Rosarium, Tonik z płatków róż

Rosarium, Tonik z płatków róż

Tonik do twarzy z serii Rosarium to w 100% wyciąg z płatków róży damasceńskiej. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu cery. Działa przeciwzmarszczkowo, nawilża, wygładza, ściąga pory, łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę zmęczonym, zaczerwienionym oczom. Szklana buteleczka schowana jest w estetycznym, białym pudełeczku z charakterystycznym logo róży.

Cena: ok. 45 zł / 100 ml

Nie byłam zadowolona

Tonik nie jest tani ale żadna rewelacja. Jakoś szczypała mnie po nim skora i musiałam bardzo uważać na oczy czego nie robie przy innych tonikach. Właściwie ani nie nawilża ani nic specjalnego nie robi. o wiele lepsze sa toniki z kwasem hialurynowym i tańsze.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Na razie tonikowe KWC

Właśnie skończyłam jego pierwszą buteleczkę. Jest to najlepszy tonik, jaki do tej pory miałam okazję używać.

Stosowanie tego kosmetyku to prawdziwa przyjemność: zapach róż jest bardzo wiernie oddany i działa odprężająco :). Tonik wsiąka w moją skórę natychmiastowo. Sprawia, że staje się ona miekka i delikatna, dobrze przygotowana na przyjęcie kremu.

Jest bezbarwny, wydajny i nie pieni się przy aplikacji, czego w wielu innych tonikach po prostu nie cierpię :/ .

Mimo tego, iż postanowiłam go ogłosić moim tonikowym KWC muszę odjąć z oceny jedną gwiazdkę. Jeden jedyny raz podrażnił mi skórę wokół oczu: była wtedy bardzo przesuszona, myślałam, że pomoże... Niestety skóra zareagowała żywym ogniem :/.

Doskonały

To najlepszy tonik jaki kiedykolwiek używałam. Jest fantastycznie delikatny, można i trzeba aplikować go również na skórę wokół oczu.
Nawilża, odświeża, przygotowuje skórę na przyjęcie innych preparatów pielęgnacyjnych.
Fascynujący różany zapach sprawia, że tonik ma również działanie aromaterapeutyczne i aplikowanie go jest prawdziwą rozkoszą.
Jeśli ktoś lubi róże to juz sie chyba z tym tonikiem nie rozstanie :)

Manicure - mat i błysk

uzależnia na zawsze

Przede wszystkim zniewala i UZALEŻNIA NA ZAWSZE upojnym zapachem. A jakby tego było mało jest niezwykle delikatny, nadaje się nawet do przemywania oczu - cudowny kompres na zmęczone powieki dla zagorzałych wizażystek po godzinach buszowania na forum ;-). Dobry chyba dla każdej cery, idealnie łagodzi cerę wrażliwą i tłustą, podrażnioną kosmetykami przeciwtrądzikowymi.

rewelacja

Ojjj, co za cudo :) trafiłam na niego dzięki Biochemii, i bardzo się z tego powodu cieszę :) Ma działanie wręcz rewelacyjne - nwilża, oczyszcza, mam wrażenie, że też dezynfekuje. Początkowo zapach mnie drażnił, po jakimś czasie uzależnił :) Świetnie działał na skórę, mam wrażenie, że wręcz go spijała. Nadaje się przy kuracji kwasami, retinoidami, podrażnieniu alkoholem itp - nie podrażnia, ale łagodzi. No, i jest w 100% naturalny - takiej listy "ingredients" jeszcze nie widziałam (jeden składnik :) ). Będę szukać i NA PEWNO kupię jeszcze.
Nie wiem tylko, czy aby firma nie zaprzestała produkcji - bardzo ciężko jest go dostać.

Bardzo dobry

Kupiłam ten tonik na fali dzikiej namiętności do wszystkiego co różane. Już przy zakupie czekała mnie miła niespodzianka, bowiem tonik nie kosztuje już 50 zł, tylko ok. 30 (kupiłam w Douglasie za tzw. cenę urzędową Dermiki, żadna tam promocja). Postanowiłam używać go tak, jak nauczyłam się przy Euderminie, czyli wylewam odrobinę na dłoń (ten otworek rzeczywiście okropnie mały) i chlup na buzię. Tonik jest bardzo łagodny (używałam go nawet w okresach silnej nadwrażliwości cery i nie szkodził, a wręcz uspokajał skórę). Lekko nawilża, a cera po użyciu staje się taka aksamitna w dotyku. Czyli robi dokładnie to, czego oczekuję po tego typu produkcie. Rzeczywiście przepięknie pachnie różami, co czyni jego używanie jeszcze przyjemniejszym. Bardzo polecam, ten kosmetyk nikomu krzywdy nie zrobi, a bardzo przyjemnie się go używa. Sposób w jaki go aplikuję sprawia, że tonik jest niesamowicie wydajny: używam go już chyba przeszło dwa miesiące, jeżeli nie dłużej i mam jeszcze połowę butelki. Bardzo polecam!

Lubię!

Bardzo mni się ten tonik podoba! Przecudny zapach i elegancka buteleczka to najmniejsze z jego plusów. Łagodnie oczyszcza i nawilża skórę, po prostu czuję się po nim znakomicie. Z pewnością kupię jeszcze ten produkt i to wielokrotnie.

pół na pół

Produkt, którego każdej zalecie towarzyszy wada. Właściwości: nie podrażnia, przyjemnie wygładza, ale bez rewelacyjnych efektów. Zapach: nie drażni, ale w tle jest jakaś nuta, która nie pozwala uznać go za przyjemny; niby różany, ale z jakimś fałszem. Opakowanie: dobrze, że szklana butelka (to zawsze budzi zaufanie, szczególnie w przypadku produktu reklamowanego jako naturalny), ale optycznie i praktycznie niedopracowana. Cena: nie może być niska, jeśli jest to prawdziwa esencja z płatków róż, ale przy płaceniu naprawdę boli. I w ten oto sposób pozostanę przy toniku wzmacniającym Forte Inter Erisu.

Rozkoszny!

Kręciłam się wokół tego toniku już od strasznie dawna. Kusił mnie ale postanowiłam kupić go podczas weekendowych obniżek w Galerii Centrum :D To świetny kosmetyk, bardzo mi się podoba - przede wszystkim to, tak jak słusznie zauważyły wizażanki - sama natura: w składzie nie ma żadnych obco brzmiących składników, jest jeden składnik - 100% esencji różanej. Mi się zapach podoba w butelce, na skórze jakby mniej, przyjemnie relaksuje. Sam tonik jest łagodny i nieinwazyjny, znakomicie sprawdza się na mojej mieszanej i skłonnej do zanieszczyszczeń skórze. Bardzo dobre oczyszcza, usuwa resztki makijażu, ściaga pory. Lekko nawilża i naprawdę poprawia koloryt skóry - z dnia na dzień buzia coraz ładniejsza, czysta, świetlista! Przykrych niespodzianek na twarzy brak :) Jestem nim naprawdę zachwycona ale nie jest to produkt bez wad!
Przede wszystkim - cena jest jakoś mało przyjazna - 50 zł za 100 ml to dużo. Zwłaszcza ze tonik bynajmniej wydajny nie jest (albo ja taka nieekonomiczna!). Butelka niby piękna, cudnie się prezentuje na półce, ale przyprawia mnie o drżenie serca bo się boję że kiedyś w końcu mi się wyslizgnie z ręki (a kształt ma ku temu sprzyjający) i wpadnie z hukiem do umywalki (oczywiście rozbijając sie w drobny mak). Ten otwór mnie też doporowadza do szału - jest z mały, trzeba długo potrząsać butelką żeby zmoczyć wacik porządnie. Ogółem - sam produkt świetny, ale opakowanie nie do końca dopracowane... Wolałabym, żeby Dermika wlała ten tonik to butelki o pojemności 200ml i zażądała za niego 100 zł, bo taka mała pojemność mnie drażni.

Suuuper!

Przyznaje, ze kupilam ten tonik tylko ze wzgledu na to, ze w nazwie ma "różany"- choruje ostatnio na punkcie zapachu roz :D

W opakowaniu tonik pachnie odrazajaco- mdląco i sztucznie. Na szczescie na skorze zapach zamienia sie w czysto rozany- co za wspanialy aromat! :) Nie za bardzo wiem, jakie zadanie ma spelniac ten kopsmetyk. Ja nie zauwazylam, zeby jakos specjalnie nawilzal czy tonizowal skore. Ale na pewno nie podraznia mojej wrazliwej cery, nie wysusza, swietnie odswieza. I to odswiezanie + piekny relaksujacy rozany zapach jest dla mnie najwazniejsze. Innych wlasciwosci jak dotad nie zauwazylam...
Butelka jest dosc estetyczna, ale na pewno niepraktyczna- trudno wylac chocby odrobine plynu na wacik, zeby sie udalo trzeba nia dosc dlugo potrzasac. Mysle, ze np. atomizer bylby 100x lepszym rozwiazaniem.
Ogolnie okej, ale bez sensacji. No i cena (zaplacilam 49zl) za tak niewielka ilosc (100ml) jest zbyt wysoka.

--------------
20.07.2004
Po kilku dniach kajam sie i bije poklony, bo tonik jest jednak bardziej niz tylko ok. Nie wiem co on robi i jak to robi, ale skora na mojej buzi z dnia na dzien staje sie coraz gladsza, zdrowsza, bez zadnych wypryskow i podraznien. Jak dotad ŻADEN tonik mi nie pasowal- a to mialam uczulenie, a to cala mordka w pryszczach, a to suche placki sie robily. Tutaj- nic takiego negatywnego nie zaobserwowalam. Uzywanie go to czysta przyjemnosc :)

-----------------
28.10.2004
To jest jednak TONIK WSZECHCZASÓW!!! Z czystym sumieniem zmieniam ocene na 5*

najlepszy

Delikatny, działa aromaterapeutycznie, koi buzię, świetnie sprawdza się w przypadku mojej wrażliwej, mieszanej cery, a dodatkowo koi zmęczone oczy.

sama natura!

Tonik jest po prostu rewelacyjny! Jego skład to wyłącznie wyciąg z płatków róż, czyli tzw. "aqua rosa". Do mojej tłustej cery nadaje się znakomicie - skóra jest wygładzona, delikatna, lekko napięta. Nie zostawia wrażenia "lepkości". Ślicznie pachnie, można powiedzieć, że działa też aromaterapeutycznie- poprawia nastrój i uspokaja. Nie zawiera alkoholu ani innych środków chemicznych, więc myślę, że do suchej skóry też będzie znakomity. Dałam go trochę poużywać mojej mamie - sucha, alergiczna skóra, po 50-tce - i także jest bardzo zadowolona. Jedyna wada to cena - no ale cóż, teraz "czysta natura" jest drogocenna, oraz mniejsza niż zazwyczaj pojemność - tylko 100 ml. Mimo to sądzę, że tonik wart jest swojej ceny.