Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Cena już od 32,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

Niby w porządku, ale jednak...

Był na promocji w Rossmanie, więc wzięłam bez zastanowienia, żeby mieć jakiś zamiennik dla podkładu GOSH o podobnym działaniu. Jest w porządku, ale na niektóre okoliczności po prostu się NIE nadaje. Używam go z pudrem transparentnym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573441].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwny.

Mam aktualnie ten podkład i stoi i na butelce zbiera się kurz. U mnie kompletna pomyłka.Ma pudrową konsystencję co sprawia,że osadza mi się w porach i są one widoczne(takie białe kropki) .Jak dla mnie słaby poziom krycia.Dziwna sprawa,bo im więcej podkład ma pudru tym powinien być bardziej kryjący,a tu odwrotnie. Do tego nie chce mi się zgrać z żadnym kremem.Próbowałam dostosować pod niego krem,ale nie da rady.Marze się i ta pudrowa konsystencja.:( Jeśli ktoś nie ma podrażnień,ma idealną cerę i zero rozszerzonych porów to może ten podkład się sprawdzi,ale jeśli chcemy co nie co ukryć to raczej średnio.Jest faktycznie trwały,bo świadczy o tym szybkość zastygania na twarzy,trzeba się spieszyć,żeby go dobrze rozprowadzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560711].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy zapychacz cery

Wybrany odcień to 47 nude, za ciemny beż, zmyliło mnie światło drogeryjne, za bardzo się spieszyłam żeby dokładnie sprawdzić odcień.
(Podkład nakładany gąbeczką na lekki krem z nivea oraz bazę matującą z Aa)
Gdy go 1 raz nałożyłam byłam zachwycona kryciem i gładkim wykończeniem. Po nałożeniu sciemniał oraz brzydko się odznaczał, po 3 godzinach noszenia wyglądałam jakbym wysmarowala sobie twarz samoopalaczem. Wszedł w zmarszczki mimiczne, osadzilł sie koło nosa i pod oczami, brzydko się scierał, podkreślił suche skórki na nosie, a przez to wszystko buzia wyglądała na zmeczona i odwodnioną. Na następny dzień postanowiłam z nim zawalczyć, dać mu szansę i bardziej postarać się przy malowaniu. Nie pomogło, identyczna sytuacja, caly dzień męczarni, czułam sie z nim "brudno". Nosiłam go 2 dni na twarzy to wystarczyło żeby mój od dawna wyleczony trądzik do mnie wrócił. Byłam załamana, wysuszoną i zaognioną twarzą podskórnymi kolegami. Od razu go odstawilam, a stan cery znowu był wyjściowy, nawet jak używałam wcześniej dzień w dzień przez 2 miesiące Revlona to nie było ani jednego zaskórnika. Dziwne ale prawdziwe. Nigdy więcej tego szajsu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556836].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Trochę tak, trochę nie

Podkład o lekkiej konsystencji, bardzo dobrze sie rozprowadza, niestety w małych ilościach, bo jeżeli nałożymy go trochę więcej robi pomarańczowe plamy na skórze. Krycie oceniam dobrze tak samo jak trwałość, bez problemu wytrzymał na skórze cały dzień nawet bez użycia pudru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548371].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Podkład kupiłam na promocji i tylko dlatego nie żałuję wydanych pieniędzy, przynajmniej będę wiedzieć czego nie kupować
Podkład nie wytrzymał całego dniach w szkole, zrobiły się plamy, bardzo zrolował się na moim nosie, a co najgorsze wyglądałam jak świnka, podkład jest mega różowy, więcej nie kupie podkładów z Max Factor, nie polecam
Plusy:
-nie ciemnieje (co bardzo rzadko sie zdarza na mojej twarzy)
- fajnie kryje
-ładnie wygląda na twarzy (PRZEZ MAX 4 GODZINY potem wyglądamy jak świnka)
-ładnie matowi
Minusy :
-różowy
- roluje się
- ściera się
-okropnie śmierdzi
- robią się plamy na twarzy
- cena ( zbyt wysoka do jakości)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540316].usefull || 0 }}% pomocna.

krycie, trwałość, kolory na 5

Porównując podobną półkę cenową, Max Factor lasting, Gosh Long Lasting, Paese matująco- kryjący, Bourjois 123 i Healthy Mix, MF Face Finity spasował mi najbardziej.
Producent obiecuje 3 w 1 trzyma się tak długo, jak baza pod makijaż, ukrywa niedoskonałości, jak korektor, a podkład w płynie z filtrem SPF 20 nadaje perfekcyjny efekt wykończenia. I w moim wypadku tak właśnie jest...
+ 8h utrzymuje się bez zarzutu (po tem nie wyglądam już tak świeżo :))
+ nie swiecę się
+ podkład nie zapycha porów
+ nie uczula, nie podrażnia
+ dla skóry naczyniowej jest niezbędny SPF 20
+ kryje nawet problematyczne przebarwienia

- na dłuższą metę trochę przesusza
- trochę odbija się na ubraniach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538331].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Mam cerę tłustą ze skłonnością do wyprysków i plamami potrądzikowym.
+ na mojej twarzy podkład długo się utrzymuje
+ dobrze matuje (u mnie jest ok 8h bez poprawek)
+ ma średnie krycie, ale przez to wygląda bardzo naturalnie
+ jest bardzo wydajny
+ wygodne opakowanie z pompką

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538086].usefull || 0 }}% pomocna.

buuuuuu

kolor najjaśniejszy powoduje że będziecie świnką pigi . ...........
dodatkowo mało co pokryje...........
nie lubię max factora...
drogi kosmetyk a bubel......

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536866].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z lepszych

Używam go od ponad roku, jest wydajny. Do cery wrażliwej i problematycznej jest super, do cery mieszanej również. Nie zapycha i utrzymuje się na prawdę długo i ładnie wygląda. Matowe wykończenie. Może lekko oksydować więc lepiej brać odcień lekko jaśniejszy. Jeden z lepszych drogeryjnych podkładów który moja cera akceptuje :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532596].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

+Zostaje długo na skórze;
+wydajny;
+Bardzo dobrze kryje;
+Nie brudzi;
+dobrze matuje;
-czasami zostawia smugi przy niedokładnym rozprowadzeniu;
-mało kolorów do wyboru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526526].usefull || 0 }}% pomocna.