Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Cena już od 32,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 145

Przyzwoity, ale nie wytrzyma cały dzień

Producent zapewnia, że podkład wytrzyma na buzi cały dzień - u mnie niestety nie. Przez kilka godzin po nałożeniu efekt faktycznie jest OK, ale po 7-8 godzinach makijaż zdecydowanie wymaga poprawek, bo podkład zbiera się w zmarszczkach i wysusza skórki wokół jakichś niedoskonałości. Mam też bardzo tłustą skórę i ten podkład nie sprawdza się na niej za dobrze pod względem matowienia i wytrzymałości.
(Mój hit od lat to L'oreal Infaillible).

Plusy:
+wydajny
+kolor ładnie stapia się ze skórą
+nieźle kryje
+łatwo się rozprowadza
+przyjemna konsystencja
+wygodne opakowanie z pompką

Minusy:
-absolutnie nie utrzyma się cały dzień
-po kilku godzinach zbiera się w zmarszczkach
-słabo matuje
-nie najlepiej radzi sobie przy tłustej cerze
-wysusza skórki przy niedoskonałościach
-cena

Przyzwoity kosmetyk, ale nie do tłustej cery i moim zdaniem nie na cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251818].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Ulubiony

Ciężko mi było dobrać podkład, który nie tylko ładnie by krył, ale też nie tworzył efektu maski. Ponadto często trafiałam na takie, które mocno ciemniały albo okazywały się wręcz pomarańczowe. Facefinity dorwałam na promocji -40% w Rossmanie i tutaj nie mogę na to narzekać. W końcu udało mi się dopasować podkład do swojej skóry, który nie jest zbyt ciężki, po całym dniu nadal robi swoje (chociaż lekko się ściera) i pasuje mi kolorystycznie. Ma fajną, kremową konsystencję i dobrze się rozprowadza, dając naturalny efekt. Skóra wygląda świeżo i promiennie. Pojemniczek jest wygodny, pompka niezawodna, łatwo utrzymać wszystko w czystości. Nie ma problemu z dostępnością, jednak standardowa cena w drogeriach (ok. 60 zł) jest dla mnie jego największym minusem. Na pewno kupię ponownie kiedy zużyję swój (chociaż nie wiem, kiedy to nastanie - nie używam podkładu codziennie, więc ciężko mi się wypowiedzieć także co do jego wydajności), chociaż będę czekać na promocję/skuszę się na zamówienie go przez internet. Dla mnie to numer jeden i myślę, że długo się z nim nie rozstanę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248963].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 131

Bardzo dobry

Podkładu używam od pół roku, najpierw odcienia warm almond, teraz nude . Doskonale spełnia swoje zadanie, wyrównuje koloryt , maskuje przebarwienia , wytrzymuje ok.5-6 godzin. Nakładam go zawsze na krem z Ziaji -oliwkowy lekka formuła i podkład bardzo ładnie się rozprowadza. Cera po nim się nie błyszczy a makeup nie spływa . Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244753].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 10

Matowe wykończenie

Posiadam odcień nude 47.
Podkładu używam od 20.11.2015 i prawie skończyłam drugie opakowanie (przy czym ostatnio w ogóle nie malowałam twarzy a wcześniej korzystałam z innego, więc od listopada nie potrzebowałam więcej niż dwóch opakowań :)

Czego moja skóra oczekuje od podkładu:
Mam cerę tłustą i potrzebuję mocno matującego podkładu. Dodam tylko, że kiedyś namówiona pozytywnymi opiniami na temat matującego podkładu z Manhattanu kupiłam go i do tej pory leży gdzieś w szafie.... Jego konsystencja była mocno zbita i tępa a do tego miałam wrażenie, że za chwilę odpadnie z twarzy. Bardzo podrażnił i wysuszył moją skórę, więc zbyt matujący też być nie może. Do tego moja skóra wcale nie wyglądała na matową, wręcz przeciwnie :)

Konsystencja i wydajność:
*Ma świetną konsystencję. Nie jest ani zbyt tępa ani wodnista. Nakłada się go bardzo przyjemnie, chociaż ma tendencję, do podkreślania suchych partii twarzy. Podkład jest wydajny. Nie nakładam go zbyt dużo. Myślę, że dwie pompki produktu w zupełności wystarczą każdej dziewczynie.
Jedna pompka daje ładny, naturalny efekt, który mi wystarcza :)
Ciężko wydobyć resztki podkładu. Sporo zostaje na spodzie, ale tak już jest, jeśli nie mamy podkładu w tubce, którą można rozciąć :)

Podkład trzyma cały dzień, bez poprawek. Zbytnio się nie ściera. Wielokrotnie miałam podkład, który po całym dniu był już niewidoczny na twarzy a wacik, którym zmywałam buźkę był delikatnie muśnięty podkładem. Z Max Factorem jest zupełnie inaczej. Niejednokrotnie nałożyłam podkład na jakieś 2 godziny, po czym go zmyłam będąc pewną, że nigdzie już w tym dniu nie wyjdę, bądź zrobię to wieczorem i wykonam makijaż od nowa. Wydaje mi się, że wacik po krótkotrwałym noszeniu podkładu wygląda praktycznie tak samo, jak po kilku dobrych godzinach od nałożenia.

Odcień:
Kolorek nude 47 wydaje mi się nieco ciemny, jeśli jesteśmy typowymi bladziochami. Nieraz podchodzi lekko pod róż, ale to raczej pod całym dniu na twarzy, kiedy mam zamiar go zmyć. Staram się nakładać na szyję pół pompki, by twarz nie odróżniała się od reszty ciała, ale różnie z tym bywa.
Niejednokrotnie widziałam jak daleko wyjechałam podkładem na szyję, więc nie można za dużo go tam nałożyć a przede wszystkim trzeba robić to bardzo precyzyjnie, by inni nie dostrzegali pasków o różnych długościach :)

Filtr UV:
Posiada SPF 20. Nie polecam dziewczynom, które nałogowo robią sobie selfie, bo mogą być rozczarowane :)

Cena:
Wolę kupować w promocji. Zawsze mamy zaoszczędzone jakieś 15 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240893].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 133

Sprzymierzeniec tłustych cer.

Mam cerę tłustą, z niedoskonałościami i rozszerzonymi porami, czasem przed okresem mam większy wysyp różnych niespodzianek,które lubię zakryć.

Moim dotychczasowym ulubieńcem był Rimmel Lasting Finish Nude, który jednak wchodzi mi dość mocno w zmarszczki mimiczne wokół ust, co niesamowicie mnie wkurza, bo nie są one widoczne bez makijażu ani z innymi podkładami. Od babci dostałam ten podkład w kolorze 47 Nude i zakochałam się w nim od pierwszego użycia.

Po pierwsze podkład zastyga, i to do matu co już na starcie mi się podoba. Po drugie, zachowuje ten mat niemal przez cały dzień, a mam dość stresującą pracę i jestem w niej ciągle w biegu, lubię więc produkty których nie muszę co chwilę poprawiać i się nimi przejmować. Po trzecie jest długotrwały, NIE CIEMNIEJE na mojej twarzy, nie podkreśla zmarszczek ani porów tudzież niedoskonałości. Wymaga użycia kremu nawilżającego jako bazy, inaczej może podkreślić suche skórki przy suchej cerze, lub wysuszyć jeśli skóra jest na to podatna. Ogólnie dla suchej cery go nie polecam, może stąd też bierze się część negatywnych opinii tego podkładu, po prostu nieraz źle dobieramy rodzaj podkładu do typu naszej cery.

Nie wiem tylko czy odcień 47 nie będzie dla mnie za ciemny na zimę, nie widziałam jaśniejszego w drogerii stacjonarnej, choć z tego co wiem jest odcień 43 w drogeriach internetowych i może spróbuję.

Plusy:
- dostępność
- dobre średnie krycie
- lekka konsystencja
- zastygający na mat
- długotrwały
- wygodna i ładna flaszka z pompką
- nie zapycha
- stapia się ze skórą, nie wygląda jak maska

Minusy:
- cena stacjonarnie (około 60 zł, w Internecie około 40% taniej)
- troszkę przeszkadza mi chemiczny zapach, ale da się przeżyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240308].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Kocham go

Podkład idealny do mojej tłustej cery. Zasycha na całkowity mat, jest trwały, nie ciemnieje (tylko czasami, gdy nałożymy go za dużo lub nosimy za długo), leciutki jak woda, doskonale kryjący. Krycie można stopniować. Nie zapycha porów i nie powoduje powstawania niedoskonałości (jak Revlon Colorstay), odcień 47 nude jest dla mnie idealny. Trzyma się cały dzień (o ile w połowie dnia użyję bibułki matującej i pudru - cóż, w końcu moja cera jest tłusta). Odstawiam go jedynie zimą, kiedy moja skóra potrzebuje bardziej treściwego, nawilżającego podkładu.
Cena jest adekwatna do jakości, jednak wolę kupować go przez internet, gdzie kosztuje ok. 20 zł mniej niż w drogeriach.

+ Wydajny;
+ Dobrze kryje;
+ Trwały;
+ Lekki, dobrze się rozprowadza;
+ Krycie można stopniować;
+ Nie ciemnieje;
+ Nie zapycha porów.

- Podkreśla rozszerzone pory przez pierwsze godziny noszenia (szczególnie na nosie);
- Trzeba uważać, aby nie nałożyć go zbyt dużo;
- Najmniej trwały na nosie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233233].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 979

rzadko kiedy wygląda dobrze

Kupiłam odcień 75 ale okazał się duużo za ciemny i pomarańczowy i jeszcze ciemniał. Pierwsze wrażenie na temat samego podkładu było pozytywne, więc kupiłam ponownie, ale w odcieniu Sand 60. Odcień żółtawy, ładny, dla mnie bladziocha fajny. Nie ciemniał.

Podkład ma toporną szklaną buteleczkę. Pompka działa bez zarzutu. Konsystencja dosyć rzadka, ale nie wodnista, tylko trochę kremowa.
Przy kontakcie z cerą robi się toporna. Jak większość "długotrwałych" podkładów ciężko się nakłada, stawia opór przy nakładaniu. Można zrobić smugi. Szybko zastyga, ale na buzi jest klejący. Niekiedy nałoży się ładnie i wygląda całkiem naturalnie, ale jednak przez większość czasu zbiera się w porach na nosie i wygląda to okropnie. Nałożenie drugiej warstwy nie wchodzi w grę, bo jest jeszcze gorzej. Daje satynowy efekt, ale zawsze go przypudrowuję.
Krycie jest średnie. Wyrównuje koloryt cery, ale przy jakiś większych zaczerwienieniach już trzeba wspomagać się korektorem.
Mam cerę mieszaną, z tłustą strefą T i mimo pudru po 3-4 godzinach się świecę. Podkład u mnie ściera się lekko ze strefy T. Po 6-7 godzinach nie wygląda dobrze, a mój dzień trwa od 4 do 19 i makijaż przez ten czas musi wyglądać dobrze.
Nie zapycha cery, ale trzeba go dokładnie zmyć. Czuć, że cera się pod nim trochę dusi. Dla mnie o wiele bardziej komfortowe jest noszenie Revlon CS.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Mój nr 1

Używam tego produktu już od jakiegoś czasu. Pierwsze opakowanie dostałam od siostry, bo jej jakoś nie przypadł do gustu.
Do tej pory nie znalazłam lepszego.
+ świetnie kryje
+ nadaje cerze ładny odcień
+ utrzymuje się dość długo bez poprawek (co przy mojej cerze-błyszczącej się, z niedoskonałościami jest nie lada wyczynem)
+ dobrze się rozprowadza
+ nie trzeba używać wcześniej bazy i korektora
Jedynymi minusami jest dla mnie:
- cena
- opakowanie, z którego ciężko wydobyć resztki podkładu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228711].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Może być

Miałam dwa razy ale nie jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki. Nie utrzymywał się zbyt często na twarzy, więc potrzebne były poprawki. Zachęca raczej cena niż efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225926].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Beznadziejny :(

Kupiłam go ponieważ był w atrakcyjnej cenie,niestety ten podkład jest beznadziejny,nie dość że ciemnieje na skórze i tworzy efekt maski to ma bardzo lekkie krycie.NIE WART SWOJEJ CENY.Jeśli ktoś ma cerę mieszaną/tłustą ze skłonnościami do niedoskonałości ODRADZAM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222971].usefull || 0 }}% pomocna.