Bell, Permanent Make - Up Lip Tint (Szminka w płynie)

Bell, Permanent Make - Up Lip Tint (Szminka w płynie)

Sekret działania szminki w płynie Bell, Permanent Make - Up Lip Tint to formuła `long lasting`, która sprawia, że kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Specjalne składniki zawarte w formule Lip Tint barwią naskórek ust, co gwarantuje efekt przypominający makijaż permanentny. Kolor Bell Permanent Make - Up Lip Tint trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Usta wyglądają niezwykle świeżo, naturalnie i kusząco. Szminka w płynie jest dostępna w sześciu odcieniach.

Nie do zdarcia

Kolor wręcz wżera się w usta zostawiając na nich kolor. Faktem jest, że niestety wysusza usta, ale jeżeli wcześniej użyjemy pod niego ochronną pomadkę (i na niego, już po oblizaniu się :) to daje radę. Na pewno raczej dla posiadaczek zadbanych ust, bez suchych skórek i dość dobrze nawilżonych. Ale przy ogarnięciu podstawowej pilęgnacji (peeling+nawilżanie) jest bardzo przydatnym kosmetykiem o naprawdę wielogodzinnej trwałości.

Najbardziej lubię go na wakacjach. Przed wyjściem z hotelowego pokoju nanoszę kilka warstw na usta (czekając aż poprzednia warstwa zaschnie) i mam go na ustach przez ładnych kilka h mimo jedzenia, picia czy kąpieli w basenie/morzu.
Tani i łatwo go kupić!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404831].usefull || 0 }}% pomocna.

fajnie wsiąka w usta

szminka fajnie wsiąka w usta nie tworząc na nich warstwy. kolory nie pasują niestety do mojej karnacji ale sam produkt jest świetny i ładnie się zmywa. no i cena rewelacyjna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367201].usefull || 0 }}% pomocna.

permanentna !!

Bardzo długo się trzyma na ustach ładnie pachnie, ale moje ulubione kolory jak świeże bułeczki się rozchodzą,
Wydajna owszem, bo nie trzeba wciąż poprawiać, nie zostawia śladów na kubkach nie rozmazuje się, ale przy pierwszej aplikacji lekko szczypie w usta, ale da się przyzwyczaić do tego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366276].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Mnie nie uwiódła....

Po fali zachwytów postanowiłam kupić tę szminkę. Najpierw był swatch w drogerii. Jakież było moje zdziwienie, kiedy na drugi dzień zauważyłam niedomytą kreskę. Stwierdziłam, że co jak co, ale muszę ją MIEĆ :)
Pobiegłam do Biedronki i kupiłam intensywną czerwień.
Konsystencja dla mnie dość niespotykana, To raczej płynny środek, który za pomocą gąbeczki nakładamy na usta. trudno tu mówić nawet o rozsmarowywaniu. Szminka nie ma za grosz poślizgu. Raczej jest to zimna półpłynna konsystencja. Dla mnie nieprzyjemna. Zapach raczej chemiczny. Brakuję choć ociupinkę czegoś przyjemnego i mazistego. Szminka w po chwili zastyga tworząc na ustach ściągniętą maskę.
Może produkt dla Biedronki różni się od tych drogeryjnych?? Nie mam ochoty kupować kolejnego. Już same skutki uboczne w postaci ściągniętych ust sprawiają, że mimo niskiej ceny nie mam ochoty kupić kolejnej szminki.
Jeśli chodzi o trwałość to nie pijąc i jedząc, nie gadając (w pracy awykonalne) pozostaje max. 1,5 ha. Potem niestety zlizujemy usta i szminka dziwnie znika. Choć i tak trzeba ją zmyć płynem micelarnym, bo gdzieś tam w zakamarkach pozostają resztki. W moim przypadku kolor dość mocno zbliżony do barwy ust nie wyglądał po zjedzeniu tragicznie.
Próbowałam po aplikacji nakładać szminki ochronne, ale to też nie pomogło z trwałością. Zdecydowanie wolę szminkę Wibo- Million Dollars.
Podsumowując może dla mniej wymagających Tak, ale moja wylądowała po kilkukrotnej aplikacji w koszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364656].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie, nie

Nie jest trwała. Pigmentacja jest bardzo przeciętne, na moich ustach jest to jedynie delikatne podbicie koloru i to jeszcze nierównomiernie. Smak jest okropny. Nie mogłam go znieść. Dla mnie porażka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361981].usefull || 0 }}% pomocna.

moj nr 1

nie używam pomadek do ust bo są dla mnie utrapieniem ale ten pigment trzyma się jak druga skóra! uwielbiam i tylko szkoda że tak mało dostępnych kolorów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350741].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie

jest tak trwały, że kiedyś nie mogłam go niczym NICZYM zmyć, nie pomogła mi nawet sól (sic!)
piękne kolory, sama mam chyba 3 albo 4
niska cena
nie przesusz ust, nie podkreśla suchych skórek
wodnista konsystencja
szeroka dostępność
troszkę nieciekawy zapach
niezbyt ładne opakowanie, ale nie trzeba bawić się w szukanie interesującego nas numerka, wystarczy kolor na nakrętce
równomiernie się zjada
znacznie lepsze niż niby-matowe-niby trwałe kredki z Golden Rose

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342316].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę ściema z opiniami

Tak wychwalano, że nie mogłam nie kupić, a tu proszę, lekkie rozczarowanie. Zacznijmy jednak pozytywnie, cena super 9zł w Biedronce, dostępność również na plus. Kolor ładny, intensywny, chociaż na testerze wydawał się nieco ciemniejszy. Największą zaletą jest to, że zasycha. Po dotknięciu nie pozostawia żadnych śladów. Niestety trwałość nie jest tak zachwycająca, jak można przeczytać w opiniach. Owszem utrzymuje się długo, ale tylko, kiedy nie jemy. Po zjedzeniu bułki widać już tylko lekką poświatę. Plusem jednak jest w miarę równomierne ścieranie. Ach i ta uboga gama kolorystyczna... Daje słabe 4 za cenę, chociaż zasługuje na 3+.

+ładnie się ściera
+nie brudzi
+intensywny kolor
+cena
+dostępność

- przeciętna trwałość (chociaż w porównaniu do innych to całkiem dobra)
- Uboga gama kolorów, brak takich na co dzień
- Lekko szczypie podczas nakładania (nic strasznego, ale jednak)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333426].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Super produkt za małe pieniądze!

Zalety:
+mega trwały, barwi usta na bardzo długo
+nie wysusza ust (dla wzmocnienia efektu smaruje sobie usta zwykłą pomadką ochronną)
+piękne kolory
+bardzo dobrze sprawdza się na imprezach gdzie coś jem lub piję.
+mega tania

Wady:
-zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289736].usefull || 0 }}% pomocna.

Kompletnie nie rozumiem zachwytu

Skusiła mnie cena i ładny kolor. Mam tint z numerkiem 1, prześliczna czerwień, odcień idealny. Ale na tym zalety się kończą.
- strasznie nierównomiernie maluje, trzeba się mocno namęczyć żeby nałożyć warstwę w miarę równo
- trwałość niby na plus, ale biorąc pod uwagę wyżej wymienioną nierównomierność i mało precyzyjny aplikator łatwo zrobić sobie krzywdę, którą potem ciężko usunąć
- mega nieprzyjemne uczucie przy zasychaniu. Ja rozumiem, że taka natura tych 'wpijających się' pomadek, ale to jest nie do wytrzymania

Chyba wolę nawet za cenę trwałości znaleźć jakąś pomadkę w podobnym kolorze, mniej męki przy nakładaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253576].usefull || 0 }}% pomocna.