Aroma Garden, Maseczka łagodząco-oczyszczająca z peelingiem z wyciągiem z zielonej herbaty, owoców cytryny i melisy

Delikatna maseczka łagodząco-oczyszczająca z peelingiem, z wyciągiem z zielonej herbaty, owoców cytryny i melisy dla każdego rodzaju cery, w tym również wrażliwej. Zawiera mikrogranulki naturalnego pochodzenia z olejków jojoby, które delikatnie złuszczają zrogowaciałe warstwy naskórka i oczyszczają pory, polepszając wchłanialność aktywnych składników pielęgnacyjnych.

Działanie: oczyszcza i tonizuje skórę, łagodzi podrażnienia i działą antyseptycznie. Odbudowuje witalność i elastyczność skóry, nawilża i odżywia skórę, rozjaśnia jej koloryt. Świeża nuta zapachowa wzbogacona aromaterapeutycznym olejkiem cytrynnowym relaksuje, odpręża i odświeża.

Nie zaszkodzi, nie pomoże

Maseczkę kupiłam ze względu na cenę i trochę z ciekawości, sporo słyszałam o firmie Hean a nigdy nic od nich nie miałam.
Już po kilku użyciach maseczki stwierdziłam, że to nie dla mnie. Używam, bo szkoda wyrzucić i nic więcej. Peelinguje kiepsko, raczej nie oczyszcza, co najwyżej może poprawić nastrój. Jak dla mnie mogłaby mieć bardziej zwartą konsystencję. Zapach delikatny.

świetna...

świetna maseczka! doskonale oczyszcza nawet bardzo zanieczyszczoną skórę. nawilża - nie wysusza, cera staje się miękka i promienna, widocznie zwęża pory.
po tej, zawsze stosowałam inną oczyszczającą maseczkę i efekt był znakomity.

niestety nie wiem czy jeszcze można ją zdobyć...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemna

Konsystencja maseczki jest idealna - gęsta, kremowa, dobrze się rozprowadza i nie spływa z twarzy. Zapach relaksuje i jednocześnie orzeźwia. Podoba mi się połączenie kojącej melisy ze świeżą, delikatną cytrynką. Działanie peelingujące odczuwam w stopniu zadowalającym jedynie po nałożeniu sporej ilości maseczki. Te "mikrogranulki" to taki bonus producenta, więc nie rzutują specjalnie na moją ocenę.
Co do działania: zmiękcza, wygładza, działa kojąco i relaksuje. Właściwości oczyszczających według mnie nie posiada (z pewnością nie jest to maseczka wszechstronna). Częściowo się wchłania, nie zasycha, resztki łatwo zmyć. Na twarzy pozostaje delikatny, tłustawy film.
Za parę złotych mam całkiem dobry, komfortowy i bardzo wydajny produkt. Oczywiście, że znam lepsze maseczki, ale na pewno nie w tej cenie. Na prawdę warto, zwłaszcza gdy pustka w portfelu...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świąteczny makijaż

porządna

+ przyjemnie pachnie, energetyzująco, pobudza do życia :)
+ głęboko oczyszcza
+ nie podrażnia, nawet przy szorowaniu peelingiem
+ nawilża, łagodzi
+ wygodne opakowanie
+ tania
+ godna polecenia :)

od czasu do czasu warto:)

Używam tego maseczko-pillingu,kiedy sobie o nim przypomnę:d

Zalety:
+ładny zapach
+łagodzi podrażnienia
+delikatnie pillinguje-jeśli ktoś chce złuszczania z prawdziwego zdarzenia,nie będzie zadowolony
+nawilża
+rewelacyjna cena

To raczj maseczka niż pilling.Mimo to-warto wypróbować

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowań

słaba

Zgadzam się z poprzedniczkami, że ta maseczka działa raczej na umysł niż ciało ;) Bardzo podoba mi się jej zapach, jest taki przyjemny i odprężający.. Działania na cerę nie zauważyłam, ani nie oczyszcza, ani nie wygładza, nic. Nie wiem po co upchali tam jeszcze te drobinki. Dla samego zapachu nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Relaksująca

Kupiłam tę maseczkę dość dawno temu po tym, jak zobaczyłam ją w gazecie. Bardzo lubię w niej konsystencję - aksamitny zielony krem, który gładko rozprowadza się na twarzy. Drobinki peelingujące są wg mnie zupełnie zbędne, gdyż tylko delikatnie złuszczają bez większego działania oczyszczającego. Po zużyciu praktycznie całego opakowania (które jest megawydajne) mogę stwierdzić, że ten kosmetyk nie wpływa znacząco na kondycję skóry. Wielkie brawa za to, że nigdy nie podrażnił mojej cery, aczkolwiek działania łagodzącego nie zauważyłam. Po zmyciu skóra jest lekko rozjaśniona, odświeżona i gładka. Maseczka ma bardzo przyjemny zapach, wygodne opakowanie, z którego bez problemu można wydobyć resztki. Cena jest również bardzo zachęcająca, gdyż za całą tubkę zapłaciłam ok. 7zł. Nie wrócę jednak do niej, gdyż po tego typu kosmetyku oczekuję działania. Ot, zwyczajny przeciętniak.

Używam tego produktu od: roku (?)

niezbyt

Maseczka z drobinkami, których prawie nie widać!

Ja działanie peelingującego nie zauważyłam
zapach ujdzie-taki cytrusowy jest
dobrze poprzedniczka napisała- na poprawę humoru,bo nic poza tym
nie oczyszcza
nie złuszcza
rzadka konsystencja

takie nic

Używam tego produktu od:2 miesiące?

słabizna

Do zakupu skusił mnie zapach, i tylko za zapach maseczce należy się jedna gwiazdka - bo faktycznie ładnie, orzeźwiająco, słodko pachnie. Za nic innego gwiazdek dać nie mogę. Nie podoba mi się: kremowa konsystencja, która jest trudna w aplikacji, peelingujące drobinki, które łaskoczą a nie oczyszczają, działanie - a właściwie jego brak. Z moją tłustą, mieszaną cerą maseczka nie zrobiła nic - może oprócz lekkiego stonizowania. Używam, ale jakbym nie używała. Ani rozjaśnienia, ani oczyszczenia ... No nic.
Stosuję codziennie, byle zużyć.

Dla cer bardzo wrażliwych, bezproblemowych - polecam na poprawę humoru (aromaterapia). Cery każde inne działania niech się nie spodziewają.

super

Kupując ją nie spodziewałam się takich rezultatów,skusiła mnie niska cena,teraz mogę polecić ją wszystkim.Najpierw robię dwu minutowy peeling a później zostawiam na 15 minut,towarzyszy mi orzeźwiający zapach. Cera po wszystkim jest wspaniale oczyszczona a przy tym nie ściągnięta,delikatnie rozjaśniona,miła w dotyku,o wyrównanym kolorycie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

super!

dla mnie jest to najlepsza maseczka, świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia, ma delikatny peeling, skóra jest wyraźnie nawilżona i wygładzona po jej użyciu, dobra cena!!

Używam tego produktu od:1 roku

Bardzo dobra maseczka

Maseczka o lekkiej konsystencji ,dobrze sie rozprowadza .ladny zapach ,skora po niej jest delikatniejsza ,oczyszczona i napieta ,nie podraznaia ,warto ja wyprobowac ze wzgledu na bardzo dobra jakosc i niska cene w porownaniu z innymi maseczkami ze sredniej polki i duzo drozszymi.

Używam tego produktu od:2 lat