Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Cena już od 9,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

Efekt
matowe

Znasz skład tego produktu?

Odcień nr 103

Oceniam odcień nr 103 - piękny i intensywny, ale nie wściekły róż.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej szminki, mam już ją od kilku lat. Odcień świetnie prezentuje się w zimie przy bladej cerze, jak i przy opalonej latem. Jest bardzo intensywny, ma ładne krycie, ale lubi podkreślać suche skórki (warto wcześniej nałożyć na nie balsam). Aplikacja jest bardzo miła, ma wręcz kremową konsystencję, absolutnie nie jest to żaden "tępy mat", który nie chce bez nacisku rozprowadzać się na ustach. Ma dość dobrą trwałość, po jedzeniu czy piciu wymaga drobnych poprawek. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i na pewno zakupię jeszcze jakieś inne odcienie z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245626].usefull || 0 }}% pomocna.

Aksamitny mat.

Pewnego zimowego dnia znudzona przeglądałam kosmetyki w jakieś małej drogerii i w oko wpadły mi szminki Rimmel na przecenie. Na testerze spodobał mi się kolor numer 102-jasny, ale żywy i wyrazisty chłodny róż, świetny zarówno zimą jak i latem. Wykończenie pomadki nie jest do końca matowe, bardziej bym je określiła jako satynowe, bo prawdziwym matem bym go nie nazwała-maty dla mnie są suche i tępe, a ta szminka jest bardziej aksamitna. Jest świetnie napigmentowana, nie trzeba jeździć nią po ustach nie wiadomo ile, aby uzyskać głęboki kolor. Wiadomo, że jako matowa pomadka lubi podkreślać suche skórki i wszelkie niedoskonałości, więc wymaga perfekcyjnych, ultra gładkich ust-peeling i dobry balsam do ust przed nałożeniem są obowiązkowe, bo szminka lubi się nierównomiernie rozprowadzać i wchodzić w każde, nawet najmniejsze załamanie. Ale nałożona na dobrze przygotowane usta trzyma się na nich bezbłędnie kilka godzin, ma gdzieś picie i gadanie, lżejsze posiłki też wytrwa. Nie ściera się nierównomiernie, nie zbiera się w kącikach czy miejscu styku warg, kolor cały czas jest równomierny. Szminka lekko wysusza delikatny naskórek warg, ale to mała wada, bo to kosmetyk kolorowy, a nie pielęgnacyjny.
Sztyft jest twardy, nie łamie się, ale też nie jest tępy w nakładaniu, gładko sunie po ustach. Zapach nie jest szczególny-ot taki kisiel żurawinowy w proszku. :D
Opakowanie nie dość, że jest bardzo trwałe i wytrzymałe(ani jednej ryski, a noszę luzem w torebce), nie otwiera się samoistnie, to jeszcze jest bardzo eleganckie i gustowne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185463].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna!

Mam odcień 102. Śliczny róż, dość intensywny, idealny na lato, ale teraz też go lubię użyć ;)
Typowa matowa pomadka, która niestety wysusza. Jest bardzo trwała, przetrwa jedzenie i picie.

Używam tego produktu od: grudzień 2104
Ilość zużytych opakowań: jedno4g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042675].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - szminki

całkiem przeciętna szminka

Szminka całkiem przeciętna, utrzymuje się na ustach dość długo, jednak nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia, którego moje usta potrzebują.

+ bogaty wybór kolorów
+ dostępność

- trochę wysusza moje usta i nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040732].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Mam kolor 103, dla mnie jest bardzo przybliżony do naturalnego (o to chodziło), trochę jaśniejszy.Bardzo nietrwała, utrzymuje się około dwóch godzin. Jak dla mnie jest lekko szorstka. Fajna ale szukam czegoś zdecydowanie bardziej trwałego i \'milszego\' dla ust, ale tej nie mówię nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037826].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre szminki

Posiadam odcień 103, śliczny, intensywny róż. I na pewno zaopatrzę się w inne odcienie tej kolekcji.
- są trwałe,
- matowe, nie posiadają drobinek, których nie znoszę
- dobra pigmentacja,
- urzekające opakowanie,
- nie waży się na ustach,
- nie zbiera się w kącikach,
- "zjada się" stopniowo,
- korzystna cena, szczególnie w trakcie promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030727].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Posiadam kolor 101 który niestety nie jest moim ulubionym ponieważ ma on w sobie coś z nude i niekoniecznie polecam dla osób u których kolory nude nie wyglądają korzystnie.
Jednak pomimo koloru sama formuła pomadki jest bardzo przyjemna.
+mocna pigmentacja
+ładny zapach
+nie wysusza
-podkreśla suche skórki na ustach

Produkt jest dobry, nie mam nic do zarzucenia ale nie jest to mój faworyt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023824].usefull || 0 }}% pomocna.

pozytywnie zaskoczona

Posiadam kolor nr 101, idealny pudrowy roz. Idealny na codzien jak I do wieczorowego makijazu.

+ intensywnosc koloru
+ trwalosc
+ cena

- lekko wysusza

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022038].usefull || 0 }}% pomocna.

BOSKA

Matowe wykończenie !!! Uwielbiam ta szminkę. Cena jest ok. Długo się utrzymuje. Nie zjadam jej.
Kolor cudoooo! mam 103. Nie przebarwia się i nie rozmazuje.
Nie pieką mnie usta. Nie uczula. Bardzo wydajna! Mam ją 4miesiące i używam codziennie.

Kolor jest bardzo głęboki i idealnie dobrany.
Powiedzcie mi tylko czemu jej nie ma juz w sklepach?:(

Ilość zużytych opakowań: 1 szminka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009706].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem fajna :))

+ ładne kolory
+ przyjemny zapach
+ trwałość - no cóż... liczyłam, że dłużej wytrzyma, ale nie nie jest najgorzej
+ dostępność
+ cena

- wysusza
- zostaje w załamaniach

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003709].usefull || 0 }}% pomocna.