Płukanka ziołowa do włosów rozjaśniająca

Płukanka ziołowa do włosów rozjaśniająca

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płukanka z ziół wzmacnia cebulki włosów, pobudza wzrost, podkreśla naturalny kolor włosów. Regularne stosowanie płukanki zapobiega wypadaniu, pielęgnuje włosy i łagodzi podrażnienia skóry głowy.

• Chamomillarecutita,
  • Cympobogon Schoenanthus,
  • Betula Alba,
  • Equisetum Arvense,
  • Arctium Lappa Extract

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 20

Skuteczna

Płukankę kupiłam przede wszystkim z uwagi na obecność korzenia rzewienia w niej. Czytałam o koloryzacji sproszkowanym korzeniem rabarbaru, ale wolałam sprawdzić na początek właśnie w płukance, którą kiedyś jakaś dziewczyna kupowała przede mną w sklepie ziołowym. Na moich włosach po hennie i z odrostami po wcześniejszej farbie Herbatint wyrównuje koloryt, nadaje im złotych refleksów
Zalety:
- naturalna, tylko składniki roślinne
- delikatna
- odżywia włosy
- rozjaśnia je stopniowo
- niska cena (ok. 6 zł)

Wady:
- mała ilość saszetek (18 szt.), używa się po 3 na jedno płukanie, a przy długi włosach podwójną ilość.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924292].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 77

Hmm

Nie specjalnie przepadam za ziołowymi płukankami, ze względu na z natury suche włosy, ponieważ z reguły wiem, że zioła mogą jeszcze bardziej pogorszyć ich stan. Tutaj jednak chciałam sprawdzić działanie rozjaśniające, które rzekomo po systematycznym stosowaniu ma zaistnieć.
\\nMiałam dwa kartoniki toteż starałam się zużyć je mniej więcej systematycznie, z reguły 2 razy tygodniowo, przygotowując napar zgodnie z zaleceniem producenta (co było trochę uciążliwe), przeznaczając go oczywiście na ostatnie płukanie.
\\nPłukanka chyba rzeczywiście nieco rozjaśniła mi włosy albo był to wyłącznie efekt placebo.. w każdym razie wydaje mi się, że odrobinkę, o pół tonu, gdzieniegdzie się udało, a zaznaczam, że do najprostszych zabiegów to nie należy. Włosy po zastosowaniu nie były przesuszone, ale miałam wrażenie, że są jakby nieco lepkie w dotyku, czego szczerze nie znoszę.
\\nNie jestem pewna czy efekty, które osobiście uzyskałam warte są zachodu.. Nie chodzi o pieniądze, bo płukanka jest tania, ale o to całe przygotowanie naparu i czas studzenia go. Nie zawsze znajdzie się wystarczająco czasu na takie zabawy.
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705233].usefull || 0 }}% pomocna.