Natural Defence, Radiance Flash 8h (Serum bankietowe rozświetlająco-liftingujące `Efekt Kopciuszka`)

Serum bankietowe Natural Defence Radiance Flash 8h `Efekt Kopciuszka` o natychmiastowym działaniu. Bogactwo biologicznych czynników odżywczych pochodzenia roślinnego widocznie przywraca skórze elastyczność, gładkość i blask, usuwając oznaki zmęczenia i stresu. Przynosi natychmiastowe i spektakularne efekty. Zalecany przed ważnym wyjściem jako doskonała baza pod makijaż.

Cena: ok. 80zł / 5x1,6ml
/n/

Znasz skład tego produktu?

bankietowy sekret

Bardzo fajny produkt,gdy zależy nam na wyglądzie iscie z czerwonego dywanu:)pojemnośc fiolki idealna na raz,a jest ich pięc w pudełeczku..Przed okazjonalnym wyjsciem,robi sie masaz kostka lodu,pózniej nakłada ów serum,odczekuje chwilkę i mozna reszte make up nałozyc..Efekt,buzia napięta,odżywiona..rozpromieniona ..Makijaz zdecydowanie dlużej i lepiej sie trzyma..Na tych kosmetykach bazują Spa i gabinety..Efekt Kopciuszka jest jedną z ofert..Fajne,poręczne..Warto mieć..Trzymam w lodówce i w razie wu,mam swój tajny sekrecik na idealne lico..Wiecie jak to jest czasami,akurat człowiek zmęczony,cera ziemista..pozbawiona życia i blasku..wtedy warto sięgnąc po tego typu ulepszacze..Miałam dwa..jedno flavo c lift i to ..Uważam ze Skeyndor jest lepszy,no i ta nazwa:) bajka dziecinstwa ..przeobrazasz sie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki..owe wredne siostry padają z zazdrosci,a książę jest Tobą oczarowany:)Tia..z Efektem Kopciuszka wszystko jest możliwe:)

Używam tego produktu od: 4 mcy
Ilość zużytych opakowań: jedno,zostały dwie fiolki:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[697107].usefull || 0 }}% pomocna.