Vipera, Star Assistant Long Lasting Make Up (Silikonowy podkład od twarzy)

Vipera, Star Assistant Long Lasting Make Up (Silikonowy podkład od twarzy)

Star Assistant to silikonowy Podkład Mineralny z Naturalnym Filtrem UV dla każdego typu cery, szczególnie bardzo wymagającej. Wygładza skórę i czyni ją bardziej promienną. Zapewnia długotrwałe zmatowienie makijażu i uczucie komfortu przez cały dzień (trwałość przetestowana w warunkach planu filmowego). Sprawna kombinacja najwyższej jakości mineralnych pigmentów, cieniutkim woalem doskonale ukrywa wszelkie uchybienia cery. Nowoczesna, wodna formuła w silikonie wzbogacona o składniki pielęgnacyjne, działa nawilżająco i odżywczo. Twarz nie tylko wygląda, ale i czuje się doskonale.
Lekki, nowoczesny podkład zapewnia natychmiastową dawkę intensywnego nawilżenia. Wzmacnia barierę wodną, przywracając suchej i delikatnej skórze właściwą równowagę. Nowoczesny fluid ekspresowo tuszuje niedoskonałości i rozświetla cerę. Zawiera kwas hialuronowy, estry jojoba, nowoczesne silikony.
5 odcieni dostępnych jest w szerokiej dystrybucji, natomiast na firmowych stoiskach klientki znajdą aż 8 kolorów.

Cena: 13zł / 30ml
/m/

Taki sobie.

Zachęciła mnie do kupienia tego podkładu pani z drogerii. Miał być świetnie matujący i dobrze kryjący. Jednak taki świetny nie był.
- słaby efekt matu
- krycie prawie żadne
- najjaśniejszy kolor troszeczkę za ciemny( a nie mam bardzo jasnej cery)
- ciemnieje
- trudno wydobyć resztki z opakowania, a w środku pozostaje dużo produktu
- czasami zapychał
- szybko się ścierał
- czasami ważył się, nie "lubił się" z niektórymi kremami
Plusy to:
+ zapach
+ niewygórowana cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo słaby !

Kupiłam skuszona pochlebnymi recenzjami oraz ceną. Podkład jest lekki, kremowy i dobrze sie rozprowadza. ładnie pachnie. Niestety, jest potwornie nietrwały, po kilkunastu minutach zaczynam sie świecic i tak juz zostaje. Dałam mu pare razy szansę. Niestety, zmarnowane pieniądze. Nie polecam.

Na początku ok, teraz straszny

Zmieniłam o nim zdanie..
Poleciła mi go pani w drogerii. Okazał się matującym podkładem.

:) Po użyciu buzia jest gładka, ma wyrównany koloryt.

:) Brak efektu maski, wygląda bardzo naturalnie.

:) Umiarkowanie kryje - mnie to odpowiada.

:) Cena.

:( Ciężko się rozprowadza i powstają smugi!

:( W porównaniu z innymi podkładami, których używałam, tylko ten sprawił, że buzia nie błyszczała się pod koniec dnia <*** tak było, dopóki nie wytawiłam go na cięższą próbę, nie sprawdził się podczas stresujących dni w pracy, po 8 godzinach wyglądał koszmarnie na twarzy

:( Nie podoba mi się tylko zapach

Dostałam próbkę i już po pierwszej aplikacji wiedziałam, że muszę go mieć.
Łatwo się naklada, nie masmug, całkiem nieźle kryje i nie widać suchych skórek które miałam jeszcze dzien wcześniej z innym podkładem.Zostałam już przy tym

Ilość zużytych opakowań: trudno ocenic, ale jeszcze sporo zostalo w pierwszym.