Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Cena już od 32,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

• Titanium Dioxide,
  • Iron Oxide (CI 77491)

Napisanych recenzji: 9

Kocham go

Podkład idealny do mojej tłustej cery. Zasycha na całkowity mat, jest trwały, nie ciemnieje (tylko czasami, gdy nałożymy go za dużo lub nosimy za długo), leciutki jak woda, doskonale kryjący. Krycie można stopniować. Nie zapycha porów i nie powoduje powstawania niedoskonałości (jak Revlon Colorstay), odcień 47 nude jest dla mnie idealny. Trzyma się cały dzień (o ile w połowie dnia użyję bibułki matującej i pudru - cóż, w końcu moja cera jest tłusta). Odstawiam go jedynie zimą, kiedy moja skóra potrzebuje bardziej treściwego, nawilżającego podkładu.
Cena jest adekwatna do jakości, jednak wolę kupować go przez internet, gdzie kosztuje ok. 20 zł mniej niż w drogeriach.

+ Wydajny;
+ Dobrze kryje;
+ Trwały;
+ Lekki, dobrze się rozprowadza;
+ Krycie można stopniować;
+ Nie ciemnieje;
+ Nie zapycha porów.

- Podkreśla rozszerzone pory przez pierwsze godziny noszenia (szczególnie na nosie);
- Trzeba uważać, aby nie nałożyć go zbyt dużo;
- Najmniej trwały na nosie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233233].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 979

rzadko kiedy wygląda dobrze

Kupiłam odcień 75 ale okazał się duużo za ciemny i pomarańczowy i jeszcze ciemniał. Pierwsze wrażenie na temat samego podkładu było pozytywne, więc kupiłam ponownie, ale w odcieniu Sand 60. Odcień żółtawy, ładny, dla mnie bladziocha fajny. Nie ciemniał.

Podkład ma toporną szklaną buteleczkę. Pompka działa bez zarzutu. Konsystencja dosyć rzadka, ale nie wodnista, tylko trochę kremowa.
Przy kontakcie z cerą robi się toporna. Jak większość "długotrwałych" podkładów ciężko się nakłada, stawia opór przy nakładaniu. Można zrobić smugi. Szybko zastyga, ale na buzi jest klejący. Niekiedy nałoży się ładnie i wygląda całkiem naturalnie, ale jednak przez większość czasu zbiera się w porach na nosie i wygląda to okropnie. Nałożenie drugiej warstwy nie wchodzi w grę, bo jest jeszcze gorzej. Daje satynowy efekt, ale zawsze go przypudrowuję.
Krycie jest średnie. Wyrównuje koloryt cery, ale przy jakiś większych zaczerwienieniach już trzeba wspomagać się korektorem.
Mam cerę mieszaną, z tłustą strefą T i mimo pudru po 3-4 godzinach się świecę. Podkład u mnie ściera się lekko ze strefy T. Po 6-7 godzinach nie wygląda dobrze, a mój dzień trwa od 4 do 19 i makijaż przez ten czas musi wyglądać dobrze.
Nie zapycha cery, ale trzeba go dokładnie zmyć. Czuć, że cera się pod nim trochę dusi. Dla mnie o wiele bardziej komfortowe jest noszenie Revlon CS.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Mój nr 1

Używam tego produktu już od jakiegoś czasu. Pierwsze opakowanie dostałam od siostry, bo jej jakoś nie przypadł do gustu.
Do tej pory nie znalazłam lepszego.
+ świetnie kryje
+ nadaje cerze ładny odcień
+ utrzymuje się dość długo bez poprawek (co przy mojej cerze-błyszczącej się, z niedoskonałościami jest nie lada wyczynem)
+ dobrze się rozprowadza
+ nie trzeba używać wcześniej bazy i korektora
Jedynymi minusami jest dla mnie:
- cena
- opakowanie, z którego ciężko wydobyć resztki podkładu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228711].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Baza pod makijaż

Napisanych recenzji: 7

Może być

Miałam dwa razy ale nie jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki. Nie utrzymywał się zbyt często na twarzy, więc potrzebne były poprawki. Zachęca raczej cena niż efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225926].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Beznadziejny :(

Kupiłam go ponieważ był w atrakcyjnej cenie,niestety ten podkład jest beznadziejny,nie dość że ciemnieje na skórze i tworzy efekt maski to ma bardzo lekkie krycie.NIE WART SWOJEJ CENY.Jeśli ktoś ma cerę mieszaną/tłustą ze skłonnościami do niedoskonałości ODRADZAM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222971].usefull || 0 }}% pomocna.

Na chwilę obecną nr 1

Jeśli chodzi o podkład oczekuje przede wszystkim krycia, trwałości i pięknego koloru.
Kolor
W zalewie podkładów o pomarańczowym i różowym odcieniu trudno jest znaleźć coś o beżowo-żółtym neutralnym odcieniu szczególnie jak się jest takim bladziochem jak ja. Używam odcienia light Ivory i jestem zachwycona. Nie tworzy efektu maski i dopasowuje się do odcienia skóry, i ma piękny beżowy kolor

Trwałość i krycie
Podkład jest bardzo trwały, naturalnie w trakcie dnia troszkę się ściera ale po całym pracowitym dniu wciąż spełnia swoją rolę. Kryje też bardzo ładnie moje naczynka i niewielkie krostki są dzięki niemu niewidoczne a przy okazji nie jest ciężki i nie zapycha. Cera wygląda jak z okładki

Konsystencja, wydajność i opakowanie
Konsystencja charakterystyczna dla podkładów długotrwałych podobna do Double Wear. Bardzo dobrze współpracuje z beauty blenderem
Maluje się codziennie a podkład starcza mi na 1,5 miesiąca więc standardowa.
Opakowanie proste, szklane z pompką.Przyjemne w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości
Podsumowując świetny podkład za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222693].usefull || 0 }}% pomocna.

Na chwilę obecną nr 1

Kolor

Trwałość i krycie

Konsystencja, wydajność i opakowanie
Maluje się codziennie a podkład starcza mi na 1,5 miesiąca więc standardowa.
Podsumowując świetny podkład za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Gdyby nie kolory...

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych drogeryjnych podkładów. Minusem jest fatalna gama kolorystyczna. Jakiś czas temu pojawiło się kilka nowych, jasnych odcieni, jednak z tego co widziałam większość jest w różowej tonacji, bądź neutralnej, która na mnie wygląda różowo. Kolor podkładu ciemnieje po jakimś czasie od aplikacji, ale zaznaczam, że w moim przypadku większość podkładów ciemnieje. Kupując źle dobrałam odcień, który dodatkowo ciemniał, więc puściłam podkład w świat. Natomiast na plus zasługuje dobra trwałość podkładu i średnie do mocnego krycie. Opakowanie to kolejny atut- ładna szklana buteleczka, widać ile produktu zostało, higieniczna pompka która działa bez zarzutu. Cena regularna nie jest niska, ale adekwatna do jakości. Poza tym często jest w promocji. Jeśli tylko ktoś jest w stanie dobrać sobie kolor to polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221736].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój mały hit....

Póki co jest to najlepszy podkład jakiego używałam świetnie kryje długo się utrzymuje i doskonale matowi moją tłustą cerę. Jest to dla mnie idealne rozwiązanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210023].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 125

Niezły, ale mam zastrzeżenia

Podkład kupiłam zachęcona próbką. Okazało się jednak, że produkt jest gorszy od tego, który był w próbce. Przede wszystkim ma dużo mniejsze krycie, co było dużym rozczarowaniem, bo zdecydowałam się na niego głównie z tego powodu. Przy mojej trądzikowej cerze z przebarwieniami nie ukrywa wszystkiego, tak jak powinien (próbka robiła to idealnie).
Mimo to jest kilka rzeczy, za które go lubię. Przede wszystkim w ciągu dnia nie waży się na skórze, nie zmienia koloru, nie oddziela od niej, tak jak potrafią to niektóre produkty. Gładko się rozprowadza, nie tworzy smug, łatwo go wtopić w skórę. Matuje przyzwoicie, choć jestem przyzwyczajona, że przy każdym podkładzie moja bardzo tłusta cera po jakimś czasie zaczyna się świecić. Tutaj nie jest z tym najgorzej, powiedzmy, że daje radę przez 3 godziny.
Mam też jedno zastrzeżenie do opakowania, co nie zdarza mi się często. Zwykle oceniam kosmetyk, a nie opakowanie, ale tutaj jedna rzecz mnie zirytowała - nakrętka dość szybko "wyrobiła się" i teraz za każdym razem muszę pamiętać, żeby nie chwycić opakowania za nią, bo jakby zakrętka nie wytrzymała, to szklana buteleczka ląduje na podłodze z kawałkach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207043].usefull || 0 }}% pomocna.