylko, żeby nie zemdleć... Nie miałam jeszcze tak śmierdzącej farby. Koloryzacja jedna z najgorszych w moim życiu. Łzy same ciekły jak szalone, musiałam otworzyć okno, żeby się nie udusić z papką na głowie. Nie miałam jakiś większych problemów-dopiero po zmyciu zauważyłam kilka niepokrytych plam - kutwa mać!!! W tym samym momencie farba dostała z automatu minusa. PO takim cierpieniu plamy?
o nieeee!!!!
Kolor... kolor wychodzi dużżżżżo ciemniejszy niż na opakowaniu. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, bo kolor wygląda naturalnie z poświatą. Jest ciemno, w słońcu z brązową czerwoną poświatą.
stan włosów... wysuszyło mi je i to bardzo bardzo. Końcówki z trudem można rozczesać. Strasznie się plączą, kołtunią; są szorstkie i brzydkie.
Kolor wypłukuje się z każdym "praniem", ale nie widzę jakiejś większej różnicy.
nie wiem czy użyję tego jasnego brązu... wolę nie;-)
ogólnie daje 3, 3 z minusem za grypę, która była następstwem wietrzenia;-)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Jak dla mnie bomba!

Użyłam odcieniu \\\\\\\'jasny brąz,600\\\\\\\'. Farba jest wygodna w użyciu, ale trzeba wspomnieć o tym,że kolor jest znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu. Przed zabiegiem miałam u nasady ciemno brązowe włosy,a na pozostałej długości blond (do blondu zjaśniały w wakacje,przez słońce) a aktualnie mam na głowię ciemny brąz. Liczyłam się z tym,że kolor wyjdzie ciemniejszy,ale kolor jest piękny i naturalny. Na moje gęste,za ramiona kręciołki zużyłam 2 farby.Co do zapachu,za piękny nie jest,ale jest znośny:)
Włosy po spłukaniu produktu były bardzo miękkie i lśniące! Odżywki dołączone do opakowania też świetnie się sprawdziły. Bardzo bałam się farbowania,bo to włosy kręcone, bałam się że wyjdzie siano i skręt się zmniejszy,a tu nic! Ponoć ciemniejsze kolory dobrze robią loczkom:)
Za jakiś czas na pewno sięgnę po ten produkt,aby odświeżyć kolor.Jestem tą farbą zachwycona:)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983321].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Neutralnie

Farbowałam kolorem 750 i ogólnie to spodziewałam się czegoś innego, ale kolor jest znośny.Nie jest to kolor taki jak na opakowaniu ani nawet zbliżony.Zapach okropny, duszący, nie da się wytrzymać z zamkniętymi drzwiami.Mnie osobiście farba nie uczuliła, ani trochę nie piekła mnie głowa. Kolor o wiele ciemniejszy niż miał być.

Używam tego produktu od: raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nigdy więcej..

Oceniam kolor 568 Kasztanowy Brąz

O ile farba jest łatwa w przygotowaniu dzięki pojemniczkowi dołączonemu do opakowania, to nie podoba mi się sposób nakładania mimo wszystko. Zdecydowanie wygodniejsze jest aplikowanie produktu szerokim pędzlem zamiast palcami.

Uzyskany kolor to inna kwestia... Wiedziałam, że wyjdą ciemne, ale ja akurat lubię "mroczność" kasztanowych brązów z czerwonym połyskiem. Jednakże tym razem mam włosy bordowe!!! I nie jestem zadowolona... Farbuje się kasztanami od wielu lat i ten akurat nie przypadł mi do gustu szczególnie.

Po 2 tyg kolor uzyskałam taki jaki chciałam. Szkoda tylko, że odrost wyszedł jaśniejszy a włosy są bardzo suche, co powoduje że bardzo się plączą..

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania na jeden raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976779].usefull || 0 }}% pomocna.