Femi, Optimum, Krem pod oczy

Femi, Optimum, Krem pod oczy

Do skóry suchej, skłonnej do tworzenia się zmarszczek, dojrzałej, wymagającej opieki. Zadaniem kremu pod oczy jest nawilżenie i jednocześnie natłuszczenie skóry wokół oka. Przywrócenie właściwej wilgotności skóry dzięki kremowi polega na utrzymaniu wody w naskórku, a także zmniejszeniu jej parowania, co wpływa prawidłowo na zachowanie równowagi wodnej. Dzięki tym czynnikom krem zapobiega suchości i wiotczeniu skóry, przywraca elastyczność naskórka, zaś naturalne oleje roślinne dzięki powinowactwu do skóry człowieka doskonale wchłaniają się tworząc delikatny film ochronny. Zawarte w kremie substancje chronią skórę przed nadmiarnym promieniowaniem słonecznym. Krem zawiera również składniki ułatwiające gojenie i regenerację naskórka. Krem pod oczy łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, ulegając całkowitemu wchłonięciu. Codzienne i regularne stosowanie kremu pozwoli już po paru tygodniach zaobserwować efekt wygładzenia naskórka oraz znikanie marszczek mimicznych często wywoływanych przez nadmierne wysuszanie skóry.

umiłowany ;-)

Kupiłam ten krem dla mojej mamy, której jednak się nie spodobał.
Jednak jesli jakis kosmetyk znajdzie sie pod moim zasiegiem, nie ma szans na zmarnowanie :D

Konsystencja kremu jest rzeczywiscie bardzo gesta i tlusta, z ogromna uwaga pilnowalam zeby nie dostal sie na okolice nosa bo zaraz mialam wizje zapchanych porow:| jednak na oczka, jest bardzo ok, ale uwaga - tylko na noc! Na dzien, zwlaszcza tak upalny jak ostatnio, wole chlodzace zele z flosleka za pare zl.
Po uzyciu tej gestej mazi skora wokol oczu rano jest wypoczeta, miekka, a co dla mnie najwazniejsze - krem naprawde rozjasnia cienie pod oczami. Efekt jest dorazny, raczej nie dlugofalowy, wiec trzeba miec serce do tego kremu - ja go nie mam. Rzeczywiscie konsystencja troche utrudnia jego uzywanie, jednak moim zdaniem naprawde warto sprobowac jesli ktos ma problem z ciemnymi obwodkami wokol oczu (u mnie sa naprawde spooooooore :)
Wlasnie z tego powodu zadaza mi sie czesto, acz nie regularnie, siegac po ten kremik.

Podnosze ocene do 4 gwiazdek. Okazuje sie ze jako jeden z nielicznych NAPRAWDE walcz z moimi cieniami pod oczami ;) cudowne acz przypadkowe odkrycie
Ilość zużytych opakowań: jedno <wstyd>

tylko natlłuszcza

Kupiłam go za radą kosmetyczki i źle zrobiłam.Dla mnie jest za tłusty,nie wchłania się.Nie nadaje się do powiek,spływa do oczu.Po kilku godzianach daje uczucie dyskomfortu,oczy zachodzą mgłą.Poza tym niehigieniczne opakowanie i wysoka cena.Zużyłam do rąk.
ilość zużytych opakowań:1