Magic Cream Powder (Cień w kremie)

Magic Cream Powder (Cień w kremie)

Kremowy cień. Łatwo się rozprowadza. Może slużyć jako rozświetlacz do ust, oczu oraz policzków. Nadaje śliczny, subtelny efekt rozświetlenia. Może służyć jako cień lub rozświetlacz łuku brwiowego. Policzkom nadaje ładny polysk /nie mylic z tłustym świeceniem!!!/, a na ustach w połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem wygląda też w porządku, choć efekt nie jest zbyt trwały.

Cena: ok. 20 zł

Gorąco polecam!

Ja osobiście używam go jako podkładu pod cienie. Dzięki niemu cienie utrzymują się przez 8 godzin. Można go także używać jako róż do policzków - bardzo ładnie rozświetla i nadaje fajny różowy kolor. I najważniejsze jest bardzo wydajny - mam go od roku, co prawda nie używam go dzień w dzień, ale wydajny jest.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze używam

Lubię

Cień o wszechstronnym zastosowaniu. Ja najczęściej uzywam go tradycyjnie czyli na powieki rozświetlając nim matowe cienie - mam złotą wersję tego kosmetyku. Nadaje sie też na policzki, pokusiłabym się też nałozyć go na dekold w sytuacjach balowo-imprezowych. Całkiem trwały, super wydajny. Niczym jednak mnie niezachwycił. Kolejny bajer w kosmetyczce.

super

Czegos tu nie rozumiem mam wlasnie ten produkt w rece a nawet dwa o roznych odcieniach kupuje je w niemczech i na odwrocie pisze ze owszem jest on do twarzy "Face and Body" ale ponizej pisze ze "Don't use as eyeshadow" czyli nie uzywac jako cieni wiec niewiem czy na polskich produktach tej firmy tego nie pisze czy jak inaczej mam to rozumiem. I faktycznie kazde z was maja problem co do stosowania do oczu moze byc uzywany jako cien pod same brwi ale nie na calosc same zauwazylyscie a u mnie to pisze ze nie jest to do tego.Ladnie wygladaja np ramiona i rece plus dekolt posmarowane tym wystarczy musnac a efekt jest super na jakies imprezy wieksze uroczystoscie lsni sie posrod innych skora jest migoczaca ale nie jakby to byl brokat poprostu jest to efekt bardzo delikatny.Pozdr.

Świąteczny makijaż

Naprawdę wszechstronny:)

Świetny kosmetyk. Podoba mi się opakowanie, proste i poręczne, chociaż powiedzmy szczerze że Manhattan przyzwyczaił nas do bardziej wyrafinowanych;). Mogłoby być tylko odrobinkę większe, bo pod siłą naporu czy to palca, czy odpowiedniego aplikatora cień trochę unosi się przy krawędziach, a mnie osobiście wkurza gdy cały czas to bezbarwne szkiełko na górze jest przybrudzone. Ale może głupio się czepiam:)
Kosmetyk naprawdę nadaje się zarówno na oczy, usta jak i policzki. Ale po kolei:
- na oczach (bo chyba to jest tu najważniejsza kategoria, jako że zgłaszany przy cieniach do oczu;) ):
kosmetyk daje się rozprowadzać bardzo równo, wygląda naturalnie (mam ten różowy odcień widoczny na zdjęciu powyżej), ładnie rozświetla oko. Może tylko to że jest trochę tłustawy, ale w przypadku akurat tego kosmetyku mi to nie przeszkadza (odniosłam wrażenie, że ta "tłustość" nie jest spowodowana tym, że ma tak po prostu być, jako że kremowa konsystencja nadaje się do wszystkiego (oczy, usta, policzki) ale jest spowodowana tylko i wyłącznie składnikiem pielęgnującym) - moje oczy bardzo dobrze się w nim "czują". Niestety szybko "zmywa się" z powieki
- na policzkach - pięknie rozświetla i pielęgnuje skórę, nie daje tłustego połysku, tylko właśnie taki kremowy z delikatnymi, połyskującymi drobinkami, nie ściera się, wygląda dobrze przez cały dzień
- na ustach - daje matowy (!), no może tylko odrobinkę satynowy efekt, ale powinien być nakładany raczej na bardziej tłustą pomadkę nawilżającą (w przeciwnym wypadku może nieestetycznie zasychać przy wnętrzu ust);
nakładany na błyszczyk znika, tak jakby go wogóle nie było, mi osobiście nie podobał się akurat ten efekt. Ładnie rozświetla kolorowe pomadki, ale tutaj też się tyczy to zastrzeżenie że muszą mieć raczej tłustą konsystencję (jak np. Botanicals Avonu)
UIlość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Magiczny:)

Musze przyznac, ze kupilam go pod wplywem chwili, a potem dlugo nie mogla sie do niego przekonac. Ale w koncu modne sa blyszczace policzki jakby z porcelany, wiec postanowilam dac mu szanse... Od tej pory nie wyobrazam sobie naturalnego makijazy bez niego!!!:) To fakt, ze niesprawdza sie(tak jak obiecuje producent) w roli blyszczka(jest za suchy) i cienia do powiek(jest za tlusty), ale jako roz i rozswietlacz jest wspanialy. Magiczny!!

przyjemny

Miałam taki zakręcony, fioletowo różowy. Ma specyficzną, sucho tłustą konsystencję. Dobrze, równomiernie się rozprowadza. Ciekawy jako cień, niestety, dość szybko zbiera się w załamaniu powieki. Usta wysusza. Najlepszy jest na policzki, a i to nie do każdej cery. Na tłustej daje po paru godzinach nieprzyjemne uczucie tłustości i niezdrowy blask. Ale do suchej i normalnej, a także przy możliwości częstych poprawek daje ciekawe efekty.

Policzki tak- oczy nie

Mam srebrny kolorek. Opakowanie przyzwoite, raczej nie było tutaj miejsca dla inwencji projektanta ;) Ma taką sucho-tłustą konsystencję, nakładam go albo palcem albo pędzlem, najczęściej kości policzkowe, ponieważ do zdobienia oczu raczej się nie nadaje, wałkuje się w zastraszającym tempie, a później po prostu zaczyna znikać. 3 gwiazdki - mimo tego wałkowania, fajnie rozświetla.

Pomysłowy

Tak jak poprzedniczka uzywam koloru rozowego - z tym, że glownie jako cienia do powiek. Lubie ten kosmetyk za funkcjonalnosc: zajmuje tylko odrobinke miejsca w kosmetyczce - a mozna nim umalowac oczy, policzki i musnac usta :) Efekt nie jest może spektakularny - ale poprawny.Jest to kosmetyk niesamowicie wydajny - uzywam go od ponad 2 lat - a z pudeleczka niewiele ubylo - i co wiecej wcale sie nie wysusza.Jego zdecydowana wada (uzasadniajaca zabranie **) jest mala trwalosc - a przede wszystkim obrzydliwe "wazenie sie" na powiece: juz po dwoch, trzech godzinkach jest tylko w zaglebieniach powieki a nie na jej powierzchni :(

w sumie ok

Miałam blady róż używałam go jako cienia i do podkreślenia policzków czasem. Ładne kolorki to po pierwsze pastelowe i jest wybór. Efekt ejst pudrowo-metaliczny, taki troche aksamitny. Kosmetyka ma tłustawo-sucha konsystencję. Jest bardzo wydajny. Z trwałością tak sobie 4-5 godzin i mamy kosmetyk w załamaniu powieki a nie na powiece. Ogólnie ok.