Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Cena już od 4,26 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated, Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantoin.

Placebo

Odnoszę wrażenie, że jedyne zmniejszenie cieni jakie zauważyłam to efekt placebo/lepszego snu ;)
Krem nie robi z cieniami nic, ale trochę nawilża delikatną skórę pod oczami.
Odnoszę też wrażenie, że zapycha pory na granicy cień-policzek. jak na tak wodnistą i wydajną konsystencję jest lepki i ciężki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278906].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie, nie

Skusiłam się na ten produkt ze względu na cenę.

Plusy:
+cena ok. 6zł
+wydajność

Minusy:
-podrażnia mi oczy
-pozostawia tłustą warstwę
-nie rozjaśnia cieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274906].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilża

Jestem dość zadowolona z tego zakupu. Krem świetnie nawilża skórę wokół oczu. Jako,że pracuję dużo przy komputerze, mam też problem zasinień pod oczami. Czy tu działa? Na mnie tak. Na efekt trzeba poczekać, ale po miesiącu regularnego stosowania cienie zdecydowanie się zmniejszyły. Skóra pod oczami naprawdę wygląda dobrze.
Krem jest wydajny, tani, bardzo delikatny,nie podrażnia. Lubię go stosować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218003].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Zwykły nawilżający krem pod oczy

Jedyny efekt jaki zauważyłam to nawilżanie. Czy jest w tym jakoś super dobry - tego nie wiem, bo nie mam problemów z suchą skóra wokół oczu. Kupiłam, go aby zmniejszył cienie pod oczami i tu się nie sprawdził. Ale nie podrażnia, a mam wrażliwą skórę. Tani i wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1168731].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilża, ale nie rozjaśnia

Jestem całkiem zadowolona z tego kremu. Nie spodziewałam się dobrych efektów, bo mam wyraźne cienie pod oczami, takie geny. Stosuję go od ponad miesiąca rano i wieczorem. Ma delikatny zapach, w zasadzie nie zwracam na niego uwagi. Krem jest wydajny, bo ma wodnistą konsystencję - wystarczy mała kropka by pokryć skórę pod oczami i powieki. Kosztował 6 zł i to cena zachęciła mnie do wypróbowania.

Działanie:
Wyraźnie nawilżył suchą skórę pod oczami. Nie jest ściągnięta, zmniejszyły się worki. Jestem płaczkiem, przez co oczy bardzo mi puchną, często na wiele godzin. Po zastosowaniu kremu budzę się następnego dnia prawie bez opuchlizny, skóra nie wygląda na zmęczoną.

Niestety nie redukuje specjalnie zasinień, może troszeczkę się zmniejszyły, ale nie jest to zadowalający efekt. Nie odpowiada mi też jego wodnista konsystencja, ale sprawdza się gdy oczy są zaczerwienione - przyjemnie chłodzi.

Na pewno nie jest to ideał, ale stosunek jakości do ceny mnie zadowala. Myślę, że sprawdzę pozostałe kremy z tej serii choćby dla uczucia nawilżenia, które pozytywnie mnie zaskoczyło.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152426].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Natłuszcza skórę pod oczami, ale niestety nie rusza cieni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151366].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Krem ma lekką konsystencję a także ładny, subtelny zapach. Całkiem dobre nawilżenie, ale mogłoby być lepsze. Jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037975].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozjaśnia cieni.

Niestety nabrałam się na ten krem drugi raz. Kupiłam ostatnio, ale po kilku użyciach przypomniało mi się, że jakieś 2 lata temu używałam tego samego tylko w innym opakowaniu jeszcze:)

Ale pomyślałam minęły lata może coś się zmieniło w jakości. Niestety nie zmieniło się nic.

Krem nie rozjaśnia cieni absolutnie. Jedynie nawilża delikatnie skórę pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025531].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Kupiłam ten krem ze względu na przystępną cenę, poszukując czegoś do niwelowania cieniów pod oczami, co mogłabym stosować jako bazę do nakładania korektora. Niestety krem się nie sprawdził.

wydajny
cena
można stosować jako nawilżający, żeby potem nałożyć korektor bez obawy o podkreślanie suchych skórek

nie kryje cieni ani ich nie rozjaśnia
słabo się wchłania
nie zauważyłam żadnego specjalnego efektu pielęgnacyjnego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023789].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Moim głównym problemem skóry pod oczami są dość widoczne cienie, koloru szaro-sinego. Miałam nadzieję, że ten kremik chociaż częściowo pomoże mi w walce z zasinieniami.
Po 4 miesiącach regularnego stosowania rano i wieczorem nie widzę tak naprawdę poprawy. Krem poprawnie nawilża (nie jest to super nawilżenie) i szybko się wchłania, dlatego rano po bardzo krótkim czasie można przystąpić do nakładania korektora pod oczy. Z moimi cieniami jednak nie dał sobie rady, dlatego tylko 3 gwiazdki.
Bardziej zadowolone będą z niego osoby, które nie mają większych problemów ze skórą pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022855].usefull || 0 }}% pomocna.