Masque Cocoon (relaksująca maseczka nawilżająca)

Masque Cocoon (relaksująca maseczka nawilżająca)

Zaawansowana formuła maseczki oferuje nawilżenie, wygładzenie i ukojenie podrażnionej wysuszeniem skóry. Dzięki zawartości wyciągu z róży i malwy idealnie nawilża skórę, a kwasy kwiatowe pochodzące z hibiskusa powodują, że jej działanie jest zauważalne nawet na głębokich warstwach naskórka. Maska pozostawia skórę odżywioną, odświeżoną, poprawia także kolor karnacji, dzięki zawartości połyskujących drobinek, nadających twarzy zdrowy, świetlisty wygląd.
Po nałożeniu maseczka delikatnie zmienia kolor z różowego na połyskujący fiolet, a drzewno-różany zapach wprowadza w stan głębokiego relaksu.
Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery, należy ją aplikować dwa razy w tygodniu, pozostawiając na twarzy od 5 do 10 minut. Niestety, nie można jej nakładać w okolice oczu. Po upływie określonego czasu, nadmiar należy usunąć chusteczką higieniczną, w razie konieczności można zastosować tonik.

fajna, ale bez sensu ;)

to faktycznie jest bajerek, nawet dosyć przyjemny, ale rzeczywiście trochę bez sensu.jak dla mnie maseczka nie jest tłusta, ale nawilża faktycznie zbyt słabo. nie jest to jakiś zabójczy efekt.relaksuje i odżywia, ale też nie jakoś zabójczo.zabójczo za to wygląda skóra, jak się ją nałoży. :D zasadniczo fajnie jej trochę poużywać,ale raczej więcej jej już nie kupię, bo nie widzę takiej potrzeby, gdyż nie do końca wiem do czego ta maseczka ma w ogóle służyć. :D jakoś nie trafia ona w moje potrzeby, ot co.ale fakt, że lepiej po niej skóra wygląda.jest gładka i delikatna.

tłuścioch

Kolejny z moich zakupów pod tytułem "dałam się przekonać wielkiej wiedzy pani ekspedientki w perfumerii". Szukałam bardzo nawilżajacego produktu do cery bardzo odsuszonej (kuracja dermatologiczna) i bardzo tłustej. Do tej kombinacji ten produkt się nie nadaje, bo: nie nawilża w jakiś szalony sposób (dla mnie zdecydowanie niewystarczająco) - czasem godzinę po apliakcji skóra zaczynała ciągnąć. W zamian, dość mocno natłuszcza, co jest bez sensu, bo nie miała byc odżywcza, tylko nawilżająca; nie za bardzo rozumiem ideę tych świecących drobinek, bo są kosmicznie fioletowe, i o ile aplikowałam ją po saunie, znajomi nie dawali mi żyć żartami (mimo, że usuwałam ją z twarzy dość dokładnie). O koszmarnym, tłustym świeceniu twarzy nie wspominając.
Zapach mi się podobał, taki cedrowo-różany, naprawdę relaksujacy. Konsystencja bardzo gęsta, ale dobrze się wchłania (skóra ją spija, ale mało to dla jej kondycji znaczy). Natomiast opakowanie jest koszmarnie tandetne - dziwię się, że Dior wypuszcza różowo-złote bubelki, w odkręcanej tubce, z której ciężko wydostac resztkę gęstego produktu, no, a przede wsztystkim, wstyd coś tak kiczowatego postawic na toaletce.

Może, dla skór w dobrej kondycji, i nie suchych, byłaby odpowiednia, ale szkoda, że opis produktu nie pokrywa się z targetem. Aha, w przypadku tłustej skóry omijac szerokim łukiem.

**** bajerek

Bardzo lubię maseczki Diora - masque cocoon jest dosyć treściwa , kremowa , z przyjemnością rozprowadza się taką konsystencję po twarzy . Zapach mi się nie podoba ( zbyt sztuczny ). Nawilża skórę , maseczka nie stoi na twarzy moja skóra wchłania ją dość szybko . Błyszczy/mieni się na twarzy ,,dyskotekowo'' fioletowo-różowawo ( i tu kiedy nałożę dużą ilość maseczki przypomina mi to efekt troszczeczkę podobny do działania complexion highlighter meteorites ) maseczka mieni się w zależności od kąta padania światła . Bajerek . Najważniejsze , że nawilża , odpręża twarz - zmywam tonikiem i skóra jest gładka , świeża , miękka . Nie mam się do czego przyczepić dlatego **** pomimo dość małej tubki - jest wydajna .