Color Trend, Colour Me Pretty Nail Colour (Malowany lakier do paznokci)

Color Trend, Colour Me Pretty Nail Colour (Malowany lakier do paznokci)

Lakiery z serii Color Trend mają wystrzałowe kolory i są szybkoschnące. Długotrwałe i odporne na odpryskiwanie.

Cena: 12,90 zł / 8 ml

Nic nadzwyczajnego

Ot, zwyczajny lakier do paznokci. Malutkie opakowanie, malutki pędzelek, tak więc... równie mała cena. Dobrze, że nie ma go dużo, bo przynajmniej można zużyć produkt do końca, niemniej jednak taki mały pędzelek nie jest dla mnie zaletą - ciężko nim pokryć całą płytkę. Jakość nie zachwyca, jest przeciętna, cztery dni średnio się trzyma, piątego koniecznie jest wykonanie poprawek albo pomalowanie od nowa. Miałam bordowy odcień i akurat z koloru byłam zadowolona, gorzej z jakością i łatwością aplikacji.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

bubel jakich mało...

Nie jestem szczególnie wymagająca jeśli chodzi o lakiery do paznokci. Mam całą masę takich, które kupuje w kiosku za 3 zł i są ok. Ten lakier to kompletne porażka. Maże się na paznokciach, trzeba nałożyć 4 warstwy, żeby uzyskać pełne krycie - które oczywiście odpryskują po 2 godzinach. Zakupiłam kolor miętowy (nie pamietam dokładnie nazwy koloru). Ładny w buteleczce, ale nie nadaje się nawet do pomalowania roweru :-/

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Brokacik, nie lakier :)

Posiadam odcień Surf. Moim zdaniem to jest brokat koloryzujący, a nie lakier. Krycie ma słabiutkie, dwie warstwy wyglądają jak cienko nałożona jedna, nałożone cztery są nietrwałe, co jest logiczne. :) Zużywałam go w końcu dając pod niego biały lakier jako bazę. Zasycha szybko, trwałość ma przeciętną. Cena przy takim działaniu jest śmieszna, za mniejszą cenę można kupić o wiele lepszy lakier.

Dodawane zdjęcie, to kolor po dwóch warstwach.

Używam tego produktu od: Przez wakacje
Ilość zużytych opakowań: Jedno

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Fajniutki lakier ale za mało trwały

Skusiły mnie ładne kolrki więc kupiłam kilka sztuk.

Zalety:
-dostępność
-cena
-ładne kolry
-bezproblemowa w aplikacji

Wady:
-za mało trwały

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nietrwały

Lakier kupiłam już jakiś czas temu, bardzo spodobał mi się kolor. Oceniam odcień Cafe au Lait.

PLUSY:
+ kolor faktycznie jest bardzo ładny, zresztą większość z tej serii jest ładna
+ wydajność - używam już od dłuższego czasu, końca nie widać
+ metalowa kuleczka w środku

MINUSY:
- bardzo nietrwały - potrafi już po dwóch dniach zacząć odpryskiwać
- cena w stosunku do jakości jest moim zdaniem trochę za wysoka (10 zł)

Podsumowując, być może jeszcze skuszę się na jakiś inny kolor. Ciężko mi powiedzieć czy polecam ten lakier... Jeśli ktoś szuka trwałego lakieru, to niestety na tym się zawiedzie.

Dostateczny+

Posiadam odcień Cafe au Lait. Spodziewałam się, że będzie on nieco jaśniejszy (coś w rodzaju nr 57 Inglota) ale "nadaje się".
Wysycha on dość szybko, jednak trzeba koniecznie nakładać dwie warstwy i uważać, aby druga nie była zbyt gruba, bo inaczej lakier złazi płatami w 2 godziny po pomalowaniu.
Poza tym, wszystko jest ok:
- wygodny pędzelek
-obecność kuleczki

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bezsensowny

Miałam kolor iced champink.
W katalogu są takie ładne, widać, że ładnie kryją kolorem ale ty tylko ściema.
Po pomalowaniu lakier daje tylko poświatę w wybranym kolorze, jest inny niż w katalogu.
Plusem jest to, że dobrze schnie i jest długotrwały ale to mnie nie obchodzi bo mógłby wysychać dłużej ale musiałby wtedy dobrze kryć paznokieć kolorem.
To była tylko strata kasy za te 10 zł mogłabym kupić sobie 5 lakierów z np. Safari :(

Ilość zużytych opakowań: dałam koleżance

Nigdy więcej

Jako, że nie należę do fanek marki Avon, mój sceptycyzm okazał się zbawienny. Dzięki niemu nie miałam zbyt wielu oczekiwań.
Lakier okazał się największą zarazą. Kolory były okropne. Pędzelek nie pokrywał płytki paznokcia. Nawet po dwóch warstwach barwa nie zadowala w ogóle. Zdecydowanie odradzam zakup tych lakierów.

Używam tego produktu od: listopada 2011
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Porażka :(

Zdecydowanie nie polecam. Używałam odcienia Freezing, który kompletnie nie wyglądał tak jak w katalogu. Spodziewałam się bladego fioletu, a to, co wychodziło było bliżej niezidentyfikowanym kolorem, bardziej szarym niż fioletowym.
Trzeba było nałożyć kilka warstw, żeby jakoś wyglądał, bo inaczej prześwitywał. Poza tym był mało trwały i po prostu brzydko wyglądał na paznokciu. Zdecydowanie nie był wart bodajże 8.99, które na niego wydałam.
Jedna gwiazdka za to, że w odróżnieniu od avonowskiego Nailwear Pro miał gęstszą, wygodniejszą w użyciu konsystencję, przez co łatwo go nałożyć.
Nie polecam

Jak dla mnie masakra, lakier miał zupełnie inny odcień niż ten pokazany w katalogu:
SURF - delikatnie \'barwi\' paznokcie na zielono
PEEKABOO - delikatny różowy kolor z fioletowa poświatą.

Ponadto ma też bardzo kiepską trwałość.

Ogólnie - wielkie rozczarowanie :(
Nie polecam, zwłaszcza za taką cenę.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jest ok.

Aplikacja jest ok, pędzelek jest dość dobrze wyprofilowany.

Lakier daje raczej połysk, niż kolor, jest słabo widoczny na paznokciu. Nie dla tych, które lubią "widzieć" swoje paznokcie.

Lakier po długim okresie nieużywania zupełnie nie dał się odkręcić, więc musiałam go wyrzucić...

Jeżeli chodzi o trwałość to niestety nie mogę się wypowiadać, bo u mnie żaden lakier nie zdąży nawet odprysnąć, bo ja z zasady maluje paznokcie co 3-4 dni, czasem co 2. Mogę jedynie powiedzieć, że po 3 dniach nie odpryskuje :)

Używam tego produktu od: Kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Odcienie jak dla małej dziewczynki

Lakier kupiłam w "promocji" za 8,90 zł, co uważam za cenę mocno przesadzoną w stosunku do jakości... Zakupiłam odcienie ICED CHAMPINK i FLASH.

+ łatwo i nawet równomiernie (lol) się rozprowadza
+ stosunkowo szybko schnie
+ mam wrażenie, że śmierdzi mniej niż inne

- mała pigmentacja koloru - bezwarunkowo wymaga co najmniej dwóch warstw!

Iced Pink:
- odcień "Barbie" (raczej w ciepłej tonacji), bardzo odbiega od przedstawionego w katalogu - jest ciemniejszy, mniej naturalny

Flash:
- ciemny róż, ale jaśniejszy niż w katalogu, gdzie kojarzył się bardziej z fuksją
- po nałożeniu jednej warstwy wygląda fatalnie - barwi paznokcie "kisielem", bardzo prześwituje

W gruncie rzeczy oba odcienie są do siebie podobne i raczej nikogo nie zachwycą. Jeśli ostatecznie miałabym się zdecydować na jeden z nich wybrałabym jednak "Iced Champink", "Flash" zdecydowanie odradzam. Trwałość poniżej przeciętnej. Żałuję, że kupiłam - dziewczyny, szkoda pieniędzy! Kupcie coś tańszego w Rossmannie (nie będzie szkoda, jak się nie sprawdzi) albo porządny lakier, np. Inglota.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: dwa odcienie