Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

Efekt
matowe

BEZ TRAGEDII

Jestem posiadaczką dwóch lub trzech matowych szminek od Kate Moss. Wśród dość bogatej gamy kolorów udało mi się znaleźć kilka, które pozornie wpisują się w mój gust, lecz, niestety, żadna mnie nie zachwyciła.

PLUSY:

+ przyzwoity wybór kolorów
+ dostępność w Internecie oraz drogeriach stacjonarnych
+ ładne, minimalistyczne opakowanie z podpisem Kate Moss (przez co szminka prezentuje się bardzo elegancko w torebce)
+ ładny, niezbyt nachalny zapach

MINUSY:

- jasne kolory mają słabe krycie
- stosunek ceny do jakości nie jest powalający
- przeciętna trwałość
- niestety, nawet z tak szerokiej gamy kolorów ciężko jest wybrać takie, które są ciekawe
- wysusza usta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506046].usefull || 0 }}% pomocna.

Matowy średniak o Kate Moss

Świetna gama kolorystyczna- delikatne róże w kilku różnych odcieniach. Niestety numerek szminki starł się z mojego opakowania ale prawdopodobnie jest to nr 102-zimny róż. Estetycznie na plus-ładne czerwone opakowanie z podpisem Kate. Szminka ma bardzo przyjemny zapach. Jednak wysusza usta, trzeba dobrze nawilżyć je przed aplikacją. Podkreśla suche skórki. Daje wrażenie "ściągnięcia'' ust, szybko się ściera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476561].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Szminki Rimmel lubię. Właściwe każdą serię.
Jeśli chodzi o tą matową od Kate to... wszystko byłoby ok, gdyby nie to DZIWNE uczucie na ustach. Jakby peelingu/piasku/ziarenek (?). Ma się wrażenie, że producent chciał połączyć coś tłustego (do nawilżenia ust) z suchym pudrem. No, i nie wyszło.
Szminki mają ładne odcienie (ja posiadam 104) i dość długo się na ustach trzymają .
Nie są złe, do używania na co dzień, ale miłości z tego nie będzie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437076].usefull || 0 }}% pomocna.

Party Make Up od Max Factor

Średnia

Posiadam odcień 111 Kiss of Life. Jest to piękna, soczysta czerwień. Właśnie, czerwień. Uwielbiam czerwone szminki i pomadki, jednak nigdy do mnie żadna nie pasowała. Ta zdecydowanie. Zapach ma bardzo ładny, pigmentacja też niczego sobie. Trwałość jest dobra, trzyma się długo na ustach. Lekko wysusza. Dla mnie jednak nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403871].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomadka na 102

Rimmel obok Loreal i Bourjois to moja ulubiona marka drogeryjna.
Jest o tyle fajna, że ma w swojej ofercie wiele kultowych kosmetyków w bardzo przystępnych cenach. Mają bardzo dobre pomadki, podkłady i pudry. Do wielu z tych kosmetyków często powracam.

+ atrakcyjna gama kolorystyczna
+ 102, ładny, dzienny, ale widoczny róż
+ przyjemnie pachnie
+ dobrze się rozprowadza, pomimo matowej konsystencji nie jest tak sucha i tempa
+ jest trwała
+ mat który daje, jest lekko satynowy
+ cena przyjazna dla portfela

- wysusza usta i podkreśla suche skórki, ale to cecha pomadek matowych
- w ciągu dnia trochę się roluje i zbiera się w grudki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354436].usefull || 0 }}% pomocna.

Odcień nr 103

Oceniam odcień nr 103 - piękny i intensywny, ale nie wściekły róż.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej szminki, mam już ją od kilku lat. Odcień świetnie prezentuje się w zimie przy bladej cerze, jak i przy opalonej latem. Jest bardzo intensywny, ma ładne krycie, ale lubi podkreślać suche skórki (warto wcześniej nałożyć na nie balsam). Aplikacja jest bardzo miła, ma wręcz kremową konsystencję, absolutnie nie jest to żaden "tępy mat", który nie chce bez nacisku rozprowadzać się na ustach. Ma dość dobrą trwałość, po jedzeniu czy piciu wymaga drobnych poprawek. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i na pewno zakupię jeszcze jakieś inne odcienie z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245626].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna!

Mam odcień 102. Śliczny róż, dość intensywny, idealny na lato, ale teraz też go lubię użyć ;)
Typowa matowa pomadka, która niestety wysusza. Jest bardzo trwała, przetrwa jedzenie i picie.

Używam tego produktu od: grudzień 2104
Ilość zużytych opakowań: jedno4g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042675].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem przeciętna szminka

Szminka całkiem przeciętna, utrzymuje się na ustach dość długo, jednak nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia, którego moje usta potrzebują.

+ bogaty wybór kolorów
+ dostępność

- trochę wysusza moje usta i nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040732].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Mam kolor 103, dla mnie jest bardzo przybliżony do naturalnego (o to chodziło), trochę jaśniejszy.Bardzo nietrwała, utrzymuje się około dwóch godzin. Jak dla mnie jest lekko szorstka. Fajna ale szukam czegoś zdecydowanie bardziej trwałego i \'milszego\' dla ust, ale tej nie mówię nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037826].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre szminki

Posiadam odcień 103, śliczny, intensywny róż. I na pewno zaopatrzę się w inne odcienie tej kolekcji.
- są trwałe,
- matowe, nie posiadają drobinek, których nie znoszę
- dobra pigmentacja,
- urzekające opakowanie,
- nie waży się na ustach,
- nie zbiera się w kącikach,
- "zjada się" stopniowo,
- korzystna cena, szczególnie w trakcie promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030727].usefull || 0 }}% pomocna.