Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Szminka Lasting Finish w matowej odsłonie. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Efekt
matowe
w sztyfcie

Idealny kolor 104

Mam już tę pomadkę od dawna i został mi dosłownie "ogryzek"
- pomadka jest matowa, aczkolwiek nie jest to płaski, tępy mat. Jest dużo bardziej komfortowa niż pomadki Golden Rose Velvet.
- nie wysusza ust tak mocno, jak większość pomadek matowych
- jest trwała, jak na taką pomadkę. Wiadomo, ze trzeba odpowiednio interpretowac te trwałość. Nie jest to pomadka matowa w płynie, która zastyga na naszych ustach lub tint, Jej trwałośc to kilka godzin, gdy nic nie jemy, itp. Jeżeli chodzi o picie to nie wpływa ono mocno na jej trwałość. Tych kilka h oceniam bardzo dobrze. Nie szukam pomadki, które weżre się w moje usta robiąc z nich rodzynkę i przetrwa na nich 12 h po zjedzeniu 5 misek rosołu :D
- posiadam przepiękny kolor 104. Jest to idealny brudny róż. Zawsze jak mam ją na ustach, to znajome pytają mnie co to jest i chórem uznają, ze to idealna pomadka zarówno na wieczór, jak i do pracy i do każdego makijażu, więc coś musi w tym być, bo właśnie o nią jestem najczęściej pytana
- przystępna cena, dostępność (chociaż nie wiem czy dostaniemy je jeszcze w Rossmannie, bo się nie przyglądałam), fajna wydajność
Jeżeli traficie na te pomadki to gorąco polecam odcień 104 ;)

BEZ TRAGEDII

Jestem posiadaczką dwóch lub trzech matowych szminek od Kate Moss. Wśród dość bogatej gamy kolorów udało mi się znaleźć kilka, które pozornie wpisują się w mój gust, lecz, niestety, żadna mnie nie zachwyciła.

PLUSY:

+ przyzwoity wybór kolorów
+ dostępność w Internecie oraz drogeriach stacjonarnych
+ ładne, minimalistyczne opakowanie z podpisem Kate Moss (przez co szminka prezentuje się bardzo elegancko w torebce)
+ ładny, niezbyt nachalny zapach

MINUSY:

- jasne kolory mają słabe krycie
- stosunek ceny do jakości nie jest powalający
- przeciętna trwałość
- niestety, nawet z tak szerokiej gamy kolorów ciężko jest wybrać takie, które są ciekawe
- wysusza usta

Matowy średniak od Kate Moss

Świetna gama kolorystyczna- delikatne róże w kilku różnych odcieniach. Niestety numerek szminki starł się z mojego opakowania ale prawdopodobnie jest to nr 102-zimny róż. Estetycznie na plus-ładne czerwone opakowanie z podpisem Kate. Szminka ma bardzo przyjemny zapach. Jednak wysusza usta i to mocno mimo nawilżenia ich przed aplikacją. Podkreśla suche skórki. Daje wrażenie "ściągnięcia'' ust, szybko się ściera.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Ok.

Szminki Rimmel lubię. Właściwe każdą serię.
Jeśli chodzi o tą matową od Kate to... wszystko byłoby ok, gdyby nie to DZIWNE uczucie na ustach. Jakby peelingu/piasku/ziarenek (?). Ma się wrażenie, że producent chciał połączyć coś tłustego (do nawilżenia ust) z suchym pudrem. No, i nie wyszło.
Szminki mają ładne odcienie (ja posiadam 104) i dość długo się na ustach trzymają .
Nie są złe, do używania na co dzień, ale miłości z tego nie będzie. :)

Średnia

Posiadam odcień 111 Kiss of Life. Jest to piękna, soczysta czerwień. Właśnie, czerwień. Uwielbiam czerwone szminki i pomadki, jednak nigdy do mnie żadna nie pasowała. Ta zdecydowanie. Zapach ma bardzo ładny, pigmentacja też niczego sobie. Trwałość jest dobra, trzyma się długo na ustach. Lekko wysusza. Dla mnie jednak nie.

Pomadka na 102

Rimmel obok Loreal i Bourjois to moja ulubiona marka drogeryjna.
Jest o tyle fajna, że ma w swojej ofercie wiele kultowych kosmetyków w bardzo przystępnych cenach. Mają bardzo dobre pomadki, podkłady i pudry. Do wielu z tych kosmetyków często powracam.

+ atrakcyjna gama kolorystyczna
+ 102, ładny, dzienny, ale widoczny róż
+ przyjemnie pachnie
+ dobrze się rozprowadza, pomimo matowej konsystencji nie jest tak sucha i tempa
+ jest trwała
+ mat który daje, jest lekko satynowy
+ cena przyjazna dla portfela

- wysusza usta i podkreśla suche skórki, ale to cecha pomadek matowych
- w ciągu dnia trochę się roluje i zbiera się w grudki

Odcień nr 103

Oceniam odcień nr 103 - piękny i intensywny, ale nie wściekły róż.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej szminki, mam już ją od kilku lat. Odcień świetnie prezentuje się w zimie przy bladej cerze, jak i przy opalonej latem. Jest bardzo intensywny, ma ładne krycie, ale lubi podkreślać suche skórki (warto wcześniej nałożyć na nie balsam). Aplikacja jest bardzo miła, ma wręcz kremową konsystencję, absolutnie nie jest to żaden "tępy mat", który nie chce bez nacisku rozprowadzać się na ustach. Ma dość dobrą trwałość, po jedzeniu czy piciu wymaga drobnych poprawek. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i na pewno zakupię jeszcze jakieś inne odcienie z tej serii.

Przyjemna!

Mam odcień 102. Śliczny róż, dość intensywny, idealny na lato, ale teraz też go lubię użyć ;)
Typowa matowa pomadka, która niestety wysusza. Jest bardzo trwała, przetrwa jedzenie i picie.

Używam tego produktu od: grudzień 2104
Ilość zużytych opakowań: jedno4g

całkiem przeciętna szminka

Szminka całkiem przeciętna, utrzymuje się na ustach dość długo, jednak nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia, którego moje usta potrzebują.

+ bogaty wybór kolorów
+ dostępność

- trochę wysusza moje usta i nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Może być

Mam kolor 103, dla mnie jest bardzo przybliżony do naturalnego (o to chodziło), trochę jaśniejszy.Bardzo nietrwała, utrzymuje się około dwóch godzin. Jak dla mnie jest lekko szorstka. Fajna ale szukam czegoś zdecydowanie bardziej trwałego i \'milszego\' dla ust, ale tej nie mówię nie.

Bardzo dobre szminki

Posiadam odcień 103, śliczny, intensywny róż. I na pewno zaopatrzę się w inne odcienie tej kolekcji.
- są trwałe,
- matowe, nie posiadają drobinek, których nie znoszę
- dobra pigmentacja,
- urzekające opakowanie,
- nie waży się na ustach,
- nie zbiera się w kącikach,
- "zjada się" stopniowo,
- korzystna cena, szczególnie w trakcie promocji

Całkiem dobra

Posiadam kolor 101 który niestety nie jest moim ulubionym ponieważ ma on w sobie coś z nude i niekoniecznie polecam dla osób u których kolory nude nie wyglądają korzystnie.
Jednak pomimo koloru sama formuła pomadki jest bardzo przyjemna.
+mocna pigmentacja
+ładny zapach
+nie wysusza
-podkreśla suche skórki na ustach

Produkt jest dobry, nie mam nic do zarzucenia ale nie jest to mój faworyt :)