Sauber, 7 dni Deo Krem, Hypoalergiczny dezodorant w kremie

Sauber, 7 dni Deo Krem, Hypoalergiczny dezodorant w kremie

Sauber 7 dni to dezodorant w kremie o długotrwałym działaniu - jednorazowe nałożenie kremu skutecznie i czynnie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu przez 6/7dni.
Jest bezpieczny, ponieważ nie hamuje procesu naturalnej perspiracji, ale oddziaływuje na bakterie na skórze, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.
Reguluje nadmierne pocenie, zachowuje swoją skuteczność dezodorującą nawet po częstych prysznicach i kąpielach.
Dzięki zawartości ceramidów oraz kompleksu wyciągów roślinnych chroniących skórę, nie zakłóca fizjologicznej równowagi skóry.
Ma neutralny zapach; jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet; może być stosowany równocześnie z dezodorantami osobistymi.

gęsta mazia 2/3 gwiazdki

Zapach ma delikatny, prawie niewyczuwalny. Niestety jest to bardzo gęsty krem, który trzeba wycisnąć na dłoń i wysmarować pachy. Nie jest to wygodne, tym bardziej, że krem źle się rozprowadza i maże, opornie się wchłania i nawet po wchłonięciu zostaiw biały nalot na skórze. Działanie przeciwpoceniu raczej bez zarzutu - w 6 dniowe działanie nie wierzę, ale na codzień się sprawdza. Gdy było chłodniej, sprawdziłam, że działa do 3-4 dni. Ale latme zapewne nie, poza tym przez te ślady nie można włożyć bluzki na ramiączkach. nie kupię go więcej, bo nie lubię się babrać w takim paskudztwie.

Używam tego kosmetyku z przerwami od lutego / ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

można spróbować

Antyperspirant:
-przyjemnie, aczkolwiek troszkę zbyt intensywnie pachnie (bardziej damsko niż męsko, więc nie wiem, czy panowie by go polubili;))
- nie brudzi ubrań, ale tylko pod warunkiem odczekania paru (jak dla mnie długich) chwil aż się wchłonie
- mimo wszystko zostawia delikatną białą, pudrową warstewkę na skórze, więc stosowanie go w cieplejsze pory roku odpada
- ma kiepską tubkę bez żadnego aplikatora, więc nie pozostaje nic innego, jak wycisnąć trochę kremu na łapkę i wsmarować
- jest w formie kremu :) ale dość tępego :( przez co jego wsmarowywanie jest czynnośćią pracochłonną
- jest mało wydajny
- nie ogranicza nadmiernego pocenia tak, jak zapewnia producent: mimo codziennego (!!) stosowania (jednorazowe użycie nie starczało mi nawet na 2 dni, a co tu mówić o 6 czy 7) zawsze pod wieczór pachy były lekko wilgotne i dało się wyczuć leciutką woń potu (a niby miało jej nie być:()
- jest dość tani i myślę, że mimo wszystko można spróbować (może tylko ja jestem tak oporna na jego działanie)
- stanowi dobrą alternatywę dla tych, którzy nie chcą bądź nie mogą używać Etiaxilu lub Antidralu (może nie chroni tak, jak one, ani tak, jak zapewnia producent, ale z drugiej strony i tak wg mnie działa najlepiej ze wszystkich pozostałych antyperspirantów)

Używam tego produktu dzień w dzień od 2 tygodni i chyba mam już dość, poddaję się - wracam do Etiaxilu / Ilość zużytych opakowań: znaczna część z pierwszego