Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bell, Permanent Make - Up Lip Tint (Szminka w płynie)

Bell, Permanent Make - Up Lip Tint (Szminka w płynie)

Cena już od 8,26 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Sekret działania szminki w płynie Bell, Permanent Make - Up Lip Tint to formuła `long lasting`, która sprawia, że kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Specjalne składniki zawarte w formule Lip Tint barwią naskórek ust, co gwarantuje efekt przypominający makijaż permanentny. Kolor Bell Permanent Make - Up Lip Tint trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Usta wyglądają niezwykle świeżo, naturalnie i kusząco. Szminka w płynie jest dostępna w sześciu odcieniach.

dobrze ją mieć w zanadrzu

Moim zdaniem linia bell skupila się na wyrazistych raczej imprezowych kolorach. Jest to pomadka zupełnie podobna do flamastra poniewaz pozostawia odcień na długo który wręcz wbija sie w wargi. Moim zdaniem super. Jedyna uwaga, kolory powinny być bardziej stonowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496776].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe wspomnienia :)

Tint ten dał mi okazję pierwszy raz mieć mocną czerwień na ustach :) stąd niejaki sentyment choć za tintami nie przepadam, no może w okresie letnim gdy nie potrzebuje mocnego krycia na ustach, produkt przyjemny choć pod wpływem picia jakby się rozpuszczał? Bez jedzenia i picia polecam bardzo, z piciem już tej pewności nie mam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477941].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba podróbka

Miałam Tint oryginalny i ten z Bell, mam więc dobre porównanie. Tint z biedronki jest w opakowaniu różowym, zaś oryginał- w białym. Nakrętka i aplikator są podobne.

-jest trwały, trzeba nałożyć jednak kilka warstw, by ładnie pokryć usta (w oryginale wystarczyła jedna warstwa
-klei się na ustach
-długo wysycha
-słaba pigmentacja

Wersja z biedronki kosztowała prawie 9zł, oryginał 12. Zdecydowanie wolę dołożyć kilka złote i mieć pewny towar.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471642].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Lubię go za to, że wygląda naturalnie, dosłownie jakby nasze usta były w takim kolorze, a nie tylko dlatego, że mamy je pomalowane. Kolor wgryza się w usta i już tam zostaje. Nie zostawia śladów np. na szlance więc idealny na wyjścia.
Kolory są bardzo ładne i żywe (ja posiadam kolor pomarańczowy). Łatwa aplikacja, trochę wodnista konsystencja, kolor można stopniować - nałożyć na całe usta lub zrobić delikatny gradient. Super sprawa. Cena i dostępność również jest wielkm plusem.

Za co odejmuje gwiazdkę? Niestety dla posiadaczek wiecznie spierzchniętych ust jest trochę problematyczny, bo podkreśla suche skórki...
Ale wystarczy odrobina balsamu do ust i w sumie nie jest źle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464327].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny w niektórych kolorach

Posiadam trzy wersje kolorystyczne - intensywny róż, jasną, pomarańczową czerwień i ciemnoczerwoną. Każdą z nich należałoby omówić oddzielnie, bo co dziwne - ich jakość zależy od koloru.

Najlepiej sprawdza się wersja intensywnie różowa. Jest bardzo trwała, nie ściera się mimo picia i jedzenia. Na ustach ma piękny kolor, jest bardzo efektowna. Nie podkreśla skórek, nie wysusza ust. Mam już drugie opakowanie i jestem zadowolona.

Na drugim miejscu plasuje się wersja ciemnoczerwona - jest właściwie tak dobra jak wersja różowa, niestety kolor nie jest tak intensywny, jak wygląda.

No i wersja w pomarańczowej czerwieni - wielki bubel. Podkreśla suche skórki, kolor jest półtransparentny. Wlewa się we wszelkie bruzdy i ciemnieje prawie do czerni. Nie poprawia tego żadna pielęgnacja ust.

Reasumując - pół na pół. W zależności od preferencji możemy kupić albo dobry produkt, albo totalny bubel.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462807].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwały kolor

Kolory tych szminek są bardzo rzucające się w oczy. Trzeba się mocno natrudzić żeby ją zmyć. Niestety nie nawilża, a szkoda. Cena super. Opakowanie śliczne jak dla mnie. Dzięki niemu zwróciłam uwagę na ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445466].usefull || 0 }}% pomocna.

trwała

Bardzo fajny aplikator, żywe kolory i niska cena szminki. Kolor jest bardzo intensywny (miałam czerwień), ale niestety u mnie się nie sprawdziła, bo mam ciągle suche usta. Suche skórki odznaczały się, bo szminka po wyschnięciu jest matowa. Czuć jak się trzyma na ustach i nie puszcza :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435776].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do zdarcia

Kolor wręcz wżera się w usta zostawiając na nich kolor. Faktem jest, że niestety wysusza usta, ale jeżeli wcześniej użyjemy pod niego ochronną pomadkę (i na niego, już po oblizaniu się :) to daje radę. Na pewno raczej dla posiadaczek zadbanych ust, bez suchych skórek i dość dobrze nawilżonych. Ale przy ogarnięciu podstawowej pilęgnacji (peeling+nawilżanie) jest bardzo przydatnym kosmetykiem o naprawdę wielogodzinnej trwałości.

Najbardziej lubię go na wakacjach. Przed wyjściem z hotelowego pokoju nanoszę kilka warstw na usta (czekając aż poprzednia warstwa zaschnie) i mam go na ustach przez ładnych kilka h mimo jedzenia, picia czy kąpieli w basenie/morzu.
Tani i łatwo go kupić!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404831].usefull || 0 }}% pomocna.

fajnie wsiąka w usta

szminka fajnie wsiąka w usta nie tworząc na nich warstwy. kolory nie pasują niestety do mojej karnacji ale sam produkt jest świetny i ładnie się zmywa. no i cena rewelacyjna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367201].usefull || 0 }}% pomocna.

permanentna !!

Bardzo długo się trzyma na ustach ładnie pachnie, ale moje ulubione kolory jak świeże bułeczki się rozchodzą,
Wydajna owszem, bo nie trzeba wciąż poprawiać, nie zostawia śladów na kubkach nie rozmazuje się, ale przy pierwszej aplikacji lekko szczypie w usta, ale da się przyzwyczaić do tego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366276].usefull || 0 }}% pomocna.