ColorStay, Lashcolor Mascara (Trwały tusz wydłużający)

ColorStay, Lashcolor Mascara (Trwały tusz wydłużający)

Tusz do rzęs o przedłużonej trwałości. Unikalny, 3-fazowy system zapewnia łatwe nakładanie. Wosk pszczeli wzmacnia rzęsy i zapewnia im elastyczność. Polimery wzmacniają rzęsy. Utrwala się w ciągu 90 sekund. Nie rozmazuje się i nie kruszy. Rzęsy są mocniejsze, dłuższe i grubsze.
Dostępny w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

ok

Dla mnie prawie każdy tusz jest taki sam, a używam ich od święta bo mam naturalne czarne rzęsy:)
Więc osypuje się niestety troszkę i delikatnie skleja rzęsy, co da się przeżyc.
Dla mnie ani rewelacja ani kompletna porażka - ot taki sobie.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

trwały i naturalny efekt

Colorstay Mascara ma przede wszystkim znakomitą szczoteczkę, która bardzo dokładnie rozdziela rzęsy, a każda z nich zostaje pokryta warstwą tuszu. Mimo to makijaż jest bardzo naturalny, przy jednej warstwie i wprawnym nałożeniu niemal niewidoczny. Nie polecam fankom długaśnych i mocno podkreślonych rzęs, mascarą Revlon po prostu nie uzyskamy spektakularnego efektu.
Trwałość tuszu oceniam na 4, mimo iż dobrze trzyma się na rzęsach przez cały dzień, w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego jednak nieco odbija się na powiekach.
Nie podrażnia i nie uczula.
P.S. Jest wydajny, ale dosyc szybko wysycha.

Używam tego produktu od:używałam

3 gwiazdki to i tak dużo

Efekty dość mizerne, jeśli się lubi widoczny makijaż i konkretny rysunek oczu. Ja lubię, więc nie byłam zachwycona. Jesli chodzi o trwałość, to, przysięgam, Miss Sporty spisała się o niebo lepiej!!! To właśnie na nią zamieniłam ten tusz i wcale nie żałowałam. Trzy gwiazdki dla Revlona za zupełnie przyzwoity tusz, minus jedna za niekorzystną proporcję jakości do ceny i rozczarowującą trwałość, plus znowu jedną z sentymentu do mojej ukochanej firmy, a zwłaszcza dla serii colorstay ;) (ten tusz to niechlubny wyjątek)

Jak makijażem powiększyć usta

dobrze sie trzyma

bardzo dobra szczoteczka i bardzo trwały efekt. maskara spokojnie utrzyma sie caly dzien bez poprawek (chyba ze mamy przed soba jakis nadmierny wysilek). Dobrze sie zmywa. Zgodze sie jednak z opinia ze na szczoteczke za duzo sie nabiera i ze efekt jest naturalny. Ale dla kobietek ktore zaczynaja swoja przygode z mascarami, albo lubiacych naturalny efekt bedzie w sam raz.

niezły

Ma przede wszystkim dobrą szczoteczkę, która idealnie roczesuje rzęsy. Sam tusz jest przeciętny-średnio wydłuża, pogrubia , nie podkręca. Tylko lekko podkreśla rzęsy. Prawdę mówiąc kiedy go używałam(troche temu), nawet nie wiedziałam, ze jest wodoodporny:-) Jakoś nie zauważyłam-bardzo dobrze zmywał się wodą;-) Hmm, wiara czyni cuda-zdaje się, że ignorancja także;-)<BR>Podsumowując-przeciętny tusz z rewelacyjną szczoteczką.

Oceniam na 1.00

Kupiłam tą mascare ze względu na wodoodporność.Tusz jest co prawda wodoodporny ale rozpłynął mi się na rzęsach pod wpływem ciepła i wyglądałam jak miś koala lub jakby bił mnie mąż ( to chyba trafniejsze określenie mojego wyglądu ).Nie mogę tego zakupu zaliczyć do udanych - szczoteczka nabiera za dużą ilość kosmetyku co znacznie utrudnia jego nałożenie i powoduje sklejenie się rzęs przy nie precyzyjnym nanoszeniu mascary, tusz dość szybko kruszy się i osypuje. Dziwie się, że inne dziewczyny są tym produktem zachwycone ( może trafiłam na tusz przeterminowany ).Opakowanie jest raczej przeciętne. Nie polecam.

Oceniam na 4.00

bardzo dobra maskara , rzesy sa ladnie rozdzielone(moze to zasluga szczoteczki:))lekko pogrubione :))dajac efekt naturalnosci ,i co najwazniejsze tusz zostaje tam gdzie powinien przez dlugi czas:))jedna gwiazdke odejmuje za ilosc tuszu na szczoteczce-troche za duzo:(

Oceniam na 4.00

Jestem zachwycona tą maskarą. Trzyma się na rzęsach idealnie. Ale jeżeli komuś zależy na mocnym wydłużeniu rzęs nie będzie zadowolony. Daje delikatny, naturalny efekt.<BR>