Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

Mega

Podkład idealnie się dopasowuje do mojej cery i nie roluje się. Dobrze łączy się z innymi kosmetykami. Długo się trzyma, nie zatyka, a przy tym ma dobre krycie.

Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation

Podkład wygląda naturalnie na twarzy, nie zbiera się w zmarszczkach, ma średnie krycie, nie zakrywa większych wyprysków lub przebarwień. przypudrowany dobrze się utrzymuje.

Nie dla mnie

Wielki minus tego podkładu to beznadziejny kolor. Najjaśniejszy w zimnym kolorze jest bardzo, ale to bardoz różowy, normalnie czegoś takiego wlansie szukam bo moja skóra jest dość mocno różowa ale ten pokład jest aż za bardzo rozowy. Kolor który posiadam to light ivory 40.

Słaby

Podkładem jestem zawiedziona ponieważ marka od lat budzi moje zaufanie, ale do rzeczy. Podkład ma slabe krycie, nie radzi sobie z delikatnymi przebarwieniami i tu dla mnie już generalnie dyskfalifikacja. Trwałość również średnia, bez pudru utrwalajacego mam wrażenie że nie mam nic na twarzy jednak nie chodzi tu o jego lekkość a o brak efektu... Jedynym ratunkiem dla tego podkładu jest aplikacja za pomocą gabeczki dzięki której możemy zbudować nieco wieksze krycie. Opakowanie jest wygodne jednak zostaje na dnie sporo podkładu - pompka jest jakby za krótka..

Opis Produktu:

Całkiem w porządku podkład ale jakoś nie jest moją miłością . Mam wrażenie że podkład jest strasznie tępy i suchy. A ja posiadaczka cery suchej unikam tego typu podkładów :) Dla tego daje 3/5

polecam

Jestem posiadaczką cery mieszanej z przetłuszczającą się strefą T wieloma niespodziankami, i bliznami potrądzikowymi. Podkład pięknie się trzyma cały dzień pokrywa wszystko niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po użyciu tego produktu nie muszę używać już korektora i pudru ponieważ podkład matuje na ok 8-9 godzin. Jestem pod wielkim wrażeniem tego podkładu ponieważ żaden podkład tak długo nie matowił mojej skóry. Wypróbowałam już mnóstwo podkładów drogeryjnych jak i aptecznych i prawie każdy mnie zapychał a ten sprawia że moja twarz wygląda znakomicie mimo swojej dość ciężkiej konsystencji.

Świetny!

Swego czasu był to jedyny podkład, którego używałam. Ma super krycie, idealny kolor (którego ciężko znaleźć), nie daje efektu maski i nie czuć go na twarzy. Jest idealny, polecam bardzo serdecznie!

Druga skóra!

Rewelacyjny produkt dzięki któremu po jednym naciśnięciu pompki i rozsmarowaniu na twarzy mamy nałożoną bazę , korektor i podkład.
Pokład ma niezwykle lekką konsystencję , idealnie się rozprowadza na twarzy ,
jest jak druga skóra. Nadaje naturalny wygląd , bez pomarańczowych odcieni.
Ma bardzo dobre krycie (pajączki , plamki , przebarwienia) i nie tworzy przy tym efektu maski.
Nadaje satynowe i gładkie wykończenie. Idealnie dopasowuje się do koloru
karnacji.
Matuje na długi czas , jest bardzo trwały , nie spływa , nie ściera się i
nie zmienia koloru.
Jest delikatny nie uczula , nie podrażnia , nie zapycha cery.
Dobrze się zmywa

Najlepszy!

Najlepszy podkład jakiego używałam, a było tego bardzo dużo.Zużyłam już ok. 5 buteleczek.
Bardzo ładnie kryje, wygląda przy tym naturalnie, nie waży się, nie roluje i mimo, że nie jest to typowo matujący podkład to na mojej tłustej cerze, trzyma się bez poprawek 8h. Poźniej wystarczy odrobina pudru i nadal wygląda świetnie.

Na większe wyjścia super

W moim odczuciu ten podkład jest nieco za ciężki na co dzień. Mimo problemów z cerą, nie lubię aż takiego poczucia, hm. posiada podkładku na twarzy. Używam go na większe wyjścia, na wieczór... Sprawdza się wtedy świetnie. Super kryje, aczkolwiek na niedoskonałości muszę nałożyć nieco większą, punktową warstwę. Mam bardzo jasną cerę i b.dobrze dopasowuje się mojego koloru skóry. Ekstra wyrównuje koloryt.

Większy problem to właśnie pompka - nie da się wyciągnąć wszystkiego. Trzeba sobie samemu radzić, ale w gruncie rzeczy to standard... Jeśli nie jest potrzebny przy produkcie patyczek to trzeba go obciąć żeby dostać się do resztek.

Facefinity

Używam podkładu od ok. 9 miesięcy i uważam, że nie nazwanie go 3 w 1 jest trochę na wyrost. Podkład całkiem nieźle się utrzymuje na mojej mieszanej skórze (5-6 godz bez poprawek i nie waży się, nie spływa, trochę się świeci w strefie T). Co do zawartości korektora jest znikoma, podkład w ogóle nie zakrywa cieni pod oczami i nie maskuje niedoskonałości - w moim przypadku bez dodatkowego wspomagania się nie obędzie. Poza tym ładnie wyrównuje koloryt, aczkolwiek trzeba go nakładać dosyć sprawnie i z umiarem, ponieważ zastyga i trudno go potem rozprowadzić, potrafi "wejść" w różne zakamarki i zmarszczki na twarzy.

Dobry jeśli masz gładką cerę

Podkład o delikatnym kryciu. Nie daje efektu zmatowienia, raczej zdrowy blask. Bardziej nadaje się do wyrównania kolorytu i nadania cerze zdrowego wyglądu. Kolor dopasowuje się do cery.

Uwaga - produkt nie nakłada się dobrze jeśli mamy nierówności na skórze (suche skórki, pryszcze, zaskrórniki itp.). Tworzy grubszą, suchą warstewkę i uwydatnia te zmiany.

Opakowanie z pompką jest praktyczne chociaż nie da się do końca zużyć produktu. Nawet po odkręceniu szyjki i wydobyciu tej ilości która znajduje się na aplikatorze trochę zostaje w butelce. Mimo to muszę stwierdzić, że produkt jest bardzo wydajny, używałam go bardzo długo. Niestety, stan mojej cery pogorszył się w tym czasie i tak jak pisałam na początku, jeśli nie mamy gładkiej cery to tej podkład nie jest odpowiedni.

Uważam, że za tą cenę znajdziemy lepsze produkty.