Garnier Fructis, Oleo Repair, Odżywka wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych (stara wersja)

Garnier Fructis opracował formułę zawierającą ultra delikatne i ultra lekkie olejki z owoców. Wnikają one do wnętrza włosa, aby naprawić wewnętrzne mikroubytki. Rezultat: włosy są dogłębnie odbudowane i zregenerowane, promienieją zdrowiem, zapewniają nieskończoną miękkość i naturalność.

Moja ulubiona

Mam włosy cienkie, w połowie farbowane w połowie już nie(staram się wrócić do naturalnego koloru). I zawsze obawiałam się olejków na moich cienkich włosach, bo przecież zabiorą mi objętość, będą mi się bardziej i szybciej przetłuszczały itp. Ale stwierdziłam że spróbuje i zostałam przy niej już na długo. Lubię ją za zapach, działanie ładnie wygładzonych i odżywionych włosów, wcale nie powoduję przetłuszczania moich włosów i do tego fajny skład. Zdecydowanie polecam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Jestem bardzo zadowolona

Pierwsze co mniej w niej urzekło, to piękny owocowy zapach, który długo pozostaje na włosach. Odżywka świetnie wygładza włosy, można je bezproblemowo rozczesać no i pięknie pachną.Jeszcze mam w planach wypróbowanie odżywki Goodbye Damage , ale ta na pewno będzie moim ulubieńcem.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Jest naprawdę bardzo dobrze :)

Moje włosy: średnioporowate, przeciętna gęstość i grubość, falowane

Z własnego włosowego doświadczenia wiem, że olejki bardzo korzystnie wpływają na moje włosy, więc postanowiłam zaopatrzyć się i w tę odżywkę.

Odżywka jakoś specjalnie nie zachwyciła mnie, aczkolwiek byłam zadowolona z jej działania i jestem pewna, że kiedyś wpadnie jeszcze w moje ręce :)

Włosy po niej : miękkie, dociążone, odżywione, wygładzone. Plusem jest także dośc intensywny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Konturowanie Smashbox

fajny produkt

+ włosy są miękkie, błyszczące, nie puszą się
+ przyjemnie pachnie
+ nie obciąża włosów
+ lekka konsystencja, która nie spływa z włosów
Cena w stosunku do wydajności jest ok

Super!

Działa świetnie w jakiekolwiek kombinacji jej nie użyję, jedyne dwa problemy jakie widzę to opakowanie i to, że szybko się kończy. Opakowanie problematyczne poprzez otwarcie i ciężko wydobyć resztki produktu.

+ zapach
+ konsystencja
+ działanie
+ cena

Używam tego produktu od: rok

Super

Super produkt w połączeniu z szamponem ( nie ważne jakim ) daje mega efekt włosy się nie puszą, łatwo się rozczesują, ślicznie pachną, są nawilżone. Jedynym minusem jest otwarcie :(

Warta przetestowania

Odzywkę kupiłam z racji, że zachęciła mnie emolientowym składem oraz, że moje włosy kochają oleje :). Był to bardzo dobry wybór, odżywka okazała się świetnym - lekkim dodatkiem w pielęgnacji na lato.

PLUSY:
+ cena
+ dostępność (większość drogerii i małych "wiejskich", "osiedlowych" sklepików)
+ bardzo ładny, typowy dla fructisów - owocowy zapach
+ zapach odżywki utrzymuje się na włosach
+ można trzymać krótko i daje b. dobry efekt
+ włosy są elastyczne
+ nawilżone
+ nie puszą się
+ są dociążone
+ lepiejs się kręcą

MINUSY (głownie dot. wad technicznych ;p):
- dość szybko się kończy
- ciężko wydobyć resztę z opakowania (musiałam przeciąć)

Nie wiem czy kupię ponownie :)

Fajna odżywka

Chyba jedna z lepszych odżywek drogeryjnych za taką cenę.
Zapach przyjemny, a włosy są po niej bardzo miękkie i śliskie. Fajna odżywka do codziennego użytku :)
Minusem jest wydajność i opakowanie, potrafi połamać paznokcie przy otwieraniu.

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Piękny zapach

Odżywka ma chyba najpiękniejszy zapach ze wszystkich.
Włosy są po niej fajne, leją się, łatwo rozczesują.

Duży minus za opakowanie, jest mega niewygodne i ciężko się otwiera- można połamać sobie pazury.
Mało wydajna- bardzo szybko się kończy.

Kupiłabym ponownie, ale na promocji, bo cena jest spora.

moja ulubiona odżywka

Moja ulubiona odżywka, pewnie nie kupiłabym jej sama,gdyby nie pochlebne opinie na wizażu. Zużyłam kilka opakowań i chyba jestem od niej uzależniona,zawsze muszę mieć kolejną butelkę w zapasie;). Sprawia,że włosy są gładkie, łatwo się rozczesują, po wysuszeniu są lśniące i dociążone. Bez odżywki mam problem z puszącymi się, falowanymi włosami. Najlepszy efekt uzyskuję gdy nałożę dość sporą porcję na wstępnie osuszone ręcznikiem włosy na ok 1 min. Nie wypowiem się na temat przetłuszczania czy skracania świeżości włosów,bo myję je codziennie. Ma dość przyjemy zapach, natomiast nie czuję go na włosach po wysuszeniu,więc nie koliduje z perfumami.
Do tego ta niska cena i dobra dostępność...Czego chcieć więcej. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Dobra, ale wciąż szukam ideału

Odżywka w stosunku do ceny jest bardzo dobra- nawilża włosy i bardzo ładnie pachnie. Włosy się mniej puszą niż po użyciu innych odżywek z tej samej półki cenowej. Są błyszczące i miękkie w dotyku. Jednak wciąż nie zaspokaja moich wymagań.

Ilość zużytych opakowań: 3 opwakowania

Taki sobie

Moje włosy są tłuste u nasady i suche na końcach. Od jakiegoś czasu myję 5 razy w tygodniu włosy szamponem u nasady a na długość nakładam samą odżywkę. Raz w tygodniu myję włosy na całej długości i nakłądam maskę na całe włosy oraz skalp.

Plusy:
-dostępność (gdzie pójde do sklepu to ją widzę)
-zapach
-konsystencja bardzo łatwa do rozprowadzenia na włosach
-ułatwia rozczesywanie włosów

I na tym koniec plusów. Odżywka jako tako wygładza i nawilża włosy jeśli ich nie suszę suszarką, ale jeszcze jest zbyt zimno by wychodzić z domu z wilgotnymi włosami.

Włosy tak czy siak mi się elektryzują i puszą na końcach. Tego efektu nie ma jeśli poprzedniego dnia nałożę na końcówki jakiś olejek pielęgnacyjny.

Odżywka jest trasznie niewydajna i przez to droga w moim mniemaniu. Zapłaciłam za nią ok 13 zł za 200ml, a zużyłam ją w 3 tygodnie. Przed nią miałam inną odżywkę z olejkami gdzie za 19zł była pojemność 1l i starczyłą mi na kilka ładnych miesięcy i efekt nawilżenia był bardzo widoczny na włosach. Ah głupio że chciałam coś nowego testować :(

Używam tego produktu od: 3 tygodnie