Color, One Great Concealer

Color, One Great Concealer

Może być stosowany nie tylko pod oczy. Dobrze sie rozprowadza, ma jasne kolory, dzięki czemu dobrze rozjaśna cienie pod oczami i ine przebarwienia. Jego minusem jest wysuszanie skóry przy dłuższymi i codziennym stosowaniu. Dobry również jako baza pod cienie.

Cena: 19,90 zł

szkoda kasy

Niestety ten pseudo korektor to jeden wielki bubel. Po pierwsze nie tuszuje ani cieni ani niczego innego, wręcz podkreśla wszystkie rzeczy, które teoretycznie powinien zakrywać. Jest bardzo rzadki i źle się rozprowadza.
Po drugie śmierdzi i uczula. Próbowałam się do niego przekonać, naprawdę. Zmęczyłam całe opakowanie (niestety jest to produkt bardzo wydajny, nie da się go dużo nałożyć bo byłoby go widać z kilometra) i nigdy więcej. Nie polecam, szkoda na niego nawet złotówki.

Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nigdy nie będzie

Zdecydownie polecam

Korektor fajny, zwłaszcza uzywany pod oczami.
Nie przesusza skóry i dobrze ukrywa to , co chcemy ukryć ;)
Bardzo wydajny.
Dobrze wtapia się w skórę.
Fajne opakowanie.
Dobra relacja ceny do jakości.

Używam tego produktu od:2 lata

Można spróbować

Moja mama kupila go chyba 2 lata temu, ale po kilkakrotnym uzyciu powiedziała, że to nie dla niej i dała go mnie. Trzeba mu przyznać, że wydajny- wciąż nie zuzyłam pierwszego opakowania. Mam ten jaśniejszy kolor. Pod oczy uzywam go niezwykle rzadko, ponieważ dokladne rozprowadzenie go wymaga trochę czasu, a poza tym nie da się ukryć- trochę wysusza. Częściej stosuję go puntowo na wypryski. Tu działa lepiej nawet od korektora antybakteryjnego, bo po pierwsze dobrze wysusza, a po drugie ma jasny kolor, przez co jest niewidoczny na skorze(a przy innych korektorach odcień często jest zbyt ciemny).I właśnie dzięki temu daję 4 gwiazdki.
Więcej go jednak nie kupię, ponieważ jest tak wydajny, że jeszcze na długo wystarczy.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze

Avon Mark - relacja

jestem za

Bardzo dobra przydatna rzecz w kosmetyczce noszonej stale ze sobą :-) Owszem dobrze maskuje cienie pod oczami i prócz tego kryje inne niedoskonałości na twarzy w postaci niechcianych wyprysków.Mała pojemność wprawdzie,ale ma to i swoją zaletę,bo zajmuje mało miejsca w torebce czy kosmetyczce.Nawet dość wydajny.Myślę, że można z czystym sumieniem polecić.

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo dobry

Po prostu bardzo dobry, dobrze kryje, jasne kolory, fajnie się stapia ze skórą, dobrze rozsmarowuje. Narazie go nie kupuje bo używam dermacolu - jednak lepiej kryje.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań:2?

można spróbować

Miałam kilka tubek tego korektora w wersji najjaśniejszej, obecnie już go nie używam, bo odkryłam o wiele lepszy korektor Maybelline, ale na pewno ten był lepszy niż ten z Oriflame. W miarę dobrze krył moje sińce pod oczami, ładnie się stapiał ze skórą, nie uczulał i był bardzo wydajny. Ogólnie można go przestestować choć są lepsze na rynku.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka tubek

taki sobie

plusy małe poreczne opakowanie kosmetyk dobrze sie rozprowadza ale jednak nie kryje dobrze moich sińców pod oczami po za tym jeśli sie go troche duzo nałozy bardzo widac
nie utrzymuje sie przez cały dzień
minusem jest tez ze zawsze za duzo wypływa z opakowamnia korektora co powoduje ze duzo kosmetyku sie marnuje

Używam tego produktu od:miesiaca

Zaskakujaco dobry

Bardzo dobry, dosc dobrze kryl <ale nie idealnie dlatego gwiazdka mniej>, funkcjonalne opakowanie, niezwykla trwalosc, wyjatkowo wydajny, wart swojej ceny. Uzywalam zarowno do tuszowania cieni pod oczami, jak i zmian skornych i sie nie zawiodlam. Polecam

Używam tego produktu od:kilku lat

Hmmm nienajgorszy

Cóż, nic szczegolnego mu nie dolegalo. Ładnie się rozprowadzał, nie był zbyt widoczny, jedynym - w sumie dosc powaznym, jak na korektor problemem bylo to - ze slabo kryl. Strasznie wydajny, szczerze mialam go dosc, zuzylam ostatecznie jako podklad. Czyli jest to kosmetyk ktory da sie zuzyc i biorac pod uwage cene, to jest duzy plus, ale jesli szukasz korektora, to nie jest produkt dla Ciebie.

Używam tego produktu od:kilka lat temu przez rok
Ilość zużytych opakowań:1-bardzo wydajny

Jest fajny!

Mi odpowiada! Jego płynna konsystencja pozwala ładnie go rozprowadzić pod oczami, tuszuje cienie i przebarwienia, a to chyba wszystko czego można wymagać od korektora, bo takie przecież jego zadanie.

Bardzo mi odpowiada i chyba tak szybko się nie rozstaniemy :)

nienajlepszy

Po pierwsze jest za bardzo widoczny, obciąża skórę pod oczami. Jest nietrwały. Efekt nie jest zły ale tylko przez godzinę , potem przestaje kryć. Wysusza dosyć mocno. Nie polecam :(

dziwadełko

Nabyłam ten korektor z myślą o coraz bardziej widocznych cieniach pod moimi oczami. Niestety pod względem maskowania niedoskonałości cery kosmetyk ten to kompletne dno - mam wrażenie że po jego zastosowaniu cienie pod oczami stają się bardziej zauważalne. Korektor wchodzi w zmarszczki mimiczne i powoduje taki żółtawy odcień skóry. Jeśli miałabym go oceniać tylko po właściwościach kryjących, to nie powinien dostać ani jednej gwiazdki ;)

Ale jak wiadomo potrzeba matką wynalazców i któregoś dnia użyłam go jako bazę pod cienie, przyprószyłam pudrem sypkim i nałożyłam niezbyt trwały cień. Stał się cud - makijaż na oczach przetrwał w niezmienionym stanie 10 godzin ! Jestem pod wrażeniem właściwości utrwalających tego korektora.

Gdyby producent oznaczył ten kosmetyk jako baza dostałby maksymalną ocenę, ale jako dla AVONU jest to korektor, no cóż - 3 ***