Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Cena już od 4,43 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz uelastycznia skórę. Wygładza drobne zmarszczki.

w porządku

Krem bardzo lekki, w wygodnym opakowaniu i przystępnej cenie. Bardzo wydajny, po dwóch miesiącach stosowania nadal nie skończyłam pierwszej tubki (15ml). Przy regularnym stosowaniu ładnie rozjaśnia okolice oczu, nawilża. Polecam dla osób, które nie oczekują mocnego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568526].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale....

Do zakupu tego produktu skusiła mnie stosunkowo niska cena i obietnica niwelowania cieni pod oczami. Jak się sprawdził? Krem delikatnie nawilża okolice oczu, nie wywołuje podrażnienia i lekko rozświetla. Jednak u mnie nie pomógł w walce z sińcami pod oczami. Jednak dla osób bez takich problemów sprawdzi się zapewne lepiej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563951].usefull || 0 }}% pomocna.

Odkąd pamiętam miałam problem z cieniami pod oczami. Używam kremu od niecałego miesiąca codziennie wieczorem. Już po pierwszym użyciu zauważyłam mniejsze sińce, teraz praktycznie wgl ich nie widać. Jest to mój pierwszy krem tego typu i jestem bardzo zadowolona :D
+ nawilża
+ niweluje sińce
+ szybko się wchłania
+ jest lekki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528031].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Bardzo dobry

Kupiłam ten krem skuszona jego niską ceną ( około 7 złotych za opakowanie). Krem okazał się strzalem w dziesiątkę!

+ lekki
+ dobrze nawilża
+ nie podrażnia oczu
+ nie ma zapachu
+ wygodna aplikacja
+ opakowanie tak wykonane, że można wycisnąć małą ilość kremu
+ dobrze nawilża
+ cena

- nie zauważyłam by cienie pod oczami jakkolwiek uległy rozjaśnieniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507266].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny ;)

Krem faktycznie rozjaśnia cienie (sprawdziłam pewnego wieczoru, kiedy pod jedno oko go nałożyłam, pod drugie nie i na następny dzień skóra była faktycznie lekko jaśniejsza i wydawała się być bardziej wypoczęta). Od tamtej pory używam nieprzerwanie codziennie, muszę jednak zaznaczyć, że nie mam większych problemów z cieniami pod oczami. Używam go ponieważ jest łatwo dostępny, ma zachęcającą cenę, nawilża i dba o delikatna skórę pod oczami ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503606].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatne nawilzenie

Krem ma bardzo ładne opakowanie. Jest delikatny dla skory pod oczami i powiek. Nie podrażnia i nie szczypie. Jest dosc rzadki. Aplikacja jest prosta, dobrze sie wchłania. Nawilza, dosc delikatnie. Jesli chodzi o efekt rozjaśnienia cieni to nie zauważyłam. Możliwe, ze nie dałby rady z moimi powiekami bo mam bardzo wyraźne rzylki. Mysle ze z sińcami pod oczami pójdzie mu lepiej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502766].usefull || 0 }}% pomocna.

Kto by pomyślał!

O dziwo jedyny krem pod oczy, który robi cokolwiek z moimi cieniami i zasinieniami w okolicy oczu (z którymi zmagam się od zawsze - taki typ urody). Zakupiony jako 'zapychacz' okazał się moim prywatnym hitem.
W duecie z Liquid Camouflage od Catrice dają radę zminimalizować mój problem. Jedyny kosmetyk z pielęgnacji Ziaji którego używam regularnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480936].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Mam sucha skórę wokół oczu z tendencja do cieni więc stwierdziłam że krem będzie idealny. Zwłaszcza że zawiera również witaminy A, E, i B5.
Rzeczywiście cienie zrobiły się mniej widoczne, skóra lekko się odzywiła więc spełnił swoje oczekiwania.
Cieszę się że jest to Polska firma która nie wali chemii do swoich kosmetyków skupia się na prostym ale dobrze skomponowanym skladzie. Drugim plusem jest też cena - w tym przedziale nie kupi nic lepszego.
Czasami mam problem z systematycznoscia pielegnowania skóry wokół oczu, może gdybym była 100% sumienna byłby lepszy efekt ale i tak jestem zadowolona.
Starcza na długo, a nawet jakby był mniej wydajny to sądzę że każdego na niego stać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450447].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity

krem zostawia skórę miękką, nawilżoną, lekko świecącą ( co mi odpowiada). pod makijaż niezbyt sie nadaje, nawet przy małej ilosci korektor wygląda mniej korzystnie niz nałozony sam.
wydajność przeciętna, ale za tę cene nie ma co oczekiwać ze starczy na pół roku
polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442406].usefull || 0 }}% pomocna.

jest fajny

fajnie nawilża, szybko sie wchlania, jest tani, wygodny w aplikacji, z cieniami nie robi wiele, ale ogolnie krem za 6 zł, porównywalny z kremami za 50 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423101].usefull || 0 }}% pomocna.