Lasting Colour Lipstick

Lasting Colour Lipstick

Pomadki LASTING COLOUR cechuje szczególna trwałość koloru. W przeciwieństwie do innych trwałych szminek, które wysychając mogą pozostawiać uczucie "woskowej" warstewki ściągającej usta - LASTING COLOUR sprawia, że usta są miękkie, jedwabiste i odżywione.

Pomadka LASTING COLOUR została stworzona na bazie kompleksu barwnego, który składa się z trzech pigmentów różnego rodzaju i dodatku jedwabistej miki. To właśnie mika pomaga przedłużyć trwałość koloru, a jej delikatna struktura ułatwia rozprowadzenie pomadki na ustach.

Dostępna w 35 wspaniałych odcieniach.

Cena: 30 zł

Nawet fajna

Kupiłam pierwszy raz produkt max factor i padło na pomadkę. Jak na pomadkę to jest całkiem fajna. Mają ładną gamę kolorystyczną, estetyczne opakowanie. Trwała nie jest za bardzo, ale rzadko która jest, przynajmniej z tych firm, co mam. Nie uczula i nie wysusza. Na większe wyjścia się nada:)

Całkiem niezła

Posiadam kolor krwisto czerwony. Najważniejsze to chyba to, że jest bardzo trwała, kolorków też sporo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Kolor mocno napigmentowany na wielkie wyjście do małej czarnej super

Używam tego produktu od: hmmm kilku miesięcy

Świetna

Jedna z moich faworytek wśród szminek.

Świetnie nasycona kolorem, o ładnym satynowym efekcie -naprawdę upiększa usta. Wystarczy jedno pociągnięcie i mamy równomiernie umalowane wargi z zarysowanym fajnie konturem. Kolejna zaleta to kremowa, bardzo jednolita konsystencja - to ważne, bo zdarzają się przecież szminki, które robią prześwity, rozwarstwiają się czy wręcz zostawiają jakieś farfocle na ustach. Pomadka ładnie się integruje z nałożonymi na nią błyszczykami.

Zapach i smak neutralny, właściwie niedostrzegalny. Trwałość baaaardzo przyzwoita, a szminka jak już znika, to równomiernie. Jest dostępna w dużej gamie naprawdę sensownych kolorów - każdy znajdzie wśród nich odcień dla siebie: ja mam w tej chwili trzy w użytku i nie miałabym nic przeciwko kolejnym :)

Ilość zużytych opakowań: 2, 3 w użyciu aktualnie

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Świetna trwałość

Jestm nią zachwycona :ehem: Posiadam kolor Rosewood - piękny, przygaszony róż. Pomadka dość kremowa, nie wysusza. Kolor trzyma się na ustach cały dzień! Nie wazne ile jemy i pijemy, kolor wciąż jest! Jestem pod wrażeniem trwałosci, jednak nie dam maksa, ponieważ faktycznie w trakcie noszenia, szminka nieco zmienia kolor. Rosewood się lekko rozjaśnia do bardziej fuksjowego, chłodniejszego. Mnie to jednak nie przeszkadza, ponieważ wciąż jest to bardzo ładny, elegancki kolor. Nie ma żadnych drobinek, nie ma perły, po prostu kremowy róż. Aplikacja bardzo łatwa, usta natychmiast są idealnie pokryte kolorem.

Bardzo podoba mi się gama kolorystyczna, więc na pewno jeszcze niejedną szminkę kupię :)

Polecam.

Używam tego produktu od:trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, ale baaaardzo powoli sie zużywa :)

Dobra pomadka

Pomadka o kremowej konsystencji,dobrze aplikuje ja sie na usta ,ladny polsk,radzej delokatnie kryjaca ,wlasciwosci specjalnych pielegnacyjnych nie posiada alenie wysusza ust ,niezbyt ciekawy zapach ale nie drazniacy .Duza gama odcieni kolorystycznych .

Używam tego produktu od:2lat

Godna zaufania

Z tej pomadki jestem naprawde zadowolona- zarówno z koloru jak i trwałości. Przebija Loreala na głowe:
- trwałościa (można zjeśc i wypić a ona ciagle trwa)
- nawilżeniem ust (choc też ma w tym względzie mało do powiedzena to i tak spisuje sie dużo lepiej, bo przynajmniej nie pierzchną po niej usta)

Nie pachnie jakoś specjalnie, prawde powiedziawszy to w ogóle jej nie czuć, ma świetną aksamitno-balsamiczną konsystencję przez co aplikacja jest łatwa i przyjemna. Piękne kolory, eleganckie i kryjące.
Polecam, to dobry, godny zaufania produkt. Jak dla mnie +4, ze względu że jednak mogłaby lepiej nawilżac.

Używam tego produktu od: tygodnia

mnie odpowiada

Trwała, łanie opalizuje, nawilża i nie zasycha na ustach. Duży wybór kolorów. Szminki ładnie pachną. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Warta swojej ceny

Bardzo lubię te pomadki. Posiadam dwa odcienie: 1195 (ciemny róż) i 1850 (ciemny rudy)- oba są perłowe. Pomadka ma bardzo trwałe i wytrzymałe opakowanie. Poza tym cała jest cudowna. Aplikacja jest wyjątkowo przyjemna, gdyż pomadka posiada jedwabista konsystencje, sama wręcz stapia się z ustami, jest wyjątkowo trwała. Prawie nie posiada zapachu. Kolory są żywe, trwają długo. Warto dodać ze pomadka od nowości ma wyjątkowy kształt co sprawia ze stosowanie jej jest jeszcze przyjemniejsze. Sprawia ze usta są świetnie odżywione. Jest naprawdę godna polecenia.

ilość zużytych opakowań: używam dwuch odcieni na raz

taka sobie

Hmm trwalosc tej pomadki pozostawia wiele do zyczenia - od trwalej pomadki nie oczekuje cudow, ale chicalabym zeby przynajmniej nie zostawiala sladow na szklankach , co mnie bardzo irytuje. Ta pomadka nie byla ani troche trwalsza od innych. BYla dosc przyjemna w uzyciu, usta nawet byly miekkie, milutkie. Kolorem mi troszke nie podpasowala, bo byl inny niz mial byc niby.
Ogolnie - nic specjalnego

Nic specjalnego

Nie jestem zachwycone. Przede wszystkim irytuje mnie to, ze kolor pomadki w opakowaniu jest zupelnie inny niz na ustach, zwlaszcza po jakims czasie. Szminka zmienia kolor- utlenia sie? Do tego sciaga i wysusza usta. Na plus jest to, ze wybor kolorow jest duzy i ciekawy.
Ogolnie nie jest w moim typie.

lubię

Mam kolor Maple, który ślicznie błyszczy na ustach i mimo, że nie przepadam za perłowymi pomadkami, ta wyjątkowo ładnie się prezentuje na ustach. Trzyma się bez zarzutu wiele godzin, nie wysusza ust. Pięciu gwiazdek nie dostanie za nietrwałe opakowanie.

dobra, ale...

Najpierw jej zalety:
- bezzapachowa,
- bardzo dobrze trzyma się na ustach,
- nie wysusza,

ale ma też moim zdaniem ogromną wadę: kolory utleniają się na ustach dość szybko. Ta zmiana koloru nie wychodzi na dobre. Poza tym kolory perłowe to raczej taka mało subtelna, "stara" postać perły.

Moze być bardzo dobra, pod warunkiem, ze trafi się na "nieutleniający" kolor. Jakość naprawdę dobra.