Green Pharmacy, Krem do stóp gojący i przeciw pęknięciom

Green Pharmacy, Krem do stóp gojący i przeciw pęknięciom

Krem jest przeznaczony do wysuszonej i pękającej skóry stóp. Formuła kremu przyspiesza gojenie pęknięć, ranek i otarć. Olejek z orzechów włoskich zmiękcza zgrubiały naskórek, posiada działanie bakteriobójcze i przeciwgrzybiczne. Dzięki zawartości ekstraktu babki lekarskiej i olejkom eterycznym jodły i drzewa herbacianego, krem uspokaja podrażnioną skórę, odświeża, zapobiega grzybicy i przykremu zapachowi.
Krem wpływa odświeżająco i kojąco, dobrze nawilża i pielęgnuje skórę stóp.

Nie pomaga ale i nie szkodzi

Nie jest zły, ale też niczego nie urywa. Używam go na noc, nieregulanie niestety.

:) + przyjemny, ziołowo-żywiczny zapach, leśny i relaksujący. Nie każdemu może tak mocny zapach przypaść do gustu, ale dla mnie jest to coś, co wyróżnia ten kosmetyk
:) + wchłania się ok, choć bez rewelacji
:) + nawilża i wygładza skórę na stopach (nie wiem czy zapobiega pęknięciom, nie mam tego problemu)
:) + lekka konsystencja, choć może aż trochę za wodnista
:) + wygodna, miękka tuba, pozwala na wydobycie kosmetyku do samego końca
:) + cena bardzo atrakcyjna

:( - efekt nawilżenia nie utrzymuje się długo, tylko do kolejnej kąpieli, więc trzeba stosować go bardzo regularnie, codziennie, a na to nie mam czasu ani ochoty
:( - pozostawia tłustawą warstwę na stopach - bałabym się wetrzeć to wszystko w pościel, więc zawsze po aplikacji muszę spać w skarpetkach
:( - dostępność - dostałam go tylko w jednej drogerii, a szukałam go długo

Dla mnie przeciętny. Raczej nie kupię kolejnego opakowania.

Fantastyczny krem

PLUSY:
-piękny ,naturalny zapach
-dobry skład
-stopy podczas jego regularnego stosowania są w bardzo dobrej kondycji,są nawilżone i gładkie
-jest bardzo tani

MINUSY:
-brak

Używam tego produktu od: używałam go kilka mięsiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Dobry krem dla niewymagających stóp.

Lubię kremy do stóp z tej firmy i ten też dobrze się u mnie spisał. Krem znajduje się w miękkiej tubce z nakrętką. Bez problemu można wydobyć go do samego końca. Krem w zapachu przypomina trochę kadzidło, mi ten zapach kompletnie nie przeszkadza, zwłaszcza, że długo na skórze się nie utrzymuje. Krem ma lekką konsystencję, nie rzadką i nie za gęstą oraz biały kolor. Fajnie rozprowadza się na skórze, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy, ale delikatny, ochronny film. Mi on nie przeszkadza, bo po aplikacji nakładam skarpetki.
Jeśli chodzi o działanie-nie mam większych problemów ze skórą stóp, więc wiele od kosmyków do tej części ciała nie oczekuję. Jedynie codziennej pielęgnacji i nawilżenia. I ten krem to właśnie spełnia. Skóra jest nawilżona, gładka i miękka. Krem zapobiega przesuszaniu. Efekt nawilżenia długo u mnie się utrzymuje. Podejrzewam jednak , że dla osób z poważniejszymi problemami stóp ,ten krem może być za słaby.
Jest tani, łatwo dostępny. Jedyny minusik tego kremu to trochę kiepska wydajność.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Niezły

Ten krem na pewno nikomu nie pomoże pozbyć się pęknięć na piętach, ale na pewno w jakimś stopniu pomoże utrzymać skórę stóp w ryzach i zapobiegnie ponownemu wysuszeniu i pękaniu.

Moja skóra na piętach ma tendencję do wysuszania się i w konsekwencji do pękania. Na pęknięcia używam kremu z Neutrogeny, który jest niczym opatrunek - drogi opatrunek. Żal mi używać go codziennie, dlatego polowałam na coś tańszego, co pomogłoby skórę utrzymać w jako takim nawilżeniu. No i jest - krem Green Pharmacy!

PLUSY:
- stosowany regularnie wstrzymuje wysuszanie skóry na piętach i jej pękanie,
- miła konsystencja,
- ładnie się rozprowadza,
- szybko się wchłania,
- jest taniusi - w Hebe dałam coś ok. 5 złotych,
- nie zawiera parabenów w składzie,
- tubka jesy wygodna, łatwo wyciska się zawartość.

MINUSY:
- nie wygładza jakoś super, ale od tego mam moją Neutrogenę :)

Polecam tym osobom, które mają problem z pękającą skórą na piętach. Nie jest to krem, który powala na kolana, ale według mnie zapobiega kolejnym pęknięciom. Należy jedynie regularnie go stosować na pięty. U mnie działa.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy na zmianę z innym tanim kremem, który nie spełnia moich oczekiwań

Fajny krem

Bardzo fajny krem, ktorego uzywam na noc.
Ma dosc specyficzny i mocny zapach - mnie nie przeszkadza.
Nie mam wiekszych problemow ze stopami wiec od kremu tego typu oczekuje nawilzenia, natluszczenia i zmiekczenia skory.
Ten w pelni zaspokaja moje potrzeby.

Lubie probowac nowych specyfikow wiec w kolejce czeka juz kolejny krem do stop, ale moze w przyszlosci wroce do recenzowanego bo jest na prawde w porzadku.
Wydajny i tani. Plus za dostepnosc.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

w końcu

W końcu coś taniego i dobrego:)

Krem ma odświeżający zapach,jakby drzewa herbacianego,czy czegoś takiego.Ma dosyć treściwą treściwą konsystencję.Ja nakładam go duży i na to skarpetki.Działa nawet użyty tylko na noc.Stópki rano są o wiele miększe.Nie mam problemu z pękajacymi piętami czy grzybicą,więc nie wiem jak spisuje się na tym polu.Moje pięty są troszkę twarde i dobrze je nawilża.Właśnie tego oczekuję od kremu.
Także odświeża stopy i daje takie uczucie wypoczęcia ich.

Uważam,że równie dobry co mój faworyt z Oriflame i Gewohl a tańszy.Szkoda,że tak wielu producentów tanich kremów do stóp zapomina o tym by dobrze one nawilżały.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Jak dla mnie idealny

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tego kremu, ale to jest tylko ptwierdzeniem jak każda skóra inaczej reaguje.

Kupiłam sobie kremik ot tak żeby po prostu był. Nie czytałam wcześniej żadnych opinii, taki spontaniczny zakup. Jakie było moje zdziwienie jak po ok 3 tygodniach używania /z ręką na sercu że nawet nie codziennie/ moje stopy stały się idealne, bez jakiejkolwiek suchej skórki, wszystko ładnie nawilżone, bez pęknięć. Nawet palcami czułam różnicę.

Jednak, żeby zobaczyć efekt musiałam go używać te 3 tygodnie i to nawet nie codzień. Po tym czasie wystarczy jak teraz pokremuję stopy tak ok. co 2 dni i jest ok.

Myślę, że codzienne stosowanie dla osób mających takie problemy naprawdę przyniesie skutek, jednak trzeba to robić codziennie i systematycznie.

To jest mój najlepszy krem tego typu jaki miałam, a na kremy do stóp nie lubię wydawać zbyt dużo pieniędzy bo generalnie nie mam z nimi większych problemów. Najgorzej to dopuścić do przesuszenia jednak jak się jest systematycznym to nie jest możliwe.

Kremik jest bardzo wydajny o konsystencji emulsji, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu czego na stopach osobiście nie znoszę.

Krem jest świetny . Polecam!!!

Krem do stóp znajduje się w tubce,która nie zajmuje dużo miejsca,o pojemności 50 ml.Ma ziołowy zapach.Konsystencja nie jest,ani za rzadka,ani za gęsta.Krem łatwo wyciska się z tubki.Nawilża i odświeża.Przyśpiesza gojenie otarć i pęknięć.Szybko się wchłania i dobrze rozprowadza.Jest to produkt,który także nas chroni,ponieważ zapobiega grzybicy.Koszt takiego kremu to około 5 zł.Można go kupić w sklepach internetowych czy też drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie wiem co autor miał na myśli

Na pewno dobrze jest mieć wypielęgnowane stopy i warto o nie dbać, ale czy ten krem to zapewnia? Nie mam pojęcia.

Jak głoszą napisy, krem powinien zapobiegać pęknięciom, no i ok, ucieszyłam się, kupiłam, myśląc, że skoro zapobiega, to również nawilża. Następne słowa producenta- krem odświeża i działa antyseptycznie, no i świetnie, pomyślałam- wszystko w takim małym kremie, super.

Jakież było moje zaskoczenie, kiedy powąchałam to cudo, ojej, jak przyprawy kuchenne, gałka muszkatołowa, czy coś, ale pewne jest jedno, że zapach jest nieładny. No, trudno, pomyślałam, może będzie dobrze działał, tak jak mówi się nie wszystko złoto co się świeci, że skoro taki wstrętny, to może zadziała. Ale gdzie tam.

Krem wykazuje działanie bardzo słabe. Stopy wysmarowane nim na noc plus skarpetki bawełniane, nie zyskują absolutnie nic. Nawilżenia nie zauważyłam, poprawy elastyczności również nie, zapach nieciekawy.

Co więcej, zauważyłam, że stopy ulegają przesuszeniu. Czyżby tak miało wyglądać działanie antyseptyczne...

Cena przyzwoita, opakowanie ładne, reszta jak wyżej.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Bardzo słaby

Bez dobrego kremu mam suche pięty. A producent napisał "doskonały dla wysuszonych i pękających stóp", wcześniej nie słyszałam o tym kremie, ale skusiłam się i kupiłam.
Tak jak ktoś napisał - na pewno bez kremu byłoby gorzej. Ale i tak przy codziennym smarowaniu mam SUCHE stopy. Kompletnie nie spełnia funkcji, o których zapewnia producent. Nawet nie będę czekać, aż cały zużyję tylko kupię inny, lepszy.

żadnych plusów
- NIE NAWILŻA
- stopy NIE są gładkie i miękkie tylko nadal SUCHE

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Od biedy ujdzie

Kupiłam w promocji. Jest tani, ładnie pachnie, odświeża stopy na chwilę i pewnie lepiej go używać, niż nie używać w ogóle niczego... więcej zalet nie ma. Bardzo przeciętny krem do stóp. Jeśli ktoś ma absolutnie bezproblemowe stopy, to może kupić na wiosnę i lato, ze względu na miły zapach. Skończyłam tubkę, otworzyłam krem Gewohl do pękajacych pięt, po trzech dniach i bez używania tarki mam stopy w lepszym stanie niż z recenzowanym kremem i prawie codziennym pilingiem do stóp lub tarką. Nie kupię więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Tani, a całkiem dobry!

Kupiłam razem z kremem na odciski i zgrubienia, żeby porównać ich działania. O ile ten zachwalany się nie sprawdził, to ten ze słabymi opiniami w moim przypadku pomógł. Moja skóra pięt jest bardzo sucha i zrogowaciała.

+ tani
+ ładnie pachnie (chyba wszystko będę porównywać do smrodu wszechczasów - Scholl Hard Skin)
+ zmiękcza zrogowaciałą skórę
+ nawilża

- opakowanie z zakrętką...

Używam tego produktu od: trzy-cztery tygodnie