Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask'

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask'

Szampon Timotei z wyciągiem z alpejskich ziół wzmacnia włosy i wydobywa i blask.To opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku. Dodaj swoim włosom energii i witalności dzięki nowemu Timotei z Różą z Jerycha. 0% parabenów.

Dobry szampon i to z Biedry!

Pomimo rozczarowania szamponem z kokosem postanowiłam dać mu szansę. Szampon dobrze myje moje włosy. Potrzebuje szamponu do codziennego stosowania, a ten szampon sprawdza się świetnie

Całkiem, całkiem

Jest to calkiem przyzwoity szampon. Nie robi niewiadomo jakich cudów z moimi włosami, po prostu je doprowadza do czystosci. Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Jest w porządku. Warty swej ceny.

Przeciętniak, zwykły szampon od tak który w miare ładnie pachnie

....czyli tak jak w tytule, średniak,przeciętniak, cena dobra bo jest to tani produkt. Jednak zużyłam,wypróbowałam, raczej więcej nie kupie. Jedyne co w nim fajne, to zapach. Dozownik kiepski, nie lubię takich.

Amika

Nawet ok

Ciężko mi dobrać szampon, który odpowiadałby moim wymagającym włosom. Ten jest dobry, ale miałam styczność z lepszymi szamponami.

+ ładny zapach
+ nawilża włosy
+ włosy się po nim nie puszą

- słabo się pieni
- trochę swędzi po nim skóra głowy

Taki super to on nie jest

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze się spłukuje

minusy:
- słabo oczyszcza
- słabo się pieni

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
+ szeroka dostępność
+ ładne opakowanie
+ wygodna zakrętka

Świetny!

Bardzo lubię ten produkt. Ma lekką konsystencję, a włosy po jego użyciu są pełne objętości. Dodatkowo włosy nie są przesuszone. Przy regularnym używaniu zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów. zaczęły być nawilżone, pełne blasku i pięknie się układają.

Słabiutki

Tak jak tu już pisano, mnie też swędzi po nim głowa. To dosyć uciążliwe i sprawia, że czuję się niekomfortowo. Nie czułam tego przy używaniu poprzedniego szamponu. Zauważyłam też że skóra głowy mi się łuszczy i włosy częściej przetłuszczają. Bardzo dziwna sprawa bo szampon dedykowany jest do włosów normalnych i taki proces nie powinien mieć miejsca.
Ma z pewnością plusy. Jest bardzo wydajny, przyjemnie się pieni i delikatnie oczyszcza. Włosy są po nim miękkie, bardzo przyjemne w dotyku. Bardzo dobrze pachnie! i zapach na włosach utrzymuje się kilka dni.
Miła dla oka butelka i zamknięcie dzięki któremu w łatwy sposób można dozować ilość produktu stosownie do potrzeb. Bardzo lubię takie "klikane" otwarcia. Skład bez parabenów też na plus.
Natomiast ja nie jestem w stanie ich zaakceptować, gdy przeszkadza mi uczucie świądu

Często do niego wracam...

Szampon ma dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o jasno-zielonym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach określiłabym jako świeży, przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: powyżej 5: 250 ml

Przyzwoity

Plusy:
-fajnie pachnie,
-dobrze się pieni i łatwo spłukuje,
-uczucie czystości na włosach,
-po użyciu włosy są miękkie i delikatne

Minusy:
Swędziała mnie głowa- mam tak z większością szamponów. Dałam mu szansę, 2 tygodnie, myslałam, ze musze się przyzwyczaić- nie pomogło, oddałam koleżance. Polecam wszystkim dziewczynom, które nie mają wrażliwej skóry głowy.

całkiem ok

Fajny niedrogi szampon. Dobrze myje włosy, fajnie się pieni, przyjemnie pachnie. Wygodna butelka, można go kupić w wielu marketach, jest w każdej drogerii. Włosy po umyciu są gęste, puszyste, świeżutkie i pięknie pachną. Jedyny minus jest taki, że troszeczkę plącze włosy.

ODŚWIEŻA I DOCZYSZCZA

Tego szamponu używałam aby dogłębnie doczyścić włosy, np po maskach. Włosy po umyciu nie są tępe, łatwo się rozczesują, ładnie pachną, lecz nie na długo. Byłam zadowolona, myślę, że jeszcze do niego wrócę. Dość wydajny, czemu z pewnością sprzyjało niespotykane w szamponach opakowanie typu click.

Dobry szampon!

Zazwyczaj używam szamponów z apteki, ale ostatnio kupiłam ten i jestem zaskoczona. Włosy po nim są miękkie, miłe w dotyku, bardzo dobrze się pieni, nawet bez użycia odżywki były bardzo miękkie. Opakowanie jest bardzo wygodne. Na plus jest także dostępność, cena oraz jego zapach. Na minus jest zdecydowanie skład. Wydaje mi się, że nie kupię ponownie, ponieważ normalnie korzystam z innych szamponów, ale ten jest bardzo dobry!!