Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Serum nawadniające twarz, szyję i dekolt

9476 opinii
e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dermedic Hydrain3 Hialuro Serum nawadniające twarz, szyję i dekolt zalecany do pielęgnacji wrażliwej skóry suchej i bardzo suchej. W stanach mocnego przesuszenia do kuracji codziennej lub zamiennie z kremem z serii Hydrain3 Hialuro jako wzmocnienie pielęgnacji podstawowej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego, dzięki czemu zapewnia wzrost nawilżenia skóry w szybkim czasie i natychmiast ją wygładza. Ujędrnia skórę i chroni ją przed przedwczesnym się jej starzeniem, nie zatyka porów. Dzięki delikatnej konsystencji idealnie nadaje się pod makijaż. Zlecany do stosowania zarówno na dzień i na noc. Hypoalergiczne z wodą termalną.
Wypróbuj również inne dermokosmetyki z serii Dermedic Hydrain3 Hialuro i ciesz się zdrową i pięknie wyglądającą skórą każdego dnia!
Opakowanie: Butelka z zakraplaczem 30 ml
Składniki aktywne:
Kompleks Aqualare TM (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego (15%) + Glikozamoniglikanty + Trehaloza), Olej migdałowy, Witamina E, Velvesil, Phytosqualan – Skwalan, Xpertmoist, Gliceryna.

preparaty punktowe
ochronne
z pipetą

Bardzo przyjemny produkt

Serum jest w opakowaniu z pipetką , dzięki temu łatwo się aplikuje. Jeśli chodzi o zapach jest on bardzo delikatny. Serum dobrze się rozsmarowuje i w miarę szybko wchłania, nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Po zastosowaniu czuć ulgę, zdecydowanie produkt nawilża i przede wszystkim nie podrażnia. Serum jest wydajne.

Jak dla mnie rewelacja

Jestem zachwycona produktem od dawna nie miałam tak wygładzonej twarzy idealnie sprawdza się pod makijaż. Moja cera była Bardzo przesuszona ponieważ pracuje długotrwale w maseczce ochronnej na twarz przez co moja skóra była niedotleniona i przesuszona. Bardzo długo szukałam produktu ,który pomoże mi uporać się z tym problemem bo bywało tak,że nawet nie mogłam wykonać makijażu bo skóra w okolicy nosa i brody strasznie się łuszczyła. Teraz uważam jest idealna i będę polecać ten produkt każdemu kto ma problem z przesuszoną skóra. Jest lekki nie czuć go na twarzy po pierwszym użyciu przynosi niesamowitą ulgę i poprawia i nawilża skórę.Takze polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Świetne serum!

Serum jest naprawdę dobre. Bardzo ładnie wygładza i nawilża skórę. Ma bardzo lekką konsystencję i delikatny zapach,zbliżony do zapachu świeżego ogórka. Nie zapycha porów i świetnie nadaje się pod makijaż. Jedyne do czego mogę się przyczepić do pipeta do nakładania go na twarz,bo nabiera bardzo bardzo niewielką ilość kosmetyku.

Lekkie Serum

Serum używam codziennie pod makijaż. Lepiej nawilża skórę niż standardowe bazy pod makijaż. Co też jest ważne nie zatyka porów. Zapach ma bardzo delikatny i przyjemny dzięki temu nie ma reakcji alergicznych. Moja mama po wszystkich kosmetykach miała straszne reakcje alergiczne. Dałam mamie spróbować Dermedic i nie miała reakcji alergicznej wreszcie znalazłam kosmetyki które może stosować moja mama a próbowała naprawdę wielu i tylko Dermedic mamie się przyjął.

Serum do twarzy

Bardzo fajnie nawilża, nie podrażnia i co najważniejsze nie zapycha porów. Bardzo łatwa aplikacja. Minimalny zapach. Ładne opakowanie. Dzięki serum moja skóra zrobiła się bardziej jędrna, gładka i doskonale nawilżona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Sumer serum na codzień jak i na nagłe przypadki

Używałam serum regularnie, moja skóra jest mieszana i wrażliwa, efekt był widoczny odrazu. Tam gdzie był problem z suchą skórą, tam serum idealnie ją nawilżyło i wygładziło. Jako, że niektóre części mojej skóry są tłuste bałam się, że serum może zapchać mi pory, naszczęscie nic takeigo nie miało miejsca .Zapach neutralny, opakowanie poręczne i stylowe. Dodam jeszcze, że u mojej siostry pojawiła się bardzo sucha skóra na lini włosów, prawdopodobnie od stosowania kwasów i gdy użyła serum, może dwa razy, to wszystko się super nawilżylo i sucha skóra zniknęła. Dlatego mogę stwierdzić, iż nadaja się również na nagłeprzwypadki.

Super produkt!

Serum spełniło moje oczekiwania w stu procentach. Ma lekką konsystencję, piękny delikatny zapach i bardzo łatwo się je aplikuje dzięki wygodnemu aplikatorowi. Mam skórę skłonną do alergii, wiele dermokosmetyków wywołuje u mnie reakcje alergiczne, ale w tym przypadku nie doszło do żadnego podrażnienia. To moja pierwsza buteleczka i na pewno nie ostatnia!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Piękne serum o pięknym zapachu i wyjątkowym działaniu.

To serum zaskoczyło mnie totalnie... oczywiście na plus! Ma lekką, delikatną konsystencję, przepięknie pachnie -jak letnie wakacje, cudownie działa, szybko się wchłania, nawilża od razu -nie za chwilę, nie po kilku dniach używania ale od razu po nałożeniu! To serum to dla mnie must have! Stosuje rano pod makijaż. Nic się nie roluje, makijaż trzyma się świetnie. Polecam serdecznie każdemu :)

Bardzo dobry produkt

Produkt warty uwagi, do mojej suchej skory sprawdził się idealnie. Używałam go również z rollerem do twarzy rano/wieczorem. Nie zapychał porów, nie podrażnia mnie (z czym miewam problemy).
Nawilża, ma lekka i przyjemna konsystencje.
Generalnie polecam, spełnił moje oczekiwania, na pewno kupie kolejne opakowanie.

Fajny nawilżacz

Ogólnie serum jest bardzo fajne, ma przyjemną, lekką konsystencję, która świetnie się wchłania i dobrze nawilża nakładane pod krem. Po użyciu skóra jest widocznie nawilżona i jakaś taka promienna. Zapach jest przyjemny, choć dla mnie nieco za intensywny, chyba preferuje mniej perfumowane kosmetyki do twarzy. Buteleczka z pipetą jest mało poręczna, albo moja jest jakaś felerna, bo ciężko zaciąga serum. Minusem jest również wydajność, bo przy używaniu na twarz i szyję, dwa razy dziennie, wystarczyło mi na dwa tygodnie. Serum nie zapycha i nie powoduje niespodzianek, nie przetłuszcza skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ulga i ukojenie od pierwszego wejrzenia!

Mam problem z bardzo suchą i wrażliwą skórą po przebytym trądziku. Kiedy wprowadzam do pielęgnacji jakiekolwiek nowe produkty, moja skóra po pierwszym użyciu potrafi dać mi znać, że coś jej nie pasuje, wiec ponowne spotykanie z tym serum bardzo mnie ucieszyło :)
Z serum miałam styczność jakis czas temu kiedy moja siostra go używała i juz wtedy po kilku „podkradnięciach” byłam zadowolona. Jest przyjemnym podkładem pod krem z filtrem czy krem na noc (który z tej samej serii jest tak samo dobry) ale nie ukrywam, ze niektóre dni trzymałam go solo na skórze, a ona i tak czuła się dopieszczona i nawilżona. Serum nadaje się pod makijaz, a najlepiej współgra z podkładem, kiedy da się mu chwilę wchłonąć przed aplikacją kremu z filtrem lub samego podkładu.
Bardzo podoba mi się szklana buteleczka i jej kolor, bo dobrze prezentuje się z reszta moich kosmetyków. Jedyny minus tego opakowania, to moim zdaniem pipetka, bo wydaje za mało produktu, ale to juz moja prywatna preferencja :)
Wroce do tego serum na pewno jeszcze nie raz.

Opatrunek dla spragnionej skóry

Dzień dobry,
Za sprawą klubu wizażystki mam zaszczyt przedstawić państwu moja opinie na temat kosmetyków Dermedic: serum Hydrain3 Hialuro i krem na noc również Hydrain3 Hialuro(nowość).

Kilka słów o mojej skórze: sucha, wrażliwa z tendencją do przesuszania, występujące suche placki i okresowe przesuszenia.

Kilka słów o opakowaniach i ogólnych cechach produktów: serum znajdujemy w niebieskiej fiolce z pipetą, u której zauważyłem mały mankament a mianowicie: trochę słabo zaciąga produkt (może akurat w innych seriach wygląda to inaczej), serum jest kremowe, białe zapach opiszę poniżej.

Opinie napisze w dłuższym przedziale czasowym tj. Pierwszy dzień stosowania kosmetyków vs przed opublikowaniem.

(Pierwszy dzień-pierwsze wrażenia)

Kosmetyki dostałem rano także na samym początku przygody z tymi kosmetykami wybrałem serum.

Pielęgnacje zacząłem od umycia twarzy, tonizacji, po chwilowym wchłonięciu toniku nakładam serum. Pierwsze wrażenia (produktu nigdy nie testowałem, ma sporo opinii i na rynku jest już jakiś czas) są takie, że: serum ładnie pachnie, kwiatowo-arbuzowo.

Nawilża i/czy podrażnia?
Mam częste problemy z podobnymi kosmetykami bo najczęściej podrażniają moją twarz i nagle jestem czerwony, ale tutaj pozytywne zaskoczenie: poczułem ulgę, fajne nawilżenie i ściągnięcie skóry w taki sposób, że nie czułem się jakby ktoś wyżynał mnie jak gąbkę, jest to ogromny plus. Po wchłonięciu się serum nałożyłem mój ulubiony krem, żeby bardziej domknąć wodę w naskórku- pierwsze użycie i jestem dosyć zadowolony.

Okres 13-20 Kwiecień
Tydzień stosowania codziennie rano i wieczorem kremu - oceniam go jako bardzo dobry produkt. Po przebudzeniu moja skóra jest widocznie nawilżona, jędrna. Nie występują czerwone ani suche plamy na skórze. Ładnie nawilża również skórę pod oczami: cienie są zmniejszone i nawet zauważyłem mniej płytkich zmarszczek.
Natomiast jeśli chodzi o serum jest podobnie. Po użyciu przed kremem rano, ładnie nawilża i wygładza skórę, ujędrnia ją i daje dodatkowego kopa nawilżenia. Bardzo dobrze współpracuje z kremem na noc, który domyka serum i dzięki niemu jeszcze bardziej czujemy nawilżenie.
Po używaniu produktów rano na szczęście (bo używałem kremów, które po nocy wysuszały twarz) nie mam problemów jak już wspomniałem z suchymi miejscami.

Końcowa opinia
Zawrę od razu opinię na temat kremu i serum. Oba kosmetyki pomogły mi w pozbyciu się w większym stopniu suchych miejsc na twarzy, zmiejszyły jej wysuszenie i wpłynęły na wyrównanie kolorytu pod oczami razem ze zminimalizowaniem mniejszych zmarszczek.
Serum bardzo fajnie współgrało z innym kremem na dzień i fajnie nawilżało a krem bardzo nawilżał moją twarz po całej przespanej nocy.