DermoSystem 20, Krem nawilżająco-odżywczy dla skóry młodej

DermoSystem 20, Krem nawilżająco-odżywczy dla skóry młodej

Krem jest jednym z kosmetyków kompleksowego programu pielęgnacyjnego, który chroni delikatny system immunologiczny młodej skóry, wrażliwej na stresy i negatywne wpływy czynników środowiska. Posiada nadzwyczajne własności ułatwiające komórkom adaptację i wzmocnienie mechanizmów obronnych przed skutkami stresu (Tocomin). Krem długotrwale nawilża i delikatnie natłuszcza skórę (NNKT z pestek winogron), nie pozostawiając połysku. Poprawia koloryt cery regulując mikrocyrkulację i dotlenienie komórek (Astragalus). Chroni skórę przed promieniami UV (Tocomin). Działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie (Tocomin, Alantoina).

Regularne stosowanie kremu chroni skórę przed: utratą odporności, stanami zapalnymi, przebarwieniami, oznakami przedwczesnego starzenia (kurze łapki).

Cena: 26 zł / 50 ml

Nie znowu taki zły

Zaznaczyłam, że nie kupię go więcej, bo za bardzo lubię nowości ;), do rzeczy:
Kremu jest dużo, więc przy mojej zużywalności starczył mi na cała zimę, pod koniec już się modliłam żeby wyparował ;) Jest dosyć gęsty, nie wchłania się całkowicie, tylko pozostawia wyczuwalny film - to krem odżywczy wiec niech nikt się nie spodziewa, że wyparuje jak Kamfora ;)
Zapach, który na początku wydaje się miły i jest atutem kremu po jakimś czasie staje się przekleństwem, już sam fakt że miałam odkręcić słoiczek odrzucał mnie, bo ja na zimę wolę coś ciepłego, a nie ostry zapach płynu do naczyń :/
Reasumując: nie zrobił mi krzywdy, nawilżał dobrze, na zimę może być.

krem jak krem

no troche wiecej sie spodziewałam po tym kremie.ogolnie-krem jak krem.nie mam zastrzezen,ale nie czyni on tez zadnych cudów.strasznie spodobał mi sie jego zapach.w miare dobrze nawilza,tylko troche kiepsko z wchłanianiem sie-marze sie po buzce:(

dziwadło

Ten krem jest dziwaczny :))
Dziwny zapach którego znieść nie mogę, obrzydliwy kolor i dziwna konsystencja.
Jest tłusty noc noc jest ok, jeśli ktoś jest w stanie nieść ten zapach.
Za tę cenę można kupić na prawdę dobry krem, nie warto w to dziwactwo inwestować.

Smokey eyes H&M

Mazidlo...

Strasznie rzadki, zle sie wchlania, czuje jakbym wcierala w twarz wode :( Buzia swieci sie po nim niemilosiernie, krem w ogole nie nawilza, tylko natluszcza skore. Gdy odcisnelam jego nadmiar z twarzy chusteczka i usilowalam zrobic makijaz, to wszystko zaczelo sie walkowac :( Potem stosowalam go na noc i jeszcze dalo sie to przezyc. Wlasciwie to nie zauwazylam zadnego dobrego dzialania tego kremu, jakbym smarowala sie tlustawym mazidlem i tyle... :P Poza tym krem ten strasznie smierdzi! Jest wydajny niestety... ;) Ilość zużytych opakowań: 1/2 po ciezkich bojach...