Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask'

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask'

Szampon Timotei z wyciągiem z alpejskich ziół wzmacnia włosy i wydobywa i blask.To opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku. Dodaj swoim włosom energii i witalności dzięki nowemu Timotei z Różą z Jerycha. 0% parabenów.

Taki super to on nie jest

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze się spłukuje

minusy:
- słabo oczyszcza
- słabo się pieni

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
+ szeroka dostępność
+ ładne opakowanie
+ wygodna zakrętka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607916].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Bardzo lubię ten produkt. Ma lekką konsystencję, a włosy po jego użyciu są pełne objętości. Dodatkowo włosy nie są przesuszone. Przy regularnym używaniu zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów. zaczęły być nawilżone, pełne blasku i pięknie się układają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564706].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutki

Tak jak tu już pisano, mnie też swędzi po nim głowa. To dosyć uciążliwe i sprawia, że czuję się niekomfortowo. Nie czułam tego przy używaniu poprzedniego szamponu. Zauważyłam też że skóra głowy mi się łuszczy i włosy częściej przetłuszczają. Bardzo dziwna sprawa bo szampon dedykowany jest do włosów normalnych i taki proces nie powinien mieć miejsca.
Ma z pewnością plusy. Jest bardzo wydajny, przyjemnie się pieni i delikatnie oczyszcza. Włosy są po nim miękkie, bardzo przyjemne w dotyku. Bardzo dobrze pachnie! i zapach na włosach utrzymuje się kilka dni.
Miła dla oka butelka i zamknięcie dzięki któremu w łatwy sposób można dozować ilość produktu stosownie do potrzeb. Bardzo lubię takie "klikane" otwarcia. Skład bez parabenów też na plus.
Natomiast ja nie jestem w stanie ich zaakceptować, gdy przeszkadza mi uczucie świądu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533156].usefull || 0 }}% pomocna.
WŁOSY lokówka

Często do niego wracam...

Szampon ma dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o jasno-zielonym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach określiłabym jako świeży, przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: powyżej 5: 250 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517806].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Plusy:
-fajnie pachnie,
-dobrze się pieni i łatwo spłukuje,
-uczucie czystości na włosach,
-po użyciu włosy są miękkie i delikatne

Minusy:
Swędziała mnie głowa- mam tak z większością szamponów. Dałam mu szansę, 2 tygodnie, myslałam, ze musze się przyzwyczaić- nie pomogło, oddałam koleżance. Polecam wszystkim dziewczynom, które nie mają wrażliwej skóry głowy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481581].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem ok

Fajny niedrogi szampon. Dobrze myje włosy, fajnie się pieni, przyjemnie pachnie. Wygodna butelka, można go kupić w wielu marketach, jest w każdej drogerii. Włosy po umyciu są gęste, puszyste, świeżutkie i pięknie pachną. Jedyny minus jest taki, że troszeczkę plącze włosy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474641].usefull || 0 }}% pomocna.

ODŚWIEŻA I DOCZYSZCZA

Tego szamponu używałam aby dogłębnie doczyścić włosy, np po maskach. Włosy po umyciu nie są tępe, łatwo się rozczesują, ładnie pachną, lecz nie na długo. Byłam zadowolona, myślę, że jeszcze do niego wrócę. Dość wydajny, czemu z pewnością sprzyjało niespotykane w szamponach opakowanie typu click.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459092].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry szampon!

Zazwyczaj używam szamponów z apteki, ale ostatnio kupiłam ten i jestem zaskoczona. Włosy po nim są miękkie, miłe w dotyku, bardzo dobrze się pieni, nawet bez użycia odżywki były bardzo miękkie. Opakowanie jest bardzo wygodne. Na plus jest także dostępność, cena oraz jego zapach. Na minus jest zdecydowanie skład. Wydaje mi się, że nie kupię ponownie, ponieważ normalnie korzystam z innych szamponów, ale ten jest bardzo dobry!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442736].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry szampon

Szampon bardzo mnie zaskoczył ze względu na swoje działanie ale i skład, nie jest taki zły, jest sporo ekstraktów na wysokim miejscu np. z szałwii, która działa przeciwzapalnie i bakteriostatycznie więc duży plus :)

+ cena
+ ładna butelka, widzimy ile mamy produktu
+ zapach, bardzo świeży, przyjemny dla nosa :)
+ gęsta konsystencja
+ dobrze się pieni
+ włosy są oczyszczone, pełne blasku
+ nie podrażnia skalpu
+ nie powoduje łupieżu
+ nie obciąża

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385286].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego...

Szampon kupiłam w Auchan za ok. 5zł. Szukałam czegoś lekkiego, co oczyści włosy i zmniejszy ich przetłuszczanie Zimą. Ma gęstą, bogatą konsystencję. Pieni się bardzo obficie. Nie powoduje wypłukiwania koloru (farbuję na czerń).
Niestety dla mojej wrażliwej skóry głowy jest za mocny.
Ogólna ocena- 3+, zwyczajny szampon do codziennego użytku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381781].usefull || 0 }}% pomocna.