Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz uelastycznia skórę. Wygładza drobne zmarszczki.

Błąd! | KWC
Statystyki:
  • 96 860 aktywnych recenzujących
  • Dodano 76 118 produktów
  • Napisano 1 081 957 recenzji
+ Dodaj produkt + Dodaj Look

Wystąpił błąd!

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbuj później.

Przejdź do strony głównej

jest okej

Generalnie bez szału, nie zauważyłam żeby rozjaśniał cienie, jak jest napisane na opakowaniu, ale ma przyjemną konsystencję i zapach. Nawilża skórę pod oczami, sprawdza się dobrze na noc i zaraz po obudzeniu.

Tani przeciętniak

To nie jest zły kosmetyk. W tej cenie robi znacznie więcej niż można się po nim spodziewać, bo przede wszystkim nie szkodzi.
Nie zauważyłam, by rozjaśniał.
Nie zauważyłam specjalnego nawilżenia
Nie mam problemu ze skórą pod oczami, więc nic innego nie mogłam zaobserwować czy działa przeciwzmarszczkowo.
Nie ma sztucznego zapachu, jest dość wydajny.
Nie porwał mnie jakoś specjalnie. Nie mój hit, ale w tej cenie warty zakupu.

Można polecić

Stosuję go od kilku tygodni na noc.
Jest bardzo tłusty i wystarczy tylko odrobinka .
Od jakiegoś czasu nie mam już siniaków pod oczami. Można powiedzieć że rzeczywiście działa.
Kosztował okolo 5-6 zł.
Jak za taką cene warto go nabyć ;)

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

działa!

Mam genetycznie fioletowe cienie pod oczami. Do tego dochodzi częste niewyspanie, nie zbyt zdrowa dieta i jest nieciekawie. Będąc na zakupach weszłam do sklepu Ziaja i szukałam czegoś pod oczy do młodej skóry. Mam 21 lat, na razie nie mam zmarszczek i nie narzekam na jędrność skóry. Wybrałam ten w sumie nie licząc na to, że coś mi pomoże.
Krem fajnie nawilża skórę. Ma lekką, ale dobrze nawilżającą formułę. Szybko się wchłania. Idealnie nadaje się pod makijaż. Nic się na nim nie waży czy roluje.
Zapewnia mi kilkunastogodzinne nawilżenie. Nie podrażnia oczu. Można go stosować też na powieki. Nie daje efektu mgły, co bardzo cenię nosząc soczewki kontaktowe. Używam go od 4/5 tyg. dwa razy dziennie i widzę, że cienie są naprawdę mniej widoczne. Nadal są, ale nie są już tak wściekle fioletowe. Łatwiej mi je zamaskować a nawet jak tego nie zrobię, to wyglądam ok. Tryby życia i diety nie zmieniłam, więc ten krem jednak działa.
Ja polecam. Nie jest drogi, bo kosztuje maksymalnie chyba z 15 zł a wystarczy na dobre 4 mies.

Warto spróbować

Cienie i ogromne wory pod oczami pojawiły się u mnie wraz z okresem dojrzewania (jakieś 13 lat) i utrzymywały się do 18-tych urodzin. W końcu powiedziałam sobie 'dość' i zaczęłam szukać przyczyny. Nie mam czym się stresować, wysypiam się porządnie, szczęśliwy ze mnie człowiek :), w miarę zdrowo jem i od czasu do czasu nawet uprawiam sport (trzeba dbać o linię, choćby krzywą).
Czytając o chorobach, które objawiają się podkrążonymi oczami odwiedziłam też lekarza i wykonałam wszystkie możliwe badania. Czysto.
Zaczęłam więc rozglądać się za kremem pod oczy. Głównymi kryteriami, które wzięłam pod uwagę były skład i dostępność. Ku mojemu zaskoczeniu większość kosmetyków miała różne dziwne dodatki, np mogące wywoływać raka.
Może więc fajnie działają, ale jak sobie tak pomyślałam, że w wieku 40 lat mogę mieć gładką skórę wokół oczu plus raka w bonusie... No nie.
Do wyboru zostały kosmetyki Ziaji i ekologiczne. Nie przepadam za ekologicznymi (dziwnie się nakładają i są praktycznie nie dostępne w mojej okolicy), a Ziaja ma blisko sklep firmowy, więc postanowiłam spróbować z Ziają. Kupiłam krem bławatkowy pod oczy i przeżyłam lekki szok.
Używam kremu rano i wieczorem, worki są płytsze o jakieś (magiczna liczba z kosmosu) 85%. To znaczy prawie ich nie ma, znajomi mówią, że znikły, ale ja je ciągle jakoś tam widzę. Czarno-czarne plamy są jaśniuteńko sine, tak jaśniuteńko, że radzi sobie z nimi podkład.
Do tego krem fajnie się nakłada, przyjemnie pachnie, jest wydajny. Kosztował jakieś grosze.
Wiem, że kosmetyki Ziaji u jednych działają, u innych nie. Warto zastanowić się nad przyczyną problemów i zająć się nią zanim sięgnie się po jakieś kosmetyki. Jeśli jednak ktoś tak jak ja, nie ma żadnej konkretnej przyczyny problemu, a dotąd zwyczajnie nie pielęgnował okolicy oczu, warto zacząć od Ziaji. Nawet jeśli nie pomoże, nie wydacie na krem majątku.

lubię bławatki

Lubię produkty pod oczy z bławatkiem, bo zazwyczaj dobrze na mnie działają. Tutaj nie ma szaleństwa z działaniem, na pewno nie rozjaśnia jakoś spektakularnie cieni, ale mam cienie dość ciemno-fioletowe i mało produktów radzi sobie z nimi dobrze. Jednak krem polecam, stosuję od kilku miesięcy regularnie - wygodny aplikator, odpowiednia konsystencja, brak zapachu, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nawilża mi okolicę oczu, nawet przy mocnym makijażu nie zdarza mi się przesuszenie. Nie podrażania mi oczu, cena jest naprawdę niska, a wydajność spora, więc warto się skusić, szczególnie jak nie ma się naprawdę mocno podkrążonych oczu.

masakra

kupiłam ten krem z myślą o redukcji cieni pod oczami... i dostałam straszną wysypkę na całej twarzy.. nie polecam pierwszy raz tak jakikolwiek kosmetyk mnie uczulił.

w porządku

Krem bardzo lekki, w wygodnym opakowaniu i przystępnej cenie. Bardzo wydajny, po dwóch miesiącach stosowania nadal nie skończyłam pierwszej tubki (15ml). Przy regularnym stosowaniu ładnie rozjaśnia okolice oczu, nawilża. Polecam dla osób, które nie oczekują mocnego efektu.

Dobry, ale....

Do zakupu tego produktu skusiła mnie stosunkowo niska cena i obietnica niwelowania cieni pod oczami. Jak się sprawdził? Krem delikatnie nawilża okolice oczu, nie wywołuje podrażnienia i lekko rozświetla. Jednak u mnie nie pomógł w walce z sińcami pod oczami. Jednak dla osób bez takich problemów sprawdzi się zapewne lepiej :)

Odkąd pamiętam miałam problem z cieniami pod oczami. Używam kremu od niecałego miesiąca codziennie wieczorem. Już po pierwszym użyciu zauważyłam mniejsze sińce, teraz praktycznie wgl ich nie widać. Jest to mój pierwszy krem tego typu i jestem bardzo zadowolona :D
+ nawilża
+ niweluje sińce
+ szybko się wchłania
+ jest lekki

Bardzo dobry

Kupiłam ten krem skuszona jego niską ceną ( około 7 złotych za opakowanie). Krem okazał się strzalem w dziesiątkę!

+ lekki
+ dobrze nawilża
+ nie podrażnia oczu
+ nie ma zapachu
+ wygodna aplikacja
+ opakowanie tak wykonane, że można wycisnąć małą ilość kremu
+ dobrze nawilża
+ cena

- nie zauważyłam by cienie pod oczami jakkolwiek uległy rozjaśnieniu

Przyjemny ;)

Krem faktycznie rozjaśnia cienie (sprawdziłam pewnego wieczoru, kiedy pod jedno oko go nałożyłam, pod drugie nie i na następny dzień skóra była faktycznie lekko jaśniejsza i wydawała się być bardziej wypoczęta). Od tamtej pory używam nieprzerwanie codziennie, muszę jednak zaznaczyć, że nie mam większych problemów z cieniami pod oczami. Używam go ponieważ jest łatwo dostępny, ma zachęcającą cenę, nawilża i dba o delikatna skórę pod oczami ;)