Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

Dobry ale chyba nie wart swojej ceny.

Podoba mi się kolor i konsystencja tego podkładu oraz to jak fajnie dopasowuje się do mojej skóry . Mocno kryje więc jest idealny do tzw zadań specjalnych ,bardzo dobrze zakrywa niedoskonałości .

Niestety ma dwie wady ..
Pierwsza wada tego podkładu jest taka,że wysusza moją skórę .Muszę więc za każdym razem nałożyć wcześniej krem .
Druga wada to oczywiście cena .. Max Factor Facefinity jest naprawde drogi. Ja akurat kupiłam go na wyprzedaży i ten sposób polecam bo Za tą cenę można znaleźć coś lepszego .Ja osobiście preferuję Astor .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450237].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie moj ulubieniec

Podklad jest bardzo wydajny, niewielka ilosc wystarcza na cala twarz. Mam skore tlusta, a wiec ciezko dobrac podklad ktory dlugo sie utrzyma. Lecz ten spelnia swoje zadanie i utrzymuje sie prawie caly dzien.
Podklad dobrze kryje, u mnie wystarcza jedna warstwa by wyrownac koloryt skory i pokryc niedoskonalosci takie jak niewielkie wypryski czy woreczki pod oczami. A przy tym nie tworzy efektu maski, nie jest ciezki, nie zatyka porow. Wyglada bardzo naturalnie.
Co do matu, to w moim przypadku roznie to bywa, Zalezy od pory roku i dnia. W lecie szybciej mat znika, natomiast zima utrzymuje sie do 6 -7 godzin.
Nie walkuje sie,
Co do kolorytu, nie mam problemu by dobrac odpowiedni do odcienia mojej skory, rowniez nie ciemnieje po aplikacji.
Jedyne ale, jakie mam to pompka, ktora zdarzalo sie, ze przestawala dzialac jak powinna, zacinala sie.Byc moze mam takie "szczescie " .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446701].usefull || 0 }}% pomocna.

Od długiego czasu mój nr 1.

Ten podkład to od dłuższego czasu mój faworyt. Tak się do niego przyzwyczaiłam, że nawet nie mam potrzeby szukania czego innego, bo wiem że w tych 30 ml jest po prostu to czego mi trzeba.
Zalety:
+ odpowiedni poziom krycia - jedna warstwa wystarczy by ujednolicić koloryt skóry twarzy i zachować przy tym naturalny efekt z czego jestem naprawdę bardzo zadowolona. Przy większej ilości dość dobrze kryje większe niedoskonałości,
+ dobra konsystencja - nie za gęsty, nie za rzadki, przez co wygodnie się go rozprowadza,
+ nie tworzy efektu maski, nie zatyka porów,
+ nie ma mowy o rolowaniu, "odkładaniu" się podkładu w różnych partiach twarzy,
+ nie wysusza,
+ nie spływa (!) co jest dla mnie ogromnym plusem! Jestem posiadaczką skóry mieszanej, w kierunku tłustej i niestety niektóre partie mojej twarzy są bardzo wymagające. Ten podkład, mimo że nie matowi skóry na długo, to jednak nie zbiera się w tych "problematycznych miejscach" i nie spływa. W ciągu dnia przeważnie wystarczy zebranie nadmiaru sebum bibułkami matującymi, przypudrowanie i gotowe,
+ bardzo, bardzo wydajny (naprawdę niewielka ilość tego podkładu wystarczy żeby nałożyć go na całą twarz. Tutaj też ukłon w stronę dobrej konsystencji o której już wspominałam),
+ wygodna aplikacja za pomocą pompki,
+ kolor - raz porządnie dobrany zapewni spokój na długo - nie ciemnieje na twarzy. Sama używam 45 (warm almond).

Minusy:
- cena regularna - mogłaby być ciut niższa, choć na szczęście często można go kupić w promocyjnej cenie,
- mat nie utrzymuje się zbyt długo, niestety... (na pewno nie "all day") - choć to raczej też niechlubna zasługa mojego rodzaju cery,
- niestety krótkotrwałość - w ciągu dnia wymaga poprawek, zwłaszcza przy cerze mieszanej/tłustej. Mógłby być bardziej odporny na ścieranie.

Podsumowując: podkład ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów, co sprawia że póki co nie mam ochoty na poszukiwania czegoś innego. Jeśli ktoś jeszcze nie spróbował to zachęcam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442396].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

ideal!

bardzo dlugo szukalam podkladu, ktory poradzi sobie z moimi problemami z tradzikiem. wiekszosc zbyt slabo kryla, albo nie utrzymywala sie dluzej niz 3 godziny. od kiedy kupilam facefinity, korektor i sypki puder nie sa mi juz potrzebne
+ idealne krycie
+ dobrze matuje
+brak efektu maski
+ utrzymuje sie caly dzien (na skorze mieszanej)
+wydajny, dwie "pompki" wystarczaja na cala twarz
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442321].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Nie zapycha porów, co nielicznym się tylko udaje, pięknie się rozprowadza, nie jest gęsty, lejący - w sam raz, rozprowadzam gąbką. Utrzymuje sie 8 godzin, przy mojej mieszanej cerze, w części T tłustej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439526].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, acz szału nie ma

Używałam przez jakiś czas, ale ciągle coś mi w nim nie odpowiadało, aż odłożyłam go na półkę i się przeterminował. Początkowo byłam bardzo zadowolona, ale potem zaczęły wychodzić małe rzeczy, które ostatecznie sprawiły, że po niego już nie sięgnęłam.

Plusy:
+ nie ciemnieje na skórze
+ nie zapycha porów
+ dobre krycie
+ nie tworzy efektu maski
+ matuje
+ wygodne opakowanie

Minusy:
- bardzo szybko spływa z miejsc, gdzie jest więcej sebum
- wysusza skórę
- powoduje uczucie ściągania skóry

Opłaca się go kupować na promocjach. Z moją cerą się nie polubił, potrzebuję czegoś innego, ale przez długi czas był moim ulubieńcem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439141].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbyt tłusty

Podkład nie nadaje sie do cery tłustej. Pięknie wyglada tuż po nałożeniu, ale pozniej zmywa sie wraz z sebum mimo częstego poprawiania. Wieczorem przy demakijażu nie ma po nim śladu. Jego trwałość na pewno nie jest adekwatna do zapewnień producenta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437956].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie nie bardzo

Podkład posiadam w odcieniu sand beige i moge stosować ten odcień jedynie w lecie. Chociaż po zakupieniu rozjaśniacza do podkładów byc moze wyśrubuje go teraz. Póki co moje odczucia sa średnie . Podkład wcale tak swietnie nie kryje i brzydko podkreśla pory. Po nim dość szybko moja strefa t zaczyna sie świecić . No póki co nie jest to koj faworyt jednak muszę go jakoś wykończyć .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437756].usefull || 0 }}% pomocna.

Razem nam nie po drodze

Dla mnie ten podkład to porażka. Kompletnie nie chce współpracować z moją cerą (sucha, naczynkowa). Ma dziwną konsystencję, nie stapia się ze skórą. Nałożony palcami zostawia smugi, podkreśla pory i wszystkie suche skórki. Wygląda to naprawdę źle.
Do plusów zaliczam krycie i odcień. Light Ivory 40 jest jasny, dobry na zimę. Niestety ma różowe tony, ale nie ciemnieje.
Plus za szklane opakowanie z pompką.
Wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437741].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem przyzwoity

Zalety:
+ podoba mi się jego lekka formuła i całkiem przyzwoite krycie niedoskonałości
+ bardzo dobrze koryguje oraz wyrównuje koloryt skóry
+ nie tworzy na twarzy efektu maski
+ nie ciemnieje, nie robi się żółty
+ nie zapycha
+ nie podkreśla suchych skórek
+ nie obciąża cery
+ warto go kupić, zwłaszcza, że często można go kupić w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437671].usefull || 0 }}% pomocna.