Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, w połączeniu z minerałami (magnez, miedź, cynk) usprawnia metabolizm i proces dotleniania komórek skóry. Alphanta Complex optymalnie nawilża i wygładza, wspomaga proces odnowy naskórka.
Peeling usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i niweluje nadmiar sebum, pozostawiając gładki i świeży naskórek.

Skład: Aqua, Olea Europea Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Panthenol, Soluble Collagen, Glycogen, Hydrolyzed Elastin, Allantoin Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cetyl Palmitate, Prunus Armaniaca Seed Powder, Zinc Gluconate, Magnesium Aspartate, Copper Gluconate, Plyethylene, Parfum, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Methylisothiazolinone, Sodium Succinate. (21.11.2014)

• Aqua,
  • Phenoxyethanol,
  • Sodium Hydroxide,
  • Sorbica Cid,
  • Methylisothiazolinone,
  • Sodium Succinate. (21.11.2014)

Napisanych recenzji: 119

Fajny

Plusy:
- fajnie, delikatnie myje buzię
- nie wysusza
- drobinek peelingu jest niewiele, ale dla mnie była to idealna ilość (przy peelingach z większą ilością drobinek mam za bardzo podrażnioną skórę)
- miałam gładziutką buzię bez problemów
- tani
- dostępny chyba wszędzie
- przyjemny, delikatny zapach

Minusy:
- mała tubka = szybko się kończy

Używam tego produktu od: starczył mi na 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 192

Męczę, męczę i wymęczyć nie mogę!

Zachęcająca zielona tubka. Czy jednak w środku znajdziemy cudo? Nie:(

Na samym początku warto zaznaczyć, że raczej powinien zostać nazwany mleczkiem/kremem do mycia buzi. Drobinek jest tam bardzo, bardzo mało. W każdym razie podczas maziania nim po buzi mogłabym je zliczyć i spokojnie zmieściłabym się w dziesięciu.

Skład nie jest zły jednak używanie go ma w sobie powiew dręczenia:) Może nawet nieźle oczyszcza, nie wysusza jednak nie mogę znieść tłustej warstewki plus nikłej ilości drobinek. Właśnie ta tłustawa warstewka sprawia, że czuję się tak jakbym buzi nie umyła. Gorzej - jakbym czymś się upaćkała (może smalczyk?:P). Męczę go męczę i wymęczyć nie mogę. Zapach też średnio mi podchodzi.

Niezmiernie mi smutno ale peeling nie podszedł mi zupełnie. Może gdyby inna nazwa... A tak nastawiłam się na lekki, oczyszczający zdzierak, a dostałam kremo-smalczykiem po twarzy;)

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029772].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Ten produkt to moja wielka miłość.

Kupiłam produkt jako peeling, ale na to jest zdecydowanie za słaby. Używałam go jako produktu do mycia twarzy i tuta spisał się idealnie! Nic tak nie oczyściło mojej twarzy jak to małe cudo! Nie pozostawia skóry suchej, super oczyszcza, małe drobinki służące jako peeling dają przyjemne uczucie podczas czyszczenia twarzy. Jednym miusem tego produktu jest stosunek wydajności do ceny. W każdym razie produkt stworzony jest jako peeling, więc jest to w części uzasadnione.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025188].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Napisanych recenzji: 70

Idealny

To mój pierwszy peeling do twarzy i jest po prostu idealny.

- delikatnie nawilża
- dokładnie oczyszcza
- odświeża
- skóra po nim jest idealnie gładka
- nie uczula
Mam po nim uczucie świeżości i orzeźwienia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019955].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

uczula

Co tu dużo mówić, kupilam, uzylam po czym nabawiłam się okropnej wysypki na twarzy.
Dalam go mamie a u niej identyczna sytuacja.
Być może ma w sobie jakieś alergeny, które nie nadają się na skórę mojej twarzy.
Myślę, ze byłby dobry do codziennej pielęgnacji, ponieważ zawiera delikatne drobinki.
Szkoda, ze uczula...

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004815].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

nie do końca na tak…

Peeling okazał się chyba zbyt mocny dla mojej cery. Na początku, gdy użyłam go 2-3 razy skóra bardzo mocno zareagowała i pojawiły mi się jakieś krostki. Później trochę się buzia przyzwyczaiła, jednak zawsze jest bardzo mocno czerwona i niestety trochę piecze, ale krostek już nie ma. Mam mieszane uczucia. Zużyję do końca to opakowanie i kupię raczej coś innego. Mikrogranulki nie są bardzo mocne czy gęste (konsystencja raczej wodnista), a mimo to jakiś składnik nie przypadł mojej skórze do gustu heh…. ;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998050].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 65

świetny

Produkt super nawilża. Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję. Nie jest to mocny ścierak więc nadaje się też do cery wrażliwej. Po umyciu nim buzi nie czuję ściągnięcia skóry twarzy, jedynie co może przeszkadzać to tłusta warstewka, która pozostaje na twarzy, jednak mnie to nie zniechęca. Po umyciu czuję odświeżenie. Polecem każdemu!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997927].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 218

Peeling? nie sądze

Po pierwsze to nie nazwałabym tego produktu peelingiem. Ilość drobinek jest śmiesznie mała, przez co właściwości ścierających nie ma prawie wcale. Szkoda, bo zapach bardzo przyjemny, odświeżający, konsystencja przypomina krem.

Ja go traktuje jako \'żel\' do mycia twarzy ale nie peeling.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997139].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 37

swietny

Plusy:
-nawilża
-delikatnie złuszcza naskórek - idealny dla cery wrażliwej
-przyjemny zapach
-super konsystencja
-brak uczucia ściągnięcia skóry twarzy
-odświeża
-łatwo się zmywa

Minusów nie widzę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

podrażnia skórę

Niestety peeling nie jest dla mnie. Podrażnił moją skórę i spowodował, że była mocno czerwona…buzia piekła mnie jeszcze 2 dnia. Rzeczywiście nie można odmówić mu właściwości ścierających, bo skóra była bardzo gładka. Nie tarłam zbyt mocno, jednak moja cera okazała się za delikatna na tego rodzaju peeling. Do tej pory używałam kosmetyki oczyszczające-enzymatyczne. No niestety peelingi z granulkami nie są dla mnie….

-podrażnia skórę
-zbyt mocno ściera
-nie dla wrażliwej/mieszanej

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988965].usefull || 0 }}% pomocna.