Bell, Permanent Make - Up Lip Tint (Szminka w płynie)

Bell, Permanent Make - Up Lip Tint (Szminka w płynie)

Sekret działania szminki w płynie Bell, Permanent Make - Up Lip Tint to formuła `long lasting`, która sprawia, że kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Specjalne składniki zawarte w formule Lip Tint barwią naskórek ust, co gwarantuje efekt przypominający makijaż permanentny. Kolor Bell Permanent Make - Up Lip Tint trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Usta wyglądają niezwykle świeżo, naturalnie i kusząco. Szminka w płynie jest dostępna w sześciu odcieniach.

Jedne z pierwszych tak trwałych pomadek

- bardzo sprawna aplikacja
- nasycone kolory
- wnika w naskórek i barwi go
- uwielbiam łączyć go z przeźroczystym błyszczykiem, wtedy efekt jest naprawdę WOW
- nie wymaga konturówki, aplikator ładnie obrysowuje kontur warg

To są moje ukochane. Odcienie czerwieni są śliczne i ten fiolet :D <3a
Jeżeli lubisz trwałe pomadki to jest to bardzo ciekawy kosmetyk

Różnie to bywa

Miałam już jakiś czas temu dwie wersje kolorystyczne. Różowa, żaróweczka i czerwona, nazw i numerów nie pamiętam. I o ile różowa była super Świetna, kolor ekstra, trwałość super. To czerwona to katastrofa. Kolor uciekał z ust już przy aplikacji. Trwałość znacznie krótsza niż i różowej. Także wszystko fajnie ale chyba w zależności od koloru.

niezłe

Produkt jest całkiem niezły, ale nie idealny. Trzyma się na ustach dosyć długo i ma matowe wykończenie. Niestety kolor schodzi nierówno i wysusza usta. Minustem też jest sztuczny zapach.

Super

Kupiłam szminke bo kolezanka mi poleciła i nie zawiodła! Swietny kolor i co najważniejsze TRWAŁOŚĆ!!! Na tym mi najbardziej zależało by nie musiec co 5min poprawiać makijazu. Na kazdej imprezie jest ze mną. Jem, pije, tancze, bawie sie a on dalej jest na ustach. Rewelka!!! Jest bardzo wydajny. Moj mam juz ponad 2lata.

nie polubiłysmy się

Szminkę poleciła mi koleżanka, a ponieważ produkt jest tani kupiłam żeby wypróbować. Posiadam kolor nr 4, jest to taki czerwono- malinowy kolor. Robiłam kilka podejść, ale za każdym razem byłam niezadowolona. Aplikacja jest trudna, kolor jest bardzo intensywny, a samą szminkę ciężko umiejętnie jest nałożyć. Kolor jest taki sztuczny, nienaturalny, jakby nie pasował do twarzy. Mam wrażenie jakbym pomalowała usta mazakiem :) Po aplikacji pozostaje takie dziwne uczucie na ustach - podczas schnięcia. Szminka rzeczywiście jest trwała ale trudno ją równomiernie nałożyć na usta, jedna warstwa to za mało a jak nałoży się dwie to kolor jest zbyt intensywny i rażący. Mi się nie podoba, ale na pewno szminka znajdzie swoich zwolenników jak zresztą widać po ocenach KWC

Wow!

Miłe zaskoczenie. Dość dobry tint o ładnym kolorze i dobrej trwałości za niską cenę. Nie brudzi, nie maże się, efekt można dowolnie intensyfikować w zależności od nakładanych warstw. Super!

Jeden z najlepszych tanich tintów

Marka Bell mnie zaskoczyła. Posiadam numery 01 i 04. Zakupiłam je na promocji w Hebe w cenie 5 zł. Tinty dają bardzo trwały efekt zafarbowania ust, najfajniejszy jest, gdy później obliże się usta - wyglądają naturalnie. Produkt godny polecenia. :)

Fajne kolory, tanie, ale do ideału im daleko

Ich cena spowodowała zakup większej ilości (dałam za nie po 9zł), jak to bywa z tzw. tintami stosowane samodzielnie mogą wysuszać.

Oceniając ją samodzielnie, łatwa aplikacja (żelowa do matowienia), fajne odcienie, oryginalne, krycie średnie, zapach przyjemny, ale wysuszenie dość znaczne kiedy stosuje się regularnie.

Ściera się równomiernie, do po prostu bardziej bladego odcienia, trzyma cały dzień.

Dość wydajne, bardzo podoba mi się odcień 06 mimo, że to nie mój kolor, służy mi jako podkład pod inne szminki. O1 fajny, delikatny na co dzień. Pozostałe są równie ładne i dziewczęce.

Farbki do ust

Zakupiłam fioletową farbkę i następnego dnia już byłam po kolejne sztuki, więc w swojej kolekcji mam wszystkie kolory (zarówno zwykłe, jak i te w wersji hipoalergicznej). Kolory są naprawdę śliczne! Z łatwością można rozprowadzić produkt na ustach. Można też stopniować głębię koloru poprzez nałożenie kolejnej warstwy po zaschnięciu poprzedniej (a zasycha naprawdę szybko). Nie brudzi niczego, nie odbija się na szklance czy policzku ukochanego ;) Niestety wysusza usta. Nie od razu, ale jednak po zmyciu usta wymagają nawilżenia. Jeśli chodzi o trwałość to jest przyzwoita, ale po kilku godzinach nieładnie schodzi (zlepia się w takie kropki) a resztki trzeba domyć produktem do demakijażu. trwałość jest krótsza jeśli w tym czasie coś jemy/pijemy. Opakowanie jest częściowo w kolorze farbki, kolory opakowania nie odbiegają od koloru produktu, aplikator jak w większości błyszczyków. Produkt rzucony w kąt na kilka miesięcy nie traci swoich właściwości.

Przyzwoicie

Poleciła mi go koleżanka- klasycznie. Łatwy w nałożeniu, cena śmiesznie niska. Co do trwałości... nie zostawia śladów na szklance, nie rozmazuje się, jednak po troszkę dłuższym czasie ściera się z ust. Konsystencja jest płynna, zatem nie kryje idealnie, dlatego też warto nałożyć drugą warstwę, lecz nie więcej, bo to z kolei powoduje łuszczenie się produktu. Minusem jest również przesuszenie ust.

No nie wiem

Faktycznie jest to typowa zastygająca farbka do ust, bardziej trwała niż klasyczna szminka, ale:
-nadal nie jest to trwałość wow- choćby konturowka diora jest trwalsza i przy tym ładniej schodzi, o typowo trwałych zastygajacych szminkach jak np. Lipfinity max factor, nie wspominając
-ohydnie schodzi, więc bałabym się ją aplikować przed jakimkolwiek ważnym wyjściem
-kolory są przeokropne, żadnego nude, mam wściekły fuksjowy róż i krwistą czerwień, pozostałe są jeszcze gorsze- jakieś wściekłe pomarańcze, nie każdy jest Ritą Skeeter

Można byłoby wybaczyć to że wysusza i stosować tint na wyjątkowe okazje, ale osobiście nie polegałabym na czymś, co schodzi tak nieestetycznie i mimo wszystko jest średniotrwałe jak na long-lasting. Wolę zapłacić drożej i mieć coś pewniejszego. Dla tego nie znajduję zastosowania- na co dzień za bardzo wysusza, na większe wyjście- za słabo gwarantuje trwałość i za brzydko schodzi

No no! ;)

Mam ciemną karnację i...uwielbiam neonowe kolory, na ustach, paznokciach, a latem także na ubraniach. Tint Bell kupiłam w małej, likwidowanej drogeryjce, były dwa kolory - 4 i 5, wybrałam 5, wściekły, neonowy róż z domieszką fioletu.

PLUSY:
+Opakowanie: białe, z zatyczką w kolorze samego kosmetyku-jest to duże ułatwienie, gdy posiadamy więcej, niż jedną sztukę, można bez problemu wyłowić pożądany kolor. Aplikator to miękka gąbeczka. Całość praktyczna i estetyczna, mnie to odpowiada.
+Konsystencja:rzadka, ale to akurat dobrze, możemy dzięki temu stopniować efekt. Jedna warstwa: muśnięcie kolorem, dwie-intensywny, neonowy efekt.
+Przyjemny zapach, owocowy, nie drażniący.
+Wydajność - spory plus, wystarczy pomalować usta rano a produkt zmywamy dopiero wieczorem, a i to z niemałym trudem ;)
+Szybko wysycha, wnikając w usta niczym farbka. Nie pozostawia typowej dla szminek powłoki, wtapia się, dokładnie pokrywając wargi kolorem.
+Makijaż wygląda fenomenalnie, usta są matowe, intensywne, niestraszne mu jedzenie, picie, mówienie - z biegiem czasu lekko blednie, ale makijaż ust nadal jest widoczny.
+Nie klei się i nie zostawia śladów na szklankach czy filiżankach - ale pamiętajmy, że on tuż po aplikacji MUSI wyschnąć, tylko wtedy zadziała, jak prawdziwy tint!
+Niedrogi, ja na wyprzedaży zapłaciłam 6 zł, cena regularna to chyba 12-13 zł, zależnie od sklepu.

MINUSY:
-Wysusza usta. Cóż, to w końcu tint, do tego ja mam ogromną tendencję do pierzchnięcia i wysuszania, dlatego jeżeli ktoś ma problematyczne wargi, to chcąc używać tego produktu na co dzień, powinien dbać o usta podwójnie.
-Czasem wypływał poza kontur podczas aplikacji, ale odkąd używam go z konturówką Golden Rose Dream Lips Lipliner nie mam z tym problemów.
Tint w odcieniu 5, konturówka - 509.
-Nie ma mowy, by nakładać go na usta z jakimikolwiek suchymi skórkami, rankami, potrafi zaszczypać, a i podkreśli każdą niedoskonałość, no ale nie od dziś wiadomo, że tak mocne kolory wymagają doskonałych ust.

Generalnie, to naprawdę dobry tint, polskiej marki, w intensywnych, energetyzujących kolorach, o niesamowitej wręcz trwałości. Jeśli będziemy pamiętać o nawilżaniu, pelingowaniu (polecam do tego pomadkę peelingującą Sylveco, wystarczy zaaplikować na noc, a rano spokojnie można pomalować usta tintem) nasze usta będą zadbane i miękkie i produkt w niczym im nie zaszkodzi.

Warto wypróbować :)