Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

Dobry podkład

Przez nawet długi czas mój numer jeden, bogata gama kolorow
Typowy bladzioch znajdzie coś dla siebie - ja używałam kolor light ivory
Podkład dość ciężki, Mocno kryjący
Ładnie się trzyma przez cały dzień

Świetny podkład

Jestem zachwycona ! Super drogeryjny podkład.
Moim zdaniem najlepiej nakładać go pędzlem, niż gąbęczką. Gąbeczka jakby za mocno upija się podkładem i nierównomiernie rozprowadza akurat ten produkt.
Podkład świetnie zakrywa niedoskonałości,matuje i nie jest ciężki. Konsystnecja jest lekko gęsta.
Zapach jest przyjemny.
Wielki plus za opakowanie, które jest z pompeczką.
Jest bardzo wydajny! Wystarczy jedna pompeczka,aby uzyskać oczekiwany efekt.
Cena w drogerii może zniechęcić,ale polecam drogerie internetowe :)

Porażka

Zachęcona reklamą producenta kupiłam podkład. Nietstey okazała się to pomyłka.

Podkład w ogóle nie wspołgra z cerą. Nakłada się nierównomiernie.
Mocno podkreśla suche skórki ze względu na swą konsystencję.

Nie spełnia także swoich obiecanych zadań - nijak można go traktować jako korektor gdyż za duża jego ilość w jednym miejscu od razu włącza alarm maski.

Jedynym plusem jest opakowanie z pompką, które bardzo lubię.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Bardzo średni

Wiązałam z tym podkładem duże nadzieje, kupiłam odcień 40, niestety zawiodłam się. Producent obiecuje, że to połączenie bazy, podkładu i korektora i że makijaż będzie nieskazitelny przez cały dzień. Otóż nie.... Makijaż nie jest nieskazitelny nawet zaraz po jego wykonaniu. Podkład kryje średnio, jest bardzo rzadki, cera po nałożeniu się świeci. Bez korektora na bardziej widoczne zmiany się nie obejdzie. Po kilku godzinach nie widać już w ogóle, że jestem pomalowana. Bardzo lubię pudry silikonowe, najlepiej trzymają się na mojej skórze, ale do Max Factora niestety to było moje ostatnie podejście. Cena 59 zł w Rossmanie to nieporozumienie.

w sumie moze byc

stosuję od ok 2 miesięcy, zakupiłam okazyjnie podczas pobytu w Holandii za 8 euro,wybrałam odcień nude 47 który przy mojej jasnej skórze okazał się zbyt jasny, po nałożeniu leciutko ciemnieje , rozprowadza się fajnie jednak lepiej robić to gąbką niż palcami, ma lekka konsystencję i nieco dziwny jakby 'lekarski ' zapach który dość szybko się ulatnia, na mojej skórze utrzymuje się bez poprawek ok 4 godz, z fixerem do 8,jedna wada to fakt ze zbyt mocno uwydatnia rozszerzone pory , do stosowania na co dzień, raczej nie na całonocne wyjście

Podkład na plus

Jeden z lepszych podkładów drogeryjnych. Przede wszystkim ładnie kryje i jest trwały, ale umówmy się, nie jest to krycie jakieś szałowe. Moja cera ma nierówny koloryt, czego przyczyną są również piegi, ale zimą podkład ma łatwiejsze zadanie, bo jest ich mniej i są blade, więc zobaczę, jak będzie wyglądał latem. Póki co krycie oceniłabym na 4, z doświadczenia wiem, że większe z reguły oznacza maskę na twarzy, więc już wolę cerę niedoskonałą, ale wyglądającą naturalnie.
Trzyma się długo na twarzy, kiedy próbuję go zmyć po kilkunastu godzinach od jego aplikacji, jest go nadal bardzo dużo.
Jeśli chodzi o kolory, to jest dość spory wybór, u mnie ciemnieje na twarzy, więc polecam wybrać jaśniejszy.
Aplikuje się go łatwo- ma płynną konsystencję, rozprowadza się bez większych problemów. Plusem jest też wydajność- większa kropla wystarcza na pokrycie twarzy, 2 krople na pokrycie twarzy i dekoltu.
Buteleczka, moim zdaniem, elegancka, ma praktyczny dozownik.
Niestety... Po jego zmyciu cera odrobinę cierpi. Nie jest też jakiś bardzo lekki, ale nie ma cudów- w końcu ma całkiem przyzwoite krycie, więc to trochę pretensje do garbatego.
Oczywiście formuła 3 w jednym to ściema. Ja traktuję go tylko jak podkład. Raczej nie spełnia roli korektora.
Ogólnie podkład oceniam na plus i myślę, że go jeszcze zakupię, choć już w jaśniejszym odcieniu.

podkład

Jest to mój pierwszy tej marki podkład. Obawiałam się czy jest to dobra decyzja zakupując inny zupełnie mi nowy podkład.
Po ponad 3 miesiącach stosowanie mogę powiedzieć, że nie żałuję jestem bardzo zadowolona. Produkt w 100%spełnił moje oczekiwania. Delikatna formuła produktu szybko się wchłania jest łatwa przyjemna w rozpracowaniu na twarzy, mój odcień to golden75 idealnie współgra z moją karnacją.
Pod produkt stosuję krem nawilżający bardzo ładnie cały dzień się utrzymuje bez potrzeby używania bazy typowo pod makijaż, z wyjątkiem jakiś ważniejszych wyjść kiedy wiem, że może być ekstremalnie i zależy mi na trwałości makijażu. Podkład ma bardzo delikatny zapach, który szybko wietrzeje, nie przypominam sobie sytuacji aby mnie podrażnił czy przesuszył skórę nic z tych rzeczy. Pięknie kryje wszelkie niedoskonałości.
Na temat tego produktu mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Dodam jeszcze opakowanie podkład jest zamknięty w masywnym szklanym flakoniku z pompeczką i o najważniejszym bym zapomniała SPF 20 <3

Nie polubiliśmy się.

Podkład z bazą i korektorem w jednym? Wolne żarty. Dawno nie miałam większego bubla kosmetycznego. Wstyd Max Factor!
Opakowanie - eleganckie z wygodną pompką.
Zapach - raczej bezzapachowy
Konsystencja - dość tłustawa dzieki obecności silikonów pewnie. Marze się po twarzy, pozostawia na sobie odciski palców. Trudno go rozprowadzić bez smug. Do tego żółknie pod wpływem powietrza. Nie matowi a wręcz podkreśla błyszczenie cery no i przede wszystkim brudzi ubrania!
Nie, nie, nie.

fajny podkład drogeryjny dla nietrądzikowej cery

Uch, ciężko mi z tą recenzją. Bardzo lubię ten produkt, jest przystępny cenowo (szczególnie jak się poluje na promocje), więc serce nie boli przy kupnie, a robi wszystko, co ma robić; ładnie wygładza cerę, nie tworzy efektu maski, stapia się z cerą, nie warzy się ( przy przypudrowaniu na cerze tłustej), ujednolica koloryt. Nie jest to korektor, więc on NIE MA celu stworzenia cery bez skazy, jednak z drobnymi przebarwieniami i bliznami radzi sobie świetnie. Pory są mniej widoczne, nie wchodzi w zmarszczki. Z przyjemnością bym do niego wracała, ALE... Ale drań zapycha cerę trądzikową.
Nie chcę tutaj niepotrzebnie straszyć, bo ja naprawdę mam problem z trądzikiem, właśnie mi zostały przepisane zewnętrznie retinoidy. Jednak zauważyłam ogromną poprawę stanu cery, gdy z niego zrezygnowałam. Niestety, produkt ma dużo silikonów, stąd wygładzenie, no ale one uwielbiają wchodzić w pory i blokować je na cacy. Tak więc ja znów przerzuciłam się na minerały, a do niego pewnie wrócę jak będę szczęśliwą matką bez trądziku ( wcześniej raczej nie ma szans, że położę go na moją rozszalałą cerę).
Pragnę zauważyć także, że moja mama jest mu wierna od lat, z dziesięć lat lekko go pamiętam w jej kosmetyczce. Aktualnie ma 56 lat i nic się nie dzieje z jej makijażem przez cały dzień, aż jej tego zazdroszczę. Poważnie, niczyj makijaż nie wygląda tak perfekcyjnie pod koniec dnia jak makijaż mojej mamy :) A ona używa właśnie tego podkładu ( oczywiście używa też bazy i pudru, ale tych już dawno nie kontrolowałam, co tam się zmienia) i ma cerę tak świetną jak na swój wiek, że pozostaje mi tylko się modlić, że wygrałam genetycznego totolotka :)

Nie dla mnie

Podkład ma gęstą konsystencję, ale niestety kryje słabo. Wchodzi w pory i przesuwa się na twarzy. Skóra wygląda po nim na suchą, .
Ciężko mi było dobrać odpowiedni kolor.
Po 2 godzinach prawie go nie było widać na twarzy i zostawiał dziwne plamki oksydacyjne przy brodzie, jakbym go rozpylała sprayem!
Spodziewałam się czegoś lepszego.

masłowaty bubel

jak w tytule - takiego bubla dawno nie miałam
Kupiłam go po przeczytaniu recenzji tutaj. Niestety nie przypadło mi do gustu w nim NIC. Fluid po nałożeniu na porządny krem nawilżający maże się i maże i maże i maże. Można go tak w kółko 10 minut przesuwać z miejsca na miejsce. ??????? Widać każdy ślad przesunięcia.
Po przypudrowaniu końcowy efekt wygląda tak jak po kilku godzinach noszenia make-upu.

Podkład z Max Factor

Nie przypadł mi do gustu ten konkretny podkład z firmy Max Factor. Jego formuła jest bardzo gęsta. Najjaśniejszy kolor jest wręcz biały i cieżko znaleźć odcień o ładnych żóltych tonach. Nie oksyduje zbyt mocno na cerze.